Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 évesnek sport...... Székesfehérváron fórum

4 évesnek sport...... Székesfehérváron (beszélgetős fórum)


2009. okt. 12. 15:29

Sziasztok!

Nekem 2 és fél éves a kislányom.

Nem tudjátok hogy itt Fehérváron foglalkoznak-e ilyen kis korban a gyerekekkel.

Mi táncra gondoltunk,olyan ügyesen mozog a zenére,a zsigereiben van.

8. Kedveske (válaszként erre: 7. - Noncsi18)
2009. szept. 23. 16:16

Igen határozott kis karpek. Az úszás nekem is nagyon tetszik. Ha nagyobb lesz a fiam, akkor én is szeretném ha járna úszni, de minimum meg kell tanulnia!! (szarul hangzik, de ez van:-))

Küzdősportban nincs nagy tapasztalatom, de azt hallottam, hogy inkább önuralomra, és koncentrációra tanít. No meg hogy védd meg magad. Ez sem hátrány mai világban.

Általában elég "kariznatikus" pasik szokták tartani, akik elég "szigorúak" és hátorozottak. Többnyire felnéznek rá a kölykök. Legalább is aki nálunk tartja a karatét az ilyen. Egy szeleburdi kölyöknek, lehet jól jön, ha látja mi is az a tekintély. De ezek csak az én gondoltaim, mert konkrét tapsztalatom nincs.

7. Noncsi18 (válaszként erre: 6. - Kedveske)
2009. szept. 23. 10:46

Na akkor nagyon határozott :):)

Sporttal kapcsolatban még mindig nem tudom mi lenne a legjobb. Bár én nagyon hajlok az úszás felé! :) Amúgy néptáncolni jár, az nagyon tetszik neki!

Amúgy a küzdősporttól nem lenne még agresszívabb?

6. Kedveske (válaszként erre: 4. - Noncsi18)
2009. szept. 21. 20:58

Erre hallottam egy jó módszert: kiválaszthatja, és elmehet a választott sportra, de minimum egy hónapig kell csinálnia. És persze egyszerre nem mcsinálhat 100 félét.

Nincs tapasztalatom, hogy mennyire hatásos, de nekem tetszik ez a hozzáállás.

Egyébként a fiam 2,5 éves, és ő már fél éve határozottan "kosajazni akaj":-)))

5. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - Annaluca)
2009. szept. 21. 16:00
Én nagyon örülnék az úszásnak és az is nagyon hasznos! Csak azzal az a baj, hogy anyumnak víz iszonya van, úgyhogy szerintem az ki van lőve. Pedig nagyon jó lenne, de megpróbálom megbeszélni vele. Mennyibe kerül egy hónap?
4. Noncsi18 (válaszként erre: 2. - Kedveske)
2009. szept. 21. 15:59
Ige azt kihagytam, hogy "sajna" szeret verekedni! Szerintem annak örülne, de megkérdezem tőle! Bár amilyenek a gyerekek.. egyik percben focizni szeretne másikban kosarazni.. :):):)
2009. szept. 21. 15:54
Úszás! Tudom ajánlani a városi uszi Hullám szakosztályának Zsuzsa néni úszó oviját. Minden izmot megmozgat, és a szülő is megmártózhat, míg a kicsi edzésen van.
2009. szept. 21. 15:41
Én a helyetekben kikérném a gyerkőc véleményét is. Neki mihez van kedve?
2009. szept. 21. 15:39

Decemberbe lesz 5 éves az öcsém és szeretnénk, ha elkezdene valamit sportolni! Anya focira gondolt, de én annak annyira nem örülnék. Én viszont valamilyen harcművészetre gondoltam.... Olvastam, hogy fegyelmezettebb és türelmesebb lesz tőle a gyerek. Ez tényleg így van? Ti mit ajánlatok neki? Nagyon türelmetlen, tele van energiával, amit jó lenne levezetni is. Illetve azért gondoltam valami harcművészettel kapcsolatos, vagy küzdősportra, hogy a késöbbiekben megtudja magát védeni, mert a mai világban szerintem nem árt.

Melyik sport lenne a legjobb neki?

Székesfehérvár lenne a legjobb, mert Várpalotán laknak, de nem találtam semmit. Nem hallottatok esetleg valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook