Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta fórum

90 napos diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. simple (válaszként erre: 8. - Reni2)
2020. máj. 20. 14:54
Nekem segített, mert magamtól jó ha havi egyszer ettem például húst, így viszont kellett ennem 4 naponta. És több zöldséget ettem, kevesebb tésztát. Mindenképpen jó, hogy valami rendszert visz az ember étkezésébe. Férjem anyukája is csinálta, nem emlékszem ő mennyit fogyott vele, de a hasa lement tőle, ez volt a célja. Nekünk csak jó tapasztalataink vannak.
8. Reni2 (válaszként erre: 7. - Simple)
2020. máj. 20. 14:46
Nekem hétvégén telt le, de én sem tartottam víznapot..akkor kitartó leszek:) végülis annyira szerintem nem durva,teljesen tartható. De azért jó olvasni a pozitív véleményt 🙂köszönöm szépen, hogy írtál
7. simple (válaszként erre: 6. - Reni2)
2020. máj. 20. 14:39
Nagyon hamar el fog telni a 90 nap. Nekem egyébként úgy volt, hogy az elején minden 4 napos ciklus után egy kg-ot fogytam, de ez csak a feléig tartott, utána már nem ment le semmi, de én amúgy is vékony voltam, nem volt már miből leadni. Férjemnek viszont a végéig ment le a súlya. Mi víz napot nem is tartottunk soha.
6. Reni2 (válaszként erre: 5. - Simple)
2020. máj. 20. 14:34
De jó ezt hallani🙂akkor csak kitartás kell
5. simple (válaszként erre: 1. - Reni2)
2020. máj. 20. 14:32
Nagyon jó ez a diéta. Mi régen csináltuk, sosem voltunk éhesek, és szépen fogytunk. Nekem ráadásul nem is nagyon volt miből, mégis lement pár kiló. Férjem 15 kg-ot fogyott vele.
4. Reni2 (válaszként erre: 2. - Brigileo)
2020. máj. 20. 14:29
Szia🙂szétválasztós diétának us hívják. Igazából 4 naponta eszed ugyanazt.Tehat nem kombinálhatod aznap.1. nap fehérje nap-itt husi(főtt,sült)de csak salátával, tojás, sajt ami ehető. Leves tészta nélkül.2.nap Keményítő-ott krumpli,borsó, kukorica,bab.3.nap-Szenhidrat-itt bármilyen tészta, pizza,süti, csoki,fagyi.4.nap - csak gyümölcs.A gyümölcs egyébként reggelire a többi napon is fogyasztható. Valamint a sok folyadék, ez lehet víz vagy tea,kávé persze cukor nélkül 🙂
2020. máj. 20. 14:22
Nekem ma fehérje napom van,husit sütöttem, salátával ettem meg.Nekem mondjuk eddig nincsen rossz tapasztalatom. Kb 99kg.rol indultam egy hónapja ebből lement olyan 7 kg.180cm magas vagyok úgyhogy a 75 kiloval már azért jól erezném magam🙂A második lányom most 6 hónapos,rengeteg mindent próbáltam már,de eddig semmi nem jött be..igazabol eddig is lement mindig ez a 7-8 kg de ennyi...most abban reménykedem megindul lefelé, mert már nagyon zavar amit tükörben látok...
2020. máj. 20. 14:20
Szia, pontosan ez milyen diéta? :)
2020. máj. 20. 14:17

Sziasztok!

Azért nyitom ezt a fórumot, hogy esetleg aki szeretne csatlakozhat beszélgetni, aki most kezdi,már elkezdte vagy aki el szeretné kezdeni ezt a diétát.🙃 Nagyon régi fórumot tálaltam ami sajnos már nem aktív, így gondoltam hátha csatlakoznának többen 🙂

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook