Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90-100 kilósból 50-60 kilós nő lettél? Hogy csináltad, hogy élted meg lelkileg is a változást? fórum

90-100 kilósból 50-60 kilós nő lettél? Hogy csináltad, hogy élted meg lelkileg is a változást? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 23. 13:57
zandyka, köszönöm.igyekszem, azért kezdtem én is most a diétát,mert a melegben sokkal könnyebben megy,amikor kimegyek és kertészkedem,eleget mozgok.de télen az ember csak bent ül. én télen nem tudok fogyózni, diétázni.kitartást kívánok neked! és hidd el ,minden az agyban dől el, én elég elszánt vagyok,nagyon vágyom az új súlyomra.
35. Zandyka (válaszként erre: 34. - Patrícia2000)
2009. ápr. 23. 08:32

Szia! Ez igazán szép eredmény, akkor az először kitűzötthöz mér félúton vagy, ez nagyon jó!! Hidd el, hogy nyáron még könnyebb lesz, nagy melegben az ember jóízűen csak inni bír, enni nem. Ott majd az esti vacsira kell odafigyelni:)Nagyon bízom benne, hogy jövőre nekem is hasonló eredményeim lesznek:)

Üdv!

34. patrícia2000 (válaszként erre: 33. - Zandyka)
2009. ápr. 18. 09:06

igazad van, 65 kilóval is meg lennék elégedve.a 169 centi magasságomhoz.

Akkor én mit szóljak, januárban 87 kilóról indultam, most 80 kiló,megy ez lefelé szépen, úgyhogy nagyon boldog vagyok. junius elejére legyen meg a 72-73 kiló,akkor már nagyon boldog lennék. aztán a nyár folyamán majd letornásznám még valahogy 65 kilóig.

nekem is a csípőm gömbölyödik,a karom is vaskos volt,de majd lassan lefaragódik az is.nézd meg a képeimet,azon látszik.

33. Zandyka (válaszként erre: 32. - Zandyka)
2009. ápr. 17. 21:43
Jahh, én még véletlen sem akarok 62 lenni, nyolcadikból 64-el ballagtam, 1,73 m vagyok, de olyan erősek a csontjaim, hogy akkor kilógtak:D A kép ami fent van rólam, ott voltam 78 kiló. Na az már sok volt, mert a csípőm-karom gömbölyödött, mégis azt mondom hogy a felesleg ellenére szerencsés, "arányos" alkat vagyok. Na jó, most már a hasam nőőőő:D
32. Zandyka (válaszként erre: 31. - Patrícia2000)
2009. ápr. 17. 21:39

Szia!

Mint tegnap privibe kiderült, nálam a négynapos az nálatok a 90 napos diéta:) tehát ugyanaz. Nekem nagyon bejött:) de én nem most csináltam, hanem még 5 éve, és akkor úgy kaptam a barátnőmtől, mint "négynapos", még kaptam hozzá egy rakás receptet is, amit sikeresen eltüntettem:(

Sok sikert hozzá, nyilván jövőre én is belekezdek megint:D

Üdv

31. patrícia2000 (válaszként erre: 22. - Zandyka)
2009. ápr. 17. 14:39
szia,nekem is ki van készítva olyan cucc,amik még pocimnál nem érnek be,de hamarosan! én 90 naposozom. múlt héten leadtam 5 nap alatt 3 kilót,de jött a húsvét, most kedden újrakezdtem és ma megint 3 kilóval könnyebb vagyok 4 nap alatt, a héten rengeteget dolgoztam a veteményesemben, egész nap kint voltam,nem éreztem az éhséget sem. ma gyüminapom van, holnap már 79 kiló leszek ,valószínű. a terv 62 kilósan kinézni. van naplóbejegyzésem,akit érdekel tekitse meg.
30. c3194ec9c7 (válaszként erre: 29. - Hidewatch)
2009. ápr. 17. 12:50
próbálkoztam már vele-de rém unalmasnak tartom:)Az igazi normál bicajozást jobbnak tartom Inkább gyaloglok:) Teremben majd az utolsó 10-esnél megyek le-addig meg rovom a km-eket inkább-így is 100 felé szakadok. A gyerköceim viszont nagyon élvezik::))
29. hidewatch (válaszként erre: 27. - C3194ec9c7)
2009. ápr. 17. 08:15
:) Lehet közben tévézni, filmet nézni, tanulni, olvasni, zenét hallgatni, meditálni :))))
28. 3374d74025 (válaszként erre: 12. - 95897bc429)
2009. ápr. 16. 17:06
Gratulálok az erődhöz és a kitartásodhoz!És persze a kis gyerekhez is!
27. c3194ec9c7 (válaszként erre: 24. - Hidewatch)
2009. ápr. 16. 17:04
szabad csak nagyon unalmas:)
26. 3374d74025 (válaszként erre: 8. - Csutkababa)
2009. ápr. 16. 17:02
Köszönöm szépen, aranyos vagy!
25. csutkababa (válaszként erre: 24. - Hidewatch)
2009. ápr. 15. 14:01
szabad lenne, ha lenne:))
24. hidewatch (válaszként erre: 23. - Csutkababa)
2009. ápr. 15. 13:19
Akkor elvileg szobabringázni is szabad nem? Az jó alakformáló :)
23. csutkababa (válaszként erre: 21. - Hidewatch)
2009. ápr. 15. 13:13

en napi szinten biciklizek,olyan 2 km naponta.

a munkahelyrol a bankba be kell vinni naponta ezt azt..

az en parom is atelte velem a tavaji szenvedesem, napokat nem aludtunk...

en a fajdalomtol, o meg azert mert ott virassztott, hogy mikor hivja az orvost, vagy mit is csinaljon velem...

en amit birok az a gyogytorna...semmi mas..

meg oszinten, nem is merek amst..

2009. ápr. 15. 12:59

Sziasztok!

Mikor az első babámat vártam, 68-ról 100 kilóra híztam. Nem csak azért mert annyit ettem, hanem mert ahogy letettem a cigit egyik napról a másikra, az emésztésem rettenetesen belassult, meg szerintem az Elevit rátett még egy lapáttal...továbbá gyomorsavam volt, és arra ettem a sósat, kréker, ropi stb... Szülés után lettem 92, utána visszaeveztem 96-ig, és itt határoztam a fogyi mellett. Én világ életemben sportoltam egészen a térdműtétemig, így a futásról lemondtam, tornázni otthon meg...lusta voltam. Így maradt a diéta. Sokfélét kipróbáltam, az első pár kiló kínszenvedés volt, aztán már olvadtak:) nekem a négynapos diéta vált be.

Így fogytam le 70 kg-ra, és nem gyilkoltam az idegeimet közben:) Azóta túl vagyok egy szakításon, boldog kapcsolatban élek, és várjuk a második gyermekünket...Tavaly szedtem egy fogamzásgátlót, amitől sikeresen felszedtem 12 kilót, mire észbe kaptam, most a tavaszra volt tervben a fogyókúra, dehát a gólya közbeszólt:D Sajna 85 kilóról indultam, de még csak 3 jött fel, nagyon vigyázok, mit eszek. Remélem, jövő ilyenkorra ismét 70 körül leszek:)

Aki szeretne fogyni, annak azt tudom én is csak mondani, hogy fejben dől el...Én csináltam olyat, hogy nagyon megtetszett egy nadrág vagy akármi ruha, de nem jött rám a próbafülkében, csak azért is megvettem, és mikor fogytam még annyit, hogy tudtam hordani, az volt a boldogság:) engem ez motivált.

Belülről mennyire változtam? Kinyíltam:) mivel előtte mindig "jó csaj" voltam, engem sokkolt a túlsúly. Most pedig boldog vagyok, hogy babát várok, és a páromnak így is tetszem, de tudom at hogy jövőre megint simán le fogok fogyni, van annyi akaraterőm, és ez már most örömmel tölt el.

21. hidewatch (válaszként erre: 19. - Csutkababa)
2009. ápr. 15. 12:42

A páromnak volt egy mérsékelt porckorongsérve, a gerincsérv biztos rosszabb sokkal, de tudom miről beszélsz. Sokat járt csontkovácshoz, jár úszni, meg gyógytornára, most úgy néz ki talán jó lesz. Remélem, mert amikor fájt neki, mintketten nagyon szenvedtünk. Rossz volt tehetetlenül nézni, ahogy szenved.


Sajnálom, hogy nem tornázhatsz :((( a szobabiciklizés is tilos? Az talán nem mozgatja annyira a hátat, nem?

20. Berenik (válaszként erre: 19. - Csutkababa)
2009. ápr. 15. 12:33
Rengeteget fogytál. Megnéztem a képeket. Írnál valamit róla, hogy csináltad, mit ettél?
2009. ápr. 15. 11:45

en meg ugy vagyok vele, a csikjaim is az enyemek,es hozzam tartoznak. nem mondom,hogy buszke vagyok rajuk,az tulzas lenne, de ha meg most is 105 kilo lennek, a csikok nem is latszananak:DD

tehat azert latszik, mert lefogytam.

en nem birok sajnos tornazni, edzeni, mert gerincservem lett tavaj,es ez nagy problema, es csak a gerinctornat csinalom, ami nem er semmit a fogyasra, ez csak a gerinc melletti izmokat erositi, hoyg ne tudjon a csigolyaim kozul ujra kijonni a serv,ill a diszkusz..

de ezt csak az ertheti meg, akinek van serve, vagy volt,

Isten orizz tole barkit is.

szoval nekem nagyon hianyzik a torna, az edzes, az sokat er, olvadnak a kilok, heti 1-2 tuti..

most csak okos evessel tudom magam kordaban tartani, amit most epp nem mondhatok el, mert vissza "zabaltam " 6 kilot, tavaj ota, de itt a tavasz, a jo salatak, meg a sok folyadek, es lemegy ez , 3 honapot adtam magamnak ra,

csikok ide vagy oda:DD

18. hidewatch (válaszként erre: 16. - C3e28a071f)
2009. ápr. 15. 10:41
Ja értem :) Nekem a belső combomon vannak, de megtanultam velük együtt élni :) szerencsére színtelenek, és nagyjából csak én látom őket, meg talán még egy valaki, de őt meg egyáltalán nem az érdekli :D
17. Claire1984 (válaszként erre: 14. - 95897bc429)
2009. ápr. 15. 10:28
szia! nagyon szép a kislányod :)))
16. c3e28a071f (válaszként erre: 15. - Hidewatch)
2009. ápr. 15. 10:23
Rettenetes,stirák alakulnak ki,de infraszaunával,ceragemággyal lehet rajta segíteni.
15. hidewatch (válaszként erre: 14. - 95897bc429)
2009. ápr. 15. 10:14
Hogy érted azt, hogy csíkos sem maradtál? Milyen az, ha valaki csíkos marad fogyás után?
14. 95897bc429 (válaszként erre: 13. - Bene Mami)
2009. ápr. 15. 10:11

Köszönöm szépen a többiek nevében is!

Nekem nem volt gond a bőrőmmel. Igaz azt mondák és én tanusítom is, hogy aki sporttal fogy le annak a bőre is könnyeben jön helyre.

Az első 30 kg-nál még csíkos sem maradtam. De most egy kicsit megilyedtem amikor a 10 kg után a hasmon egy úgynevezett kötény alakult ki. De elkeztem erőteljesen a hasizom gyakorlatot, és a zsírégető krémekkel kenem magam azóta is. Így helyre jött ez a kis probléma is!

2009. ápr. 15. 10:04
Gratulélok mindenkinek a nagy fogyásokhoz,meg a szép gyerekekhez.Én mist kezdtem el fogyózni. A terhességek után maradt rajtam 30kg. Most 86 vagyok, de szeretnék a nyárra kinézni valahogy. A börötök hogy viselte a nagy fogyást?
2009. ápr. 15. 09:51

Én is azok közé tartozom, akik ledobtak magukról 30 kg. Ezt 2006. decemberében kezdtem el, mikor a mérleg 100 kg mutatott. Nyárra ledobtam a 30 kg. Én akkor sem éreztem vékonynak magam, csak a képeken láttam a drasztikus változást.

Én diétával és kemény edzésekel fogytam le, tehát jól megdolgoztam érte. Az ismerőseim már nem ismertek meg az utcán annyira megváltoztam. De csak külsőleg!

Aztán nyár végén végre terhes lettem. Én nem a terhesség alatt, hanem a szoptatás alatt híztam meg. Visszajött 15 kg.

Mikor már a picurim nem szopizott elkeztem ismét fogyózni. Ezt tavaly decemberben keztem el, és már 16 kg -tól szabadultam meg.

A családom már aggódik, és arra kérnek, ne fogyjak többet, de én még szeretnék. Olyan jó érzés, hogy a 46-os ruhák után amik már szűkek voltak, a 38-as is jó rám.

Nálam ez ami a lelkemre hat. Nem érdekel az emberek véleménye, én így érzem most jól magam.

És tudom, ha mégegyszer terhes lennék, az után is le tudnám adni a fölösleget!!!

Én nem értem azokat az embereket akik csak próbálkoznak, de nem tudnak lefogyni. Ezt fejben kell eldönteni, és nagyon-nagy akaraterő kell hozzá, hogy végigvigye az elhatározását!

2009. ápr. 15. 09:48

Sziasztok,

Én 118 kilóról 90re fogytam eddig6 hónap alatt .Igen látványos ,kapom a dícséreteket és érzem, hogy újra "nő "vagyok.

Persze ez még nem a végállomás még 15 kiló hátra van, de az utam nagyobbik felén már túl vagyok.Azt viszont tudni kell, hogy ez sok esetben lelki, illetve egészségügyi problémák állnak a háttérben, akár csak nálam.

Én megtaláltam a az egészségügyi okát, kitűztem a célt, eldöntöttem fejben és sikerült.

Sajnos 60 kiló sosem leszek, de 75-tel is meg fogok elégedni.

10. csutkababa (válaszként erre: 9. - 16e8707293)
2009. ápr. 15. 09:36

hat igen,

ez a suly, ez gonosz :))

en is sokat is ettem, meg rettenetesen sosan...

ma mar tudom, hoyg a sok so, lekoti a vizet...szepen fol is dagadtam tole,es a sok huyle kenyer,meg rantas, a feher liszttel...meg ne is soroljam...

hat igen,es allandoan vivunk a kilokkal..ez van..

9. 16e8707293 (válaszként erre: 8. - Csutkababa)
2009. ápr. 15. 09:23

Köszönöm:) Hát igen, terhesen én is sokszor hallottam, hogy egyek mert kettő helyett eszek, ma már én is tudom, ha terhes leszek akkor nem kettő helyett fogok enni:) Bár, mondom most:D Mert terhesen akkora étvágyam volt, hogy az csak na.

De,igyekszem tartani a súlyomat.

8. csutkababa (válaszként erre: 6. - 3374d74025)
2009. ápr. 15. 09:14
nagyon aranyos a kisbabad,megneztem am:)
7. csutkababa (válaszként erre: 5. - 16e8707293)
2009. ápr. 15. 09:13

en is aterhesseg alatt hiztam meg, de en 17 evvel ezelott voltam terhes eloszor.

akkor meg ki hallott az egeszseges eletmodrol, meg a cukor, meg a feher liszt "gyilkos " hatasarol, meg nem is volt meg akkro se teljes kiorlesu cucc, se semmi nagyon ,meg az igazsag az,hoyg nem is erdeklodtem semmi utan, nem is gondoltam, hoyg majd 105 kilo leszek, csak ettem, mert allandoan azt hallgattam,egyel lanyom, most ketto helyett kell enned, de ez baromsag...

ma mar tudom, es oda is figyelek a kajara, de ez igy volt, es sikerult ossze kapni magam hizo sulyra :DD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook