Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


2011. szept. 16. 11:42
Nem akarok bosszut allni..Csak egy ironikus smst irni neki..hogy ne erezze annyira jol magat..azota mar kaptam uj smst amiben azt kerdezi akkor a holnap reggel jo-e nekem vagy dolgozom..Most komolyan...Ez ENNYIRE HULYE????????????????
147. 328aadd89f (válaszként erre: 146. - 328aadd89f)
2011. szept. 16. 11:23
Ja, és ne azzal foglalkozz, hogy hogyan szívathatnád meg, mert az élet már megtette helyetted. Ha bosszúból cselekszel, az visszaüthet Rád. Okosan, harag nélkül is tudtára lehet adni, hogy már nem visszakozhat és így még a Te méltóságodon sem esik csorba.:)
146. 328aadd89f (válaszként erre: 145. - D78af6978e)
2011. szept. 16. 11:21

Ez várható volt. Én a helyedben nem törném bosszúálláson a fejem. Az fáj neki a legjobban, ha semmi érzelmet nem vált ki belőled. Vagyis nem fájna neki, hanem az dühítené a legjobban.

A döntése már megbosszúlta magát, mert máris visszakozna. Légy okos és emelt fővel száműzd az életedből!

2011. szept. 16. 11:15

Sziasztok


Akartok kacagni egy jot???Kaptam smst a feregtol..Hajnali 5kor..Mert mikor maskor ugye???Azt irta hogy atgondolta a dolgot es Edina (a baratno) TEVEDES volt NAGYON SZERET engem is meg a 'babucikamat' (szo szerinti idezet) a hetvegen visszakoltozne..Egy szo bocsanatkeres nincs benne..Vagy kerlek beszeljuk meg..Semmi.. 'hetvegen visszakoltoznek'..Mintha ez olyan termeszetes lenne..Most azon torom a fejemet hogyan szivassam meg..Vagy hogyan kuldjem el minnel viccesebben a jo budos p....ba..Bocsanat az alpari stilusert de valami eszmeletlen DUHOS vagyok..Mit kepzel ez a f..kalap magarol??????Huuuuuuu...Ok levego kifuj...Valami jo otlet lanyok??Mert egy szimpla menj a fenebe sms nem elegitene ki a humorerzekemet...

144. d78af6978e (válaszként erre: 139. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 16. 11:06

Hat neked sem lehet konnyu de azert valahogyan mindig megoldjatok!!!Most nem eppen a randizgatas a legfontosabb az eletemben nem is igen gondolok ilyesmire..Egyebkent sem voltam soha az a pasizos tipus ez a szemet volt a 3.pasim es mar 31 leszek ebben az evben..Ha jon valaki jo ha nem akkor is..

En mar most is ugy szeretem ezt a kisbabat O a mindenem..

2011. szept. 15. 21:47
Még valami az a szeretet ami a gyereked iránt fogsz érezni az feltétel nélküli lesz a férjed barátod iránt szerintem sose fogsz úgy érezni.Én legalábbis ezt szűrtem le a négy gyerek és egy férj után.szeretni fogod eleinte szerelmes leszel de az átalakul szószerint és "csak " szeretni fogod.És ha minden jól alakul társak lesztek az élet útján.De a gyerekeidnek mindig mindent megbocsátasz.Ha rossz elég egy édi mozdulat egy kedves nézés és már kenyérre tudna téged kenni mert az érzések árjától elolvadsz.És most nem költői akartam lenni hanem a valóságot valahogy megközelíteni és ezek azok a szavak amik legközelebb állnak.Nagyon nagy élmény előtt állsz ezt most még nem hiszed el de kiváncsian várom majd hogy szülés után tudsz e majd jobb szavakat arra a szeretett tengerre ami majd elmossa a szüléssel járó fájdalmak emlékét egy csapásra.M
142. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 135. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 19:37
Mármint te hova fogsz költözni?
141. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 140. - Kíwa)
2011. szept. 15. 19:36
Csak egyet tudok érteni veled Kiwa.Mikor én is megfogtam az éppen aktuális gyerkőcöm szószerint TÚLÁRADÓ érzések öntöttek el.És ezek az érzések úgy elnyomják a mostani rosszakat mintha ezer éve történtek volna.Hova fogsz költözni?
140. Kíwa (válaszként erre: 107. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 17:10

Ezen most én is elbőgtem magam.. Az elejétől végigolvastam a történeted , és a hozzászólásokat..


Kitartás!! Nagyon erős Csajszi vagy, minden rendben lesz, mert rendben kell lennie!! És a legfontosabb a kismanó! Nekem is van egy kicsi fiam.. Ő a legdrágább kincsem.. Amint a kezedben fogod tartani olyan szeretetet érzel majd amiről nem is gondolnád, hogy létezik.. :-))) Az a két féreg meg.. hát rothadjanak meg együtt..

2011. szept. 15. 15:57

Persze előfordult már hopgy annyi baj beütött hogy majdnem feladtam de akkor jött a férjem és ő emlékeztetett hogy " egyszer úgyis jobb lesz te szoktad mindig mondani" és igaza volt.Na de akkor tényleg csőstűl jött a baj.A másik ami nálam mindig bevált a "valahogy úgyis lesz olyan nincs hogy sehogy" és ez tényleg így van mindig akkor jött valami plussz pénz vagy akkor hallottunk valamilyen lehetőségről amikor kellett mindig úgy és akkor alakultak a dolgaink amikor kellett .Nem hamarabb hanem mikor nyakig voltunk a t ganyéba.Ha most költözül az nagyon jó hír máris alakul változik az életed és a változás hozza az új dolgok lehetőségét az új tapasztalatok ismeretségeket.A te esetedbe nem is lehet jobb ötletet megvalósítani.Néha én is kilépnék egy kicsit az életemből csak a változatosság kedvéért.Mert jó dolog a négy gyerek de az egyhangúságtól betokosodik az agyam úgy érzem.Moist egy kicsit én is irigyellek mert egy gyerekkel még a randizgatások előtt vagy most keresed életed párját.A randi izgalma hioányzik .Mert sdzép és jó hogy van férjem hűséges megbízható az anyagi dolgokat közös erővel megoldjuk.Ami néha bravúros volt mert amikor kifizettük a csekkeket hiteleket egy fillér nem maradt a megélhetésre csak az a 20 ezer amit a hitelkártyáról vissza 0tudtunk venni.Na és azt osztottuk be kajára mosásra ovi iskola...Jó mi??Most hálistennek a férjem katona és készenlétbe van és az havi plussz 50 meg a gyerekekre visszakaptuk az adót úgyhogy kb két hónap múlva eljutunk oda hogy nem tartzozunk egy szolgáltató felé sem és plussz 60 ezer költőnk lesz havonta.Májustól meg kb 100 mnert lewjár egy fizi előleg törlesztő.De volt olyan időszak amikor azt hittem végünk. De akkor férjem...nem akarom ismételni magam.

Szóval mindezek ellenére kicsit irigyelolek mert a randizgatásnak is megvan a maga varázsa .

2011. szept. 15. 15:24
Annyi mindent írtam volna még, csak nem szerettem volna sok(k) :) lenni...
2011. szept. 15. 15:24

Visszaolvastam a fórumot, annyira belemerültem, hogy még a munkámat sem csináltam közben, így kapkodtam egy kicsit. :)

A beszólogatós hozzászólókat én sem értem (hangsúlyozom nem az itteniekre gondolok, mert számomra sem tűnt egyik hozzászólás sem szándékosan bántónak), néha olyanokat tudnak írni egyesek, hogy még nekem is rosszul esik, pedig nem nekem szólnak. :)

De nekem az jött le, hogy itt egy nagyon támogató kis közösség alakult ki az elmúlt pár napban, akik mind erőt próbáltak adni Whitlove-nak. Bár szerintem alapból nagyon erős, karakán, magabiztos nő. Nagyon értékes ember az, akit a bajban ennyien a szárnyuk alá vesznek, és segítik (pl. főnökasszony segítése)!


Én is sok sikert kívánok Neked Whitlove, kívánom, hogy boldog, harmonikus életetek legyen a kisbabócával az új lakásban.

136. 328aadd89f (válaszként erre: 134. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 15:07

Gratulálok! Jó lesz új helyen új életet kezdeni új szereplőkkel (eggyel biztosan)!:))

Sok sikert kívánok!

2011. szept. 15. 15:06
Bocsi oktober 1-en...
2011. szept. 15. 15:04

A 'beszolosokat' nem reagalom le-bocsanat mindenkitol -nem adok lovat alajuk:-))

Nem is ezert jottem csak hogy elmondjam:A LANDLORD RABOLINTOTT A LAKASRA SZOVAL OKTOBER ! TOL KOLTOZOM!!!!!!!!!!!!!!!

133. d78af6978e (válaszként erre: 129. - Babeck)
2011. szept. 15. 15:02
nagyon pontosan megfogalmaztad amit erzek!!!!!En is igy vettem eszre es lehet kisse tulreagaltam..Koszonom!!!
132. d78af6978e (válaszként erre: 130. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 15:01
Koszonom hogy megosztottad velem,velunk..Pont az ilyen tortenetek emberek adnak mindig egy pozitiv lokest!!!!!KOSZONOM!!!
131. d78af6978e (válaszként erre: 127. - Erikpipi)
2011. szept. 15. 15:00
Semmi baj..csak az szokott felbosszantani mikor valaki egy kalap ala veszi az 'intezetiseket'..Ha felreertettelek ne haragudj..
130. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 125. - Kisbögre)
2011. szept. 15. 14:19

Köszi már látom.Akkor jól értettem fiatal kismamáról van szó.Folyt köv.

Szóval szerintem aki nevelőszülőknél nő fel és jó helyre kerül mint whitelove szerencséjük van és ha még erős jellemek is akkor meg pláne.Mindig pozitívan kell állni mindenhez és ez nem "fel a fejjel" akar lenni.Én úgy gondolkozom hogy ha valakit valami rossz ér akkor utána jön a jó.Nekünk úgy szokott lenni hogy ha valami rossz következik be általába még 2 másik féle rossz beüt de aztán már mindig csak jobb.Tehát igyekszem türelemmel viselni a csapásokat mert utána mindig jön a jó.Mikor a nagy lányommal annó terhes lettem nem voltam betojva mert tudtam hogy el tudom látni / 10 tesóval a hátam mögött már hogyne tudtam volna/ akkor még úgy volt hogy majd elvesz feleségül.De nálunk tudni kell hogy nem "dúlt a szerelem"Hanem épp csak pislákolt.Mikor 6 hónapos terhes voltam akkor tudtam meg hogy egy másik csajt is teherbe ejtett.Dícsértem is magam hogy nem mentem hozzá.Addigra már a harmadik hónapba kaptam tőle levelet hogy "nem is tőlem van a gyerek stb..."szóval én csak örültem hogy megszabadultam tőle.Azóta fizeti a gyerektartást és kész.Nem is látogatja Nikimet nem is kíváncsi rá.Ennyi az én történetem.Jelenleg van egy férjem négy gyerekem és jó a házasságom néha persze összekapunk dehát hol nem.

129. Babeck
2011. szept. 15. 14:14

Én is végigolvastam a fórumot, azért volt egy-két rosszul vagy hiányosan megfogalmazott gondolat, amit félre lehet érteni. És ha az ember lánya szomorú, akkor a pohár mindig félig üres lesz, sosem félig teli. :/


Némelyik hozzászólásból azért én hiányolom az együttérzést, inkább lesajnálást érzékelek, de lehet, hogy az én receptoraimmal van gond :)


Withlove! Ezután csak jobb lesz! :)

128. Pen80 (válaszként erre: 120. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 14:07

Olvasom a fórumot az elejétől és szerintem nem szólt be senki, talán - mivel csak írni tudunk és nem látod az arckifejezéseket, gesztusokat, hangsúlyokat - félreértettél valamit.

Én úgy látom, hogy mindenki melléd állt és segíteni akar, legalább azzal, hogy hozzászól a fórumhoz. :)

127. erikpipi (válaszként erre: 117. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 13:51

"Mire gondolsz sajatos neveltetes alatt??Es hogy lelkileg gyenge????"


Csupán arra, hogy aki állami gondozott, vagy nevelőszülőknél nevelkedik, lelkileg valahol sérült, még akkor is, ha maguk a pótszülők mindent megadnak neki. Lelkileg nem gyenge vagy ,hanem sokkal erősebben ragaszkodsz és hiszel annak, akihez lelkileg kötődsz. Sokkal jobban kitárulkozol, mint egy átlagos ember, és ebből vannak, és lesznek még problémák. Nem értem ennek mi köze a prostikhoz és a kábszerhez? Igen, van aki arra hivatkozik, hogy ő állami gondozott volt, és azért lopott,vagy azért prosti, de az ilyen ember hazudik.Nem azért prosti mert az állam nevelte, azért prosti mert gyenge volt és elhajlott, vagy egyéni ok, de nem az állami gondozása miatt.

Semmi rosszat nem írtam, a reagálásod is azért úgymond "kicsit agresszívebb".

Magyarul érzékenyebb vagy az átlagnál. A "lenézést" sehogy sem értem, hisz az én életemet nem ismered, bennem pedig semmi lenézés nincs. A gyerekeim abban különböznek tőled, hogy ők születésüktől fogva a vér szerinti családjukban nevelkedtek, így másképp szocializálódtak.

Nem kell elfogadnod amit írtam, én tudom milyen egy hozzád hasonló lány.

Ne sértésnek vedd,semmi rossz szándék nem vezérelt.Olyat meg pláne nem írtam, ami miatt meg kéne sértődnöd.

126. csgybzs
2011. szept. 15. 13:42
Na jó, én elvesztettem a fonalat......
125. kisbögre (válaszként erre: 124. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 13:37
Te félreértetted. Nem neked szól a 120-as bejegyzés. Olvasd el még egyszer figyelmesen. Ő csak bemásolt egy levelet, amit privátban kapott!
124. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 120. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 13:31

Szia Móni a második keresztnevem így szoktak szólítani.Megkérdezhetem hány éves vagy?Nem mentem nagyon vissza a beolvasásba így nem az elejétől olvastam amiket írtál.Én azt szűrtem le hogy kismama vagy fiatal huszonéves.Én 32 vagyok.

Vagy félreértettem?Mert azt írod hogy a nagymamám lehetnél.Egyébként nem nehéz az életem mert csak a szüleim irányából írtam le anyósom irányából sokkal szebb és jobb.Ő odavan az unokáiért a gyerekeim veszekedni szoktak hogy most ki megy a mamához aludni ki megy át hozzá.REngeteg segít igaz sokszor nem bírja ki hogy bele ne szóljon a dolgainkba de elnézem neki mert viszont elsőosztályú mama.Az az igazi nagymama.Én úgy érzem jó életem van csak a gyerekeim miatt bánt hogy a saját szüleim mennyire nem foglalkoznak a gyerekeikkel unokáikkal.De csaqk ritkán foglalkozom már ezzel is.NEm fáj már úgy mint régen.

123. csgybzs
2011. szept. 15. 13:20

Én felfogtam, hogy elküldtek a búsba, csak azt nem értem, hogy a szép mondatokból, hogy kezdte withlove hirtelen "töri magyar". Na mindegy....


Ti meg kedves kommentelőtársak, akik csak annyit tudtok hozzászólni, hogy "fel a fejjel"... :D :D :D :D :D :D :D :D

122. 5239d91094 (válaszként erre: 121. - 5239d91094)
2011. szept. 15. 13:18
fórumindító, stb.
2011. szept. 15. 13:17

Kedves forúmindító !

Én követem az összes kommentet, de egyikböl sem jön le nekem a rosszindulat, szerintem mindenki segítöen próbált megnyílvánulni.

Az érzékenysédet betudom az állapotodnak, a terhesség vége felé természetes.

Az, hogy valaki nevelöszülöknél nött föl, engem nem szokott meghatni. Az öcsém barátnöje is iskolásként került egy családhoz - öten összesen -, aki ráadásul cigány . Gyönyörüen felnevelték, iskoláztatták, senkinek nincsenek elöítéletei vele kapcsolatban. Még a cigányokat nem kedvelö anyukámnak sem.

2011. szept. 15. 12:49

Üzenet: Kedves ( nem tudom a neved) igy aztan igy szolitlak .

Megertem hogy elvagy keseredve es nagyon nehez most az elet szamodra .

En a mamad söt a nagyid is lehetnek igy hidd el ha nem tudnak segitenei nem is valaszolnak.

Bocsi a gramatikat en nem vagyok magyar szarmazasu .

Nem kellet volna Hoxa forum temava tenni ezt mindent mert sajnos itt mind a keselyuk le rohanjak az embert neha csak kivancsisag vagy hasonlo.

Sajnos komoly tanacsot nem adnak .

Fel a fejel ! stb stb....

Ezt anno a foruminditasnal kaptam egy ismeretlen holgytol..Akkor nem ertettem miert..Ma azert ugy felderengett:-))

Nem szeretnek senkit megserteni meg ertem en hohu ez egy nyilvanos forum de miert kell 'beszolni'??Elnezest ha valamelyik hozzaszolasra erzekenyebben reagalok mindenkinek vannak sensitive pontjai..Nem szeretnek senkit megbantani soha nem voltam egy piszkalodos tipus..

Azt hiszem mar kezdem erteni a naplojavaslatot..

Bar igy beleolvasva par forumba en csak az elejen tartok a piszkalodasoknak:-))

Jo itt lenni velemenyeket olvasgatni tanacsokat kapni egyebkent..Csak az ilyen beszolosok kerem kimeljenek!!!!!!!!!

119. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 107. - D78af6978e)
2011. szept. 15. 11:51

Szia whitlove

Én még csak nemrég regisztráltam és ide oda beleolvasok kivel hol érdemes beszélgetni.Őszintén szólva én is kicsit meghatódtam.Nem sajnáltalak hanem kicsit büszke vagyok inkább mint nő a nőre mert megállsz a lábadon és tudsz fordítani a sorsodon.Nekem 10 édes tesóm van.Mondhatnád hogy de jó nekem.Igen ám de a 10-ből 3-mal vagyok igazán jóba kettővel inkább csak kedves rokon szinten egy van akiről azt se tudom hol lakik annyira nem kíváncsi ránk én meg nem erőszakoskodom.A 3 kicsi ha betölti a 18-at na onnantól jobban meg fogom ismerni mert muterék nem engedik el hozzánk hogy nyugottan tudja k velük beszélgetni.Ha mi kimegyünk hozzájuk a tanyára akkor taliztunk velük ha nem akkor nem.4 gyerekem van de a nevüket a szüleim nem tudják csak a legnagyobbnak.És akkor még nem meséltem a gyerekkoromról.Ha érdekel mesélhetek és akkor átlátjátok hogy szép szép a nagycsalád de csak ha normálisak a szülők.És nem tiszteletlenségből írom de tényleg van egy két olyan hülye véleményük meg a gondolkodásuk is ...szóval.Na Akit érdekel mesélhetek.

Visszatérve hozzád. A nagylányom az én lányom a férjemmel 2.5 éves volt amikor megismerkedtünk.Mindig mondtam nikinek nekünk szerencsénk volt hogy apát választhattunk nem sokan tehetik meg.TE MEGTEHETTED!!!És jól választottál.Elhagyott a barátod?Annyi baj legyen .Gondolj arra hogy legalább a gyerekednek nem kell szenvednie.Mert ha később hagy el ő is megszenvedte volna.Neked meg úgy se kell egy olyan féreg aki így viselkedett veled,igaz?Most csak a kicsire koncentrálj.Éld át és élvezd a terhességet a pici mozgását.Beszélj hozzá szeresd már most.Ő kárpótolni fog 3 rövid hónap múlva,és örülni fogsz hogy nem kell még a voltbarátodra pazarolnod feleslegesen az idődet.Kicsi nő a baba majd találsz egy normálisat.Mert ha már gyereked van akkor a pasik jobban meggondolják hogy kezdjenek e veled és a normálisabbak fognak közeledni mert aki csak szexet akar annak teher a gyerek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook