Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? fórum

50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
320. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 317. - F61909386c)
2013. jan. 4. 21:20

Mi a búbánatot tehetne, mikor a telefonos keresésre sem válaszol a férje?

Panaszkodjon? mondja el, hogy neki most mennyire rossz, hogy szereti és várja vissza? Gondolod, hogy hatásos lenne? kinevetné a barátnőjével együtt. Ez nem így játszik. Ha a férj úgy érzi, hogy vissza akar menni, akkor tűzön-vizen át megteszi. Telefonon hívhatja, sms-t , e-mailt küldhet, de csak zaklatásnak venné a férje és még fel is jelentheti, ha nem terhes számára a dolog.

Ez esetben Bakkara válna nevetségessé.

319. Bakkara (válaszként erre: 316. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 4. 21:20

Végigolvastam, mit mondjak, a hideg futkos a hátamon.

Villámgyorsan meg lehet járni a poklot! Még jobban, mint én.

Bár én már szorongva várom, hogy mikor jelenti be, hogy terhes a barátnő!

Az még egy kemény pillanat lesz, hamarosan.

318. Bakkara (válaszként erre: 317. - F61909386c)
2013. jan. 4. 21:15
Azaz?
317. f61909386c (válaszként erre: 315. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 4. 20:13
Amit tennie kell mindenkinek ilyen helyzetben amikor kesereg a másik miatt, a másikért...és nem tudja nem szeretni, elengedni...:)
316. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 313. - Bakkara)
2013. jan. 4. 20:12

Olvasd el ezt a naplót:

[link]

Címe:

Leírom... hogy be ne kattanjak.

315. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 314. - F61909386c)
2013. jan. 4. 20:09
Hogy harcolna? Mit tegyen?
314. f61909386c (válaszként erre: 313. - Bakkara)
2013. jan. 4. 20:03
Ezért kell harcolnod...önmagad miatt kell visszakapnod...aztán még eldöntheted mi legyen utána...:)
313. Bakkara (válaszként erre: 311. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 4. 19:39

A gyanakvás mindent megmérgez, ez igaz. Arról nem is beszélve, hogy az a fájdalom, amit most átélek, soha többé ne forduljon elő.

Nem bírnám ki. Így is a határon táncolok, egyik pillanatról a másikra.


Ugyanakkor azt is hiszem, hogy ezentúl már maradéktalanul más férfinek sem hihetek többé.

Az olyan fajta kapcsolatokra, amelyekből meg "előrelátásból" korán kilépnék, vagy langymelegek nem érzem magam képesnek.

312. Bakkara
2013. jan. 4. 19:33

A harchoz én nem értek.

Nevetségesnek érezném magam, nem az én stílusom.

311. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 307. - F61909386c)
2013. jan. 4. 19:30

Vissza akarja kapni? Leharcoltan? Mondjuk, ez gusztus kérdése. A régi pasit már nem kaphatja vissza, ha vissza is jönne, ez már egy másik férfi, aki becsapta, aki mást ölelt, őt és a gyermeket elhagyta, ezer fájdalmat okozott nekik.

Aztán jönne egy újabb kis kolléganő... és jönne a féltékenység, a tépelődés, ha később ér haza... hiányzik ez?

2013. jan. 4. 19:26

Azt hiszem, ez az: [link]

Nekem nagyon tetszett!

2013. jan. 4. 19:25

Ah, minek harcolni egy férfiért??? Ha harcolni kell érte, akkor nem kell.Ha nem engem választ, akkor nem kell. Ha más kell neki, akkor nem kell. Ha megcsalt, akkor nem kell. Ha elárult, akkor nem kell. Ha becsapott, akkor nem kell. Ha ő nem harcol értem, akkor nem kell.


Ha nem kellek neki, akkor nem kell!

308. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 304. - F61909386c)
2013. jan. 4. 19:21
Lesz nekik 2-3 jó évük, aztán jönnek a gondok.
2013. jan. 4. 19:21
Ne kérdezz vissza légyszíves...elbizonytalanítod a Bakkarát...és neki most nagyon a magabiztosság a "harchoz"...hogy ne szenvedjen és visszakapja azt aki az övé...
306. 88b7828ca9 (válaszként erre: 304. - F61909386c)
2013. jan. 4. 19:15
Hogyhogy az kell, aki harcol értetek? :) Hahaha. Tényleg nem lehet az.
2013. jan. 4. 19:14

Ezen az oldalon beszélnek róla, illetve nézik...

Fórum - Merj szeretni! Ki ikezdené el velem?

Azt hiszem, a glóriatv oldalán van fenn a film.

Most hirtelen nem találtam meg.

304. f61909386c (válaszként erre: 301. - 88b7828ca9)
2013. jan. 4. 19:12

Nem hogy összetenné a kezét, húzna vissza ezerrel...:)

Nem tudod, h mennyire penyák vagyunk és az kell aki harcol értünk?:)

Kiskollegina csak kaland 29 évesen 50-es pasinak...:)nem komolyság...:)nem lehet az...:)

303. 88b7828ca9 (válaszként erre: 292. - Timycat)
2013. jan. 4. 19:11

Minden viszonyítás kérdése. Sajnos, a mai világ olyan mélyre süllyedt erkölcsileg, hogy sok ilyen példát produkál az élet, ahol már annyira aljasok azok az emberek egymással, akik régen örök hűséget fogadtak, hogy ezekhez képest valóban korrekt.

Ha erről az oldalról nézzük...én is láttam ilyen necces ügyeket, idióta nőket is, pasikat is.


Valahogy mégis...azt nem tartom korrektnek, hogy mielőtt kilép egy házasságból, előtte persze kipróbálja azt, akivel kilép, nehogy már az ne jöjjön be. Ez egy nagyon sunyi és gyáva magatartás. Ha nem felel meg neki a kapcsolat, merjen kilépni egyedül. Ne legyen egy nő sem tartalékba... milyen dolog ez. Ha a másikkal működik, akkor elhagyom az elsőt, ha meg nem, akkor marad? Jajjjjjj.

302. f61909386c (válaszként erre: 300. - Bakkara)
2013. jan. 4. 19:09

Egyik barátom pár éve kiskolleginával a munkahelyen...nagy ájlávju...:)

Feleség megtudta, azonnal bement a munkahelyre és nem volt csendes....:)

Rendben volt minden viharos gyorsasággal, nem ám kesergés...:)

Harcolni tudni kell...hja...azzal a erővel főleg amivel keseregsz.

301. 88b7828ca9 (válaszként erre: 295. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 4. 19:07

Igen, én is ilyesmit írtam, hogy a költözésig vezető út, az a fél év vagy előtte... addig már nyilván volt előtte együtt a csajjal, nem csak úgy költözött oda, hogy egy kávézás után...


Bakkar pedig szeretted és biztos érezted, hogy van itt valami, ami lappang, és ez a bizonytalanság, a kimondatlan dolog persze, hogy depissé tett. Naná, hogy azzá. Az lett volna furcsa, ha nem. Ebből is látszik, hogy Te egy mély érzésű nő vagy, aki még így is kitart a férje mellett.

Ritka az ilyen... sok férfi ember összetenné egy ilyen Nőért a kezét.

300. Bakkara (válaszként erre: 296. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 4. 19:04
Látod, pont ezt mondtam az imént én is.
2013. jan. 4. 19:04

Mennyire változik a világ...:)

"férje dobta egy csajért, hogyan élje túl"...:)

Régebben azt kérdezték volna, a férj hogyan élje túl...:D

298. Bakkara (válaszként erre: 294. - F758a7200f)
2013. jan. 4. 19:04

Biztos rettenetesen ostoba vagyok, de nekem ngyon fontos lenne tudnom, hogy mit, mikor és hogy rontottam el.Már csak a tanúság kedvéért.

Hátha lesz legközelebb, hátha akkor jobban csinálnám.

Ez persze elég hamisan hangzik, meg mindenkivel így van. De mégis...

Akkor ez a törés, annyira nem volt jellemző rá ez a viselkedés,hogy szinte úgy éreztem megbabonázták és kifordult magából.

Vagy csak ezt nevezik szerelemnek?

297. Bakkara (válaszként erre: 291. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 4. 19:00
Kösz a tippet, hol akadhatok rá a filmre?
2013. jan. 4. 17:43
Nem is biztos, hogy elrontottatok valamit, egyszerűen belezúgott a kolleganőjébe és kész, ennyi, nem kell azon keseregni, hogy ki rontott el és mit. Vitte az esze helyett a farka, mint az esetek igen nagy százalékában. Főzögethettél volna te otthon akár pucéran is, ha neki más kellett és kész. Nem kellett ahhoz elromlani a kapcsolatnak.
295. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 289. - Bakkara)
2013. jan. 4. 17:41

Bakkara!Hát most eljutottál abba a fázisba, amikor azt gondolod, hogy te rontottál el valamit. Az írod, eltávolodtatok egymástól és te búskomorságba estél... hogy megérdemled, mert nem törted át a depresszió falát... Először is azt kellene tisztázni, hogy az elidegenedésnek mi volt az oka, hiszen te onnét érzed magad felelősnek, hogy depis lettél... Miért idegenedtetek el? úgyanúgy közeledett, mint azelőtt? Mi van, ha ő már akkor "pályázott" a csajra és azért idegenedett el tőled, vagy már tartott a kapcsolat ???? Az elidegenedést is kiváltja valami. Ne magad hibáztasd az istenért sem! Nem lehet, hogy azért lettél depis, mert elhanyagolt, nem úgy bánt és beszélt veled, mint azelőtt? Esetleg túlzottan megértő volt a depresszióddal kapcsolatban??? Neki az egy önigazolás, hogy lám-lám, azért csalom meg, mert depis, nem életvidám, mindíg rossz kedve van.

Timycat írta, hogy korrekt volt a férjed. Hát nekem nem ez a véleményem, mert nyilván nem egyszer voltak együtt a nővel, mire elmondta neked és elköltözött, na, ez nem volt korrekt, hanem aljasság. Az lett volna korrekt, ha eléd áll és azt mondja: ne haragudj, szeretlek én, de én máshogy szeretnék élni. Aztán elmegy és utána keveredik össze valakivel. A megcsalás sohasem korrekt dolog. Azt meg, hogy az elidegenedésetek mi miatt volt, azt csak akkor tudnád meg, ha tudnád azt is, hogy mióta tart a kapcsolatuk.

Hallottam olyan férjet, aki otthagyta az asszonyt, mert iszik... na ezt el is hittem. Aztán egyszer beszéltem a nővel és elmesélte, hogy évek óta hogy alázta meg a férje, rendszeresen volt szeretője, őt teljesen lealázta. Nem volt hova mennie, és tényleg néhányszor ivott az otthon lévő italokból-amit a férj vitt haza és kínált neki. Ő lepődött meg, amikor hallotta, hogy ő alkoholista. Úgy vélem a depressziónak is a kiváltó okát kell megkeresni.

294. f758a7200f (válaszként erre: 289. - Bakkara)
2013. jan. 4. 17:25

Ezt mar sosem tudod meg de en utolag nem mergelodnek rajta a helyedben mert 80%a az embereknek az hiszi, hogy azon mulik, hogy "megbeszeljuk", ennek ellenere van ugy, hogy evekig csak megbeszelik, megbeszelik a dolgokat es megsem jutnak sehova, megsem lehet megjavitani a dolgokat.


Ha 2 ember szereti egymast igazan, kitartanak egymas mellett es nem letezik komunikacios problema mert szavak nelkul is ertik egymast, hidd el:)


Ha ez a kapocs nincs, akkor sok duma sem teszi helyre. Utolag ne bankodj ezen!

293. timycat (válaszként erre: 290. - 88b7828ca9)
2013. jan. 4. 16:20

Ez igaz!


Bakkara ne magad okold, ketten toltátok el, ő pedig nem érzett hajlandóságot a megjavításra, egyszerűbb volt neki kilépni :S

292. timycat (válaszként erre: 288. - 88b7828ca9)
2013. jan. 4. 16:15

Figyelj, ez egy nagyon korrekt eljárás volt, tekintve azokat amiket láttam-hallottam magam körül. Hidd el nem véletlenül pártolom én az ilyet... annyira mocskosan tudnak egymással viselkedni emberek, akik valaha, valamikor szerették egymást, hogy őrület; az évek alatt teljesen szétörlik egymást


Pl csak az elmúlt fél év -úgy hogy nem foglalkozom családi joggal 2 ügyem volt/van-

- asszonyka (2,5 év házasság után) minden este 8-9-kor lefektette a gyereket, mielőtt megfőzte otthon a vacsit a szeretőjének, elment naponta dugni valami panzióba -kis város, mindenki tud/tudott róla, majd hajnali 5-6 körül hazament mintha mi sem történt volna, mindezt ráerőltetve a "barom" férjére, aki mindent lenyelt a gyerek érdekében, a nő még csak nem is takarított, otthon, mert nem cseléd, egyébként nem is dolgozik... a helyzet úgy oldódott meg -asszonyka gyakorlatilag csak erre várt-, hogy a "barom férj" vett neki egy lakás tizenmilláért+berendezte, mert nem bírta tovább ezt nézni, fizet havi 50ropi gyerektartást, az asszonyka meg szarik a gyerekre, a gyerek 80%-ban a "barom férjnél" van, ő pedig hempereg a "barom" által megvett, berendezett lakásban azóta -megjegyzem fél-1 év- a 2. "új apukával"


- apa, anya nem tudják eladni a nagy házat, így együtt élnek kényszerből, apa a 35 éves házasságába hazavitte a szeretőjét, így éldegélnek hármasban, a ház közös tulajdon, apa azt csinál amit akar, anya az idegösszeroppanás szélén, mindezt egy kis faluban


szóval hidd el Bakkara férje még az egész korrekt-kategória

291. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 289. - Bakkara)
2013. jan. 4. 15:59

Nehogy okold magad!!!!

Azért nézd meg a Tûzbiztos szerelem címû filmet.

Lehet belôle tanulni.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook