Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 60 napos - LastMinute👙Bikini check - kihívás🍑✅ fórum

60 napos - LastMinute👙Bikini check - kihívás🍑✅ (beszélgetős fórum)


2017. jún. 3. 07:14
Sziasztok! Nektek Van "csalónapotok" vagy inkább a kiegyensúlyozott étrendet követitek? Én bevallom a héten kipróbáltam hogy hogy reagál a szervezetem arra,amikor megeszem a csokit vagy a zsömlét is ha megkívánom és bár így is fogytam 0,5 kg-ot, de a közérzetem és a lelkiismeretem mégis az előző heti étrenddel van kibékülve :) úgyhogy én visszatérek ahhoz. Most kíváncsiságból centiztem (bár tudom hétfőn kellene) és eddig hasból 4cm ment le és vádliból (ennél még sose mozdult a centi) 2 cm. Súly eddig összesen -2kg💪
8. Laracs (válaszként erre: 6. - Habospite)
2017. máj. 29. 20:15

Szia :) Jelentkezz nyugodtan, szívesen látok bárkit!

Köszönöm, sikerült hál' istennek a vizsga, mostantól teljesen az életmódváltásé vagyok :D

2017. máj. 29. 15:14

Sziasztok!


A naplómat már el is kezdtem írni (BACK TO BASICS néven), nyilvános,mondjuk eddig csak az elhatározás és a felvezetés van benne, mától viszont normálisan írom az étkezést és a mozgást is.

Nekem pénteken volt vizsgám, hétvégén meg alig voltam itthon, jövő héten meg pár napos összejövetel lesz kihívás lesz, mert ott nagy az evés és az ivás, de inkább az ivás, viszont az tuti, hogy odafigyelek! :) Egyébként már beírtam a rendelt kajákat is, amiket tudok előre.


Az erő legyen velünk! :)

6. Habospite (válaszként erre: 3. - Laracs)
2017. máj. 29. 14:34
Szia. Lehet jelentkezni a naplód olvasására, vagy inkább csak magadnak vezetnéd? :) Mert engem érdekelne! :) Kéz és lábtörést a holnapi vizsgádhoz!!!!
2017. máj. 29. 14:30
Sziasztok.Jó az ötlet.Szivesen csatlakozom én is.
2017. máj. 29. 14:21

Sziasztok!


Én is ma kezdtem el a hivatalosat, naplót is írok róla és nekem is az augusztusi nyaralás a motivációm! :D

73,4 kg voltam uccsó mérésnél és a 60 kg a cél! Lesznek kihívások közben is, de most már úgy érzem megérettem a változásra!


Hajrá Mindenkinek! Kitartást!

2017. máj. 28. 17:55

Sziasztok! :)

Én is holnapra időzítettem a 'kezdetet', annak ellenére, hogy már legalább 2 hónapja vívódok magammal, hogy végre erőt vegyek magamon és belekezdjek.

Mivel holnap letudom az utolsó nagyobb vizsgámat a félévben, utána 100%-os erőbedobással ráállok a bikinialakra ;)

2017. máj. 28. 16:02

Szia😊

Jó gondolat...

Egy éve szültem,azóta 18 kg-ot szedtem fel sajnos. Össze vissza vannak a hormon értékeim. Figyelemmel kisérlek titeket,szívesen olvasnék jó kis étrendeket. Valahogy rá kell szánnom magam egy életmód váltásra,mert ami most van az katasztrófa! Meg rendbe kellene jönni egészségileg,hogy legyen erőm egyáltalán mindenhez!

Milyen étrendet próbáltál ki?

2017. máj. 27. 08:33

Sziasztok!


Szeretném ha egy kisebb-nagyobb csoport együtt vinne végig egy 60 napos programot - aminek nálam pont az augusztusi nyaralás előtt lenne vége. Egymást motiválva, tanácsokat adva szerintem sokkal könnyebb egy célt végig vinni, persze az első és legfontosabb hogy először fejben mindenki átkattanjon :)


A 60 napot jelenleg én egy diétaként fogom felfogni, utána pedig bár elcsépelten hangzik,de nem a jojó, hanem az életmódváltás a cél! Várok minden kezdőt,notorikus újrakezdőt, haladót, moletteket és soványakat is. A cél: hogy kihozzuk magunkból a legjobbat!


Nálam a formásodás a cél; centikből szeretném ha lemenne, kb 10 kg "túlsúllyal" indulok. A héten volt egy teszt hetem az étrendet illetően és -1,5 kg mínusznál járok 5 nap után. Nyilván ez most víz. Engem az sem zavar ha ennyi kg maradok mint most, csak feszesedjen a comb, kerekedjen a popsi, laposodjon a has és vékonyodjonak a karok és tűnjön el a narancsbőr!!


Kezdés:2017.05.29 hétfő

(de később is bárki bármikor becsatlakozhat)


Mérlegelés és centizni: Minden hét hétfő reggelén.


Diéta: Egyénileg választható

Mozgás: Szintén


A lényeg hogy amit elkezdtél és megfogadtál ahhoz tartsd magad!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook