Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A bevérző szem idővel megedződhet? fórum

A bevérző szem idővel megedződhet? (tudásbázis kérdés)


2007. dec. 17. 10:39
igen
10. emagdi (válaszként erre: 2. - Eve20)
2007. okt. 25. 20:02

szia! szerintem gondolja meg ezt a dolgot, a szeme NEM fog hozzászokni, sőt, az erek egyre inkább állandósulni fognak a szemében. és sajna nem igazán fognak visszahúzódni.

nekem a kontaktlencsém miatt volt, hogy eresedett a szemem, sajnos elég sokáig húztam a dolgot (erőltettem a lencsét), gondoltam, hogy ha majd nem hordom, akkor visszahúzódnak az erek.

a szemdoki mondta, hogy ez nem teljesen így van, és gondoljam meg mivel játszom...

szerintem a férjed is küldd el szemdokihoz, és legyen az mérvadó, amit ő mond!

2007. okt. 25. 19:51
A nyers krumpli tényleg nem rossz,de már erre is van kegyszer
2007. okt. 21. 14:18
nekem a szemüveg megoldotta a dolgot.....de fontos,hogy ne eröltessük rossz fényben!És kerüljük a huzatot,ha esetleg érzékenyek lennénk rá!
2007. szept. 4. 08:42
Nem.
6. 3a0842d373 (válaszként erre: 2. - Eve20)
2007. aug. 3. 16:02
Eve, ha még mindig fennáll a probléma, esténként egy-egy szelet nyers krumplit tegyen a férjed a csukott szemére, rá is lehet kötni, hogy minél nagyobb felületen érjen hozzá. Népi gyógyászat és nagyon jól bevált. Megedződni nem fog a szeme, próbáljon meg pajzsot használni, nem csak szimpla védőszemüveget.
5. teleki_2007 (válaszként erre: 4. - Eve20)
2007. júl. 19. 21:33
NAGYON SZÍVESEN,REMÉLEM,HOGY TUDTAM SEGÍTENI.EZT A SZEMCSEPPES DOLGOT MINDENKÉPPEN ÉRDEMES BESZEREZNI ÉS KIPRÓBÁLNI.
4. Eve20 (válaszként erre: 3. - Teleki_2007)
2007. júl. 10. 18:12
Köszi a választ!:)A tanfolyamon, ahova járt, kaptak védőszemüveget, de úgy látszik, hirtelen nem bírta a szeme. Ettől függetlenül nem tántorodott el (szerencsére), az ismerősök is azzal nyugtattak, hogy majd hozzászokik. Nem is gondoltam volna hogy valaki még válaszol, kössz mégegyszer!:)))
3. teleki_2007 (válaszként erre: 2. - Eve20)
2007. júl. 10. 10:50

Szia!

Szerintem ez nem igaz, mert a szem az ibolyasugaraktól gyullad be.Erre van külön védőszemüveg.A férjem és munkatársai is szokták használni de mégis sok vagy hosszabb hegesztés után begyullad a szemük.Ilyenkor szurkál,ég és könnyezik.Én visin szemcsepet szoktam neki rá adni, de az is csak akkor segít ha időben csepegtet bele a szemébe.Mostanában azt csinálja, hogy ha hegeszt a munkába vagy itthon akkor este csepegtet bele akkor is ha nem érez semmit.

2007. júl. 4. 07:43
A férjem szeretne hegesztő lenni, el is ment egy tanfolyamra, de már az első nap után vörös szemekkel jött haza. Nem tudom, mit mondhatnék neki, egy ismim szerint idővel meg fogja szokni. Igaz ez?
2007. júl. 4. 07:40
A bevérző szem idővel megedződhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook