Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 kiló egy hét alatt. Nagyon fontos lenne! Hogyan? fórum

5 kiló egy hét alatt. Nagyon fontos lenne! Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 18. 19:39
:D
50. a59f95f7f2 (válaszként erre: 30. - Naplemente.)
2012. dec. 18. 10:45
jaj, te szegény...
2012. dec. 18. 10:44
Ha meg elsőre le kell vetkőzni neki, az duplán gáz.
2012. dec. 18. 10:43

Anyukám, neked a fejedet kéne gyógyíttatni. Egy hét alatt 5 kg, észnél vagy? Tönkre akarod a vesédet tenni egy pasiért? És kit érdekel, hogy hány kiló vagy, ha eddig nem kellettél neki, nehogy azt hidd, hogy 5 kg miatt nem, ezzel ne áltasd magadat, szóval tessék azzal szembenézni, hogy ezt a játékot már nem lehet a kirakatból kiválasztani, a lelked meg meggyógyul az első normális partner mellett.



Én jóval alacsonyabb vagyok nálad, csak az önbecsülésem a helyén van és nem érzem magam debellának, vanegy kis pocim és ezzel együtt megfordulnak a pasik utánam. Nyugodj meg, akinek te kellesz, az a kezét-lábát össze fogja törni, hogy veled lehessen, ha 55 kg, ha két mázsa.


"Bármit megteszek, ha kell nem eszek, csak menjen le. Lemondani, hogy időt nyerjek még.. már nem akarom.. mert akkor tényleg lemond rólam."


Hát akkor ennyi, ez a vonat meg elmegy.


Hány éves vagy?

2012. dec. 17. 19:44
sehogy
46. f3000dc5ef (válaszként erre: 45. - F799cac10e)
2012. dec. 16. 20:54

??? jaj, hát ennyire előre azért nem gondolkodik :D

A válasz pedig: igen.

2012. dec. 16. 12:32
de mi lesz ha együtt maradtok és újra visszahízol, vagy esetleg terhes leszel? akkor kidob ezért, vagy akkor attól már nem Te vagy?
44. acuko (válaszként erre: 43. - 388b941089)
2012. dec. 15. 21:56
Az! :)
43. 388b941089 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. dec. 15. 19:10
Ez most komoly...? :O
42. simple (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. dec. 15. 13:26
Tarts léböjt kúrát, vagy igyál fehérjeturmix-ot. Lemegy az 5 kg egy hét alatt.
41. 731e5b9ffb (válaszként erre: 40. - 080e136033)
2012. dec. 15. 08:31
Én is pont az optikai tuningot akartam javasolni, meg egy kis szoli, vagy barnítókrém jöhetne szóba a ruha nélküli részhez. Ha nem lesz ruhátlan rész akkor vannak nagyon jó rugalmas leszorítónadrágok, amik a hashurkákat meg a narancsbőrt teljesen eltüntetik, lapos hasat és formás feneket varázsolnak.
2012. dec. 15. 01:29

Szerintem egy megfelelő szabású ruha nagyon szépen elrejt 5 kilót. :) Magamból kiindulva: mellre simul, dekoltált (nem is minden pasi néz ilyenkor lejjebb :))még derékra is simulhat, onnan viszont kifelé bővüljön. Vagy vannak azok a nagyon elegáns fazonok, amelyeket blézerrel árulnak, azok is le tudnak kapni vagy 5 kilót. Lehetőleg sötét legyen, fekete, sötétkék, stb. Harisnya is fekete, esetleg hosszanti minták lehetnek benne. Ja, ruhában se legyen széltében csík!!! És magassarkú, szoknyacsizma!! Optikailag ez szépen vékonyítja a lábat. Mivel a ruha sötét, a kiegészítők legyenek színesek, hogy azért ne legyen nagyon szomorkás az összkép, logós fülbevaló hosszítja az arcot pl. Meg a megfelelően fésült frizura is.


Ez szerintem teljesen jól ápol és eltakar, viszont megmutatja, amit kell :))), ha csak nem kerültök rögtön ágyba, teljesen jó megoldás. Ha meg mégis - de ez legyen az életben a legnagyobb bajod :)), akkor vegyél alá olyan kombiné szerű fehérneműt, ami szintén mellre, és még max derékra tapad, onnan kifelé bővül, és hozzá francia (picit hosszított szár) bugyit. És mielőtt lekerül a ruci, hozd olyan állapotba, hogy ne azt méricskélje, hogy hány kilóval vagy több, mint régen!


Ja, és lehet, hogy nehéz elhinni, de a pasik nem veszik olyan komolyan a pár kilós súlytöbbletet, mint a csajok (most nem 20 plusz kilókról, hanem max. 5-10 kiló pluszról beszélek, ha szépen oszlik el, meg gömbölyű, ahol kell, még tetszhet is neki.


Amúgy nekem pici méregtelenítéssel meg sporttal, szaunával megy mindig kicsit lejjebb a hasam, de ez csak ideiglenes, ha gondolod, rásegíthetsz.:)

39. acuko
2012. dec. 14. 23:20

Nekem van egy receptem erre:

Nyelvgyökgyulladás. 3 napig 40 fokos láz, semmi enni, semmi innivaló. Víz sem. Egy hét alatt 6 kilót fogytam. Az első 3 nap alatt majd meghaltam, az éhségtől és a szomjúságtól, de a 4. napon már nem éreztem az éhséget. (Szóval az első 3 nap nehéz igazán)Igaz, az 5. napon úgy vittek be a kórházba, hogy a kiszáradás határán voltam, és két napig infúzióztak. Teljesen legyengültem, a lábamon nem tudtam megállni.

Ha valakinek ez kell, akkor ezt tudom ajánlani.

38. a78c2ff918 (válaszként erre: 34. - A9f4f8dbe4)
2012. dec. 14. 21:25

:DDD Ez jó volt...:DDD

Köszi.:)

37. f3000dc5ef (válaszként erre: 34. - A9f4f8dbe4)
2012. dec. 14. 20:38
Ne csináld...már agya sincs...most még lába se legyen.....:D
36. 0e83a78045 (válaszként erre: 8. - RIn1117)
2012. dec. 14. 20:31
elvileg 1 hét alatt lemehet az 5kg,bár én nem épp ilyen súlyú voltam.napi 400-500kcal,és könnyen emészthető legyen az is.pl joghurt,saláta.ha meg kiakarod üríteni diéta előtt a szervezeted,akkor ricinus olaj.csak legyen a közelben wc:)amugy én sem ajánlom,ahogy az előttem lévők sem tették ezt.de szerintem lelehet adni,de hogy ettől is magadba zuhansz,mármint az éhezéstől az tuti.
35. vevri (válaszként erre: 34. - A9f4f8dbe4)
2012. dec. 14. 19:55
:D:D:D
2012. dec. 14. 19:54
Egy bal láb nyomhat öt kilót.
33. githaj
2012. dec. 14. 19:50

Ejnye-bejnye Te kis hamiska:-)


""Visszahódítás... Lehetséges? 1. (Párkapcsolat, szerelem) 2012-11-26 16:01


Egy fiú, aki tetszik nekem, és 1 éve nem láttam... Szóval úgy volt, hogy szeptemberben találkozunk, de sose jött össze, aztán eközben megismert egy másik lányt, akit kiskora óta ismer... Vele jött össze.. De eközben nekem is szokott írni minden hónapban, legalább egyszer, mert beszélni akar velem élőben..""......................................................................."" 1 év telt el mióta megismertem, és akkor szerelmes volt belém.. Lehetséges hogy elhagyná a barátnőjét értem? Tudom, részemről szemétség, de... Valamiért nem tudom elfelejteni.. Pedig nem szeretem, csak tetszik...""

2012. dec. 14. 19:49
Nem mindegy 5+ vagy - ha kellesz neki nem lesz probléma nyugi.
31. vevri
2012. dec. 14. 19:48

Magasról le fogja sz.rni a kilóidat, ha tényleg érdekled. Tapasztalat ;o)


Én nem javaslok fogyókúrát, mert egy összeesés szélén álló, szürke arcú lánnyal-nővel találkozni biztosan nagyon felemelő érzés lehet.

30. Naplemente. (válaszként erre: 27. - Sötét_hercegnő)
2012. dec. 14. 19:47

Igazad van. :)

Egyszer 5 nap alatt fogytam 5 kg-ot Erdélyben kútból ivott víztől szerzett hasmenéstől.

Azt a szenvedést nem kívánom senkinek...

2012. dec. 14. 19:46
Léböjttel, de 2-3 nap alatt visszajön az egész, ahogy elkezdesz ennyi.
28. 4244093cd0 (válaszként erre: 24. - F3000dc5ef)
2012. dec. 14. 19:42
:DDDDD
2012. dec. 14. 19:41

1 hét alatt 5 kg szinte lehetetlen és nem is természetes. Hacsak tényleg nem hányod végig. Figyelj, ez az arány, amit írtál, teljesen jónak tűnik. Tudom, hogy testalkat kérdése, de szerinted az a srác komolyan ott hagyna téged, mert híztál pár kilót? Ha így van, akkor meg menjen, ha akar, nem is érdemes vele foglalkozni.

Nagy ügyet csinálsz ebből, hidd el. Inkább vegyél fel olyan ruhát, ami előnyösen emeli ki az alakod. Találsz egy vagon öltözködési tippet a neten :) Relax!

26. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. dec. 14. 19:36
Felfújod ennek a jelentőségét, a fiúk nem csinálnak ebből nagy ügyet. Ez az arány egyáltalán nem rossz, sőt ideális.
2012. dec. 14. 19:34

6-7 éve bekaptam egy csúnya vírust télen. Végighánytam 1 teljes hetet, hasmenésem volt nem kicsit, nem tudtam enni, még felkelni is alig. Meggyógyultam. Mentem vissza az iskolába, ahol aznap védőnői vizsgálat volt, ott pedig mértek súlyt is. Mivel mindig duci voltam, akkor is, valami borzalmas eredményre számítottam, de mégis nagy meglepetést okozott nekem az eredmény. Főleg, hogy centi egyáltalán nem ment el (oké, talán a hasamból, mivel nem volt teletömve :D), ezért ABSZOLÚT NEM VOLT látványos.


Nemrég elkezdtem fizikai melót végezni, még mindig duci voltam (most is az vagyok, de az más tészta :D). Nem diétáztam mellette konkrétan, viszont nem is tömtem magam (nyilván a munka lekötött, nem volt időm unatkozni itthon a gép/tv előtt), illetve a sok mozgás miatt kalóriadeficit alakult ki (ez akkor van, ha több kalóriát adsz le, égetsz el, mint amit magadhoz veszel étel és ital formájában). Nem volt valami látványos kg eredményem, de kolléganők és kollégák egyaránt hétről hétre dícsértek, hogy mennyit fogytam, a 6-7 évvel ezelőtti nadrágomba pedig kétszer beleférek...


Amire ki akarok lyukadni: nem mindegy, hogy éhezteted magad, esetleg kihányod, kikakilod a kaját magadból vagy zsírt égetsz. :) A zsírégetés látványos csak. Egy hét alatt 1 kg zsírt tudsz maximum elégetni.


Utóirat: ne éheztesd magad ebben az egy hétben! Nézegess anorexiásokról képeket, hogy milyen állapotban van a csoffadt testük mellett a bőrük, a hajuk, a fogaik, a körmeik... Tudom, nem vagy anorexiás, nem is akarsz az lenni, de a táplálkmegvonás csúnya tüneteket eredményez. Akár halált. :)

24. f3000dc5ef (válaszként erre: 22. - 4244093cd0)
2012. dec. 14. 19:31
Későn szóltál bakker....a múltkori négy kiló már tudjuk honnan tűnt el....de sajna nem oda került vissza :D
2012. dec. 14. 19:19
Dukan diéta
22. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - RIn1117)
2012. dec. 14. 19:12
Én nem fohyóznék a helyedbe,hátha az agysejtjeidből fogysz először,és akkor hamar kerülhetsz a tyúk -ból az egysejtű amőba szintjére ,de te tudod.:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook