Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


236. inci47
2007. nov. 8. 16:32
Olyan boldog vagyok, mert tegnap a nagy unokám állt a járdaszigeten és várta , hogy zöldre váltson a lámpa/ a gimibe sietett a társaval együtt/ amikor egy nagy csattanás és a jelzőtábla, a lámpával együtt repült, mert egy sietős autós nekiment és megsebesítette a gyerekeket! Mentő, rendőrség, de szerencsére "csak" a válla zúzódott meg és a kabátja szakadt ki!! Alig bírja emelni,de ez majd meggyógyul, de a trauma sokkal nehezebben fog!Nagyon megijedtem, de szerencsére csak ennyi baja esett!
235. jjhmarta (válaszként erre: 234. - Lenardanna)
2007. nov. 8. 06:41

Szia Ani!

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Nyugodtan menj, hisz nekik is hiányozni fogsz.

Én már azt megszoktam, hiogy a 3-3 unokámat rittkábban látom, igaz az eleje már nagy abban a korba van amikor a barátok az elsők, de ez így is van rendjén, de a 6.-ik aki születésétől fogva szinte többet van velünk ö nagyon hiányzik, ha már egy hétig nem látjuk, nagyon hozzánk nőt.

Azért nagyon szeretem a többit is, de mivel ök más-más helyen laknak, így pici koruk otta rittkábban is láttam öket 2-3x egy hónapba.

Nekem is hiányzik mind főleg mikor itt vannak pár napig és haza mennek, olyan nagy a csend.

Szép napot puszi Tika

234. lenardanna (válaszként erre: 233. - Jjhmarta)
2007. nov. 7. 07:54

Szia Tika! nagyon köszönöm a vigasztaló szavakat.Tényleg rosszul érzem most magam.Bízom benne,h ez csak átmeneti időszak.

Mi van akkor ha nem bírom tovább és látni szeretném őket,beülök a kocsiba és megyek?Mit fognak mondani a másik nagyik?Pedig sztem ez lessz.Az a rossz,hogy eddig minden héten láttam őket,most sztem karácsonyig biztos nem.Hát ez lessz nehéz!!!!!!!!!

Nos Szép napot puszi neked.

2007. nov. 7. 06:49

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Ani nyugodtan panaszkodj, utánna biztos megkönnyebbülsz kicsit, hodd el ém is tudom mit érzel most, és nekem is hiányoznak az unokák.

Idővel azért negszokja az ember, hogy nincsenek álandóan vele az unokák, de annál nagyibb az öröm mikor jönnek és itt vannak.

Mindenki akinél ott az unoka jó unokázást.

2007. nov. 6. 09:37

Jó reggelt((napot)) mindenkinek.

Tegnap jöttem haza a gyerekektől és most egy kicsit lazitok.Igaz van elég dolgom,de majd csak megcsinálom.Nem?

Azt hiszem rám szakad a nagy szabadság,mivel levették a vállamról a gyerekek gondozását.Remélem nem örökre!.valahogy ugy vagyok vele,hogy vegyesek az érzéseim.Örülök,h pihenhetek,de uakkor meg mindha valamitől félnék.Talán féltékeny vagyok? lehet!

Sztem nekik is hiányozni fogok,főleg Zsombikámnak,mert ő nagyon ragaszkodott hozzám.

No mindegy! majd az idő mindent megold.Azt hiszem,most panaszkodtam nektek egy picit,nézzétek el nekem.Üdvözlök mindenkit!

Jó unokázást!

2007. nov. 6. 06:31

Sziasztok!

Nagyon kellemes szép napot kívánok mindenkinek!

Örömet, ha unokáztok, jó pihenést, ha éppen nem...

2007. nov. 6. 06:28

Sziasztok!

Köstönöm!

Ürömteli szép napot kívá nektek.

Aki unokázik szp tartalmas napot és jó időt.

Nálunk úgy néz ki ma napos idő lesz, igaz most hideg van -2,2°C van kint.

229. inci47 (válaszként erre: 228. - Jjhmarta)
2007. nov. 5. 11:41
Legyen szép a napod Neked is!
2007. nov. 5. 06:15

Jó reggelt, szép és örömteli napot, aki dolgozik jó munkát, akinél ott az unoka tartalmas napot kívánok.

Nekem tegnap itt voltak a nagyfiamék a 3 Kincsemmel.

Tündérkém mostmár szeret oviba járni, nagyon édes cserfes kislány.

2007. nov. 4. 06:35
Jó reggelt, szép és örömteli napot és unokák kacagásától hangos vidámsággal teli vasárnapot.
226. inci47
2007. nov. 3. 11:24
Szép hétvégét, jó unokázást kívánok Neketek!
2007. nov. 3. 06:15

Jó reggelt , szép és örömteli napot kívánok nektek.

Tegnap dáélután hazavitte az apucija Dávidkát.

2007. nov. 2. 06:44

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek.

Ani meglátod nem lesz semmi gond, tudom, hogy hiányozni fognak, de a másik mamának is biztos hiányoztak edig, meglátod pihentebb leszel, és mikor nálad lesznek sokkal többet tudsz velük foglalkozni, amikor nem veled vannak mindent eltudsz intézni, megcsinálni.

Puszi Tika

223. lenardanna (válaszként erre: 222. - Jjhmarta)
2007. nov. 1. 07:34
Szia Tika! Szép napot kivánok de gondolom lessz is mivel olvasom,hogy jönnek az uncsiaid..Hát bizony nagyon aranyosak a fiuk,rohangálnak,gagyarásznak,és ami fő! A mama a mindenük.Legalább is én ugy érzem.Talán ez a hétvége lessz még amit velük töltök,aztán megosztjuk a felügyeletet a másik mamával.((kicsit féltékeny is vagyok)) de remélem nem lessz semmi,és ha megyek megismernek.A pihenés rám fér,és sok mindent el kell intéznem amit eddig nem igen tudtam,de mégis nagyon hiányoznak.No majd holnap. Mindenkinek szép napot kivánok. Szia ani
2007. nov. 1. 06:25

Jó reggelt, szép és unokák kacagásától hangos napot kívánok nektek.

Ani most a legaranyosabbak, gondolom egyre magabiztosabb a járásuk és már kezdenek beszélni.

Ma jön hozzánk is Manócskám, jönnek ebédelni apucijávl és a Kincsem itt marad.

itt csúnya szeles idő vanés be is van borulva.

2007. okt. 31. 10:30

Szép napot mindenkinek!Egy kis időre bekukkantok,sajnos igen el vagyok foglalva.Elmentek a drága uncsiaim,de mentem utánuk(szokás szerint)Most itthon vagyok pénteken megyek megint.Vissza olvasgattam és örömmel látom mindenki jól van.Mi is jól vagyunk,az ikrek hatalmas változáson mennek keresztül.15-hónaposak és most már valami csoda ahogy minden nap valami uj dolgot csinálnak.Irtó édesek.

Talán most már egy kicsit több időm lessz itt a hoxán böngészni,mert a másik nagymama is nyugdijas lett és (követeli) a fiukat.Azért csak nem fogunk összeveszni".Mindenkinek szép napot kivánok .

220. jjhmarta (válaszként erre: 219. - Inci47)
2007. okt. 30. 06:20

Sziasztok!

Jó reggelt szép napot, és jó unokázást neked és a többi nagyinak is.

219. inci47
2007. okt. 28. 10:22
Holnaptól unokázás "ezerrel", hiszen itt az őszi szünet és a szülők dolgoznak, meg régen láttam így együtt őket!
2007. okt. 28. 06:40

Jűó reggelt, szép és örömteli napot kívánok minden kedves nagyinak.

Tegnap feljött Benikém, 3 órájuk volt és az is röviditett, jót játszott Dávidkával.

Dávidka már nézi a TV-t.

HMAYA akkor kicsit kiunokáztad magad.

Mindenkinek aki teheti jó un okázást és jó időt kívánok.

Itt úgy néz ki ma is szép idő lesz.

217. H MAYA
2007. okt. 27. 08:26

Szerdán eljött a lányon az unokáimmal,neki szabadnapja volt,a kislány meg megfázott és amiatt betegszabin volt az ovoból.Nagyon élveztem hogy nálunk voltak,kedvemre nyúzhattam őket,Helgámmal meg jókat beszélgettünk.Egyet otthon aludtak,nálunk,csak csütörtökön este mentek haza.Mióta elkezdődött az ovi nem is jöttek az unokáim.

Petruci azzal köszönt be, hogy mami szalonnát akarunk enni,még szerencse hogy előző héten vettem egy darabot.

2007. okt. 27. 07:07

Jó reggelt szép napot, aki ma dolgozik jó munkát és aztán jó pihenést.

Tegnap délután hozta az anyja Manócskámat, mellettem aludt a Drágám, még mindenki alszik.

Ma megyünk kicsit csavarogni, mivel úgy néz ki jó idő lesz.

Aki teheti unokázon.

215. inci47 (válaszként erre: 214. - Jjhmarta)
2007. okt. 25. 12:18
Neked is!
2007. okt. 25. 07:45

Sziasztok!

Jó reggelt szép napot ebben a borus, nyirkos időbem.Mindenkinek akinél ott az unoka jó unokázást kívánok.

213. inci47
2007. okt. 24. 12:03
Nálam tegnap voltak az unokák, nem akartak hazamenni, sőt ma suliba sem,de muszály!!
212. inci47 (válaszként erre: 208. - Jjhmarta)
2007. okt. 24. 12:02
Szuper ügyes vagy ebben is!!
2007. okt. 24. 07:35

Sziasztok!

Jó reggelt, szép és örömteli napot kívánok nektek.

Kokorka én is így vagyok mivel nem egy városba lakunk 2 fiamékkal a nagyobbik 20Km-re lakik ök azért sürübben jönnek ott 3 csemete van 13, és 11 éves fiúk és 3,5 kicsilány.


A második fiamék 40Km-re lakik nekil is 3 csemetéjük van egy 17 éves és egx 12 éves leányzó és egy 15,5 éves fiú. A fiú itt tanul a városba ö hetente 1x-2x feljön mert busszal jár és amikor 5 órájuk van van idő a busz indulásig. A harmadik fiam itt lakik a városba neki egy 5,5 évrs kisfia van, ö sokat van nálunk.A 4.-ik fiam még velünk lakik ö még legény.

210. Kokorka
2007. okt. 23. 20:11

Anit kérdezem, hány évesek az iker unokái, milyen neműek? Egy petéjüek?

Az én ikerfiaim most töltötték be a 48. évet.Sajnos az édesapjuk ezt már nem élhette meg.

209. Kokorka
2007. okt. 23. 20:06

Üdv. minden nagyinak!

Sajnos az én nagy unokáim, csak lélekben vannak velem, de sokat gondolok rájuk. Legközelebb pénteken találkozom a "kicsivel", aki az idén fog érettségizni. Suli után hozzám jön ebédre, péntek a mi napunk. Kérésére grízestésztát készítek, a levesben még nem állapodtunk meg, majd kitakál valamit.

Kellemes szép estén mindenkinek.

2007. okt. 23. 20:01
_"M,________.mM" _____________________IMIm____,mIM" _____________________,MI""IM,mIMm __________"IMmm,____,IM____IM_"IM,__________,m" _____________"IMMIMMIMm_,IM"___"IM""==mm_,mIM" ____________,mIM"____"MIM"______IM,__,mIMIM" _,mMIMIMIIMIMM,______,mM"______,IMIMIMIMMM" IMM,_______"IMM,____,M"______,IIM"_____"MM, _"IMM,________"IM,_,M"_____,IM"_________"IM, ____"IMm_______"IMMM______,IM"___________"IM, ______"Mm________"IM______MM"______________"IM, _______IM,________IM______MM_________________"IM, ________MM,_______IM,_____"IM_________________"IM ________"IM,______"IM,_____"IM,________________IM;. _________"IM,______"IM,______"IM________.,mmmIMMMMMMMm,. ___________IM,______"IM,______IM,__.mIMIMM""""._.._"IMMMM ___________"IM,______"IM______mIMIMM""._._._._._.,mM"___"M ____________IMm,_____;IM___,IIMM"_._._._._._..,mMM" ____________"IMMIMIMMIMM,,IMM"_._._._._.,mMMMMM" _____________,IM"._._."IMIM"._._._.,mMMMMMMMM" ___________,IM_._._._.,IMM"._._._,mMMMMMMMMM" __________IM._._._.,mIIMM,._._..mMMMMMMMMMM" _________,M"..,mIMMIMMIMMIMmmmMMMMMMMMMMMM" _________IM.,IMI"""________""IIMMMMMMMMMMM ________;IMIM"__________________""IMMMMMMM ________""_________________________"IMMMMM _____________________________________"IMMM ______________________________________"IMM, _______________________________________"IMM ________________________________________"MM, _________________________________________IMM,_________________________ _________________________________________"IMM__________.mIMMIMMIMMIMMIMM, ___________________.,mIMMIMMIMM,_,mIMM,___IMM"""_____,mIM"._._._._"IM,..M, _________________,IMMM\'_._._._"IMM._"M,__IMM______,IM"._._._.__/_:;IM__M, _______________.mIM\'_._._.__/_.:"IM._MM__"MM,____,M"._._.__/_.;mIMIMIM,_M ______________,IM\'._._.__/_._.:;,IMIMIMMM__IMM___,M"._.__/_.:mIM"\'___"IM,:M _____________,IM\'._._._/_._.:;,mIM"__`"IMM_IMM___IM._.__/_.mM"_________"IMI ____________,IM_._.__/_._.:;,mIM"______"IMMMMM___MM,.__/_,mM____________"M\' ____________IM\'._.__/_._.;,mIM"__________"IIMMM_,IMIM,.,IM" ____________IM_._._/_._.,mIM"______________IMMMMMMM\'_""" ____________`IM,.__/_;,mIM"_________________IIMMM _____________"IMI,_/,mIM"___________________IMMM _______________"IMMMM"___________________"""IMM _________________""_________________________IMM ____________________________________________IMM__ ____________________________________________IMM""" ____________________________________________IMM ____________________________________________IMM ____________________________________________IMM _________________________________________"""IMM ____________________________________________IMM ____________________________________________IMM ____________________________________________IMM__ ____________________________________________IMM"""
2007. okt. 23. 10:32

Figyelj drága kicsi lélek,

Elmondom, hogy mi az élet!

Semmiből nagyra nőni,

Sírva a világra jönni,

Lassan járni óvakodva,

Anya kezébe kapaszkodva.

Az ABC könyvbe bújni,

A tudás harsonáját fújni,

Nagy kalandok után menni,

Hazug csókot megízlelni,

Aztán feledni gyorsan.

De az ember mégsem boldog,

Mert gyötrik őt ezek a gondok.

Megint járni óvakodva,

De most már botra támaszkodva.

Csipkés szemfödelet varrni,

S egy szép őszi napon meghalni.

Ne sírj drága kicsi lélek,

De hidd el nekem:

Ez az élet!


Szép és örömteli napot kívánok mindenkinek.

Hogy vagytok és az unikák.

Ani most is nálatok vannak az ikrek?

Minden nagyinak jó unokázást kívánok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook