Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? fórum

50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? (beszélgetős fórum)


170. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 165. - 130454e42d)
2012. dec. 31. 17:44

Kb. a sablonszövegek:

- elhanyagol a feleségem/állandóan a nyakamon lóg;

- nem törôdik magával/csak magára gondol;

- minden pénzt elver/garasoskodik;

- nem csinál otthon semmit/állandóan dolgozik valamit;

- nem ad magára egyáltalán/csak a külsôségekkel foglalkozik...

és így tovább... Ja, és minden férjet megcsal a felesége, elhanyagolja!!!

Rossz háziasszony, feleség, anya, nônek csapnivaló! Csak a gyerekek meg a hitel miatt... :(

2012. dec. 31. 17:42

Engem is környékezett meg kőkeményen nős pasi, nagyon sokáig ostromolt. Nagyon jóképű pasi volt egyébként, s természetesen előadta a nagy halált, hogy a felesége így meg úgy, elhanyagolja stb.


De... csak vele marad, mert... és jöttek a hülyeségek, hogy a gyerekek miatt (akik már nagyok voltak) stb.


Én nem mentem bele a dologba, kizárólag azért, mert volt felesége. Megnéztem a hölgyet a facén, egy rendezett, jól ápolt asszony, fent a családi fotók. A pasi is ápolt, gondozott. És ez gusztustalan. A nőt, aki biztos otthont nyújt számára, így lehordani a háta mögött...


Csak ennyit kértem az élettől: az ilyenek lehetőleg jó messzire kerüljenek. Sunyi, alattomos, gusztustalan helyzet az egész, sok gyáva ember a titkos aberrált kapcsolat szereplője.


A feleség meg az esetek többségében arra jó, hogy mint egy anyuka, elvégzi a házimunkát. Az ilyen pasitól, aki szeretőt tart, nem hiszem, hogy sok odafigyelést és törődést kap. Mert azt megkapja a kis lotyó.

168. 88b7828ca9 (válaszként erre: 140. - 89f0630ffb)
2012. dec. 31. 17:24

Pontosan :) a lotyó mellé akár én is odaírhattam volna, ostoba, együgyü, mindemellett erkölcsileg nulla. Ezt elhiszik azok, akik mindent elhisznek, vagy sokszor csak azoknak hisznek el mindent, akik tele vannak pénzzel? :)))

Mert ha egy egyszerű anyagi körülmények között élő pasi nyomja nekik a süket, átlátszó dumát, hogy a felesége elhanyagolja stb, akkor nem vágják magukat hanyatt széttárt lábakkal?


Hmmm...

2012. dec. 31. 16:28

Boldog uj évet kivánok mindenkinek!

[link]

166. bárányka (válaszként erre: 165. - 130454e42d)
2012. dec. 31. 16:16
Hm hogy ez mennyire IGAZ!!!
2012. dec. 31. 16:09
Azt hiszem, székely éva írta: sok nős pasi környékezte meg, mindegyik a feleségét szidta. Ha lett volna egy, aki azt mondja: a feleségem szuper, de én téged szeretlek... na, akkor elgondolkodott volna.
164. Averil (válaszként erre: 162. - Panatta)
2012. dec. 31. 16:04
A feleségnek is megalázó, mert ha több szeretőt tartott mellette, hiába szabadultak meg tőlük, mindig jöhet újabb. Én biztos kidobtam volna, hagytam volna a szeretőjének, hogy ő mosson meg főzzön rá. Gyanítom, nem tartott volna sokáig a nagy szerelem, ha már a varázslatos rózsaszín felhőre rátelepszenek a szürke hétköznapok.
163. júliusi (válaszként erre: 162. - Panatta)
2012. dec. 31. 15:36

Jól tették,hogy elköltöztek onnan.

Az 1. szeretőnek meg jó kis bevételi forrrás lehetett,hogy hajlandóak voltak tartásdíjat fizetni...

162. panatta
2012. dec. 31. 15:30

A szememben minden nő, aki nős, családos, gyerekes férfira ráakaszkodik (vagy ápol "igaz szerelmet")nem több, mint egy büdös k...a. Lehet az akármilyen tündi-bündi, jópofi..stb. Ezt egyszer egy lánynak a szemébe is mondtam. Meg is sértődött rám ő is, a barátai is...azóta viszont már őt is lecserélték (éppolyan galádul,ahogy szétszedett egy családot).


Mindegy, másik történet, ez jobban idevág:


A környékünkön élt egy tanár, elég jóképű, ennek megfelelően sűrűn járt félre is...

A felesége minden alkalommal megbocsátott neki.

Legutóbbi félrelépését az okozta, hogy 1. sz. szerető tudomát szerzett 2. sz. szeretőről, ezt féltékenységől nem tudta elviselni, így a feleség tudomására hozta a dolgot. 1. sz. szerető előjött azzal, hogy terhes...stb.

Képzelhetitek, mennyire megalázó volt ez a feleségnek, kitudódott az egész városaban..szinte mindenki tudott róla.

És tudjátok mi volt a feleség reakciója?

Ultimátumot adott a férjnek, hog csak úgy fogadja vissza, ha elköltöznek innen. 20 év házasság után természetesen belement a férj.

2. sz. szerető önmagától eltűnt, a feleség meg a férj közölte egyes számú szertővel, hogy együtt elköltöznek, szeretik egymást, újrakezdik stb. Ha esetleg tényleg van gyerek és a férjtől, a feleség majd utalja a havi megfelelő gyerektartási összeget, de tűnjön el az életükből.Így 1. sz. szerető is leépítve...perzse, feleségnek megalázó volt, de szerető magáénak akarta tudni férjet és nem azt kapta, amire számított. Akkor ténylegesen kinek is megalázó?! :D :D

161. 89f0630ffb (válaszként erre: 146. - Fairytalentum)
2012. dec. 31. 15:21

Jó kis önsajnáltató duma.

Ha meg megvan rendszeresen ,és változatosan akkor azt mondják hogy:

Értsd meg -Kíváncsi voltam másokra

vagy- tudnom kellett másnál is tudok -e teljesíteni

vagy-Izgalmasnak találtam

vagy -nem volt önbecsülésem


és még sorolhatnám.

160. 89f0630ffb (válaszként erre: 141. - Fairytalentum)
2012. dec. 31. 15:18

Sajnos tudom!

Ennek a következménye ,hogy most is itt vagyok..

159. 89f0630ffb (válaszként erre: 136. - Nzs2001)
2012. dec. 31. 15:15
Ezt az ötletet én is támogatom !
158. töprengő (válaszként erre: 136. - Nzs2001)
2012. dec. 31. 14:51
Addig fontold meg, míg nem késő. Biztosatsd be magad. Jól írod neki....
157. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 136. - Nzs2001)
2012. dec. 31. 14:45
Bakkara! nzs2001 tapintott a lényegre. Azok a piszkos anyagiak! Minél előbb meg kellene lennie a vagyonmegosztásnak, mert később már, mikor rájön milyen sokban van a szerető, akkor más nem lesz ilyen adakozó kedvében.
156. Averil (válaszként erre: 155. - Averil)
2012. dec. 31. 14:41
"foglalva"
155. Averil (válaszként erre: 150. - B0bf6b3d9f)
2012. dec. 31. 14:41
A szeretők el vannak foglalkozva azzal, hogy fodrászhoz, kozmetikushoz járjanak, hetente többször, meg az egész napjukat bevásárlóközpontokban töltsék, új ruhákra vadászva.
154. töprengő (válaszként erre: 128. - Veronika2001)
2012. dec. 31. 14:41
Ez nekem is tetszik,és igaz is. ( nagy átlagba mi dobjuk a gépbe a cuccot, és az ingeket is mi vasaljuk )
153. Averil (válaszként erre: 145. - B0bf6b3d9f)
2012. dec. 31. 14:30
Sajnos sok nő annyira meg akar szerezni egy pasit, hogy ezért bármit elvisel. Én biztos nem tűrném, hogy a szerelmem életében csak második helyen állok, és azt sem hinném el, hogy "a feleségem egy boszorkány, már amúgy is válunk, és utána persze hogy elveszlek és hogyne, lesznek gyerekeink, meg házunk és kutyánk". Sajnos sokan simán elhiszik, bármit mond a pasi, mert önbizalomhiányosak és abban látnak önigazolást, hogy valaki velük akar lenni, vagy a másik eset, aki csak a pénzre hajt, de az kitart, amíg a pénz is. Észnél kell lenni, csak sajnos a szerelem (vagy amit annak vélünk) és az ész nem igazán férnek meg egymással.
152. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 149. - Fairytalentum)
2012. dec. 31. 14:26
Egy ötvenes már nem biztos, hogy lebukik, mert lehet, hogy amúgy is csak havonta igényli ... aztán ráfogja a feleségre, hogy az a gonosz boszorka nem akarja a szexet:)
2012. dec. 31. 14:24
Jah! a szeretők most biztos a kozmetikusnál vannak, készíttetik a vakolatot az éjszakai bulira, elvégre ezért fizeti őket a pasijuk, hogy jól nézzenek ki valamennyire.:)
2012. dec. 31. 14:23
:) amúgy érdekes, már az ötödik oldal és egy "szerető" sincs itt????? Vagy egy fórumozó sem bizonygatja, hogy ő bizony 25-30 évvel fiatalabb a férjénél és mennyire szereti???? Csodálom.
149. fairytalentum (válaszként erre: 145. - B0bf6b3d9f)
2012. dec. 31. 14:23

A pasi legtöbbször ott bukik le,hogy nem úgy közelít,vagy egyáltalán nem,erre mondják hogy sokat akar a szarka de nem bírja a farka". :)

Ki tudja miket hazudozik a pasi jobbra is,balra is?...

148. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 142. - 3c56a9b72a)
2012. dec. 31. 14:21
Ez az általad említett pasi a feleségét is pont úgy elhanyagolta, mint a gyönyörű házat. Egy fürdőszoba síkálásba bizony néha beszállhat a férj is, sőt akár ki is porszívózhat, de talán még a ruhákat is elpakolhatja...
147. 3c56a9b72a (válaszként erre: 143. - Averil)
2012. dec. 31. 14:18
Teljesen igazad van ,egyet értünk !A pasival sem stimmelt sok minden,vége is lett rövid időn belül a kapcsolatunknak..,úgyhogy nem tudom talált e egy "háztartási alkalmazottat"azóta...
146. fairytalentum (válaszként erre: 144. - Averil)
2012. dec. 31. 14:18
Persze ez is igaz.A pasi másért úgysem lép félre,ezt betudják így és minden oké..
145. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 144. - Averil)
2012. dec. 31. 14:17

:) Ez jó! A feleség a gonosz szipirtyó, a tehén csúf szerető pedig a mesebeli hercegnő. Igen, ez valószínű így van. Az is biztos, hogy amelyik férj elhagyja a feleségét, az a szerető előtt biztos nem azt mondja, hogy csodálatos x évünk volt együtt a családdal, csak jöttél te és belédszerettem.

Egy fenét! Mindegyik azt mondja, hogy már úgyis válni akartam... már elhidegültünk egymástól... már nincs köztünk semmi... nem te vagy az oka... közben pedig otthon minta férjet "alakított" minden területen a felesége mellett.

Apropó! A szerető nem érzi soha úgy, hogy a pasija megcsalja a feleségével?:) mert a legtöbb pasi azért otthon úgyanúgy közelít az asszonyhoz is, mint mielőtt szeretője lett volna. Nem érzik szennyesnek a kapcsolatukat? Én hánynék már a gondolattól is, hogy lefekszik velem ,aztán éjjel otthon az asszonnyal.

144. Averil (válaszként erre: 141. - Fairytalentum)
2012. dec. 31. 14:04
Vagy csak el akarják hinni, mert úgy könnyebb, ha a feleséget egy semmivel sem törődő, boszorkányra hasonlító nőszemélyként képzelhetik el. Hihetetlen, mire képes az ember, ha fenn akarja tartani a gondolataiban élő képet valamiről.
143. Averil (válaszként erre: 142. - 3c56a9b72a)
2012. dec. 31. 14:00
Ezek szerint a pasinak eszébe sem jutott, hogy talán ő is foghatná azt a porszívót és ő is ugyanúgy kitakaríthatna, akkor nem lett volna mire panaszkodnia. Már vége a múlt századnak, amikor leosztott szerepek voltak; ma már nem csak a nő dolga a háztartás. Kíváncsi vagyok, a pasi mihez kezdett elváltként. Talán beújított egy másik nőt, aki szó nélkül elvégezte a házimunkát, ahogy "rendes feleséghez illik".
142. 3c56a9b72a (válaszként erre: 141. - Fairytalentum)
2012. dec. 31. 13:53

Nem biztos,hogy ostoba ..Találkoztam olyan (elvált !) pasival ,aki elmondta ,hogy a felesége havonta 1x szexelt vele és a háztartást sem vezette..Nem vagyok egy naív nő,nem nagyon hittem neki.Amikor viszont nála jártam megtapasztaltam a nagy "büdös" valóságot! Abban a gyönyörű házban akkora kosz és rendetlesnség van,hogy az elképesztő!Amióta megépült szerintem ott takarítva nem volt...Csak azt akarom mondani,hogy

néha a férfiaknak is igazuk van...,természetesen ez a megjegyzésem nem Bakkara esetére vonatkozik...BÚÉK mindenkinek!

141. fairytalentum (válaszként erre: 140. - 89f0630ffb)
2012. dec. 31. 13:26
Nem is tudod mennyi ostoba hp van a világon! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook