Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 4 havi gyógyszer szedés után kigyógyult valaki a gombás betegségből? fórum

4 havi gyógyszer szedés után kigyógyult valaki a gombás betegségből? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. rizsa31 (válaszként erre: 1. - Jázmyn)
2012. jan. 31. 10:30

Nekem sokat halványodtak a gombás foltjaim anno,csak h.lye fejjel fél levéllel szedtem csak be,így is jó felkiáltással...

Most itt van a táskámban a recept egy 8000 ftos másik gyógyszerről...

2012. jan. 31. 10:25
Szedsz fogamzásgátlót?Az rendesen legyengíti a védekező rendszert.Életmódot kell váltani,a cukrot el kell hagyni az étkezésből már az is sokat segít,mert a gomba kevesebb táplálékhoz jut.Kellene egy méregtelenítés is a szervezetednek.Egy jó természetgyógyász biztosan tud segíteni a problémádon.
4. Jázmyn (válaszként erre: 2. - Tökvirág)
2012. jan. 31. 10:22
A gyógyszer miatt féltetted az egyéb részeid egészségét?
2012. jan. 31. 10:09
Kiderült,hogy lábkörmeim gombásodnak,ezzel egyidőben a tenyeremen,talpamon apró hólyagok jelentek meg.Egy kis gyulladás is van a szervezetemben.Az orvos szerint ezek a pikkelysömör előjelei.Nagyon megijedtem.A gombaölő mellékhatásai elrettentőek,és még 1 hónapra való antibiotikumot is felírt.De még elrettentőbb,amit a pikkelysömörről olvastam,és amivel a doki "vígasztalt".Nincs választásom,elkezdtem a gyógyszereket,és csak remélni tudom,hogy végig tudom csinálni.Van valakinek erről tapasztalata?Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 31. 10:08

Nem tudom milyenre gondolsz...

Nekem koromgombam van, fel evig szedtem, aztan inkabb az egyeb reszeim egeszseget feltettem. Szoval abbahagytam, viszont jo volna most mar ujrakezdeni majd...

2012. jan. 31. 09:58
4 havi gyógyszer szedés után kigyógyult valaki a gombás betegségből?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook