Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


2011. szept. 7. 09:04
Jaj de jó, hogy jobban vagy és ilyen jól alakulnak a dolgok. Gyere ide időnként beszámolni, mert jó olvasni, hogy boldogulsz. Sok sikert, ügyes légy, és tényleg jobb lesz nektek egy ilyen apuka nélkül!
2011. szept. 6. 22:55

Sziasztok


Vagyok tele van a pockakunk is japan etteremben voltunk IMADOM!!!!A picikem is mert amig tele nem pakoltam a hasamat addig rugdosott mikor lenyeltem az utolso falatot es megittam a 3dl narancsjuicet szepen elaludt:-))

Szoval a kovetkezo a helyzet:Fonokasszonyom ferje ugyved es ezert volt ez a vacsi dolog egyebkent nem szokasom a fonokkel kajalni..Bar az utobbi idoben annyira rendes velem hogy csak nezek:-)Elotte ilyen se jo se rossz kapcsolatban voltunk de miota megtudta (mastol) mi tortent azota nagyon rendes velem..

Szoval azt mondta a ferje hogy ne irassam a babucit az apja nevere a szuloi anyakonyvben CSAK az en nevem lesz es a baba az EN nevemen lesz..Mert ha egyszer talan akad parom aki elfogad minket akkor nem lesz gond azzal hogy a nevere vegye..Gyerektartast kerhetek de o nem javasolja mert egy gyerek utan heti 20-30 euro attol fugg mennyi a fizetese apukanak de akkor jogai is lesznek annak meg ennyi penzert semmi ertelme nincs..

A masik:ezt a ket nyomorultat -ha akarom es tudok tanukat hozni-feljelenthetem ragalmazasert..Fizetnenek mint a katonatiszt es (nem tudom hogy van magyarul bocsi) hogy nem johetnenek a kozelembe..Eza tavolsag ize:-)))

Na mindent osszevetve eleg jol alakul..Meg is beszeltem a picivel hogy jo is lesz ez igy nekunk..Akit egyebkent ha lany akkor Emmanak ha fiu Benjaminnak VAGY Peternek fognak hivni..

Furcsa valahogy mar nem is hianyzik ez a -bocsanat-tetulada..Most jottem ra hogy az elmult honapokban csak dolgoztam dolgoztam megallas nelkul lelkiismeret furdalast ereztem azert hogy terhes lettem es egyszeruen nem is TUDTAM ELKEPZELNI hogy ez az ember apuka legyen..Lehet hogy ezt ereztettem is vele??Hiszen akarhanyszor kertem hogy menjunk el vasarolni a babanak SOHA nem jott velem egy fillert nem adott babacuccra sot mikor megtudta mennyit koltottem cumisuvegekre es egyeb aprosagokra mint pl mellszivo 2 napig uvoltott velem,,Pedig az heti soradagjaert senki sem szolt egy szot sem es az sem 2 fillerbe kerult..Mindegy..Igy legalabb nem mondhatja azt hogy mennyi penzt adott nekem..Hala Itennek meg a jozan eszemnek hogy nem engedtem a nyomasnak es nem volt kozos bankszamlank..jol is neznek most ki:-(

2011. szept. 6. 20:14

Sziasztok


koszonom a kedves sorokat!Igazan aranyosak vagytok!Most nincs idom kajalni megyek a fonokasszonyommal..Holnap vagy utana jovok es elmondom mi ujsag...XXXXXXXXX

2011. szept. 6. 12:01
Szia Withlove, én már nem a Te korosztályod vagyok, de nagyon sajnálom a történteket, illetve azt, h Te most szenvedsz, mert lehet, h a történteket nem kell sajnálni, mert igy hosszabb távon talán jobb lesz. Ez az "elvesztés" akármennyire is tudod az eszeddel, h majd idővel jobb lesz, és h most jobb ha nem "eszed magad" szóval ennek a feldolgozása tulajdonképpen egy gyászmunka, idő kell nem is kevés. Ne várd azt, h hamar győz a józan ész, és főleg ne érezd azt, h csalódsz magadban, mert nem tudsz felülkerekedeni a bánatodon. Előbb utóbb szépen megnyugszol, csak türelemmel ki kell várni. Egyébként hosszabb távon mindenképp Te vagy nyerő pozícióban, hidd el. Mert akárhogy is, szerintem a fiúban és a lányban is de a "kedves" szülőkben is bújkálni fog, h mit tettek, nem lesz annyira felhőtlen az életük és a lelkiismeretük, mint ahogy ők most az hiszik magukról, meglepődve fogják látni, h Te szépen boldogulsz, Neked ott lesz a baba, nekik meg a nagy semmi, Téged boldoggá fog tenni a gyermeked és ők lesznek azok, akik nem látják a mosolyát, az első lépéseit, Te kíséred el az első nap az iskolába, és Te veregetheted meg a vállad, h megálltam a helyem, karakán kis emberkét nevelek a magam és az engem őszintén szeretők erejével. Az, h most irtő rossz és még mindig nem tértél teljesen magadhoz, sztem normális. Nagyon vigyázz Magadra, várjuk a híreket, sok erőt és kitartást!
84. 177a5bd706 (válaszként erre: 76. - D78af6978e)
2011. szept. 6. 11:11
Szia. Ne is foglalkozz az exeddel meg azzal a lánnyal.Nem érdemlik meg. Azt mondom, semmiképp ne nevezd meg, mint apa, hisz az ilyen nem érdemli meg, hogy apának nevezzék.És ha apasági pert indítanál, akkor meg a végén úgy járnál, hogy akár el is perelhetné tőled a picit, ha jobb az anyagi helyzete. Inkább ne legyen apja a gyereknek, csak békésen éljetek és ne kelljen elválnotok egymástól soha. Én így döntöttem anno, egyedül vállaltam a babámat és nem bántam meg. Hidd el, te sem fogod. Ráadásul te ott még jobban is élhetsz, hiszen ott jobb az életszínvonal és több támogatást is kapsz majd. Sok sikert és kitartást kívánok és jó egészséget mindkettőtöknek. Vigyázz magadra
2011. szept. 6. 09:46

[link]

Nem tudom,gogy tetszik-e,de a lényeg,hogy MOSOLYOGJ!!! :-)))

2011. szept. 6. 09:13

Jó reggelt !

Szép napot kívánok Neked!

81. 328aadd89f (válaszként erre: 76. - D78af6978e)
2011. szept. 6. 00:28

Megnyugtató, hogy segítőkész emberek vesznek körül és még a lakhatási feltételeid is javulnak. Próbálj a jóra koncentrálni (az is van a jelenlegi helyzetedben), azokkal az emberekkel meg, akik így viselkednek Veled, nem törődni. A rosszindulatú, védekező híreszteléseikkel nem törődj, hiszen igazolódott, hogy nem hisznek nekik az ismerőseitek. Ha nem így lenne, senki nem emelte volna fel a telefont, hogy Neked ezt elmondja.

A Te jelenlegi "állapotodban" különösen fontos, hogy a jóra koncentrálj. Nem vagy egyedül, sokan nyújtanak Neked segítő kezet. Most ezekbe kell kapaszkodni és nem a múlton rágódni. Kitartást és további megnyugtató híreket kívánok Neked!

80. CsillagTM (válaszként erre: 76. - D78af6978e)
2011. szept. 6. 00:22
undorító ez a két ember. ne félj, az élet igazságos. de téged ne húzzanak le, vissza. vigyázz magatokra!
79. pepi2 (válaszként erre: 76. - D78af6978e)
2011. szept. 5. 23:05

elolvastam az összes hozzászólást! figyelj, most biztos nagyon szar, és vacakul vagy(gondolom ez enyhe kifejezés), de nézz előre, jó állásod van, nem kilátástalan a helyzeted, simán kezdhetsz új életet! Ez megtörténhetett volna akkor is, amikor a gyerkőc x éves már, rengeteg pár szétmegy gyerekkel...és akkor lehet jobban ki lennél szolgáltatva egy adott helyzetnek. Így meg itt a lehetőség, meg kell most oldanod a dolgaidat, légy erős, és egy ilyen (nem mínősítem, mert egyértelmű) barát /barátnő miatt ne keseregj, a pletykákkal úgyszintén(hiszen nekik is mondani kell valamit, szerinted ki adná az "áldásukat" a kapcsolatukra, ha ezt valakinek elmondanák? gondolom senki sem veregetné őket hátba, milyen remek emberek:), szóval nézz előre, látod a kis környezetedben is vannak ott jó emberek, akik hidd el segíteni fognak, és bizonyítsd be, hogy képes vagy talpra állni. Ahogy pedig megszületik a baba, hidd el egy percre sem lesz időd keseregni(de ilyen ember után tényleg felesleges is, legalább kiderült, milyen ember vajában), és élvezd a picivel való együttlétet, meglátod rengeteg örömet fog neked szerezni.

Sok kitartást és erőt Nektek. (hidd el sikerülni fog, gyászold meg, mert mégis csak "elvesztettél" egy fontos embert az életedben, de lépj tovább!!!)

78. 636640b917 (válaszként erre: 76. - D78af6978e)
2011. szept. 5. 23:03

Csajszika!!

Ahogy olvasgattam a történeted okos és karakán vagy, tessék talpra állni, eltenni a kispárna alá ezt a ...pasinak sem minősithető vkit...

Kizárni a gondolatokból, a Bébikére koncentrálni, mi lesz a neve, mert arról még nem hallottunk?

Mesélni nekünk sokat , hogy merre jártatok, mit csináltatok, mit főzetetek, stb.."mindent tudni akarunk":-))))))))))

Én éltem Írországban, remek hely, életem legnagyobb baklövése, h haza jöttem..

Az emberek segítőkészek a végtelenségig.

Az szuperpozitívum, hogy a Főnökasszony ennyire segít Titeket.

Ne nézz vissza, hagyd a múltat, mindennek meg van az oka, és nincsenek véletlenek!!!!!!!

Várjuk az újabb beszámoló4:-)))

Sok sok erőt, kitartást Nektek!!!!

Pocaklakónak simike sok sok, átadni!!!

Jó éjszakát:-)))

77. zsuzsika83 (válaszként erre: 76. - D78af6978e)
2011. szept. 5. 22:43
Ügyes vagy és talpraesett, csak így tovább! A rosszindulatú pletykákkal meg ne foglalkozz! Tényleg jobb, ha egy életre megszabadulsz ettől a két embertől!
2011. szept. 5. 21:54

Sziasztok


Koszonom a biztatast..Eloszor a johirek:voltam a socialnel es hatalmas meglepetesemre ANNYIRA DE ANNYIRA kedves es megerto volt a holgy hogy...Egyszeruen nem talalok ra szavakat..Nem sok bizodalmam volt az egesz dologban:-((

Szoval fogok kapni lakber tamogatast ami azt jelenti kereshetek nagyobb lakast:-))Amiben most lakom az egy studio ami azt jelenti hogy egy szoba fozosarokkal zuhanyfulkevel es ezert fiztek most 600euro plusz rezsi havi szinten..De a holgy azt mondta hogy kereshetek nagyobb lakast es kapok lakber tamogatast.

Aztan ha letelik a gyes akkor is kapni fogok heti szintem penzt ha otthon maradok a kicsivel vagy visszamehetek dolgozni de akkor is jar valamennyi tamogatas ha csak reszidoben dolgozom ezt meg van idom eldonteni..Anyuval mindennap beszelunk,meg a batyammal is (nem verszerinti de egyutt nottunk fol szoval nekem O a tesom) azt javasoljak egyelore maradjak aztan majd meglatjuk..Anyu jon segiteni 2 hetre ha megszuletik a baba aztan Apu is sot a sogornom is felajanlotta a segitseget..Egyelore nagyon bizakodo vagyok.

Rossz hirek:beszeltem az egyik ismerossel O hivott fel eloszor kertelt hogy mi van velem stb aztan mikor rakerdeztem MIERT is hivott visszakerdezett hallottam e mar az ujsagot?Mondom nem de a hideg szaladgalt rajtam..A kedves baratnom azt hireszteli mindenfele hogy EN bevallottam neki nem az (ex)baratomtol vagyok terhes es a baratom rajott ezert mentunk szet..Raadasul nevet is adtak az 'apukanak'az egyik ismeros par ferfitagjat neveztek meg akik kb 3 honapja atmentek Svedorszagba..Egy szot sem tudtam kinyogni letettem a telefont es elkezdtem sirni..A fonokasszonyom kivitt az etkezobe beszelgettunk egy ora hosszat teljesen kiontottem neki a szivemet mert annyira magam alatt voltam..Hazavitt csinalt nekem egy teat azt mondta holnap reggelig gondolkodik mit lehetne ezzel a kettovel csinalni..Szoval most ez van..

2011. szept. 5. 09:23
Bocs, hogy beleszólok, tapasztalatlanként, legfeljebb akik tapasztaltabbak, szólnak, ha hülyeséget mondtam. Szóval, ha egyedül is el tudod tartani a babát, én a helyedben nagyon meggondolnám, hogy kérjek-e tartásdíjat. Mert ha elismered őt apának, akkor ezután mindenhez kell az ő beleegyezése: pl. hogy külföldre (pl. Magyarországra vidd), orvosi kezelés, stb. Gondold meg, megéri-e, hogy esetleg megkeseríti az életeteket, mintha tőle szabadon tudsz azt tenni, amit akarsz. Pl. elmennél máshova, vagy hazamennél, pláne, ha esetleg ott adódna párkapcsolatod - és nem tudod megtenni, mert a volt párod nem engedi, hogy kividd a gyereket az országból.
74. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - D78af6978e)
2011. szept. 4. 14:48

Szia!


Igaz, a másik felet nem halljuk, de el tudom képzelni a meglepődöttségedet, én is hallottam már cifra dolgokat anyósoméktól, bár mi szerencsére túl vagyunk ezen a nehéz időn..


Iszonyat lehet, ennyire gáz helyzetben nem voltam, tehát csak okoskodok. Amikor annyira szarul vagyok, hogy mozdulni sem tudok, azt szoktam csinálni, hogy egy percre se hagyok magamnak szabadidőt, és mindig elmondom magamnak, hogy mit fogok csinálni. Pl. Most elmosogatok, most leülök a géphez, bekapcsolom a programot, és dolgozom... most kimegyek pisilni... ez megnyugtat.. Ahogy meg telik az idő, egyre inkább ismét spontánná válnak ezek a dolgok... persze ez hónapok kérdése...


Ezekkel az emberekkel Neked nincs több dolgod..


Amivel még bíztatni tudlak: az én gyerekem is pici volt, hét hónapos, amikor bölcsibe adtam. Nem dőlt össze a világ. Nem tudom, ott feléd milyen lehetőségek vannak, de arra állítsd a lelkedet, hogy amíg jár a gyes, addig otthon vagy, utána meg megkeresed a kettőtök betevőjét... A nők nagyon erősek, és a baba nagyon gyógyító szerkezet... Érte megéri.

2011. szept. 4. 11:13
És mindenképpen írj rendszeresen,hogy hogyan haladsz a dolgaiddal,és a terhességeddel is!Engem is nagyon érdekel!:-D Fel a fejjel!!
2011. szept. 4. 11:11

Gyerünk,Kislány!

A hozzászólásaidból ítélve sokkal erősebb vagy,mint azt most gondolnád!A volt barátnődet meg a volt pasidat meg hagyd a Jóistennre!Hidd el ,Ő tényleg mindenhová odaér!Te most próbálj kettőtökre figyelni,és arra hogy egészségesek legyetek mindketten!Ahogy már írták,a Pici tényleg mindenért kárpótolni fog! Ja,és persze ha megszületik,időd sem lesz azokra a mocskosokra gondolni!! A kicsi minden figyelmedet igényelni fogja!! És semmiképpen ne hibáztasd magad! Ezt az egészet el lehetett volna rendezni másként is,de a gerinctelenségük, sajnos nem tette ezt számukra lehetővé! Gyanítom,fognak Ők még keresni Téged,mindketten! Na,akkor légy nagyon okos és erős!

2011. szept. 4. 08:44
Hidd el minden rendbe jön,lépésről lépésre kell most haladnod, remélem akad ott még olyasvalaki akivel tudsz beszélgetni, akiben megbízol.Az a két ember meg undorító, szavakat nem találok rá, az egész elintézési módjuk, de isten szeme mindent lát, megkapják majd a magukét!
2011. szept. 3. 23:35
Vigyázz magadra!Jó éjszakát!
69. d78af6978e (válaszként erre: 68. - 5e1b581a2e)
2011. szept. 3. 23:29

Im strong enough to live without you...Mindig ezt a Cher dalt dudolom most..Nagyon faradt vagyok,dolgoztam most ertem haza fel oraval ezelott..Hetfon megyek ezzel az ismeros lannyal erdeklodni mik a kilatasaim;-(..

Jo ejszakat mindenkinek!

68. 5e1b581a2e (válaszként erre: 45. - D78af6978e)
2011. szept. 3. 13:11

Azt tudnám tanácsolni,hogy próbálj meg kiszakadni a miért kérdéskörből,vagy a "hogy volt erre képes" életérzésből minél előbb.Sajnos a mély sebek hegekként visszamaradnak és hogy milyen irányba befolyásolják a jellemed ténylegesen,ez megjósolhatatlan.Küldök egy dalt,idézek belőle részletet is "kedvcsinálónak",hogy INNEN nézd és kezeld,mert más választásod nincs,mégha még oly' sajnos is...Keress még ilyen dalokat és nyomasd éjjel nappal.Jobb híján ilyenkor ez egy jó segítség lehet...


"I got a new life

you would hardly recognize me

I'm so glad

How could a person like me care for you?

Why do I bother that you're not the one for me

is enough?

...

For so many years I wondered who you are

How could a person like you bring me joy?


I saw the sign and it opened up my mind!

And I'm happy now living without you

I left* you o-o-o-o:)))!


*lelkileg elszakadni


[link]

2011. szept. 3. 12:10

Hat, lehet hulyen hangzik, de a leheto legjobban jartal, hogy megszabadultal egy ilyen jellemtelen alaktol es a taplo csaladjatol.

Biztonsagban vagy, nem lesz semmi gond.

Ha anyagilag megvagy, szerintem tojd le a pasast, valamiert nekem az jott le az olvasottakbol, hogy a legjobb, ha teljesen kizarod a tovabbi eletetekbol, a baratnonek pedig barmennyire is faj, de megkoszonnem, hogy segitett rajonni, milyen hitvany mind o, mind a pasas.

Boldog babavarast kivanok! (mar amennyire ilyen esetben lehetseges)

2011. szept. 3. 11:19

Borzasztóan sajnálom :(((

Szerintem maradj Írországban, az esélyeid biztosan jobbak, mint Mo-on.

65. 6f4ed91892 (válaszként erre: 56. - D78af6978e)
2011. szept. 3. 08:11

Sajnaom, hogy ez tortent..., kitartas...:)


De szerintem ne akard megkeresni a baratnodet, aki ilyet tett az nem baratno, csak te erezted annak, csak rosszat tennel maganak ha kibekulnel vele, keruld az ilyen embereket, aki igy atvert annak nem erdemes megbocsajtani, mert az ilyen ara sem melto, hogy bezelj vele...


Eeleg szemet dolog volt, hogy elore elterveztek mar a dolgokat, biztos mar elotte is voltak dolgok koztuk, nem egyik naprol a masikra koltoztek ossze...:S

Tudom ne irjak ilyen szenya dolgokat.:D

Nem kell veluk foglalkozni. Az sem o, de inkabb haragudj.:D


Minden jot.:)

64. timycat (válaszként erre: 32. - D78af6978e)
2011. szept. 2. 23:59
Akkor minden OKÉ! Az hogy a féreg dobbantott jobb is, a vérszívóktól meg kell szabadulni... egy csinos gyerektartást meg a nyakába kell verni... ezt is érdeklődd meg a council-nál, hogy ilyenkor hogy lehet rálépni "apa" f@szára
63. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - D78af6978e)
2011. szept. 2. 23:50

Borzasztó, ami Veled történt.:( Elképzelni sem tudom, hogy mit érezhetsz most...

Próbálj meg ne arra koncentrálni, hogy mi és miért történt, hanem a stabil pontokat keresd magad körül, amik kapaszkodót adnak.

Írtad, hogy a munkád is ilyen pont, ami nagyon nagy szerencse. Legalább emiatt nem kell aggódnod.

Próbáld meg "átprogramozni" az agyad és úgy készülni a baba születésére és az elkövetkező időre, hogy kettesben fogtok élni. Nevelő anyukáddal meg próbáld megbeszélni, hogy amennyiben lehetősége van rá, minél előbb és a lehető leghosszabb időre menjen ki Hozzád.

Természetesen minden lehetséges támogatásról érdeklődj és használd is ki ezeket.

Sajnos Neked most muszáj erősnek lenned a kicsid miatt, aki csak Rád számíthat. Szerintem nem arra kellene gondolnod, hogy soha többet nem tudsz megbízni egy férfiban sem, mert a szerelem bármikor beköszönthet újra az életedbe, hanem arra, hogy vagy olyan erős, hogy egyedül neveld a gyermekedet. Biztosan mindent meg fogsz neki érzelmi téren adni.

Sok erőt és kitartást kívánok Neked!!

62. CsillagTM (válaszként erre: 38. - D78af6978e)
2011. szept. 2. 23:27

szemetek...


ne hagyd, h lehúzzanak a saját szintjükre, gondolj az ártatlan kicsidre...és vigyázz magatokra!! kitartás!!!

61. 07c4794583 (válaszként erre: 54. - D78af6978e)
2011. szept. 2. 23:09

Jahogy ez egy magyar fiu? En vegig valamiert azt hittem, hogy angol.


Keress majd magadnak egy rendes angol hapit. :) Remesen kocsmaznak meg verekszenek, de akiket ismerek, nagyon rendes csaladapak. :)



A nagyvaros ilyen szempontbol talan nem is baj. Van nyuszges, elet, tudsz mast is csinalni mint otthon ulni. Szerintem vedd fel a kapcsolatot a helyi magyar kozosseggel, en sose gondoltam volna, de egy szimpla levlistarol itt kulfoldon ket olyan nagyon jo baratot is szereztem, akikre mindig szamithatok. Ez jo dolog am. Biztos nektek is van yahoogroupsos listatok. Szervezz valamit, vagy menj el arra, amit masok szerveznek. Jok az ilyen talalkozok :)

60. 04e95f637a (válaszként erre: 38. - D78af6978e)
2011. szept. 2. 23:09
bah,de ismerős :S
2011. szept. 2. 23:08
Azért gyere máskor is, mondd el mit sikerül majd intézned!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook