Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
268. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 266. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 16. 18:28

Nő vagyok, nem szeretem amikor a nők a a gyereküket saját tulajdonuknak tekintik, és esélyt sem adnak egy férfinek arra, hogy bebizonyítsák, hogy tudnak jó apák lenni.

Sok nő a nagy szerelemtől vezérelve, rózsaszín ködben gyereket szül, aztán meg ha nem úgy alakul az életük ahogyan elképzelték a ygerekkel manipulálják az apát.

267. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 265. - D78af6978e)
2011. okt. 16. 18:24

Te tudod, én szóltam. Két gyereket nevelek én is egyedül, de eszembe sem jutott volna soha hogy ÉN EGYEDÜL eldöntsem azt, hogy a gyerekemet megfosztom az apjától. csak azért mert nekem így tetszik.

Majd az élet eldönti, hogy jól döntöttél-e. Gondolom, ha a gyerek majd kérdezi, hogy ki az apja, és miért nem ismerheti, te el fogod mondani hogy egy szarszemét ember aki elhagyott téged. Gondolom nem volt mindig szarszemét, hanem szeretted valami miatt különben nem vállaltál volna tőle gyereket. mit szerettél valaha ebben az emberben, miért voltál olyan bátor, hogy gyereket akartál neki szülni?

266. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 261. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 16:58

Majdnem úgy kezdtem hogy "fogadjunk hogy férfi vagy..." de inkább ellenőriztem..

Szóval én 3 hónapos terhes voltam amikor kaptam a levelet,hogy nem is az övé a gyerek oda ne merjek menni hozzájuk más fattyával.Fél éves terhesen meg hallottam hogy már egy másik nőt ejtett teherbe.Hála Istennek én nem kötődtem hozzá annyira hogy meg tudjon sérteni igazából.Szóval én ahogy megtudtam hogy terhes vagyok mondtam neki hogy ő jöjjön hozzánk ha látni akar mert én Gátérról Kecsakemétre jártam át vonattal mert utolsó éves voltam technikusiba.De a vonatig napi 3 km séta befelé aztán este 3 km kifelé.Szóval jó kis napjaim voltak.De mindennek ellenére levizsgáztam és nikimet is el tudtam látni.Az én nagy szerencsém hogy a gyerek apja nem érdeklődik a lányomért.egyszer véletlen összefutottam vele akkor volt nikim 2.5 éves azóta nem is látta.Szóval nekem szerencsém volt ebből a szempontból.Remélem withlove te is eljutsz idáig.Ha kint szülöd meg automatikusan a te nevedre kerül úgyhogy nem sokat kapadozhat.Később esetleg megfontolhatod a dolgot hogy akarod e hogy a gyerek ismerje az apját de ez most még nem nagyon számít.Most inkább az kell hogy te is nyugott legyél meg a baba is és ha ehhez az kell hogy ne tarts kapcsolat0ot az apjávbal akkor ezt kell tenned.

265. d78af6978e (válaszként erre: 261. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 15:45

Nezd olvasd el a forumot elejetol fogva...Ha legalabb annyi lett volna 'apukaban' hogy elem all es kozli reszerol nem mukodik a dolog, akkor talan atgondolnam..De ugy lezarni egy kapcsolatot,hogy egy papirfecni var otthon elmentem,ne keress,aztan kideul hogy a legjobb baratnommel koltozott ossze,azt beszelte nem az ove a gyerek stb...

En nem haragszom rad-ot jatszom..egyszeruen kitoroltem az eletembol ezt a senkihazit..megprobalt anyagilag lehuzni,egy darab zoknit sem vett a gyerekenek,pataliakat csinalt hogy mennyibe kerul a babacucc stb mikozben o egy centet sem adott bele..

Te tenyleg azt gondolod hogy ezek utan joga lenne latni a gyereket???Megis MIERT?????????????

Ez az en eletem,ez en gyerekem es kesz..es NEKEM EGYEDUL NEKEM VAN LESZ JOGOM eldonteni engedem -e a gyereke kozelebe...

264. homern (válaszként erre: 261. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 15:29
Én is ezt mondtam volna,ha nem olvasom elejétől fogva a fórumot.De így azt mondom,hogy minél messzebb ettől az embertől..aki ilyen húzásokra volt képes egy,a gyermekét váró nővel szemben,attól félteném a gyerekem.Ha legközelebb úgy lesz kedve elrabolja?vagy zsarolja vele a fórumindítót?az eddigiek után ez sem lenne meglepő,bármilyen eltúlzottnak is tűnik így leírva...
263. 76d055b916 (válaszként erre: 261. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 15:00
De az a pasi terhesen hagyta ott!!!! Lex@rta,hogy már van gyerek!! Én értem ,hogy mit akarsz mondani,de gondolod,hogy képes lesz felelősségteljes apuka lenni majd,ezek után! Én sem tudnék már bízni benne! És nem szívesen bíznám rá a gyermekemet!!
262. Pen80 (válaszként erre: 260. - Maffincs)
2011. okt. 16. 14:40
Pontosan. Aki a kötelességeit nem teljesíti, ne hablatyoljon jogokról.
261. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 259. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 16. 14:34

Én sem azt mondom , hogy menjen feleségül hozzá, és éljenek boldogan míg meg nem halnak. Hanem azt, hogy ne marakodjanak, veszekedjenek, hanem a gyerek érdekében ássák el a csatabárdot, és próbáljanak kompromisszumos megoldásra jutni.

Még egyszer mondom, egy szülő sem zárhatja ki önkényesen a gyereke életéből a másik szülőt, csak azért mert, haragszomrádot játszik. Csak azért mert a nő szüli, nem tarthat a gyerekre kizárólagos jogot. mi lenne ha a férfi mondaná azt, hogy csak az övé lesz a gyerek, és az anya rá sem nézett, mivel az anya elutasította a békülési szándékot, és egy utolsó valaki...

260. Maffincs (válaszként erre: 256. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 13:18

Sajnos ezek a kis buzerátorok (már bocs), csak a jogaikról tudnak beszélni, de a kötelességek vhogy mindig elmaradnak...


Én ugyanilyen cipőben jártam...egyedül maradtam terhesen, majd jött a kaparás, meg az "én vagyok az apa és jogom van, blabla...majd vhogy elmaradt a gyerektartás, és a lányomat 2x látta 2,5 év alatt...A nevét nem kapta meg, viszont az anyakönyviben szerepel, aminek az a következménye, hogy az új párom nem veheti a nevére...

szóval zavard el a bús p....ba, te pedig kezdj új életet, mert az ilyen lúzerektől segitséget, támogatást soha nem fogsz kapni, csak a gyereket fogják összezavarni, téged meg idegesiteni!!

Kitartást Neked!

259. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 256. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 13:03

Erre csak annyit tudok mondani hogy ha egyszer megcsalt máskor is megteszi mert a "gyerek miatt úgyis megbocsát " cimszóval.Withlove van gerinc benned.Nem az ókorban élünk hogy a "gyerek érdekébe" együttélj olyannal aki téged arra sem becsül hogy hű legyen hozzád.És igen képes leszel felnevelni egyedül.De mennyire is vagy egyedül?Mikor ott a családod a szüleid mindenki?

Én is egyedül neveltem a lányom nekem még a szüleim se segítettek de sikerült.Igaz csak másfél évig kellett egydül nevelni de megcsináltam tudom hogy erős vagyok ha szükséges.Neked még jobban fog menni mert segítenek a szüleid.

258. d78af6978e (válaszként erre: 253. - 76d055b916)
2011. okt. 16. 12:50

Koszono szepen!!!!Ez a porcukros tetszett:-)))

Valahogyan igy gondolom en is...Honapokig mocskolodtak a fiuk cserbenhagyott megcsalt en megprobaltam higgadt maradni...De ami sok az sok..Semmi kozuk hozzam vagy a kisbabahoz..Es ez az O dontesuk volt nem az enyem.

257. d78af6978e (válaszként erre: 256. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 12:46

Lehetseges hogy igazad van,de az en olvasatomban azzal hogy egy centet sem koltott a gyerekere,es elhagyott megcsalt stb eldobta magatol azt a lehetoseget hogy apja lehessen a babamnak..Nem erdemli meg..

Kepes vagyok felnevelni a kicsit egyedul szerettel boldogan nyugodt legkorben..Talan majd egyszer lesz neki is apukaja aki elfogad majd bennunket mint csaladjat..Ha nem az sem problema..

Nem azt mondom hogy nem lennek boldogabb ha teljes csaladban nevelkedne,de ha ez jutott hat ez van megprobalom a legjobbat kihozni belole..

Es ebben az orszagban neki NINCS JOGA SEMMIRE..Meg csak a neve sem lesz feltuntetve az anyakonyvi kivonaton..Kerhet dns vizsgalatot de az en dontesem hogy belemegyek vagy sem..Kerhet lathatast de az is tolem fugg...Azzal amit tett JOGILAG megfosztotta magat az apasagtol..

256. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 255. - D78af6978e)
2011. okt. 16. 11:30

Nem kell bólogatni, és feleégül menni hozzá. Hanem a történtek után egy normális kapcsolatot kialakítani. ha gyűlölködsz azzal nem mégy semmire.

Elfelejteni nem fogod tudni a dolgot, mert ha ránézel a gyerelkedre eszedbe fog jutni. Kompromisszumra kell jutnod vele is , magaddal is. Ha ő a gyerek apja, joga van hozzá. Ha tetszik neked , ha nem.

255. d78af6978e (válaszként erre: 254. - Atokratokszenhidratok)
2011. okt. 16. 11:22

No comment...Szerinted megis mit kellene csinalnom???Elfelejteni mit muvelt es bekesen bologatni flesegul menni hozza?????Atyavilag...Neki mar akkor sem kellett a gyereke,mikor a pocimban volt-van..

Nem kivanom senkinek azt amit ateltem az elmult par honapban...Egy gyereknek szereto csaladi legkorre van szuksege nem egy szarhazi apara aki mar akkort sem kert belole,mikor meg sem szuletett.Es ebben a szituban nem en vagyok aki acsarkodik hanem o es a szulei....En hagyom oket a fenebe.Pont.

254. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 252. - D78af6978e)
2011. okt. 16. 10:47

elhiszem, hogy ideges vagy és haragszol. De annak a gyereknek mégis ő a vér szerinti apja. joga van hozzá, ha tetszik, ha nem... És a gyereknek is szüksége van apára.

Már megint egy tipikus példa arra, hogy két ember (egy meg nem született pici emberke vér szerinti szülei) már a születés előtt harcolnak, acsarkodnak, gyűlölködnek.

annak a picinek nyugalomra, és szülőkre van szüksége. Nem akard, hogy a ti állandó harcotokon nőjön fel, mert nagy az esélye hogy sérül a kis lelke.

2011. okt. 16. 00:11

NYUGI!!!! Majd pörögsz szülés után!! Vadbarmok!!Igen,azok!! De most csak annyit mondj nekik,hogy fújhatnak porcukrot a hátsódba,és kiny...ják!!!

Oké,hogy bosszant,de ne idegeskedj! A felelősség már nagy rajtad,ne feledd!! Ahogy olvasom,apudék úgyis elrendezik őket!

2011. okt. 16. 00:01

Sziasztok


Huztam halasztottam hogy irjak..Megint vannak-voltak esemenyek..Mert miert is lenne ez olyan egyszeru??

Szoval:csapjunk a kozepebe;penteken Apukam hiv hogy surgosen szkajpra!!!Kerdezem mi van de csak annyit mondott majd meglatod..Azt azert erzeztem hogy feszult..Szoval hazaertem szkajp...Hat csessze meg ott all a f..kalap anyja nekem,egy viragkosarral!!!!!!! es elkezd halandzsazni valami osszefuggestelen baromsagot hogy o mennyire szeret engem meg a meg nem szuletett unokajat stb...Eloszor se kopni se nyelni nem tudtam..Aztan megerdeklodtem hogy ennek a beszednek mikor lesz vege mert en erre nem vagyok kivancsi..Erre bekopi hogy hat o most azert jott hogy MEGKERJE A KEZEMET A KISFIA szamara....

Na akkor azt hittem leboritom a laptopomat az asztalrol de komolyan...Es kitortem mint a vulkan...Minden ami bennem volt az elmult 3 ev mocska minden kijott belolem...Szolni se tudott ez a dagadt tehen csak annyit lattam a monitoron hogy hapog...Aztan Apu felretolta es csendesen megjegyezte hogy ugy nez ki nem lesz eskuvo...

Este visszahivtam oket,mikor mar megnyugodtam es kerdeztem mi a franc volt ez???Hat beallitottak,(mondjuk az ex apost azt sajnalom o nem ilyen paraszt latszott is rajta hogy baromira szegyelli magat azt mondja Anyu) es bocsnat egyebek,de hat ok annyi rosszat hallottak rolam stb stb es ugy gondoltak ugy tudjak megvedeni a kisfiukat TOLEM ha kizarnak engem is es a babat is az egesz eletukbol..De azota sokminden megvaltozott mert a kicsi fiuk lefogyott,(!!!!!) hazamenni nem akar,MIATTAM!!!! es ok ugy gondoltak akkor ha lud legyen kover-hazassag..Mert szerintuk en majd rohanok hogy 'neve' legyen a gyereknek...

Na ezek utan Apuek kozoltek hogy mivel felnott no vagyok,talan engem kellene megkerdezni.Es jott a szkajp...

Ennyire baromarcu idiota emberek hogy elhetnek a foldon???????????De komolyan...Mit gondoltak de megis?????AAAAAAAAAAAAAAAA...Meg most is idegbeteg vagyok...

Szerencsem hogy kinn vagyok,itt aztan ugralhat ez az idiota semmifele joga nem lesz a babahoz..Minden tolem fugg meg az is hogy elfogadok tole gyerektartast vagy sem...A nevere sem veheti meg ha szeretne akkor sem...Szoval most itt tartunk megint..Attol felek,soha nem lesz vege...

2011. okt. 13. 19:11
Nem akarom ismételni a többieket a baba természete tőled függ hogy hogy neveled.Ha sokat veszekszel akkor ő is veszekedős lesz de ha sokat nevetsz és beszélgetsz magyarázol neki akkor téged fog türözni és egy ennivaló babád lesz.Viszont ez sajna kisdackorszaknál pár hónapra kb fél évre felfüggesztődhet lehet olyan hisztis mint az atom.A nagylányom a szörnyű volt akkor ez a két és fél 3 éves korszak.Iszonyú hisztiket levágott ha leejtette valamit olyan sivalkodást rendezett mint akit nyúznak.szóval erre fel kell készülni de ez nem a szülő hibája egyszerűen ez egy fejlődési szakasz.Túl kell élni és minél nyugottabban.A fiaim szerencsére nem voltak ilyen vészesek.De most itt a pici lányom.egy éves de már van akarata úgyhogy lassan kezdek felkészülni.A lényeg hogy a meséket válogasd meg ésa ne üljön egész nap tv előtt.Sokat mesélj neki beszélgess majd vele de ezt már most kezd el és főleg ne idegeskedj már most se mert már ez is hat rá a leendő természete már alakul a hasadon keresztül mindent hall és már tanul!!!Sok zenéz hallgass ne feltétlen beethovent mondjuk állítólag jót tesz a gyerekeknek hanem én szerintem inkább jó kis ritmusosat.És te is táncolj énekeld a kedvenced.Én akkoriban állandóan noxot hallgattam és mikor kicsi volt és valami fájt neki vagy csak nyugtalan volt odaültem a géphez vagy ha az apja volt ott kezébe adtam és noxot kapcsoltunk attól szépen megnyugodott és ez tuti bizti én kipróbáltam.Ajánlom neked is meg tudja könnyíteni az összeszokáést is.Még most nem késő ezt elkezdeni.Ha jól emlékszem van még másfél hónapod??Az az igazság hogy annyi kismama ismerősöm van hogy lassan nem tudom számon tartani ki hol tart.Kezdve a saját két húgommal és az egyik öcsémmel.Meg még barátnőm is meg pár ismerősöm is babát vár szóval bocsi nem tom te pontosan ...de úgy rémlik van még másfél hónapod.a viesedés miatt ne izgulj.Este polcold fel vagy fordulj a fal felé és támaszd fel a lábad min negyedórára.Ez a viszérnek is segít.A polcolás meg kicsit tán tehermentesíti a lábat.Én a térdeim közé tettem kispárnát a végén már csak úgy tudtam aludni.Ahogy a csípőd tágul lazul és ez miatt jó ha a térdeid közt is kitámasztod magad.Sőtt ha oldalt fekszel tömj a hasad alá takarót hogy ne"LÓGJON" A HASAD.hIDD EL EZEK A NÉGY TERHESSÉGEIM TAPASZTALATAI.Segíteni fognak.Szülés után is kispárna a térdeid közé jót fog tenni.ÍSőtt a seb is könnyebnben gyúgyul majd.Márha lesz gátmetszésed.Tényleg el ne tűnj szülés után oksa??
250. Pen80 (válaszként erre: 246. - CsillagTM)
2011. okt. 13. 14:43

Igen, szerintem is. Meg inkább Bogyó és Babócát nézess vele, ha muszáj és nem lesz gond ;)

Amúgy sem lesz semmi gond, a lényeg, hogy kikászálódsz ebből és teljesen kiegyensúlyozott leszel. És akkor ő is az lesz.

249. mandarin_x (válaszként erre: 245. - D78af6978e)
2011. okt. 13. 12:02
A te gyerekedet azert nem fogja megviselni a "valas" mert o eleve eyg olyan kozegbe szuletik, ahol ketten, csak ketten vagytok. Neki nem fog hianyozni a harmadik, neki az lesz a normalis, hogy ketten vagytok. Max (joval) kesobb kerdezoskodik, illetve ha kozben te beujitassz egy partnert akivel osszekoltoztok harmasba es esetleg ott tortenik szetvalas, az viselheti majd meg a gyerekedet. De a mostani szitu ot nem befolyasolja, neki az a normalis es termeszetes, hogy ketten vagytok.
248. 76d055b916 (válaszként erre: 245. - D78af6978e)
2011. okt. 13. 07:50

Igaza van Csillagnak! Ha Te nyugodtan,szeretetben fogod Őt nevelni,nem lesz idegbeteg.Hanem egy kiegyensúlyozott,mosolygós kis törpe lesz,aki bearanyoza a napjaidat! :D Bár arra készülj fel,hogy lesznek azért majd apró nehézségek is,de mindent összevetve csodás dolog lesz anyának lenni,meglátod!!!:DD Az én Kisfiam most 10 hós,és most tanul "rosszalkodni"!! Néha felbosszant,de imádom,valahogy mindig érzi,hogy hol a határ!!:)

Naon okosak Ők ám!!:))

Aztán nem eltűnni,ha meglesz a kicsi!!:) Mert mi itt fogjuk várni a híreket rólatok!!!:D

2011. okt. 13. 00:20
A pasas:egy szemét,kihasználós,gyerekfejű,arrogáns,szoknyavadász,pimasz kis .....lenne még mit írnom.Férfiként nem így tennék.A terem búráját.Gazdaságilag fogalmaztasd meg vele ha nem akar többé találkozni nsem veled,hogy törvényesen ne gyakorolhassa apai jogait.Magyarul ha komoly agyerekeddel aszándékod és nem adod be gyerekneveldében később ne keressen fel.Majd összejönnél valakivel ő meg huncutkodna feléd.Ne tudja meg tenni.Jogilag minden atiéd de anyagi helyzet változtatásában követelheti agyerekedet és nevelheti ha most nem lépsz.Kiszolgáltatott lehetsz.
246. CsillagTM (válaszként erre: 245. - D78af6978e)
2011. okt. 13. 00:15
ha te szeretetben, nyugodtan neveled, akkor nem lesz semmi baj. az a szegény kiskölök valszeg végignézett pár balhét korábban :(
245. d78af6978e (válaszként erre: 241. - CsillagTM)
2011. okt. 12. 22:45

Sziasztok

Ti milyen aranyosak vagytok de komolyan..Szoval volt egy forum,amit 2-3 emberke nagyon gusztustalan modom szetbarmolt es mikor megjegyeztem hogy ez megsem ide valo akkor en lettem a nagyon hulye..Mindegy..Tipikus..Ha ez pl egy angol nemet holland stb forumon tortenik azt mondjak a forumozok hogy bocsi igazad van,es elhuznak..De nalunk nem itt a demagogia jegyeben (mert azt hiszik a demokraciat igy hivjak) agyalnak..Es mivel itt leirtam a velemenyemet jol ki is toroltek..Lehet ezt is kifogjak:-((

Szoval ikerterhessegre visszaterve bongesztem itt a forumokat es talaltam egy csajszit aki osszeveszett a ferjevel terhessege kozben vagy ilyesmi,es o is Irorszagban el,ikreket vart..Vagyis azota mar megszulettek..Mar torolte magat azota:-( Hat en nem tudom mit csinalnek 2 babaval...

Egyebkent sem vagyok mar annyira jol vizesedik a labam,hiaba tornaztatom meg minden...Es egyre jobban faradok,stb..

Tegnap atjott a baratnom a kisfiaval o is most van a valasa kozepen..Francia a csaj,pasi algir..Nagyon szep a kisfiu de eskuszom teljen kikeszultem tole,mesefilmet nezett,de semmi harc vagy ilyenek nem voltak benne es rangatozott az izgalamtol,gorcsbe allt a keze ugralt ragta a kormet stb..elmondani sem tudom..egy tok egyszeru disney mesefilmtol..Ez normalis??En meg nem lattam ilyet..Anyukaja azt mondja a valastol van kikeszulve..Nekem tok idegbetegnek tunt bocsi...Meg is ijedtem mi lesz ha az en babam is ilyen lesz attol a sok szartol amin keresztul mentem...

244. mandarin_x (válaszként erre: 243. - Tejespite)
2011. okt. 12. 17:19

aranyos sztori :)


de embere valogatja, mint mindent. en is ikreket varok eppen. nagyon de nagyon megorultem neki amikor kozoltek hgoy ketten vannak. az volt az elso mondatom hogy "de hiszen en ezt kertem karacsonyra" :DDD

2011. okt. 12. 16:19
Nem akartam hosszan írni, mert az előbb elszállt, ha már mások is mondtak sztorit az ikerterhességről, én is megosztok Veletek egyet, egyik ismerősöm mesélte, h az első szülése után nem volt segítsége, ráadásul beteg lett, emeleten laktak, lift nem volt (sok évvel ezelőtt történt). Rengeteg probléma volt a babával, nagyon ki volt borulva. Véletlenül terhes lett újból. Ment a dokihoz és az egyik vizsgálatnál mondta neki a doki, h "anyuka én két szívhangot hallok". Az anyuka hirtelen felült fektéből, hogy 'Úristen, két szíve van a babának?!' A doki mondta, nem anyuka, két baba van. Erre az anyuka visszahanyatlott a vizsgáló asztalra, totál pánikban, h most mi lesz. Végülis megszülte, felnevelték mind a hármat.
2011. okt. 12. 16:14
A hasonlósághoz: Olvastam, és magam is láttam olyan házaspárokat, akik sok együtt töltött év után hasonlítottak egymáshoz. Egyszer régen olvastam egy kis novellát, nagyon megkapó volt, nem pontosan emlékszem, a lényeg, h egy anyuka vagy elmondta a lányának, h nem az édes gyermeke, vagy vki felvilágosította, lényeg,h az anyuka nagyon sírt, mert a kislány kiborult a hír hallatán, és a végén a kislány vígasztalta meg az anyukáját, tükröt tartott elé és mondta, nézd anya, mégiscsak hasonlítunk egymásra, a Te orrod is olyan piros és kövér mint az enyém. Mert ugye mind2en sírtak. Ez nagyon aranyos.
241. CsillagTM (válaszként erre: 235. - D78af6978e)
2011. okt. 12. 14:44

az 1. mondathoz:


miért, mi történt?!

240. zsuzsika83 (válaszként erre: 238. - D78af6978e)
2011. okt. 11. 15:52
Én sokszor hallottam és láttam is már ilyet, hogy az örökbefogadott gyerek nagyon hasonlít az örökbefogadó szülőkre.
239. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 238. - D78af6978e)
2011. okt. 11. 09:46
Szerintem azért szeretted volna mert tudat alatt is őket szeretnéd ha nem is szüleidnek de legalább rokonaid nak képzelni.Ha már nem lehetnek a szüleid.Nem?Ez jó érzés lenne nem?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook