Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? fórum

50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
260. Bakkara (válaszként erre: 257. - Töprengő)
2013. jan. 3. 09:17
Pontosan.
259. Bakkara (válaszként erre: 256. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 3. 09:17

Persze hogy van férje.

4 éve ismerte meg, két éve házasok. De elhagyta, és összeköltözött a férjemmel. Férjem megvető fintorral mondta, hogy ő nem számít semmit.

A szerelmi viszony bejelentése után én kértem meg a férjemet, hogy szedje össze a cuccát, és költözzön az anyjához.

Én mondtam, hogy a jövedelme megengedi neki, hogy lakást béreljen.

Nem lettem volna képes semmilyen együttélési módot elképzelni vele ezek után, hiszen "kiszeretett belőlem" és "becsajozott".

258. megi04 (válaszként erre: 255. - Ee1dc9ba06)
2013. jan. 3. 08:55

Persze,hogy nehéz..:( Már a megszokás miatt is...Szegény anyám is mondta:Tudod kislányom,"rossz a rosszal,de rosszabb nélküle"..Mert az ember megszokja,hogy mellette van,és azt gondolja,nélküle nincs élet..Aztán sokan rájönnek,hogy:Dehogy nincs! Sőt!:) Ma,már egy 50 éves nő,még nem öreg!

Nekem volt olyan szomszédom,aki jobban pörgött 50 évesen,mint én 40 évesen pörögtem!

Most még fáj,hogy a csudában ne fájna?

Csak...bele kell gondolni..Valóban a szerelem miatt fáj?...Vagy csak megvan ilyedve az ember,hogy:"Mi lesz vele egyedül"?

Anyám is,haláláig szerette apámat,de nem fogadta vissza!:)Lett 1 barátja,akivel nem voltak szerelmesek egymásba,de szerették egymást,mint 2 nagyon jó barát,és remekül szórakoztak együtt!:)

2013. jan. 3. 08:03
Az elején mintha ilyenről is lett vona szó. De akkor ezek szerint, a csajszi is lelépett a közös otthonból. Hisz közös albérletbe vannak az új pasival...
2013. jan. 3. 06:40
Nem lehet, hogy van férje a nőnek?
255. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 248. - Megi04)
2013. jan. 3. 00:41

...hány nőtől hallottam már, hogy amikor elmúlt az a kritikus időszak, hogy állandóan Ő jár a fejedben - szinte fellélegeztek, és rájöttek, hogy a csalfa férj után is van élet ezen a bolygón, sőt!!

Tudom, hogy ezt ebben a lelkiállapotban nehéz elhinni....

254. f758a7200f (válaszként erre: 245. - Bakkara)
2013. jan. 2. 23:27
Nem lehet, hogy ezzel csak idot akarnak nyerni? Hogy addig is te nem csinalsz semmit, mert varsz az o dontesere, ezalatt o mindenbol kifoszt? Ahogy ido kell egy vagyon atirasara, bankszamla megszuntetesere stb, lehet, hogy csak erre kell nekik az ido de ne legyen igazam!
253. michelle.r (válaszként erre: 249. - Bakkara)
2013. jan. 2. 23:08

Bakkara, nagyon örülök, hogy ilyen elegánsan viselkedsz. Ne fordulj ki magadból, bárhogyan is lesz eztán, maradj stílusos. Nagyon drukkolok neked, hogy úgy történjen, ahogy neked a legjobb!

Kitartás!


;)

252. töprengő (válaszként erre: 249. - Bakkara)
2013. jan. 2. 23:08

Semmit nem kell hinni.

Kitette a lábát, elköltözött.. Nem kellene visszafogadni.

251. panatta (válaszként erre: 249. - Bakkara)
2013. jan. 2. 23:02

Akkor ha már kicsit összeszedted magad és összeírtad a piszkos anyagiakat, a "haditerv" a következő:

ti együtt éltetek 24 v.29 évet. Ez tény, megmásíthatatlan, közös múlt, stb...

Erre a kiscsaj 100% féltékeny már most. Egyelőre nincs válás, de amúgy is elhúzható, kiscsaj mindemellett egyre türelmetlenebb és idegesebb.

És AMI NEM MINDEGY:

aki te lehetsz:

1., hisztérikus, labilis, zaklató, idegesítő, klimaxoló,korosodó,otthagyott feleség


2., magabiztos, erős, vonzó, stabil idegrendszerű, sikeres, öntudatos, tapasztalt,bölcs,magára adó csinos, vonzó IGAZI NŐ

(ehhez az kell, hogy tényleg akarj ilyen lenni és hogy ne keresd őket ezentúl, hadd hiddjék, hogy erős vagy és nem tört meg a dolog, ezután is fel tudsz állni)


A férjed valószínűleg az 1. variációt adta elő. Na "hiszem, ha látom" alapon a 2-kal viszont neked kell bizonyítanod/mutatnod az ellenkezőjét, ez garantáltan piszkálni fogja a kiscsaj fantáziáját és azt hiszem ezzel meg is kezdődik kettejük kapcsolatának, a bizalomnak megingása...


Szerinted ha ismerjük a tényeket (házasság, esetleg gyerek,kitörölhetetlen közös múlt -majd' annyi év, mint a kiscsaj maga), melyikkel rúgsz nagyobbat a szeretőcskébe,ha milyen vagy?

Ha 1.: növeled az egóját, majd ott örömködik, hogy na ugye, ő meg veled szemben milyen frankó fiatal,életvidám nő

Ha 2.: folyamatosan ott maradsz a tudat(alattij)ában, és állandóan idegesíti majd a dolog, állandó komplexusokkal küzd majd (nem most rögtön, kis idő múlva) és kevesebbnek érzi majd magát, mint te vagy.Jöönnek majd a kérdések, Még mindig szereted? Milyen volt? Ő is...? Én szebb vagyok? Ő jobb volt?...Biztos?stb.Idegeire megy majd a férjednek. Ezután ő meg keres majd egy nőtlen, korban hozzáillőbb férfit inkább, akivel tiszta lappal kezdhet, a férjed meg -már bocs- p.fára esik. Utána rajtad áll, hogy visszafogadod-e. Ha vissza akar menni. Mondjuk az még nagyobb arculcsapás lenne a hölgyikének, mert akkor majd jön, hogy "csak arra kellettem, vén kujon!"


A fent leírtakra nincs garancia ugyan, de vesztenivalód sincs, ha megpróbálod.


(amúgy lejött az eddigi fórum hozzászólásaidból, hogy te sokkal finomabb lelkű vagy ennél, de hát ilyen a világ...;-) )

250. Bakkara
2013. jan. 2. 22:15

Jó éjszakát mindenkinek.

Köszönöm a mai napot is.

249. Bakkara (válaszként erre: 247. - Töprengő)
2013. jan. 2. 22:14

Sajnos semmit nem tudok erről.

S ha mondaná is, vajon mit lennék képes elhinni neki azután, hogy így becsapott?

248. megi04
2013. jan. 2. 20:31

Bakkara! Ez hülyeség,ne haragudj...Mármint,hogy azért nem gondolkodott a váláson,mert a te állapodod...Egy jó francokat!

Azért nem gondolkodott,mert nem akar a 2 szék közül a pad alá esni!

Nem a kék tabletta a nyerő.Ő még egyszer,utoljára,megakarja mutatni,-talán saját magának bizonyítani-hogy "Van ő még olyan legény!!!"

Aztán,elmúlik a láng,és akkor elkezd gondolkodni,hogy otthagyta a biztos kényelmét...ahol ismerték még a gondolatát is...Itt meg kezdheti az egészet előlről felépíteni...Na ehhez már nem lesz ereje..

Vissza fog jönni...Ez BIZTOS!

Hogy te hogyan fogadod majd?...Na,EZ már rajtad áll...Vagy bölcsen hallgatsz,és megbocsájtod,bár begyógyulni sosem fog,vagy kivágod,mert nem félsz a magánytól,és rájössz,mennyivel jobb,szabadnak lenni!!!!!!:D

247. töprengő (válaszként erre: 245. - Bakkara)
2013. jan. 2. 20:11

Nem akar válni? Nem gondolt a ezt át?

Akkor ez az új csaj nem is akar vele komolyabb kapcsolataot.

Biztos hogy nem sűrgeti a válást a csajszi?

246. Bakkara (válaszként erre: 243. - 88b7828ca9)
2013. jan. 2. 20:07

Tanulságos történet!

Az én 29 évesemnek még nincs gyereke.

Én 31 évesen szültem.

245. Bakkara (válaszként erre: 242. - Panatta)
2013. jan. 2. 20:05

Köszönöm, megteszem.

Az első lépések már megvoltak.

Összeírtam mindent.

Várom az időpontot, amikor hajlandó lesz tárgyalni velem erről.

Azt mondta, hogy még nem gondolkodott a váláson.

Főleg amíg ilyen szar állapotban vagyok. (De ezt mintha már sok poszttal ezelőtt írtam volna.)

2013. jan. 2. 20:02
A vagyonmegosztás mindenképpen legyen meg , legalábbis kész koncepcióval állj elő, nem tudom dolgozol-e, valahogy olyasmit vettem ki az írásaidból, hogy lehet tanárnő vagy... akkor viszont nem olyan örűlt sok a kereseted... ne légyél szégyenlős sem visszafogott, mondd meg a férjednek, hogy igen, a szabadságának ára van. Gondolom nem fog sokáig támogatni benneteket, mert elmegy a pénz az albérletre és az utazásokra, éttermekre. Rövidesen elő fog állni vele, hogy nem tud segíteni benneteket, ezért nem ártana rögzíteni a feltételeket.
2013. jan. 2. 14:16

Igen, most mindenképpen haragudni kell rá egy kicsit legalább, és nem annyira megértőnek lenni és magadban keresni a hibát, mert ez nagyon kell ahhoz, hogy ha kell, küzdeni tudj azért, ami Téged illet.


Van itt a városban egy ismerős házaspár, a fazon orvos. Két gyerekük van, már nagyok, mert a házaspár tagjai olyan 60 (a pasi) és 58 évesek lehetnek.

Közeli ismerősök, a nő mindig ment a férjével mindenhova, volt, hogy vidéken laktak, faluba költöztek, de kitartott és ment. Nagyon kedves, vidám nőről van szó.


A tisztelt férje pedig kb 3 évvel ezelőtt lelépett egy nővel, aki a feleségénél fiatalabb, de nagy gyereke van. Jól leszedte a doktor urat pénzzel, olyan szinten, hogy a gyerekének a teljes tandíját kifizettette vele :) most vége lett a sulinak, és mi lett?

Amit itt sokan megjósoltunk: doktor úr repült, kivágta, mint a .... -t. Szépen fülét farkát behúzva haza sompolygott a feleségéhez, néhány millióval könnyebb pénztárcával.

A felesége visszafogadta. Jajh.

242. panatta
2013. jan. 2. 13:04

Még valami:

de, befolyásolhatja a szeretője, de jelen pillanatban a férjed nincs abban a helyzetben, hogy ő diktáljon. Mindkettejük érdeke, hogy mielőbb, minél gördülékenyebben menjen a válás (akar válni a férjed egyáltalán????). Ha van elég erőd és kitartásod, te megnehezítheted a dolgukat...de főleg a kiscsajét, előbb-utóbb szerintem elege lesz és innentől kezd majd elszállni a rózsaszín köd...így kerülhet a férjed két szék közül az asztal alá.

Te viszont mindvégig erős kell, hogy maradj és "megtörhetetlen".

Mit gondolsz, meg tudod csinálni??

241. panatta (válaszként erre: 234. - Bakkara)
2013. jan. 2. 12:53

Kedves Bakkara!

Miután minden bizonnyal te is rájöttél már, a jóhiszeműséged, jóindulatod sokszor nem jó útra vezet.

Vedd elő most már a "leggonoszabb Én"ed, és szerezd meg, ami neked jár! Esetleg kicsit többet!

Te is legyél épp olyan hátulról jövő, galád, mint a férjed volt veled szemben.

Azt hiszem, ezen a viszonyon már nincs mit tovább rontani - lévén,hogy per pillanat nincs is viszony...

Tartsd szem előtt, hogy mindent, amiért eddig eegyütt dolgoztatok, a szeretőcske fog megkaparinteni - hacsak nem te vagy a gyorsabb, ügyesebb, rafináltabb!

Sajnos ez a szomorú valóság. Valamerre most már mindenképp lépned kell:

Vagy az önsajnálat felé, vagy kiállsz magadért. Gondolj arra, a férjedet volt a legnehezebb vinni, mégis megszerezte. Akkor az ingatlanokkal/ingóságokkal miért lenne más a helyzet?!

240. töprengő (válaszként erre: 236. - Bogyócica)
2013. jan. 2. 11:09

Szerintem is, ne hívja, ne közölje mit tervez, ügyvéd, vagyon felmérés stb.

És főleg Ne költözzön el a közös otthonból.

239. 88b7828ca9 (válaszként erre: 235. - Bárányka)
2013. jan. 2. 10:54

Igen... ami ilyen esetben jár a nőnek, az jár és kész, abból semmit nem kell engedni. Úgyis sokan próbálkoznak ilyesmivel...


Nagy hibát követett el azzal, hogy kiköltözött, részéről ez nem volt egy megfontolt lépés, sőt szeretőt is tartott a házasság alatt... hát nem hozott túl okos döntéseket a férfi.

238. 88b7828ca9 (válaszként erre: 234. - Bakkara)
2013. jan. 2. 10:49

Az ügyvédhez titokban menj el, ne tudjon erről senki. Egyelőre pusztán csak egy tájékoztatásért, hogy mégis lásd, mi az, ami a Tied meg minden egyéb dolgot elmondjon, ami felmerülhet.

Ha előtte otthon összeírsz minden ingatlant és ingót, külön kiemelve, hogy melyiket ki örökölte vagy kapta ajándékba, az jó lesz, mert ezt is át fogjátok beszélni.


Nem pereskedés miatt kellene elmenni, csak tényleg azért, hogy láss tisztán.

237. f758a7200f (válaszként erre: 234. - Bakkara)
2013. jan. 2. 10:18

A magikus kek tablettat nem hasznalhatta volna veled??


Nem mergesitesz el semmit mert altalaban az a fel, aki otthagyja a masikat, ezt mar elore bele szokta kalkulalni es egyreszt bebiztositotta magat, masreszt szamit ilyen reakciora, szoval ha nem teszed, akkor is ok mar biztos elmondtak minden idegbetegnek meg minden...


Ezt nem rosszindulatbol mondom, szerintem tul keso lesz utolag eldonteni, a szamlakrol (ha meg maradt rajta valami! Ha nem vette le az osszeset a ferjed), vegyel le mindent biztos ami biztos es zard le reszedrol amit tudsz, nehogy meg adossagot is csinaljon ra, amiert mindketten feleltek.


Majd ha ezeket megtetted te is es bebiztositottad magad, akkor keszen allsz egy esetleges utolagos "barati" viszonyra, addig nem. Mert egy ido mulva ugyis szembe kell neznetek, talalkozni a birosagon stb, addigra mar ossze tudod szedni magad.


Sokszor az is megnyugtat gyogyszerek helyett, ha osszetorsz egy ket poharat direkt a kukaba, amirol tudod, hogy kozos emlekek fuznek hozza:))) elhiszed? Probald ki!:)

2013. jan. 2. 09:59
Egy biztos! Ne te költözz el. Lakhatási jogod van! Ami egy jog, és azért is fizetnie kell majd később. Az ügyvédről neki nem kell beszámolni. Menj el érdeklődni. Vázold fel a helyzetet. A férjednek pedig egy szót se. Ő se számol be neked, hogy mit csinál. Tudom nehéz, mert vele osztottál meg minden gondolatodat, de ennek már vége.
235. bárányka (válaszként erre: 229. - 88b7828ca9)
2013. jan. 2. 09:42
Szerintem is kell az ügyvéd, hogy tisztán láss s tudd a jogaidat, jobb hivatalosan rendezni a dolgokat. Az enyém annak idejéln próbált alkudozni, de nem mentem bele. Ha már szenvedni kell, legalább a gyermeektartásért nem kellett kuncsorognom.
234. Bakkara
2013. jan. 2. 09:09

Kedves Mindnyájan,

köszönöm mát megint, de elfeledkeztetek a mágikus kék tablettáról (!), azóta nincs lehetetlen a férfiaknak. Csak pénztárca kérdése.

Az ügyvéd jó ötlet, de nem mérgesítem el még jobban a helyzetet? Ha a kedvese befolyásolja, nem lehet, hogy mindent elveszítek emiatt? Igazatok lehet, mert ez a helyzet így tarthatatlan.

233. odyke
2013. jan. 2. 06:29

Nézd meg az "Elvált nök klubja"-t!!!És ne tedd tönkre magad!Elöször nagyon nehéz,de tudomásul kell venni,hogy ez a férj döntése és a pakliban benne van az is,hogy együtt maradnak!Én megsirattam válás elött a kis egeret is a lukban,hogy mi lesz vele és életem legjobb döntése volt,hogy elváltam :) Kialakitottam a "sajátom" és már nem volt beleszolása senkinek.

Nézz sok csajos vigjátékot én még ma is azokbol meritek eröt és élem a saját vigjáték filmem...hol szomoruan,hol dühösen,szerelmesen...kb 2 hétig :) De mindig vidám probáok lenni és mosolyogni,ha fáj is... :)

2013. jan. 1. 23:59

Tipikus "f.sz feláll, ész megáll" eset.

Vajon meddig fog ennek a fiatal csajnak kelleni a férjed? Nyugi, nem sokáig. 50 évesen inkább kapuzárási pánikra gondolnék, nem arra, hogy nem szeret téged. Mindenesetre elég megalázó, és biztos vagyok benne, hogy vissza akarja majd könyörögni magát hozzád hamarosan - remélem, erős leszel, és postafordultával visszaküldöd a csajnak.

231. panatta (válaszként erre: 230. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 1. 23:18

persze,elég vegyes a paletta, de a lényeg ugyanaz...


Bakkara, még nem is írtad, van közös gyerek? Ha igen, ő mit szól mindehhez?

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook