Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? fórum

50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? (beszélgetős fórum)


140. 89f0630ffb (válaszként erre: 138. - Fairytalentum)
2012. dec. 31. 13:23
Csak az ostoba nők hiszik mindezt el.Sőt szerintem el sem hiszik igazán.Csak felmentést akarnak önmaguk és a hűtlenné vált férj előtt bűnük
139. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Bakkara)
2012. dec. 31. 13:18
Elsőként megkérdezném, hogy mit is akarsz túlélni? Inkább éld meg az életed! Továbbá ne felejtsd el, akkor lehet igazi társad, ha Te is igazi társa vagy magadnak. Ne keseredj el, fogd fel úgy mint egy fordulópontot, másképp nem érdemes. Az életed férjes szakasza itt véget ért. Már nincs mit tanulnod Tőle. Kereshetsz olyan dolgokat amik valójában megmozgatnak és örömmel töltenek el. Nem csak hétköznapi vegetálással. Értem, hogy ez elsőre fájdalmasnak hat, de nincs „új élet” „halál” nélkül.
138. fairytalentum (válaszként erre: 133. - 88b7828ca9)
2012. dec. 31. 13:14

Kedves Lujzi furcsa a szerelem nem?

A pasik teheneket vesznek el,a nők pedig disznókhoz mennek hozzá.. :D

De viccet félre.. Miért is lotyózod le a szóbanforgó "objektumokat"? Lehet hogy semmit nem tud a pasi életéről.Vagy csupa olyan dolgokat hall a szegény"grállovagtól a feleségéről,hogy arra gondol,jahj szegény hogyan is bírta ki eddig azzal a büdös szipirtyóval aki teljesen elhanyagolja,nem mos,nem főz,s csak a pénzt szórja,semmi más nem érdekli csak a barátnőkkel való lófrálás,szexelni sem szexszel csak évente 1x

estébé... Szerintem egy kissé eltúloztad a dolgot.

137. geranna7 (válaszként erre: 136. - Nzs2001)
2012. dec. 31. 13:07
Díjazom! Okos gondolat volt a részedről.Minimum ez jár Neked Bakkara!! Ne tiltakozz!4 Ne furcsáld.. Te ezt már MEFGÉRDEMLED!!!! Mig az a másik még nem tett jóformán semmit...
136. nzs2001
2012. dec. 31. 12:54

Kedves Bakkara!

Lehet, hogy nem tűnik empatikusnak amit írni akarok, de én most nem a lelkedre koncentrálnék. Azzal kapcsolatban már sok (többségében okos) tanácsot kaptál. Én azt ajánlom, hogy ragadd meg a férjed ígéretét, hogy a továbbiakban is támogatni fog. Lehetőleg készítsetek konkrét szerződést erről. Most még komolyan gondolja, mert valamennyi lelkiismeret furdalása azért biztosan van, de később főleg ha az ifjú barátnő kifogásolni fogja hajlamos lehet megfeledkezni a szaváról. Legalább anyagilag biztosítsd be magad.

135. 4ab8ac8371 (válaszként erre: 1. - Bakkara)
2012. dec. 31. 12:52

Nevess egy jót a férjeden!És dobd ki! Add föl neki a leckét! AZONNAL! Ha kell az ölelése, kelljen a koszos gatyája is!

Huszon éves csajnak, 50-es pasi? ÁÁÁ majd a hétköznapok kijózanítják, elfogy az újdonság varázsa....

Lefogadom, hogy rövid időn belül dobni fogja egy következő pasiért.

2012. dec. 31. 11:57

Az enyém férj fél év óta még nem lépett le... Megkérdeztem, hogy miért nem hagy el minket, azt mondja, nem tudja... nem tud elmenni itthonról.

Én meg egy nagyon erősnek tűnő pillanatomban elküldtem itthonról, és nagyon bepánikoltam, amikor azt láttam rajta, hogy elmenne.

Nem tudom, mi lesz velünk, de mostanában elkezdtem talpra állni és csak magammal foglalkozni. Tudom, lesznek még nehezebb pillanataim, de talán elindultam felfelé a gödörből.

133. 88b7828ca9 (válaszként erre: 128. - Veronika2001)
2012. dec. 31. 11:45

Köszönöm a dícséretet.:) Bárcsak mindenki így gondolná ezt. Nagyon szomorú, hogy az ilyen kis nőcskék annyira mínuszban vannak erkölcsileg meg szinte mindenhogy, hogy abszolute nem gondolnak bele, mit okoznak másoknak.

De majd megszívják ők is, az biztos. Mert az olyan pasi, aki ennyire könnyen felborít egy házasságot, elhagyja a családját, az a kis lotyóját esetleg még könnyebben el fogja hagyni. Mindenkinél van fiatalabb és mindenkinél van szebb.


Egy ilyen lépés a pasi jelleméről is képet ad. Ok, nem azt mondom, hogy évtizedek alatt sosem történik kisebb fellángolás mások iránt, meg vannak nézeteltérések nyilván (az nagyon gáz, ha egyáltalán nincs, mert akkor az egyik fél mindenben alárendeli magát a másiknak), de mindezek ellenére csak a családjáról van szó, és egy jellemes ember nem lép le.

2012. dec. 31. 10:53

Drága Bakkara!

Tudatosan nem szeretnél többet írni az életedről? Már annyian és annyiszor kértük! Gyerekek vannak? Mekkorák?

Írtad, hogy a férjed nem akar válni: szerintem ez nem véletlen, és jelzésértékű...

Bár... tapasztaltam ennek az ellenkezőjét is: jómódú kolléganőméknek is borult a házassága egy fiatal, egzisztenciális problémákkal küzdő nőszemély miatt. Kolléganőmék papíron elváltak ugyan, de a férfi soha nem költözött el otthonról(!!!), a nő megmaradt szerető szinten, és amikor 5 év után kimerültek az anyagi tartalékok és véget ért a románc, a férj egyszerűen csak újra nem járt el otthonról.

Hogy micsoda döbbenetes életek, sorsok vannak!!!

131. júliusi (válaszként erre: 127. - Veronika2001)
2012. dec. 31. 10:42

Így igaz!

De halkan súgom meg, az se segítene,vagy lenne könnyebb, ha rondább lenne.

akkor azt kérdeznéd,miért pont ezzel csalt meg:((

130. Veronika2001 (válaszként erre: 117. - Bakkara)
2012. dec. 31. 10:41
Ja, ez nálunk is így történt, de hidd el, egészen túlélhető! De a gyászmunkát el kell végezni, anélkül nem léphetsz tovább!
129. júliusi (válaszként erre: 126. - Michelle.r)
2012. dec. 31. 10:40
Ez nagyon szép hozzászólás volt,úgy legyen!
128. Veronika2001 (válaszként erre: 110. - 88b7828ca9)
2012. dec. 31. 10:35

Jaj, Lujzi, ez egy zseniális mondatod, ezzel nagyon szíven ütöttél...

"Minden nős pasin ott van az az ing, amit a felesége mosott és vasalt ki, attól az ételtől van ereje, amit a felesége főzött."

(Én ebben a történetben a feleség vagyok.)

127. Veronika2001 (válaszként erre: 95. - Bakkara)
2012. dec. 31. 10:27

Jaj, ne mondj ilyet, Bakkara!!! Ne nézz így arra a nőre! Ne misztifikáld!!!

A facebook alapján csinosabb, dögösebb, nőiesebb? Elárulok egy titkot: a facéra mindenki a róla készült legjobb képet teszi fel. Hidd el, reggel, álmosan, kócosan ő sem így néz ki!!! Csak a férjed még nem ismeri azt az arcát, amikor az otthoni cuccaiban takarít.

Reál értelmiségi, okos? Ugyan már! Az, hogy valakinek egy adott műveltségi területből diplomája van, nem jelenti azt, hogy rendelkezik egy egészséges értékítélettel. Hány diplomás szúrja el az életét, és hány kevésbé iskolázott ember rendelkezik józan paraszti gondolkodással, ami átsegíti a nehézségeken?

Bakkara, te is vagy olyan értékes, mint az a nőszemély!

126. michelle.r (válaszként erre: 123. - Bakkara)
2012. dec. 31. 10:18

Drága Bakkara! Ma lezárul az elmúlt év és viszi magával minden örömét, fájdalmát. Feltéve persze, hogy hagyod ;) Itt a lehetőség, hogy végy egy nagy levegőt, képletesen és fizikálisan is csinálj egy nagy takarítást. Szabadulj meg mindentől, ami visszahúz.


Ő döntött. Rosszul vagy jól, ez majd később derül ki. Ne agyalj azon, mi lesz, ha vissza akar jönni. Mert koránt sem biztos, hogy akar. Lehet, hogy ez a nagy szerelem az életében. Lehet hogy nem.

Most csak magadra koncentrálj, bármit teszel, azt magadért csináld. Ha valóban vissza akar térni hozzád, majd akkor,az akkori Bakkara eldönti, hogy akarja-e vagy sem. És az a Bakkara már valaki más lesz, nem a mostani.


Kívánom neked, hogy a következő év hozza el neked mindazt, ami boldoggá tesz!

;)

2012. dec. 31. 09:35
Ne keressétek az okát, felesleges, ezeket a kapcsolatokat a nő részéről csak az anyagi jólét megszerzése motíválja. Gondolkodjatok el, ismer-e valaki olyan fiatal nő-idős férfi kapcsolatot, ahol a pasi nem dolgozik, vagy minimálbéres és nincs semmi anyagi háttere????
2012. dec. 31. 08:27
Akkor Ti tudtok egymásról??
123. Bakkara (válaszként erre: 121. - Puritan)
2012. dec. 31. 08:05
Rendben, akkor is ha a férje 30-as, és két éve házasodtak össze, de az anyagi helyzetük, vagy életmódjuk olyan, hogy hónapról-hónapra élnek?
122. töprengő (válaszként erre: 121. - Puritan)
2012. dec. 31. 01:09

Van az ismereti körömben egy idős pasi, gyakran fiatalabb nőkkel él tartósan.

Szerintem nem néztek ki jól. Míg a csaj fitt, ő a meggörnyedt hátával, mintha ha az apját kísérte volna.

De az ő dolguk..

121. puritan (válaszként erre: 120. - Töprengő)
2012. dec. 31. 01:03
nem hinném, hogy csak a pénz miatt szeretik az apakorú pasikat a nők, el kéne tudni fogadni, hogy vannak nők, akik szeretik az idősebb férfiakat, és vannak házasságok, amik jól működnek ekkora korkülönbséggel is...
2012. dec. 31. 01:00

Elkezdődött az év utolsó napja.

Végigolvastam. Azt gondolom nagyon sok dolgot leírtak neked.

Ezekből azt fogadd be amit " magadévá tudsz tenni ".

Ha már elköltözött, meggondolnám hogy 1 - 2 évre rá ha vissza akarna jönni / könyörgi magát, visszafogadnám e.

Feltéve ha lesz hova..

A pénz miatt akadnak apakorú pasikra a nők. Elsősorban..

Nem tud senki ( valószínű ) meggyőzni más véleményről, hogy miért lépnek le, miért csábítanak idősebb pasit..

Mi történetünk " nyíltan " zajlott, tudtam róla. viszonylag hamar rájöttem. Be is vallota.

Nem tett semmit hogy el akar költözni, így én se tettem semmit " menyj Isten hírével ".

Lakáscsere és pröbáltuk ójra kezdeni. Talán sikerült is. 15 év eltelt azóta.

119. 880331b0ba (válaszként erre: 117. - Bakkara)
2012. dec. 30. 21:09

jaj, dehogy!! Nem rólad beszéltem, hanem anno magamról!!! Sajnálom, ha magadra vetted, nem volt célom, hogy így érezz:(

Én, rájöttem, a zokogások közepette, csak magamat sajnáltam, mert a férjemet már rég nem szerettem szerelemmel: inkább a megtépázott hiúságomat bántotta, hogy lecseréltek egy fiatalabbra:( Persze, ha te szereted még a párod, az sokkal rosszabb!!! Bocs, ha félreérthető voltam!!!

118. Bakkara
2012. dec. 30. 21:01

Minden Kedves Hozzászóló!

Hát megint eltelt egy nap, ma végre nem zokogtam napjában többször, talán mert a Mizapin is hatni kezd: nem ébredtem fel hajnali 4-kor, mint eddig minden nap.

Kár, hogy olyan étvágyam van tőle, mint egy farkasnak...

Köszönök mindenkinek minden hozzászólást, az időt, melyet erre fordítottatok.

Szép álmokat:

Bakkara

117. Bakkara (válaszként erre: 113. - 880331b0ba)
2012. dec. 30. 20:20

Kedves Cherryl!

Úgy érzed, hogy én sajnálom magam?

Ezt nem igazán értem. Én azt sajnálom, hogy egy általam nagyra becsült, tisztelt és szeretett ember olyat tett, amit ÁLMOMBAN sem feltételeztem volna róla. Az erkölcsi értékrendem ingott meg. A világ, mely körül vett egyetlen pillanatról a másikra hazugsággá változott.

Na ez az, ami miatt az ember összeomlik.

116. júliusi (válaszként erre: 106. - B0bf6b3d9f)
2012. dec. 30. 19:20

Ezzel teljesen egyetértek.Az én férjem szeretője is albérletben élt az élettársával,és 2 gyerekükkel,26 évesen már nagy gyerekeik voltak.

Kellett volna neki a férjem pénze biztos,mert amilyen buta, elmondta, hogy 1 milkát örökölt, azt én szépen betettem neki a bankba,Na abból itt már egy kis panelt, v házat lehet venni.Jobb mint az albérlet....

A férjem aztán munkanélküli lett 5 hónapig csak én dolgoztam.Kíváncsi lettem volna, akkor is ilyen kapós elett volna?( a volt szerető nem dolgozott)

Szóval azt akartam írni, hogy tényleg, van benne valami.17 évvel volt fiatalabb a férjemnél...

2012. dec. 30. 19:12

Az olyan pasik nyomulnak és kajtatnak ennyivel fiatalabb nő után szerintem, akiknek az értékrendjük valami nagyon silány, ami fontos nekik, az kizárólag a külsőség.


Mondjuk, erről, a külsőségről meg annyit, hogy van, hogy egy 40 - 50 éves nő jobban néz ki, mint egy 30 éves. Van egy ismerősöm, már vagy 58 éves hölgy és napi szinten fut, tökéletes alakja van.


Igen... lenne a természetnek egy rendje... különböző generációk vannak; és nagyon nem egy generáció, ha 20 vagy 30 év van a pár tagjai között...


Szerintem max. 10 év korkülönbség az ideális. Szüleim között ennyi van, és tényleg ez a maximum, de már egy ilyen korkülönbségnél is valamelyikük idomul, vagy a pasi lesz fiatalosabb, vagy a nő öregszik hozzá.


Nem értem az ilyen fickókat, hogy miért nem tudják megbecsülni a feleségüket...csak akkor kapadoznának, amikor már késő.

114. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 112. - 88b7828ca9)
2012. dec. 30. 19:00

Tudod, én hiszem azt, hogy nem egészséges dolog egy nálunk 20-30 évvel idősebb párral kapcsolatot teremteni. Én bele pusztulnék, ha egy 25 évvel idősebb férfival kellene naponta lefeküdni és mellette ébredni az ágyban:)

Ez már tényleg apakomplexus. Egy huszonéves fiatalnak úgy kellene tekintenie egy apja korabeli férfira, hogy oké, jól tartja magát, de az apám lehetne. Nem beszélve a férfiról, aki a gyermeke korú nővel tart szexuális kapcsolatot. Én maradi vagyok, nekem ez sok.

Ez annyit jelent, hogy egy huszonéves családapa meglát egy csecsemőt majd megvárja , míg az érett nő lesz és megszerzi magának. Durva, nem?

Kicsavarodott ez a világ.

2012. dec. 30. 18:05

Sziasztok!!

Sajnálom ami a fóruminditóval történt!! :(

Sajnos, ez nagy divat lett, idősebb pasi, fiatal csaj. Az én első férjem is 17 évvel ezelött lelépett egy akkor 21 éves lánnyal... Igaz, itt nem volt "akkora" a korkülönbség, csak 7 év, de ez engem akkor nem vigasztalt. Kitartást, és erőt kivánok neked!! Csak szorítani tudok, hogy életed jobb irányba forduljon!!!

(nekem sokat segített, hogy véget vetettem az önsajnálatnak, és elkezdtem sokkal többet törődni magammal, a külsőmmel, a lelkemmel) :D

112. 88b7828ca9 (válaszként erre: 111. - B0bf6b3d9f)
2012. dec. 30. 17:49

Igen, katasztrófa. Nem is értem, hogyan képesek erre. Erkölcsileg amit tesznek, minősíthetetlen és amit írtál... a testi adottságok ugyebár... hát én is csodálkozva nézem azokat a párokat, ahol két - három évtized van a pasi és a csaj között.


Ott valami gixer van. Engem egyszer fel akart szedni egy nálam 30 éves idősebb fazon, aki szinte a zaklatásig elment, komolyan, hányingerem volt, amikor felsegítette a kabátomat. Ok, van aki jól tartja magát, de mégis...


Lehet, hogy egy ideig az ilyen nők, akik ráadásul a pasi házasságába furakodtak be, elvannak velük és fenntartják a látszat - boldogságot, de ez minden szempontból annyira a természet rendje és az erkölcs ellen való, hogy hosszú ideig nem képes fennmaradni az ilyen kapcsolat.


És hogy a nők furakodtak be? Természetesen nem akarom a pasi válláról ezen kijelentéssel levenni a felelősséget, nyilván ugyanúgy felelős. Ha facér lenne, oké, nem törnénk pálcát a csaj felett. Na de így... hányinger.


Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, és mikor lesz az.

111. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 110. - 88b7828ca9)
2012. dec. 30. 17:35

Teljesen egyetértek. Van akinek csak az a jó, ami a másé, általában mindezt az anyagiak mozgatják. Nem hallottam még olyan esetet, hogy ötvenes munkanélküli pasi tetszett volna meg harminc éves, jó anyagi körülmények között élő csajnak. Nem , az kell, aki meg tudja teremteni a jólétet,pénz nélkül csak egy szerencsétlen öreg pasi a szemükben.

Szerelemről szó sincs, ne mondja már nekem senki,hogy egy ötven éves férfinek a teste kívánatosabb egy fiatal nő számára, mint egy harminc évesé!

Az ilyen nők gátlástalanúl átgázolnak mindenkin, nem érdekli őket hány ember életét teszik boldogtalanná, hány gyermek és családtag élete borul fel. Sajnos egyre több ilyen nő van, nagyon sok fiatal nem elég kitartó, hogy saját maga érjen el valamit az életben, egyből bele akar csöppenni a jóba... ezért inkább összeszorítja a fogait, ha ránéz a kopaszodó és pocakos ötvenes pasijára... a pénz miatt mindent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook