Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90-100 kilósból 50-60 kilós nő lettél? Hogy csináltad, hogy élted meg lelkileg is a változást? fórum

90-100 kilósból 50-60 kilós nő lettél? Hogy csináltad, hogy élted meg lelkileg is a változást? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 15. 09:10
Én voltam 56 kg.Aztán lelki gondok miatt lettem 87.Majd mikor a barátom amiatt szakított velem,drasztikus fogyókúrába kezdtem.Akit sajnos a gyomrom szenvedett meg,kórházba kerültem.DE jól éreztem magam.Ismét igazi nőnek éreztem magam.Szebb volt a világ.Sajnos utána újabb kapcsolatom nyugalma miatt ismét jöttek a kilók,és közbe terhes lettem a kislányommal.Ami megint csak hozta a kilókat.Most igyekszem ismét fogyni.Persze okosan!Szerintem az ember örül és kiegyensúlyozottabb lesz,belül is ha le tud fogyni.Jó érzés!
2009. ápr. 15. 09:08

Sziasztok


Én 80 valahány kiló voltam tavaly juniusban:) Mikor elhatároztam, fogynom kell:) Ma a mérleg már csak 60 kilót mutat. Az embert kívül és belül egyaránt megváltoztatja. Én, a "koplalás" mellett döntöttem meg szedtem étrendkiegészitőket, stb...

Káposzta leves kapszula, norbifittes cucokk, és turmixok. Ma már nem szedek semmit, és még eddig sikerül tartani a súlyomat, amire nagyon büszke vagyok.

Én, a terhesség alatt híztam 30kg-ot.

Most már akár ismét terhes lehetnék:)

2009. ápr. 15. 08:56

hat ez a kerdes nagyon jo.

en voltam 105 kilo, nem volt semmi:D

lefogytam evek alatt, sikeresen 30 kilot.

voltam 67 kilo is, de azt nem szandekosan, 72-rol mentem le 67-re,de betegseg miatt.

enakkor se ereztem magam "vekonynak"

most 77 vagyok,a sok unnepi zabalassal, de nem is figyeltem oda semmire, kalacs, meg anyamkinnya, mindent ettem.

jon a nyar, lemegy ez, nem idegesit, de le kell mennie legalabb 70re, mert ugy jol erzem magam.

hat, a kerdes,megegyszer mondom nagyon jo...es erdemes elgondolkodni rajta,

a kornyezetem szerint nem vagyok kover, de en annak erzem magam, ha 70 vagyok ha 67 , ha 77 :DD

3. 7dea0ad493 (válaszként erre: 1. - 3e5b3adf5a)
2009. ápr. 15. 08:52
Nem tudom, a szerveim még megvannak :P
2009. ápr. 15. 08:51
a bőröd ne lett gáz???Ha te fogytál ennyit gratula:-))
2009. ápr. 15. 08:47
Mennyire lettél más nő belül a nagy zsírolvasztásod után? Belül is vékony nőnek érzed már magad?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook