Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


266. mamim
2007. nov. 21. 21:18
Szia Tika!Helló mindenkinek!Örülök neki,hogy szoritol nekem,remélem tényleg sikerűl.A Te gyermekeid 68 előtt születtek?Az enyémek 70 és 75.Mert már azt is hallottam,hogy csak annak számolnak be egy-egy évet aki 68 előtt született.Na majd holnap megtudok mindent."REMÉLEM".Jó éjt és puszi!mamim
265. bnedora
2007. nov. 21. 11:59

Sziasztok!

Már régóta szemezgetek ezzel az oldallal, de eddig még nem írtam ide semmit, és bele sem oldvastam, amit pótolni szeretnék. Egyenlőre magamról annyit, hogy nem dolgozom, 50 %-os csökkentett munkaképességű vagyok, két felnőtt fiam van. A nagyobbik fiam már nős, és neki van gyermeke, egyéves iker fiúk. Úgyhogy nagymama vagyok, és (mint sokan mások) imádom az unokáimat. Majd jelentkezem. Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!

2007. nov. 21. 07:07

Jó reggelt, szép napot nagyikák.

Űdvözöllek mamim és örülők, hogy megint gyarapodtunk. Szorítok neked,. hogy sikerülhön a nyugdíjaztatásod. Már 1,5 éve jöttem én is előrehozott öregségire, nekem szerencsém is volt, mert létszámleépités volt és én kértem, hogy szeretnék elmenni, így 8 hónap felmentésem volt és erre az időre kaptam végkielégítést, utánna 2 hónapig voltam munkanélkülin és amikor betöltöttem az 57 lettem nyugdíjas. Oviba dolgoztam én is 31 évig és 3 évet számoltak be a 4 gyerekre.

Ani nagyon hiányzik nekem is Manócska, hisz eddig nap mint nap nálunk volt.

Hétfőn volt itt a Benikém, suli után feljött kicsit netezni.

Itt úgy néz ki napsütéses nap lesz ma.Puszi Tika

263. mamim
2007. nov. 20. 20:58
most jöttem haza a munkából,elfáradtam.évezredek óta dolgozom egy helyen,és már belefáradtam.közép-súlyos értelmileg akadálozott gyermekekkel foglalkozom,nagyon szeretem őket,de mostmár szeretnék az unokáimmal több időt tölteni,remélem,hogy minél hamarabb eljön ez az idő,és ha "pártunk és kományunk" megengedi,hogy 57 évesen elvonuljak.csütörtökön megyek megtudni a részleteket.a tv-ben azt hallottam,hogy ugyanolyan feltételekkel tudok elmenni júniusig,mint az idén.ugyanis január 18-án töltöm az 57-et.állitólag méltányosságból a gyermekek után beszámítanak egy-egy évet,nekem pont ez a két év hiányzik.rémélem sikkerrel járok.kösz,hogy megnézitek amit írok.JÓÉJT MINDENKINEK!
262. inci47 (válaszként erre: 260. - Mamim)
2007. nov. 20. 14:07
Gyere közénk, szívesen látunk mindenkit , aki szeret beszélgetni!!
2007. nov. 20. 08:30

Jó reggelt mindenkinek! Iztt a helyed köztönk mamim.

Inci köszi a segítséget,és ha síkert érek el akkor jelzem.Hol vagy Tika? Mindenkit üdvözlök.Ani

260. mamim
2007. nov. 19. 21:37
SZiasztok!Most fedeztem fel ezt az oldalt és ha nem bánjátok én is beállok közétek dumcsizni.Két szép unokám van.A lányomnak egy 15-es fia van,a fiamnak pedig egy 4 éves kislánya,Csabi és Reni.Sajnos ritkán találkozunk,mert még egyenlőre aktiv dolgozó vagyok,de készülök nyugdíjba.Mind a két gyermekem Pesten lakik mi meg Szabolcs megyébe.Nyáron és szünetekben szoktunk találkozni.Vagy mi megyünk,vagy ők.Nekik a nyár a megfelelőbb.Kép sajnos nincs feltéve rólluk,nincs hozzá felszerelésem.Jó éjszakát minden nagyinak.
259. inci47 (válaszként erre: 258. - Lenardanna)
2007. nov. 19. 20:14

Akkor segítek!Google, gépeld be butky's blog ezen a lapon megtalálod a helyes válaszokat.

Kattints a pirosra, kijön a kérdés, majd a hosszú téglába írd a választ, fönt kijön a lap.hu kattints rá, és ott lesz a képrészlet, a töb bire rájösz, nem nehéz! Puszi

2007. nov. 19. 07:24

Jo regelt mindenkinek!Most,h rossz az idő és nincsenek itt az unokáim,több időt tudok a neten tölteni.

Inci én is próbálkozom a startlapon lévő földkörüli utazás feladatát megoldani de nekem nem megy! Kéne egy kis segítség.Talán nem értem,de nekem nem megy.Igaz nincs is ilyen komoly segítségem mint neked,de azt tudjuk,h a gyerekek sokkal jobban eligazodnak értika az egész netet mint mink.Ők már szerintem beleszülettek.További szép napot mindenkinek.

Tika kitartás Majd jönnek a gyerekek.Én is árvának érzem magam.Tegnap már elpityeregtem magam,olyan nehéz volt,beszéltem a lányommal,/bár minden nap beszélünk/de mindíg az ikrek a téma.Nade pénteken rohanok hozzájuk.

Puszi mindenkinek.Ani

2007. nov. 19. 06:51

Jó reggelt, szép és örömteli, napot és hetet kívánok nagyikák. Aki dolgozik jó munkát.

Itt is szürke minden, esett az eső, hideg van.

Sajnos nálunk most nem volt egy unoka se.

256. inci47
2007. nov. 18. 14:15

Én is unokáztam! Tegnap este telefonált a Bence unokám, hogy szeretne itt aludni, persze, hogy igent mondtam,hiszen már 12 éves és fiu! Örülök, hogy szeretnek nálunk lenni, most vitte haza az Apja, hiszen esik az eső, nagyon ronda idő van.

Közösen oldottuk meg a startlapon lévő Földkörüli utazás feladatait, közben nagyokat nevettünk.Szóval boldog voltam!

2007. nov. 18. 06:17

Sziasztok!

Jó reggelt, szép napot nagyikák.

Ani biztos igazuk volt a férjednek és a lányodnak, hogy lebeszéltek az útról, inkább menj egy héttel később, de érj oda szerencsésen.

Nagyon remélem, hogy karácsonyi szünetet itt tölti az apucijánál és akkor napközbe itt lesznek nálunk.

Nagyon hiányzik már. Mindenkit üdvözlöl. Tika

2007. nov. 17. 09:10

Jó reggelt mindenkinek!Hát(( ember tervez -isten végez)) mondja a közmondés!Ez most nagyon igaz.Sajnos nem tudtam elutazni az idő miatt az unokáimhoz.Nem mertem nekivágni az utnak,itt nálunk nagyon rossz idő volt-van.Majd jövő héten.Sem a lányom ,sem a párom nem akarták,h menjek,talán igazuk is volt.Hosszú hét lessz,de kibírom((talán)).

Tika nagyon eggyüt érzek most veled.Szörnyű lehet,hogy nem látod a Manócskádat.De ha elöbb nem is karácsonykor biztos találkoztok!!Addig is türelem és jó egészséget kivánok! Mindenkit üdvözlök.Ani.

2007. nov. 17. 06:18

Jó reggelt, szép napot nagyikák.

Aki unokázik tartalmas és kacagásal teli napot kívánok.

252. jjhmarta (válaszként erre: 251. - Lenardanna)
2007. nov. 16. 06:28

Szia Ani!

Sajnos Manócskám már egy hete messze van tölümk, Miskolcra költöztek.Nekünk nincs se jogsink, se kocsink és innend nagyon körülményes eljutni Miskolcra. Már nagyon hiányzik, hisz eddig többet volt velünk mint az anyjával.

Jó utat neked és vigyázz magadra. Puszi Tika.

251. lenardanna (válaszként erre: 250. - Jjhmarta)
2007. nov. 15. 08:28
Szia Tika!Azért neked mégis csak jobb mivel nincsenek olyan messze.Megértelek,h hiányoznak.Én azt hittem könnyen fogom viselni,hiányukat,de nagyon nem.Nagyon fárasztó volt minden héten menni,mégis örömmel mentem.Igen sok időt töltöttem velük abszolut hozzám nőttek.Látta a párom is,h nehezen viselem,igy megbeszéltük pénteken megyek!Alig várom!Remélem Te is kiunokázhatod most hétvégén magad! Üdv nektek,és uncsiaidnak .Puszi Ani.
2007. nov. 15. 05:45

Jó reggelt mindenkinek!

Örülők neked is cikicakk.

Ani vigyázz az uton, csak ovatosan.

Sajnos már én is vasárnap otta nem láttam egyik unokámat se, kezd elvonási tünetem lenni, nagyon hiányoznak.

Aki teheti jó unokázást. Üdv mindenkinek Tika

2007. nov. 14. 13:19
Sziasztok Nagymamik!Igaz,hogy most nincsenek unokáim velem,de nagyon hiányoznak.Nem is bírom tovább pénteken irány sopron.Csak az idő endedje,hogy menjek.Mindenkit üdvözlök.Ani.
248. lenardanna (válaszként erre: 247. - Cikicakk)
2007. nov. 14. 13:16
Naná Cikicakk itt a helyed!!
2007. nov. 14. 09:21
Sziasztok! Én 52 éves nagymama vagyok! Jöhetek?
246. Rozália (válaszként erre: 245. - Supin)
2007. nov. 14. 08:34
Köszi, én is így gondolom. Ha mindent megért, ezt biztosan.
245. supin
2007. nov. 14. 08:02
Hali Rozália! valóban nem jó ha testi terrort alkalmazunk nevelés céljábol.De egy kis rácsapás miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Nagyon jó ,hogy utánna megbeszéltétek. Értelmesek a mai gyerkőcök nagyon.
2007. nov. 14. 05:30

Sziasztok, jó reggelt!

Azt hiszem, kicsit lelkifurdalásom van: az este rácsaptam az egyik iker fenekére.... (megjegyzem, megérdemelte) 4 évesek, és Bence újabban azt a szokást veszi fel, hogy - mint egy mérges kis fúria - terrorizálja a körülötte levőket. Rászól pl. a páromra: - Ne nézz rám! Ledöntögette a tornyot, amit a Lackó épített és nagyon boldog volt, hogy olyan szép magas lett. És hiába kértem szép szóval, hogy ne csinálja... Aztán odáig fajult a dolog, hogy - hagyományos nevelési módszerrel - rácsaptam a fenekére. Később aztán elbeszélgettünk, hogy ilyen viselkedést kéretik mellőzni, ha a mamánál vannak, mert a mama nagyon nem díjazza. Bújt hozzám, bólogatott... Imádom őket.

2007. nov. 14. 05:19

Sziasztok!

Jó reggelt, szép napot mindenkinek.

Nekem még a héten nem volt itt egy unokám se, már hiányoznak.

242. inci47 (válaszként erre: 241. - Jjhmarta)
2007. nov. 12. 11:10
Én éppen unokázok, itt van a Bence, mert nincs tanítás, de Ákos is itt aludt az éjszaka mert a barátnőjének volt a szülinapja, és innen ment a suliba.
2007. nov. 12. 05:44

Jó reggelt, szép és örömteli napot, kellemes hetet kívánok minden kedves nagyikának.

Aki dolgozik jó munkát, aki teheti jó unokátást.

2007. nov. 10. 06:37

Jó reggelt, legyen nagyon szép a napotok, és aki teheti jó unokázást kívánok neki.

Így igaz Incike 100x inkább nekem fájjon mint a drága kincseimnek valamilyük.

239. inci47
2007. nov. 9. 18:48
Köszönöm Nektek az együttérzést!!!Azt hiszem minden nagymama szívesen átvállalná a fájdalmat a gyermekétől. unokájától, én is nagyon sajnálom, de remélem, hamar meggyógyul!
2007. nov. 9. 06:57

Jó reggelt szép napot nektek!


Inci én is örülők, hogy kisebb zuzodásal meguszta a balesetet az unokád.

Sajnos sokan nem az út vioszonyoknak megfelelő sebeséget választanak és egybőll meg van a baj.

2007. nov. 8. 16:49
Inci én is örülök,hogy nem lett komolyabb baja az unokádnak.Tényleg,örüljetek,hogy csak zuzodása van,bizony lehetett volna nagyobb baj is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook