Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


296. bnedora
2007. dec. 1. 10:06

Sziasztok!

Nagyon kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek! A betegeknek jobbulást.

2007. dec. 1. 05:20
Szép jó reggelt nagyikák, legyen örömteli a napotok és akimél ott az unoka jó unokázást.
294. bnedora
2007. nov. 30. 13:07

Sziasztok! Tegnap voltam az unokáimnál. Olyan jó volt újra látni őket, megfogdosni egy kicsit. Már elég szépen tudnak egyedül menni. Már felmásznak az ülőgarnitúrára, onnan meg az asztal tetejére, úgyhogy nagyon kell figyelni rájuk. Sajnos egy kicsit taknyosak, biztosan elkapták a fiamtól, mert ő is beteg lett.

Szép napot mindenkinek, a betegeknek jobbulást!

Dóra

2007. nov. 30. 06:22

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Anikám jól vagyun, takaritgatok, diszitem a lakást, vásárolgatok, készülődünk a karácsonyra.

2007. nov. 29. 10:01

Jó reggelt mindenkinek!

Látom szépen gyarapodunk,és ez nagyon jó! Hétfőn jöttem haza de nagyon kevés időn volt,ugy hogy most irok.Mindenkit üdvözlök.Nagyon jól telt a hétvégém,csak sajnos rövid volt.Most kb-két hétig nem megyek sopronba nem tudok,mert sok a tenni valóm rohamosan közeleg a karácsony.

Tika mi ujság veled? Ahogy igy vissza olvasok,azért valamire mégis jó vot ez a busz sztrájk! legalább az uncsik a meglátogatták a mamákat!

Mindenkinek szép napot kivánok! Ani..

291. mamim
2007. nov. 29. 08:27
Jó napot mindenkinek!Nagyon elfoglalt vagyok,azért nem jelentkeztem.Nagyon várom már a szombatot,hogy lássam a gyermekeimet meg az unokáimat.Sziasztok!mamim
2007. nov. 29. 06:18

Jó reggelt, szép napot mindenkinek.

Szeretettel üdvözöllek Anna örülök, hogy ránk találtál.

Itt hideg van,de remélem lesz egy kis napsütés is.

Aki unokázik jó unokázást kívánok.

289. inci47
2007. nov. 28. 12:53
Szép napot kívánok Nektek!
2007. nov. 28. 05:42
Jó reggelt! Új vagyok a "klubban", de jó, hogy megtaláltam! Nekem 9 éves lesz az unokám, Martin. Igazi férfi!! Messze lakik, de a téliszünetben az enyém lesz!! És Ő is akarja!! Gyönyörű lesz a karácsony! Szép napot mindenkinek!!
2007. nov. 28. 05:29
Jó reggelt, szép napot nagyikák.
2007. nov. 27. 15:12

Sziasztok!

Ma is volt Benikém,ö a 3.-ik órára tudott bejönni a buszosok sztrájkja miatt.

Megebédelt aztán ment is mert ment a busza, Drágámnak még át is kell szálnia 40 KM-re laknak, de a fiamék semmi pénzért nem adnák kollégiumba, de ö se menne, nálunk meg sajnos kicsi a lakás, és mivel még egy fiam itthon lakik, nem megoldható.

Bár azt mondja a Drágám nem is szeretne távol lenni a szüleitől és tesóitól, nagyon jó gyerekek és jó testvérek aminek nagyon örülök.

Itt már elolvadt a hó.

További szép napot mindenkinek.

285. inci47
2007. nov. 27. 11:02

Sziasztok!

Nálunk szépen süt a nap, de nagyon fúj a szél!

Ákos unokám megint itt aludt, mert nem indultak a buszok, emiatt nem tudott volna bejönni a suliba.

2007. nov. 27. 06:55

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Most huztam fel a redőnyüket és látom itt is van egy kicsio hó.

Zsóka mielőbbi gyogyulást az unokádnak.

Tegnap az én egyik unokám feljött kicsit gépezni, amig nem ment a busz.

283. zsóka53 (válaszként erre: 282. - Inci47)
2007. nov. 26. 11:18
Szia Inci! Nálam is itt volt az unokám,nappal öröm,éjjel fájt a füle.Melegsót raktam rá neki,mivel a gysz-re otthon maradt.1-óra felé tudtunk elaludni.
282. inci47
2007. nov. 26. 10:59

Szervusztok!

Nálam voltak az unokák a hétvégén, a kedvenc ételüket főztem, a legidősebb itt is aludt, hiszen így nem kellett korán kelnie, utaznia, meg.. udvarolni is kellett egy kicsit!

2007. nov. 26. 06:42

Jó reggelt, szép és örömteli napot kívánok nagyikák.

Aki dolgozik jó munkát.

Inci mi is már 42,5 éves házasok vagyunk, én 16 apuci 19 éves volt mikor összeházasopdtunk, soha egy percre se bántam meg. Boldogok vagyunk hogy van 7 gyönyörű unokánk akik bearanyozzák az életünket.

Ani kiunokáztad magad, jól vannak az ikrek?

Mindenki aki unokázik jó unokázást. Sziasztok. Tika

280. inci47 (válaszként erre: 275. - Mamim)
2007. nov. 25. 17:34

Gratulálok az évfordulóhoz! Még sok szép évet töltsetek el együtt!

Örüljünk, hogy nekünk még van kivel viccelődni, hiszen egyedül egészen más lenne az életünk! A párommal mi is már a 42. évet tapossuk együtt.

279. inci47 (válaszként erre: 276. - Zsóka53)
2007. nov. 25. 17:28

Szia Zsóka!

Nagyon régen írtál már, ezért remélem, minden rendben van az unokákkal! Beszokott rendesen az oviba?

2007. nov. 25. 15:17

Halihó!

Én is vagyok, és még páran, de úgy látszik, a "nagyik" nem érnek rá semmire, annyi dolguk van!

Nálam a gép xarakodott már közel egy hónapja, talán most sikerült elkapnom a "frakkját"...


Holnap megint lesz Ágocám, már alig várom! Most sokáig nem volt, mert megbetegedett, olyankor nem hozzák, nehogy elkapjam tőle /nem szabad semmiféle fertőzést összeszednem az infúziós kezelés miatt. Ha mégis "sikerül", akkor leállitják a kezelést, amit egyáltalán nem szeretnék!!!/

2007. nov. 25. 07:28

Sziasztok!

Jó reggelt szép napot nagyikák.

Mamim nagyon együtt érzek veled, de reménykedjünk hátha mégis sikerül és eltudsz menni nyugdijba.

A házassági évfordulotokhoz gratulálok, és kívánom még nagyon sokáig éljetek boldogságban a pároddal.

276. zsóka53 (válaszként erre: 190. - Inci47)
2007. nov. 24. 18:08
Szia Inci!Én itt vagyok,szivesen beszélgetek veled,az unokáimrol,van három.
275. mamim
2007. nov. 24. 08:55
Sziasztok!Szép napot!Nem sok jóval biztattak a nyugdijjal kapcsolatban.Ugynéz ki,rám már nem vonatkozik a júniusig kitolt halasztás,mivel csak jövőre töltöm az 57-et.Lehet,hogy a gyermekek után járó évek sem.Azt mondta a hölgy,hogy várjak márciusig addigra talán minden letisztúl a nyugdíj körül.Már nem számítok semmi jóra!Dolgozhatok még legalább másfél évet,ha birok,meg ha még nem találnak ki valamit,hogy ne élvezhessem a nyugdijas éveimet.Lehet a nyugdijam olyan lesz,ha egyszer eljutok odáig,ahogy "Hofi" mondta"vörös segély!Pirulva lehet felvenni".Lehet,hogy jövőhét szombaton teszek egy villámlátogatást a gyermekeimnél már vasárnap jövök vissza,mert vár a munka frontja.Meg aztán a párom is és anyukáék.Ő az én drága anyósom,83 éves,nagyon szeretem.Imádja a gyermekeimet és a dédunokáit és mindenbe segit ,nekem is és az unokáinak.Anyám helyett anyám,14 évesen haltak meg a szüleim.Ja 22-én volt a38-ik házzassági évfordulónk.Mondtam a páromnak,ha "elitéltek volna,már régen szabadulok".Tudok élcelődni vele.Mostmár megyek,mert mosnom kell meg honapra főzni,mert dolgozom.Sziasztok!Szia Tika.mamim
2007. nov. 24. 05:54

Sziasztok!

Minden nagyinak szép és örömteli napot kívánok.

Most sajnos én sem unokázom.

2007. nov. 23. 05:56
Sziasztok! Legyen szép napotok! Én most nem unokázok...
2007. nov. 23. 05:46

SziasztokJó reggelt szép napot mindenkinek.

Ani jó utat és vigyázz magadra, puszi az ikreknek.

Benedora meglátod napról napra változnak a csöpségek.

Zsóká itt a helyed köztünk, örülök, hogy ránk találtál.

Mamim mit intéztél tegnap?

Sziasztok. Tika

271. lenardanna (válaszként erre: 270. - Bnedora)
2007. nov. 22. 22:42

Szia Bizony megyek holnap reggel.Ma sütöttem ezerrel alig várom, lássam őket. Ugye hogy megy az idő?! Már 13-hónaposak a babáid?Milyen drágák lehetnek.Én már csak tudom! Köszönöm az érdeklődésedet,jól vannak hál istennek.Nagyon elevenek,és már sok mindent megértenek.Ők már 16- hónaposak,és majd meg látod,milyen kis rafkósok lesznek a tieitek is.Most már nagyon jó,h ikrek.Olyan sokat nevetek rajtuk,persze néha kihoznak a sodrombol.De a fene bánja.

Az lessz a legnagyobb élményed amikor harcolnak,h ki üljön az öledbe,mert nálunk ez megy.Zabálni valóak,és amikor neked elöször mondja,h MAMA.Hát én elolvadtam.Te sem teszel mást ebben biztos vagyok! Látod észre sem veszem és csak róluk fecsegek.Bocsi. Hétfőn jövök haza,majd jelentkezem! Mindenkinek szép boldog nyugodt hétvégét kivánok.Ani

270. bnedora (válaszként erre: 269. - Lenardanna)
2007. nov. 22. 20:27

Sziasztok! Üdvözlök Mindenkit.


Igen, egy páran már ismerjük egymást, köszönöm, hogy megismertetek.

Hát az én tündérkéim már 13 hónaposak, és most már tudnak egyedül is menni. Úgy érzem, hogy kezdenek megismerni is, úgymint nagymamát. Nagyon szépen fejlődnek, és egyre okosabbak lesznek. És a te unokáid hogy vannak? Látom megint mész hozzájuk.

2007. nov. 22. 09:10

Szia Zsóka Naná itt a helyed!!!!

Mindenkinek jó reggelt kivánok! Ma korán keltem,mert sütöttem,holnap megyek a drága unokáimhoz.

Nem tudom mért de én nem is mondtam((írtam)),h két felnőtt lányom van,Melinda 72-ben Tímea (ikrek anyukája) 76-ban született.

Szia benedóra! Mi már ismerjük egymást,csak sztem elkallódtunk.Hogy vannak az ikrek? Én csak ebben a topikban szoktam írni.Jó itt!! sziasztok most készülök a holnapi napra.

2007. nov. 22. 06:07
Sziasztok Nagyik!Zsóka vagyok,és nagyi.Befogadtok a csapatba?
2007. nov. 22. 05:42

Sziasztok!

Nekem a legidősebb fiam 66-ba született, aztán 68, -70 és 76.-ba.

A nagyra ezért kaptam 1 évet a 3-után peddig 2 -t.

Benedora örülők, hogy itt vagy, van még 2 nagyi itt akiknek iker unokái vannak.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook