Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
238. d78af6978e (válaszként erre: 237. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 10. 23:28

Eszre sem vettem hogy ilyen keso van..Mindegy..Szkajpoltam Anyuekkal:-))Ugy nez ki sogornom is terhes:-))De meg varnak a teszttel,volt mar 2 vetelese meg alterhessege is szoval nem akarnak csalodni..

Azt hittem hogy engem utal a csajszi,vagyis nem nagyon voltunk joban,de az utobbi idoben annyira aranyos hogy csak nezek,es teljes mellszelesseggel kiall mellettem..Anyukam azt mondja bajban ismerjuk meg az embert,nekem teljesen megvaltozott a velemenyem rola az utobbi 3 honapban..Addig sem veszekedtunk vagy pletykalkodtunk egymassal-egymasrol csak olyan semmilyen kapcsolatunk volt..

Most meg szinte napi szinten beszelgetunk,mint 2 baratno es nem csak arrol mi tortent hanem ugy altalanossagban..Aminek nagyon orulok:-))

Az ikerterhessegre viszzaterve:hat engem az ideg es nem a hideg razott de komolyan,amig varakoztam..Hivtam a baratnoimet sorban,mindjanak valami biztatot,hat persze hogy mindegyiknek volt valami hulye sztorija az ikerterhessegrol..

az egyik francia csajnak a csaladjaban van harmas ikrek..ott is csak a 18 het utan derult ki hogy nem 2 baba van 3..

De nekem csak 1 van akirol most mar van 3d-s kepem is,es nem tudom hogy fiu-e vagy lany mert folhuzta a labacskait,mondta is a doki biztosan kislany mert nagy a haja pici az orra es szegyenlos:-))

Mutattam Anyueknak a kepet az egesz csalad ott tolongott mindenki latni akarta:-))

Apu szerint ra hasonlit:-))

Ami igy viccesnek hangzik,mert ugye genetikailag semmi kozunk egymashoz,de en is ra hasonlitok komolyan..az egesz arcberendezesem..

Egyszer gimis koromban Kaposvaron voltunk matekversenyen,es jott velunk..Talalkozott egy volt egyetemi evfolyamtarsaval aki a sulinkbol jott 8 gyerek kozul ROGTON kiszurta hogy en vagyok a lanya..Mikor eljottek hozzank vendegsegbe akkor meseltek el nekik Anyuek,hogy orokbe fogadtak nem verszerinti gyerek vagyok..Nem akartak elhinni..

Akkoriban gondoltam is sokat ra hogy talan valamelyik rokonuk gyereke lehetek ezzel magyarazhato ez a hasanlosag..

Hulyeseg igaz??Traktallak itt benneteket csaladi anekdotakkal..

Inkabb megyek aludni..Jo ejszakat!!!!!

237. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 235. - D78af6978e)
2011. okt. 10. 16:46

Na ez a hozzászólás sokkal szimpibb.Nem értettem a másikat.Örülök hogy rendben vagy.Én az izgalomtól kibújtam volna a bőrömből ha kiderül hogy ikreket várok.egyrészt örültem volna másrészt nem.Egy gyerekere is néha megterhelő vigyázni és mindent megadni neki de kettővel még sokkal nehezebb.Mondjuk az én férjem hálistennek segítene akkor is úgy hogy ő tenné rendbe az egyiket míg én szoptatok.Persze ez nappal rám maradna de tényleg rengeteget segített ami mondjuk meg 3-4 gyereknél már azért sokat számít.Eleinte minden szoptatá

snál ő is felébredt és gyönyörködött az éppen aktuális kicsibe.Csak két három hónapos koruk után lett teljesen az én feladatom az éjszak.

236. zsuzsika83 (válaszként erre: 235. - D78af6978e)
2011. okt. 10. 16:43
Huh! Én is biztos frászt kaptam volna...
2011. okt. 10. 16:30

Tegnap irtam ide de a moderator kitorolte:-))

Hagyjuk...

Voltam ma dokinal,mert nem vagyok valami jol a fraszt hoztak ram,azt hittek rejtett ikerterhessegem van...Mert van olyan hogy az egyik baba elbujik a masik moge es nem latjak 2d-s ultrahangon..elkuldtek 3d-re csak egy baba van..Komolyan mondom majdnem megorultm azalatt a felora alatt mig vartam..

Mar nem sokaig dolgozom,(bar amit most csinalok nem is neveznem munkanak komolyan mondom)

Egyebkent minden rendben koszonom..Most rohanok kesobb meg jovok..

234. b.eve
2011. okt. 7. 12:21
Jaj, ezt a régebbi dologhoz akartam írni... bocsika
233. b.eve
2011. okt. 7. 12:20

Mondanám, hogy sírd ki magad mert most úgy is szomorú leszel, de nem szabad, mert azt megérzi a pici a hasadban. Próbáld összeszedni magad és ha netán találkoztok, légy erős és lássa, hogy nem törtél össze. A fő ok, pedig a pici babád. Ő most a legfontosabb mindennél. Hidd el, ő kárpótol mindenért ha megszületik és meglátod. Addig keress segítséget, vásárolgass stb. Nekem van egy kislányom, bár velem ilyen nem történt, de ha majd meglátod a pici babádat, nagyon boldog leszel :) Sajnos ez a dolog már megtörtént, nem tudsz rajta változtatni és remélem nem is fogsz, de édesanya leszel! :) És hidd el, ha összeszeded magad és megerősödsz akkor erősebb leszel mint gondolnád és büszke leszel magadra :)

Kitartást!

232. Liviaa
2011. okt. 7. 10:22
olvassuk, vártam, hogy írj mi van veled:) örülök, hogy kezdenek jól alakulni a dolgok:) babuci mikor érkezik? írj amint tudsz:)
2011. okt. 6. 20:11
Sztem jobb lenne, ha egyáltalán nem lenne még ennyi kapcsolatod se a volt pároddal. Azt kellene neki látnia, h az sms-ei nem érnek célba, nem olvasod el stb. Azt szokták mondani, h a szerelem és a gyűlölet nagyon közel áll egymáshoz. És ha még indulatod vált ki belőled, stb, attól tartok, mikor meglesz a baba, jobban el leszel érzékenyülve, könnyebben megbocsátasz és esetleg gondolod, na, nem lesz abból semmi, ha 1x-2x találkozik a babával stb. Láttam már ismerőseim közt ilyet, és semmi jó nem sült ki belőle. Eddig egyébként nagyon ügyesen csináltál mindent Te is és a családod is. Minden elismerésem!! Nekem azt mondta anyukám, mikor az első gyerekem megszületett, h "Kislányom, mostmár soha nem leszel egyedül" Pedig rendes férjem van, de az más. Hát persze, h olvasunk még és biztos a többiek is sokat gondolnak Rád. Szorítunk továbbra is!!
230. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 229. - D78af6978e)
2011. szept. 27. 11:21
Helyes ez kellett a "barátnődnek" hogy végre helyre tegyék.Nem próbált ő eddig is kihasználni?Mert az ilyenek ezt csinálják, ha van egy szemét húzásuk és nem jön be megpróbálnak visszahelyezkedni a régi pozíciójukba.Hányadok hónapba is vagy?Nálunk éppen a nappalit bővítettük a férjem most javítgatja a hibákat hogy lehesse3n festeni.Már alig várom hogy kész legyen a szép nappalink.Utána a kandalló lesz átépítve és a konyha bővítve.Szóval mi sem unatkozunk.
2011. szept. 26. 22:01

Sziasztok

Ujabb hirek:baratosnem megjelent a munkahelyemen a kislanyaval!!!!! es egy csokor viraggal..Homokot szort a fejere eloadta a nagy magyar kesergost hogy ot mennyire elcsabitotta ez a szemetlada es hogy bocsnat stb stb..Komolyan mondom nem ertem miert nincsenek egyutt ezzel a f..kalappal..Tok egyformak..A poen az volt az egeszben hogy hagytam beszelni en meg hallgattam..Vagy neman bologattam..Ettol olyan lazba jott ez az idiota hogy a 40 perces monologja vegen mar keresztanyakent!!!! ajanlokozott fol..A kislanyanak vittem egy szelet tortat atultettem egy sarokasztalhoz aztan elmagyaraztam kb 5 mondatban ennek a ribinek,hogy egyreszt elmehet az anyjaba masreszt MINDENROL tudok ami a hatam mogott folyt-ez kulon sztori- harmadreszt ott van a kijarat tamadja be nagyon gyorsan aztan jol nezze is meg kivulrol mert ha megegyszer bemereszeli tenni a labat ide kidobatom mint macskat sz..ni..Hat kb 2 perc mulva szinet sem lattam..A kislanyat sajnalom nagyon O nem tehet semmirol de nem tudok mit tenni:-(((

Kolleganoim kinunkban rohogtunk az egeszen..Mert mi a f..t tudnak csinalni????Lassan pakolgatom a holmimat nemsokara koltozes van...A heten leszeretnem rendezni a bevasarlast is babucinak de az egyik baratnom azt mondja varjak vele ha mar bekoltoztem akkor vasarolgassak ne cipekedjek ketszer..Lehet igaza van.

Oktobor 20 tol nem dolgozom..Meglatjuk meddig birja a babuci odabennt..Pocim egyre jobban no de nagyon jol erzem magamat..Eddig osszesen 7 kg-ot hiztam de gondolom az ideg azert ratett egy lapattal..

2011. szept. 21. 12:41

orizd meg minden sms-edet a palitol, lehet hogy meg kelleni fog. a pocskondiazos es a visszakonyorgos sms-ek is! beszelj ugyveddel, hogy mit tudnak artani es hogyan keszulj fel erre. hazamenni szerintem is felesleges, nem tudsz mit tenni az emberi hulyeseg ellen. gondolom szuleidnek nem kell elmondani hogy semmit ne irjanak ala.

kitartas!

2011. szept. 21. 12:04

Annyira szánalmas amit ez a család művel...

Gondolom mindegyik büszke magára és hajtogatja a saját igazát...

Sötétség fejedelmei....

226. f758a7200f (válaszként erre: 217. - D78af6978e)
2011. szept. 21. 08:42

Mar nem azert, de ennyire felnek hogy hamar meghalnak, hogy mar ilyen carsagokat kitalalnak most amikor meg meg sem szuletett? :O kulonben is eloszor a gyerek apja orokolne es csak az o halala utan orokolne a baba, azalatt 100x bebizonyithatod hkgy az ove.


En elmennek egy ugyvedhez es akar enelkul a papir nelkul (amit ok ala akartak iratni), feljelentenem oket ragalmazasert plusz kikotnem, hogy a gyerek szuleteseig es amig a tesztet nem lehet megcsinalni (2 honapos kor), kussoljanak...


Ez az egesz felhaborito. Szerinted olvas az ex baratnod? Mert attol meg hogy te nem talalod ot, esetleg neki feltunt a topic. Kitartas:)

2011. szept. 21. 08:27
remelem apukad mihamarabb helyre jon,es nem lesz semmi baja ezektol a fergektol!!!!!a budos eletbe ne talalkozz veluk tobbet,
224. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 221. - 328aadd89f)
2011. szept. 21. 08:11

,03



De ezt olyan csinálja aki végig át tudja őket verni mert ha gyanút fognak akkor...

223. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 221. - 328aadd89f)
2011. szept. 21. 08:10

Egyetértek Amirassal.szerezze meg anyukád a papírt ne szegény apád mert ki van akadva vagy ha van tesód az.És utána jöhet az ügyvéd.

De mindezek után én márcsak azért is megcsináltatnám a tesztet de előbb megkérdeznék egy ügyvédet hogy mivel megtagadta az apaságot a jogait megvonhatod e.Márcsak azért hogy örökölhessen a kicsi.Milyen pipák lennének nem?A fiúk nem lehet apa de örökölhet a kicsi.

De ez így túl szépen hangzik.tudomásom szerint amíg a Féreg hivatalosan nem mond le aq jogairól addig nem tudsz mit csinálni.

Viszont az egyetlen pozitívum hogy így már biztosra tudod hogy nem akar belefolyni az életedbe és legalább azon a téren nyugodhatsz.Mondjuk az is igaz,hogy egyik nap ez másik nap az.szóval még benne vagy a sűrűjébe.

A papírt ha megpróbáljátok megszerezni legyen rajta az apa aláírása és a nagyszülőké.Azzal mennyen oda anyukád vagy tesód hogy megpróbálja aláíratni hogy vége legyen a vitának és aláírva visszajuttatja nekik.De mivel nektek is kell ezért kéri anyukád hogy ők írják alá.Szóval érted.Ha kapnál a kezedbe egy olyan papírt amin megtagadja a gyereket az apa na onnantól nyert ügyed lenne a nyugalom felé.

222. 636640b917 (válaszként erre: 217. - D78af6978e)
2011. szept. 20. 22:08

Uramisten.............

Nem találok szavakat....

221. 328aadd89f (válaszként erre: 217. - D78af6978e)
2011. szept. 20. 21:59

Szia!


Elmondom én mit tennék a szüleid helyében. Megkeresném Zsolti családját, azzal a látszat szándékkal, hogy meggondolták maguat és a papírokat szeretnék aláírni. Majd, amikor a kezükben van a papír (aláírás nélkül, papírral együtt) távoznék. Sürgősen keresnék egy ügyvédet és megbíznám, hogy a nevedben járjon el és indítványozzon eljárást rágalmazás ügyében.

Ha a szüleid nem szeretnének ekkora gondot a nyakukba, akkor is elhoznám a helyükben azt a papírt és ezzel tartanám őket sakkban. Talán így leszállnának Rólatok.

Az ilyen ostoba emberekkel szemben úgy látszik nem lehet másképpen fellépni.

Egyébként meg az a véleményem, hogy az esetleges örökségre való JOGOS igényt akarják ezzel hárítani. Ha biztosak lennének abban, hogy nem az ő unokájukat hordod a szíved alatt, nem erőlködnének, hanem egy szimpla apasági vizsgálatra hagyatkoznának.

2011. szept. 20. 21:54
Úristen!Tegnap még az apja (!) akart lenni!ma meg már ...!
219. Liviaa (válaszként erre: 217. - D78af6978e)
2011. szept. 20. 21:51

nem is tudok mit mondani erre... szemét boszorkány, és a fia is egy tetű! A kicsi és a saját érdekedbe minél hamarabb építsd le magadról őket, nem baj ha nem lesz apukája egyelőre, ez nem is apa, nem is ember, csak nyertél azzal, hogy már nincs veletek az a szemét!

Meglátod, ha megszületik a babád kárpótol majd. Ne engedd a közelébe ezeket az embereket!

Hogy lehetnek ilyenek, nem tudom megérteni..

2011. szept. 20. 21:50
Ledöbbentem. nem normálisak!!!! Az egész családja zakkant! Hogy lehet ennyire degenerál felnőtt ember? Az elme osztályon lenne a helye az egész garnitúrának!Szegény apukád! Nem lesz egy nyugodt napja ezektől!
2011. szept. 20. 21:43

Sziasztok


Na szoval oruljetek hogy ma nem hallottatok mert ilyet mint ma regen nem karomkodtam..A kolleganok csak neztek mi utott belem azt mondtak hogy nem tudtak elkepzelni mit mondhatok ilyen hosszan lelegzetvetel nelkul..Imara gondoltak de az arckifejezesem az mast mondhatott mert nagyon surgosen elhuzodtak tolem..

Delutan meloztam erre Apu folhiv hogy tudok e bezelni..Mondom nem melozom..Azt mondja surgos..Szoltam Gosianak ugorjon mar be helyettem 5 percre a pultba szoltam fonokasszonynak azt mondja ok..Kisetaltam hatulra hivom Aput folveszi es egyszeruen nem talalok jobb szot ra kirobbant a telefonba..Az en draga halkszavu Apambol egy idegbeteget csinaltak.Elment ma hozza ennek a feregnek az anyja hogy a kisfia meg akarja olni magat mert en k..va lettem ok eddig titkoltak de mivel most bebizonyosodott hogy nem Zsoltie a kicsi igy ok elmentek ugyvedhez!!!es irattak egy papirt miszerint en erkolcstelen eletet elek es alkalmi partnereim vannak ezen egyiketol lettem terhes es apanak Zsoltit akartam megnevezni.Es ok a szulok megtagadnak minden erintkezeset akar velem akar a gyerekkel valamint a kisbaba nem orokolhet utanuk semmit...

Erre az en vegtelen turelmu Apukam ugy kiakadt hogy RENDORT kellett hivni mert ugy uvoltott mint akinek elment az esze ez a hulye pi.sa ven szipirtyo nem akart addig kimenni a hazbol mig Apu vagy Anyu ala nem irja a papirjat es rendort kellett hivni az vezette ki a hazbol...Apuhoz meg orvost mert ugy kiakadt..Kapott egy nyugtato injekciot aztan ennyi hal'Istennek nincs egyeb baja..Ez igy leirva talan nem olyan gaz de nem ismeritek az Apukamekat SOHA egy hangos szo nem hangzott el nalunk SOHA..Soha nem kiabaltak egymassal a szuleim velunk gyerekekkel sem..SOHA..Volt hogy 12 gyerek volt persze volt zsivaly mert jatszottak jatszottunk meg veszekedes volt a gyerekek kozott de a szuleink soha nem emeltek fol a hangjukat..Mikor nagy volt a gaz akkor Apu annyit mondott GYEREKEIM...Es vagni lehetett a csendet a kovetkezo percben..Es ezt az embert akit jobban szeretek mindennel es Anyukamat hozzak ezek a rohadt mocskos emberek ilyen helyzetbe..Azt mondtam hogy haza megyek de Anyu meg a batyam szerint nincs ertelme..Olyan ideges voltam hogy elszivtam egy szal cigit amit 7 eve nem tettem..Tudom hogy terhes vagyok meg minden de ez mar tul megy minden hataron...MI JON MEG????????????????????

216. 636640b917 (válaszként erre: 215. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 19:51

Most izgulhatunk egész este vajon mik a hírek:-))

Gerinctelen ember ez a senkiházi , komolyan mondom..

215. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 214. - D78af6978e)
2011. szept. 20. 19:17
Hát én nem tudom hogy a Féreg mit gondol magáról.Gondolom megint írt zaklató sms-t de már kinézem hogy elment hozzátok és ott kiabált.Már biztos rájött hogy nálad milyen jó dolga volt ezért szeretne visszakerülni.Gondolom jól elkényeztetted ha már ennyire kapálózik.
2011. szept. 20. 18:49
Megint vannak hireim de most rohanok kesobb jovok puszi mindenkinek!
2011. szept. 20. 16:30
Nekem semleges de bizonyos esetekben megértem a nőket...
212. Liviaa
2011. szept. 20. 16:25
az abortuszt én is elítélem, nem vagyok a híve!
211. 636640b917 (válaszként erre: 210. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 20. 16:21

Én pl.egyáltalán nem itélem el az abortuszt, sőt..

Aki egy kicsit is felvilágosult és valamelyest szocializálódott teljesen érthető módon nem szül gyereket a semmire, avagy egy olyan kapcsolatba ahol annak a bébinek még nincs helye.

Ez egy olcsó közhely, ha jön a gyerek jönnie kell..

Nem minden esetben..

Lehet felelőség teljesen szülni 20 évesen és higgadt fejjel akár 45 évesen is..rég elavult a biológiai óra meg ehhez hasonló tévhitek...

Nekem van ismerősöm, aki 42 évesen szült és semmiben nem szenved hiányt sem a gyerkőc sem az Anyuka...

Persze van ellenpélda 21 évesen is szültek ismerőseim...nem tudom nem cserélnék velük...de

ez csupán hozzá állás kérdése, lehet vki 20 és akár 40 évesen is végtelenül rossz anya...mint ahogyan számtalan példa is utal erre.

Összegezve.minden ember más és más..más közegből, más életfelfogással, nézetekkel..

210. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 207. - Liviaa)
2011. szept. 20. 15:38

De mi a felelőtlenség?Hogy egyedül szülöd meg?Ugyan mit szóltak volna ha abortuszra mégy ?Na akkor vagy felelőtlen mert nem vállalod tetteid következményét.Van olyan ismerősöm aki már nem tudom hányadjára ment abortuszra mert"most nem jó az időpont, most nincs pénz,nem tudom ellátni"és ehhez hasonló csomó hülyeséggel jönnek.22 éves vagy,tökéletes kor én 21 évesen szültem és ez pont jó volt így.Az hogy másfél éves koráig anyukámék segítettek az jó volt de engem is gyerekként kezeltek.ezért mikor összejöttem egy fiúval 9 hónap után össze is költöztünk. a kínos az volt,hogy a báttyával régebben kavartam de úgy gondoltam aranyos fiú de aztán megvolt az eljegyzés de mivel Nikimre féltékeny volt 4 hónapi együttélés után különköltöztem albérletbe.Igaz ott is szerencsém volt mert minimális összeget kellett fizetnem cserébe segítettem,de mint ahogy mindig akkor is úgy alakultak a dolgaim ahogy nekünk jó volt.Ezért nem értem mikor a csomó hülye kifogásra hivatkozva elvetetnek egy gyereket.Én eléggé abortusz ellenes vagyok/nem ezért van 4 gyerekem hanem mert nagy családot terveztünk eleve/egy esetbe fogadom el az abortuszt, ha a baba nem egészséges.Mért szenvedjen szegény egy életen át mikor az egészséges gyereket is kiközösíthetik de amelyik beteg...gondolom értitek mire gondolok.Szóval én úgy gondolom nagyon is felelősségteljesen gondolkozol.Ha lefeküdtél az apjával és tzerhes lettél kihordtad a gyereket és szépen odafigyeléssel neveled nagyon is felelősségteljes vagy.

Ahhoz mit szólsz hogy nekem 4 gyerekem van és kinézek 22-23 évesnek.Na arra mit mondhatnak az öregasszoinyok .na?Tippelhetsz.Úristen már négy?Hány évesen szült??Meg ilyenek.

209. 636640b917 (válaszként erre: 207. - Liviaa)
2011. szept. 20. 14:32
Ne törődj mások véleményével , általában irigységből fakad..A Te életed úgy éled , ahogy neked jól esik..ehhez senkinek semmi köze én úgy vélem...Gondolok ilyenkor a sok sok besavanyodott idősebb korosztályra....már bocsánat..
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook