Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


2007. okt. 20. 10:50

Az édesanya


Nincsen a gyermeknek


Olyan eros vára,


Mint mikor az anyja


Ot karjaiba zárja.


Nincsen orzobb angyal


Az édesanyánál,


Éberebb csillag sincs


Szeme sugaránál.


Nincs is annyi áldás


Amennyi sok lenne,


Amennyit az anya


Meg ne érdemelne.

2007. okt. 20. 10:40

Szép napot nagyikák!

Tegnap elvittem Manócskámt a doktor nénihez, mert nagyon csúnyán köhög kaptt köptetöt, csepeket, panadolt és szájon át bevehető injekciot. Már jobban van, de még köhög.

Mindenkinek akinél ott az unokája jó unokázást kívánok.


Babsy nagyi neked holnap nagyon boldog születésnapot kívánok, legyen ez a hosszú hétvége számodra nagyon szép. Remélem Sogikám sincs most úton?????- és most pihizhetek is kicsit.

204. inci47
2007. okt. 18. 20:07
Ma pizzát sütöttem a két nagyobbik unokám legnagyobb örömére!Így én is boldog vagyok!
2007. okt. 18. 09:40
Szép és örömteli napot kívánok minden nagyikának, akinél ott az unokája jó unokázást kívánok.
2007. okt. 17. 06:52

Jó reggelt, mszép és örümteli napot nagyikák.

Már több mint egy hete nem volt egyik unokám se, nagyon hiányoznak.

201. inci47
2007. okt. 16. 09:36

Sziasztok!

Az én nagy kajla unokám most ment el a gimibe, előtte megreggelizett, beszélgettünk egy kicsit és megnézte a meccseket a TV-ben.

Legyen szép a napotok!!

2007. okt. 16. 07:09

Sziasztok!


Ani akkor most megint jól kiunokázod magad.

Nekem már egy hete nem volt egy unokám se, már nagyon hiányoznak, na de iskola, óvoda az az első.

Legyen szép apotok.

2007. okt. 15. 23:04

Szép jó estét mindenkinek.Bizony régen voltam itt,de,sajnos a dolgok nem igazán alakulnak jól.Ha csak az nem ,h itt vannak megint az ikrek.Nagyon kevés az időm,annyira elfoglalnak,h este már szinte zuhanok az ágyba.((ez nem panasz))Nagyon édesek,de nagyon elevenek.

Ma voltunk kirándulni,és olyan jól érezték magukat,kellőképen el is fáradtak((én is)),de olyan jó idő volt.Ki kellett használni.Most megyek pihenni.Jó éjszakát mindenkinek!

198. inci47
2007. okt. 15. 13:25
Sziasztok! Nagyon szép napot kívánok mindenkinek!!
197. jjhmarta (válaszként erre: 196. - Pavelancsika)
2007. okt. 14. 06:47

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Szia pavelancsika!

Örülök, hogy itt is találkoztunk, én sem tudtam, hogy te is itt vagy.

Azért mert nem tartozol még a mi korosztélyunkba te is jöhetsz beszélgetni.

196. pavelancsika (válaszként erre: 195. - Jjhmarta)
2007. okt. 13. 07:37

Sziasztok!

Én még nem tartozom ebbe a topikba, de most láttam meg Mártát és csak beköszöntem. :)

Nem tudtam, hogy Te is Hoxás vagy.

További jó csevegést.

195. jjhmarta (válaszként erre: 194. - Inci47)
2007. okt. 13. 07:12

Sziasztok!

Jó reggelt szép napot mindenkinek, és kellemes hétvágét.

Biztos teli élménnyel mentek haza a kirándulásról az unokáid.

Nagyon szeretem a gyerekeket, a kicsik még öszinték.

Neked is legyen szép napod, és jó unokázást.

194. inci47 (válaszként erre: 193. - Jjhmarta)
2007. okt. 10. 09:32

Szia Márta!

Nagyon szorgalmas vagy!Te legalább beszámolsz a mindennapi történésekről.Az én unokáim közül kettő ma kirándulni ment, remélem, sok , szép élménnyel jönnek haza! Olvastam,hogy 31 évig voltál dadus, én pedig 36 évig óvónő!Ennél szebb hivatást el sem tudok képzelni! A két lányom folytatja, amit elkezdtem,de sajnos nagyon sokat változott a világ körülöttünk! Ha még egyszer kellene pályát választani, ugyanezt választanám! Szép napot Neked!

2007. okt. 10. 07:01

Sziaasztok!

Jó reggelt szép és örömteli napot mindenkinek.

Jó unokázást akinél ott az uncsikája.

Ma már ment oviba az én Csillagom is, 2 hétig nem járt, már nagyon vágyott a társai közé Kincsem.

2007. okt. 9. 11:28

Sziasztok!


Tegnap délelőtt hozta az anyja a drága Kincsemet és itt aludt, ma délután jön érte az anyja.

Holnap már megy oviba a drágám.

191. inci47
2007. okt. 8. 11:15
Szervusztok!Szép napot és jókedvet kívánok nektek!!
190. inci47
2007. okt. 6. 09:48
Hahó! Hol vagytok nagymamaák!!!Tudom, hogy van már több ilyen fórum is ,de azért néha ide is írhatnátok!Én szuperül érzem magam, hiszen a hét minden napján unokázhatok, igaz, az enyémek már nagyok, de igénylik a szeretet , gondoskodást, ha mást nem a közös beszélgetést. Nagyon örülök ennek, hiszen a fiuk már ebben a korban, nem igazán szeretnek beszélgetni.
2007. okt. 6. 06:25

Jó reggelt szép napot, aki teheti jó unokázást kyvánok.

Itt úgy néz ki ma is jó idő lesz.

188. jjhmarta (válaszként erre: 187. - Lenardanna)
2007. okt. 5. 06:44

Jó reggelt szép napot mindenkinek!


Szia Ani!


Jó utat vigyázz magadra, sok puszi az ikreknek.Minden nagyinak jó unokázást kívánok.

Már én is nagyon várom haza Manócskámat.

2007. okt. 5. 06:15

jó reggelt mindenkinek.Üdv Kokorka! Ugy látszik rosszul osztom be az időmet,mert elég ritkán jutok mostanában a géphez.

Ma megint sopronba megyek,igy korán keltem.Egyébként minden rendben van,csak a lurkók most már túl elevenek.Nehéz velük,az egyik viszi a másikat,és csak azon vannak mit lehet rosszalkodni.Persze haragudni nem lehet rájuk,mert olyan édesek. Az az igazság tényleg elkelne egy kis jótanács,mert sokszor tanácstalanok vagyunk.Pl.Krisztián nappal nem hajlandó aludni.Zsombor aludna,de nem tud,mert a krisz nem hagyja,meg ehez hasonló dolgok..

Szóval várom a tanácsokat nagy érdeklődéssel.Mindenkit üdvözlök,Hétfőn jelentkezem.Sziasztok jó hétvégét,jó unokázást mindenkinek! Ancsa

186. jjhmarta (válaszként erre: 185. - Kokorka)
2007. okt. 4. 10:46

Szia Kokorka!


Van is iker babás nagyink, biztos lesz témátok, de mi töbiek is szivesen olvasuk a tapasztalaidat.

185. Kokorka
2007. okt. 3. 23:06

Szép jóestét Nagyik!

Most találtam erre a fórumra, igaz nekem már az unokáim is nagyok, ritkán találkozuk,kisebb korukban szivesen foglalkoztam mind a néggyel, ma már nem nagyon igénylik a nagyi segítségét.

Szivesen megosztanám "Öreg" ikerfiaim nevelése során szerzett tapasztalataimat ikres anyukákkal.

2007. okt. 3. 07:13

Szép napot nektek!


Boldog névnapot kívánok az unokádnak. Igen ebben igazad van, most kell megszokni, hogy nem csak szülinap van.

183. H MAYA (válaszként erre: 182. - Jjhmarta)
2007. okt. 2. 07:59

Neked és mindenkinek legyen szép napja!

Köszi a jókívánságot az unokám nevében,ma pedig a névnapja van.Sajna nemtudunk elmenni hozzájuk,igy majd telefonen felköszöntöm a picurkámat,had szokja meg hogy a névnapon is kell a köszöntő!

2007. okt. 2. 07:06

Jó reggelt szép napot nagyikák!


HMAYA boldog születésnapot Petrucinak. Mi is mindig veszünk ajándékot a tesóknak is így 3x van szülinapja az uncsikáimnak.

Ani azért pihenj is mert nem fogod birni.

181. H MAYA
2007. okt. 1. 22:50

Tegnap volt az unokámnak, Petrucinak az 5-ik szülinapja,tortát vittünk neki meg ajándékokat. Persze Benikének is vettünk meglepit,mire ő vissza akarta adni azzal hogy "Petjának van szülinapja nekem nincsen".Mivel 2és fél éves a drágám,a sok játéknak az lett a vége hogy elfáradt,a vállamra hajtotta a fejecskéjét azt mondta dajkáljál mama és egykettőre el is aludt.

Nagyon szeretjük őket, annyi örömöt adnak ,sajnos messze laknak tőlünk.

2007. okt. 1. 21:33

Szép jó estét mindenkinek!

Nem sok időm volt a hét végén.csütörtökön elvitték a gyerekeket pénteken én utaztam sopronba.mert vigyázni kellett rájuk.Ez az én életem,de még egy évig biztos igy lessz,feltéve ha birom,mert nem akarok panaszkodni,de elég fárasztó.

Egyébként nagyon aranyosak,csak sztem túl elevenek.

Tika! ne aggódj az uncsid végett,mert ha be van oltva kullancs ellen akkor biztos nagy védetséget kap.nem hiába találták ki az oltást.Olyan jó h még mindíg ilyen remek idő van remélem sokáig tart a "mi nyarunk".Elköszönök,mert elég fáradt vagyok egy jó alvást azért kiérdemeltem.Mindenkinek nagyon jó nyugodt éjszakát kivánok.Ani

2007. szept. 30. 07:34

Jó reggelt, szép és kellemes vasárnapot,, ezen a napsütéses napon.

Remélem nincs semmi baja az unokámnak, tegnap vot egy kullancs rajta, voltak az ügyeleten a Drágámmal.

Be van oltva de azért nyugtalan vagyok. Ma mennek az anyjával Miskolcra egy hétre.

2007. szept. 29. 10:02

Sziasztok!


Szomorú vagyok mert jött a Kicsiangyalom anyja és elvitte a Drágámat, már is hiányzik.

177. jjhmarta (válaszként erre: 176. - Inci47)
2007. szept. 28. 06:41

Jó reggelt , szép és derüs napot kívánok ninden nagyikának.


Teljes mértékben egyet értek veled, én 31 évig voltam oviba dadus, és szinte évről évre okosabbak a gyerekek, én is sokszor csak néztem, hogy miket tudnak már a 3-4 éves kis csemeték.

Nagyikák jól vagytok, unokák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook