Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? fórum

50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
230. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 217. - Panatta)
2013. jan. 1. 21:52

Nem csupán a cselédlányok....

Ismertem egy hölgyet, akinek az édesanyja bécsi hercegnô volt, és egy délvidéki menhelyre adta be a lányát... a kislánynak csupán 'de Rose név lett bejegyezve...

229. 88b7828ca9 (válaszként erre: 223. - Bakkara)
2013. jan. 1. 21:35

Szerintem mindenképpen el kellene menned egy ügyvédhez, mindenféle papírt összeszedve, és előtte összeírni, hogy milyen ingóságaitok vannak, mi az, amit Te örököltél, az ajándékokat ki adta, mik azok.


Nem veszi fel a telefont... pedig ez alap lenne, mert vannak itt még lezáratlan ügyek rendesen. Azért gondoltam, hogy jó lenne ügyvédhez menni, mert ha elmondaná konkrétan, mi az, ami Téged illet és minden részletet, az jó lenne a tisztánlátás szempontjából.


Az sem mindegy, hogy Ő hagyta el a közös otthont...


Meg azért is kellene ügyvédhez menni, mert ki tudja, a 29 éves mivel fűti a férjed fejét.


Csak egy tanácsadásra.

228. 88b7828ca9 (válaszként erre: 224. - Megi04)
2013. jan. 1. 21:29
:))) nem is tudom, mit képzelnek, amikor itt kőkemény generációs különbségekről van szó...
227. panatta (válaszként erre: 224. - Megi04)
2013. jan. 1. 20:56
:D
226. geranna7 (válaszként erre: 224. - Megi04)
2013. jan. 1. 20:39
Röhögnöm kell!! Bocs..de jóó!!
225. f493bbff35 (válaszként erre: 224. - Megi04)
2013. jan. 1. 20:37
:DD
224. megi04
2013. jan. 1. 20:36
Apám is 50 volt,amikor dobta a 46 éves anyámat...2 év múlva próbált visszajönni...Mint a pasik 99 %,mikor rájön,hogy egy fiatalabbnak már nem tudja megmagyarázni,hogy azért puha,mert nem akar neki fájdalmat okozni!!!
223. Bakkara (válaszként erre: 222. - Bogyócica)
2013. jan. 1. 20:33

Köszönöm a gyakorlati tanácsokat.

Valami hasonlót szerettem volna megbeszélni ma vele.

Csakhogy "nem tehette meg", hogy felhívjon.

2013. jan. 1. 19:44
Elég régóta vagytok együtt, úgyhogy nálatok minden feleződni fog. Még az utolsó kanál is. Amit ajándékba kaptál az a tiéd, amit ő kapott az az övé. Én idén váltam el, 2 tárgyalás volt, közös megegyezés a legjobb. Ha gyerektartást kell kérni, akko a fizetésének a 20%át szokták megállapítani, vagy egy fix összeget! A fix összeg akkor jó, ha feketén dolgozik. És már most is fizetnie kell. Írjatok le mindent egy papíra, legjobb tanúk, illetve ügyvéd aláírással. Nehéz menet lesz. Hol jobban fogod magad érezni, hol el leszel szomorodva és magad altt leszel. De leszel még boldog és erre kell gondolni.
221. panatta
2013. jan. 1. 16:47
Azt mondják mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Bizonyos dolgokban (pl. erkölcsi kérdések) elég régimódi vagyok, 70+ , de ha mondjuk inni kell, akkor egy 20-as akár :D Ténylegesen majdnem 30...
220. 130454e42d (válaszként erre: 219. - Panatta)
2013. jan. 1. 16:39
70 körül?
219. panatta
2013. jan. 1. 16:31
:D Mit tippelsz? :D
218. 130454e42d (válaszként erre: 217. - Panatta)
2013. jan. 1. 16:27
Zabigyerek? Hány éves vagy? :D
217. panatta
2013. jan. 1. 16:26
MOst az jutott eszembe, régen is voltak ilyenek, a cselédlányok divatja volt házasságon kívüli,balkézről született ún. "zabigyereket" szülni...
216. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 214. - Júliusi)
2013. jan. 1. 16:10
Ez a gyermek téma már nekem is eszembe jutott... és hát sajnos nagyon valószínűé, kiindulva a nő korából. A vagyonmegosztásnak mielőbb meg kellene lennie... azért nem a válást írom, mert nem tudom lehet-e külön a válás és külön a vagyonmegosztás.
215. Averil (válaszként erre: 212. - Töprengő)
2013. jan. 1. 15:52
Én elküldtem neki, de nem szidtam, csak szépen megírtam, amit gondolok. De amúgy hatásosabb rázúdítani mindent. Szerintem fontos eltépni és úgy kidobni/elégetni, ez is felszabadítja az embert.
2013. jan. 1. 15:45

Azon gondolkodtam,hogy vajon vissza akarod csábítani a férjed?

Vagy beletörődsz, hogy vége?

Mert az idő múlik.

El kellene dönteni, mit akarsz.Az utóbbi verzióban,csak magaddal törődj,és arra koncentrálj,hogy ne omolj össze.


A csaj vajon akar e gyereket a férjedtől majd ?

(Mint tudjuk a kor nem akadály...)

Mert ha ügyes,gyorsan felcsináltatja magát,és akkor ott lesz a közös gyerekkel megfogva a férjed.

Onnantól már nehezebb.

213. panatta (válaszként erre: 208. - Bakkara)
2013. jan. 1. 15:39

Ne haragudj Bakkara, tudnod kell, hogy nem akarlak bántani! Így ismeretlenül is melletted állok és bár bután hangzik, de tényleg azt szeretném, ha nem bánkódnál egy ilyen (mint kiderült) hitvány alak miatt! :)


Lalalala:

teljesen igazad van, tényleg fontos lenne az anyagiakat végiggondolni és kész "tervvel" előállni, amikor szükséges. Amúgy ezáltal is látja, hogy Bakkara határozott, kemény nő, aki tudja, mit akar valójában - a férfi meg bánkódhat, hogy félreismerte.

Nem tudom, hogy válásnál kérdezik-e, hogy miért lett vége. Arra az esetre, ha akadékoskodna a férfi, tényleg jó lenne, ha Bakkara beszerezne egy diktafont és akárhányszor találkozik a volt férjjel, a beszélgetést rögzítené.

Lehet, hogy aljas dolog, és nem is biztos, hogy szükség lesz rá valaha -akkor max. letörli, de ez a férfi bebizonyította, hogy bármire képes és nem lehet megbízni benne. (Pl. ez neki a holtodiglan-holtomiglan, jóban-rosszban?!) Ennyi erővel simán ki is akarhatja semmizni vagy galád módon eljárni Bakkarával szemben...

212. töprengő (válaszként erre: 207. - Averil)
2013. jan. 1. 15:35
Kiírni magából, jó ötlet, csipetkére tépkedni utána elégetni...
211. töprengő (válaszként erre: 206. - Bogyócica)
2013. jan. 1. 15:32
Írtam én is inkább az anyagiak érdeklik a csajt... ( ribiznie csak Bakkarának szabad )
210. Bakkara
2013. jan. 1. 15:28
Ok. Egy részét már meg is tettem. Folytatom, kösz.
209. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 208. - Bakkara)
2013. jan. 1. 15:23

Elolvastam panatta mit írt kétszer is, nincs benne semmi kemény, csak a valóság, ami fáj. Ez így van.

Most szépen ülj le, vegyél tollat-papírt és írd össze, hogy állsz anyagilag, mi és kinek a nevén van, kell-e a gyermeked után gyermektartást fizetnie, mennyi az, amiből meg tudtok élni, gondold végig, hogy ne érjen váratlanul, ha ő áll elő valamilyen ajánlattal a vagyonmegosztást illetően. Nyilván a következő lépés az lesz, a ribi nem azért szerette el a férjedet, hogy albérletben lakjon.

208. Bakkara (válaszként erre: 205. - Panatta)
2013. jan. 1. 15:18

Szörnyen kemény amit írsz, ugye tudod?

Ugyanakkor igazad lehet.Lám mennyit ér egy másik nézőpont.

207. Averil (válaszként erre: 193. - Bakkara)
2013. jan. 1. 15:15
Szerintem töröld ki a számát, mert lehet, hogy máskor is elfog a kísértés, hogy írj neki vagy felhívd. Akkor látja, hogy még kell neked és tudni fogja, hogy bármit megtehet. Tudom, nehéz, mert vissza akarod kapni, miközben elárult; legjobb, ha megkérsz egy barátnőt, hogy ne engedjen hülyeséget csinálni. De új év kezdődött, vele együtt meg új esélyek sorozata; sírd ki magad, de utána lásd meg a dolgok jó oldalát és kezdd el élni a saját életed. Többet nem kell rá főznöd-mosnod, több időd jut magadra. Használd ki a lehetőséget! Töltsd ezt az időt azzal, amit szeretsz csinálni. Írj neki levelet, írj bele mindent, ami bánt; majd tépd össze és dobd ki, ezáltal kiadod magadból minden dühöd. És ha visszataláltál önmagadhoz, arra is van esély, hogy bevonzod azt, aki tényleg megérdemel.
2013. jan. 1. 15:08
Először nem is ígért mindent, hogy számíthtok rá stb. 2 hét múlva rá ocsmányul beszélt velem. Egy patkány, undorító féreg voltam. Le se sza.rt engem. Állandóan csak bántott, amit fel is vettem diktafonra. A vagyont ne hagyjad, mert a végén a kis ribié lesz minden. Azt ajánlom keres fel egy jó ügyvédet már most, beszéld át vele. Ilyenkor a pasik nem a fejükkel gondolkodnak, hanem a farkukkal. Később, kb. 1 év múlva már ott is jelentkeznek a problémák. Most még a rózsaszín ködtül az orrukig se látnak. A ribi szerintem nem szerelmes belé, csak a vagyonába. Hasonló a helyzetünk. Bár az exem egy kisebbségivel csalt meg. Ott is vitt mindent a ribi. Túl engedékeny voltam és anyagilag sem álltam jó helyzetben. Nyiss egy külön bankszámlát, utalj rá amennyit csak tudsz, még közös minden, de már nem sokáig. Lépj te előbb. Legyél egy lépéssel mindig előbb. Ha kell segítek, csak szólj!
205. panatta
2013. jan. 1. 14:42

Úgy, ahogy előttem írták...)

Ha délután esetleg felhívna, vagy fel sem venném, vagy semlegesen boldog új évet kívánnék. De semmi több! Nincs kesergés, nincs depi, önsajnálat, csak tárgyilagosan.

Tudom, ezt így nehéz, de jelen pillanatban ez a éegjobb, amit tehetsz.


Egyébként szerintem is megbeszélnek minden veled kapcsolatos dolgot. Vagy az igazat, vagy a valóságot a férjed által elferdítve, de biztos téma vagy. Pláne, hogy még nem váltatok el, a nő kvázi egy nős emberrel él együtt, akivel nincs lezárva végérvényesen a dolog, ergo bármikor visszamehet, ezért állandó veszélyforrás...

Amúgy ha tényleg diszkrét és olyan rendes lenne, akkor most melletted lenne, nem egy kis ribi mellett.

Bocs a kemény szavakért, nem megbántani akarlak!


"Ha a kedvese beleszólna a mi kettőnk ügyébe" : szerinted nem szólt még bele eléggé? El is "vette" tőled! A kapcsolat alapja a bizalom, és amíg te képben vagy, csak úgy bízhat benne, ha őszintén beszámol neki mindenről. Te nem így lennél?! Térj már észhez, szedd össze magad és legyél erős!

204. Bakkara
2013. jan. 1. 14:42

Lalalala és Bogyócica!

Mindkettőtöknek igaza van.

Nyilvánvaló, hogy nem szeret már, és ez a mai eset arra is utal, hogy az az ígérete, miszerint számíthatok rá, ha kell, már nem érvényes.

És még semmilyen konkrét ügyben sem egyeztünk meg az osztozkodást illetően.

Rosszul, vagy ha lehet még rosszabbul áll a szénám.

Nem akarom dramatizálni...

2013. jan. 1. 12:29
Lalalala igazad van. Szerintem is várnia kellene, legyen vele semleges, ugyanakkor nem szabad féltékennyé se tennie, mert akkor meg azt mondja rá a férje, hogy ribi, ami nem jó. És hogy máris talált magának valakit. Szerintem legyél semleges vele és érezd jól magad. Ezzel tudod őt bántani legjobban. Én úgy vélekedem, hogy, aki ekkora csalódást okoz, az nem érdemel meg még egy esélyt, hiszen igazán már nem is szeretett téged. Ha szeretne nem tette volna meg ezt veled. Már nem érdemel meg téged. Két szék közül a földre fog esni.
202. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 200. - Bakkara)
2013. jan. 1. 12:19
A ribi biztos beleszól mindenbe, ne gondold, hogy nem tárgyalják ki , hogy mit akartál, mit mondtál, mi van otthon. Ráadásul, ha a férjed még haza-haza jár, akkor tuti, hogy a nő féltékeny is, elvégre olyankor neki rezeg a léc... nehogy meggondolja magát a volt férjed. Ezért neki az a jó, ha mindenféle dolgot ellened fordíthat. Nemsokára eljön az, amikor azt fogod hallani, hogy zaklatod őket telefonon, meg labilis vagy lelkileg- rosszabb esetben azt mondja a férjed, hogy mindíg is az voltál. Úgy, ahogyan idáig veled rendes volt és diszkrét, úgy most a nővel az.
201. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 193. - Bakkara)
2013. jan. 1. 12:12

Szia! Szegény,nem volt érdemes írni neki... Egy ilyen fiatal nővel biztos nem otthon szilveszterezett, egy huszonéveseknek való buli után nem valószínű, hogy hajnali hatkor akarta volna hallani a panaszkodást... Ne haragudj, ez most durván hangzott, nem annak szántam, csak ez az igazság.

A másik oldala pedig, hogy egy piszok alak, mert nem tudhatta, hogy miért kérted, hogy hívjon fel, lehetett volna bármi bajod otthon egyedül és akkor ő ezzel sem foglalkozik. Majd délután , ha kialudta magát, gondolom felhív, hogy mit akartál.

Minden időpontban borzalmas rossz ez a helyzet, de erre még ráfejelt, hogy karácsony , szilveszter volt. És most megint azt mondom, hogy legyél már rá mérges, hogy lelépett, otthagyott, ekkora fájdalmat okozott, ráadásul fogalma sincs, hogy miért akartál vele beszélni.

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook