Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 30. szülinapra ajándékötleteket várok !☺ fórum

30. szülinapra ajándékötleteket várok !☺ (beszélgetős fórum)


1 2
2021. febr. 3. 15:54
30 db. tulipán. Az olyan szép, nem? :) Meg valami finom bonbon. Vagy egy jó relax CD. :)
2021. febr. 3. 15:48
A gyerekeim és a párjaik 30 évesen nem mondhatták el, hogy mindenük megvan, éppen ezért amikor eljött a 30 éves szülinapjuk szép sorban, mindegyik kapott 1 borítékot. Ráírtuk, számold meg hány éves vagy. 30 E. nagyon örültek neki.
28. Magdi985 (válaszként erre: 24. - Napsugár8)
2021. febr. 3. 15:37
Nyitva van.
27. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 3. 14:14
A családfával én is kacérkodtam, érdekelné is a fiamat, de a férjem rokonsága Montenegroban élt, Trianon után és az azt követő háborúkban szétszóródtak, és egyszerűen kivitelezhetetlen megszerezni, bár még nem mondtam le róla.
26. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Maddi)
2021. febr. 3. 14:01

Csináljatok egy videot, ahol elmeséled, milyen érzés lett megtudni, hogy ő meg fog születni. Hogyan mondtad el az édesapjának, hogyan örültetek, vártátok... milyen volt az érkezése, és a további emlékezetes eseményeket. Amikor megszólalt, felállt, képeket, fotókat mutatni hozzá, amik akkoriban készültek.

És a tesók is elmesélik emlékeiket veled kapcsolat. Mivel írod, hogy ő az első szülött.


Ez olyan lenne kb. mint egy fotókkal tele emlékkönyv, csak élőbbnek, közelebbinek érezhető, hogy videón hallani, látni, örülni...

Azt írod meg van mindenük. Hát valami külön bankszámlán egy kisebb összeget, = induló tőke, hogy gyarapodjon és kamatozzon majd, míg a leendő unokátok nagykorú lesz. Vagy ha az életük úgy hozná bármikor, hogy mint vésztartalékhoz lesznek kénytelenek hozzá nyúlni.

2021. febr. 3. 13:50
Vagy esetleg egy jó könyvet ha szeret olvasni.
24. Napsugár8 (válaszként erre: 21. - Magdi985)
2021. febr. 3. 13:49
De most azok is zárva vannak, vagy nem jól tudom???
2021. febr. 3. 13:49
Vmi bulis, humoros ajándékot vennék neki, amin lehet röhögni. Meg egy drágább csokit vagy italt. A csokilikőrt a nők is szeretik.
2021. febr. 3. 13:12

Ha a lány szeret főzni, simán jó ajándék lehet valami puccosabb konyhai felszerelés is.

Kb két éve kapott a férjem valakitől csíráztató készletet. Ő nem volt oda érte, egy férfinek elég béna ajándék, de én nagyon jól el voltam vele aztán :)

2021. febr. 3. 13:09

Én előző szülinapra ajándék utalványt kaptam Mátrafüredre, valami high tech sport bázisba, lehetett kvadozni meg mindenféle eszközzel menni a természetben, azt pl nagyon élveztem, különleges dolog volt, ahova magamtól nem mennék.

Ha fogékony rá, ez se rossz ötlet szerintem.

20. Amaunet (válaszként erre: 1. - Maddi)
2021. febr. 3. 12:57
Horgolj neki egy szép táskát vagy a kanapéra párnákat.
19. a32f396a94 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2021. febr. 3. 12:41

A lebegőkabint akartam először mondani, de ezt mostanában nem lehet kivitelezni.

Egyébként én valahogy nem örülök a születésnapomnak, mert már megint idősebb leszek egy évvel...

Az az idő már elmúlt, amikor megkérdezték hány éves vagyok és azt feleltem mondjuk, hogy nyolc és fél, de már nemsokára kilenc.

18. Channa* (válaszként erre: 16. - A32f396a94)
2021. febr. 3. 12:38

A szivar akár egy szimbólumként is felfogható;)

Vagy már olyan öreg, hogy neked is jár:DDD


Bár ezt én inkább a 21 éveseknek szoktam ajándékozni, hiszen akkor lesznek Black Jackek, így jár nekik a wiskey+szivar+rulett+kártya:DDDD

17. Channa* (válaszként erre: 15. - A32f396a94)
2021. febr. 3. 12:36

Szerintem nem minden nő jár műkörmöshöz és kozmetikushoz, ahogy hajhosszabbítást sem akar az összes nő, stb.


Az, hogy fizesse be a 30 lányát egy ilyenre, az olyan ötlettelen, nemtörődöm, nem ismerem a saját gyerekemet sem, felszínes, ahogy a többi nő esetében is ez lenne. Tényleg ennyit néz ki sok ember egy nőből? Mert pl. én jobban örülök egy tankvezetésnek vagy ejtőernyősugrásnak, mint egy csajos szépítkezzünkbulinak;)


Ennyi erővel a nőknek nokedliszaggatót is lehetne venni, aminek pont annyira örülhetne, ahogy te egy kocsmai befizetésnek;)

16. a32f396a94 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2021. febr. 3. 12:09
"A pasikat meg fizessük be kocsmába?" - nem, de valaki megdobhatna egy jó szivarral, úgyis hamarosan születésnapom lesz ;)
15. a32f396a94 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2021. febr. 3. 12:05
Ebben mi rossz van, megmondanád?
2021. febr. 3. 12:02

meseloajandekok.hu



Én férjemnek ma fogok rendelni egyedi családos gravirozott kulcstartót szülinapra.

13. Channa* (válaszként erre: 11. - A32f396a94)
2021. febr. 3. 11:52

Tényleg ennyit nézel ki a nőkből?


A pasikat meg fizessük be kocsmába?

12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Maddi)
2021. febr. 3. 11:49

Mi érdekli? Mi a hobbija?


Különben a fotókönyv, vagy egy közösen írt könyvecske is jó. Én pld adtam már szépen bekeretezett családi képet

ajándékba, amin olyan nagyszülők/dédszülők is rajta voltak, akik már nincsenek velünk. Adtam már saját készítésű családfa könyvet is ajándékba.

11. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Maddi)
2021. febr. 3. 11:48
Fizesd be egy kozmetikushoz, vagy körmöshöz ;)
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. febr. 3. 11:41

Egyébként a szülinapjára igyekszem nagyobb dolgokat venni neki.

Volt, hogy laptopot kapott, a 31-re egy nagyobb TV-t, volt amikor kontakt grillt, PS-t, stb...

2021. febr. 3. 11:39

Én a 30. szülinapján (2019-ben) elvittem az állatkertbe, megfőztem a kedvenc kajáját, vendégeket hívtam, lufikat fújtam fel, vettem neki 2 öltönyt, kaparós sorjegyet is kapott és még csokit és apróságokat.


Most nem lehet mindent megcsinálni, így nem tudok programot ajánlani...

8. Channa* (válaszként erre: 6. - Asgardi)
2021. febr. 3. 11:39

Ez nagyon jó!


Én karácsonyra szoktam a fiamnak ilyesmit csinálni.


Van egy aránylag nagy doboz, amit bevontam karácsonyos papírral és abba egész évbe dobálok apróságokat (csoki, zokni, nyakkendő, póló, sörnyitó és amit egyszer kiejt a száján;), karácsonykor pedig megkapja:DDD


Ezt azért csinálom, mert így 30 körül már elég nehéz kitalálni, hogy mit ajándékozzunk nekik.

7. NomNom (válaszként erre: 6. - Asgardi)
2021. febr. 3. 11:18

Ez de szuper, ügyes vagy!:)


Szüleimtől már több alkalomra kaptam a lent említett fotókönyvet, nagyon kedves ajándék, látom mennyit dolgoztak vele. Apukám találta ki jórészt a szöveget a képek alá. Nagyon kedves ajándék. ❤️

2021. febr. 3. 11:07
Az is jó ajándék lehet ilyen kerek évfordulón, ha mondjuk 30 apróságot összeszedsz és becosmagolsz, amit szeret. Egy kedves barátnőm szülinapja lesz 19-én, főként apró csetreszeket fog kapni, külön-külön csomagolva, üzenettel ellátva. Ilyenekre gondolok pl., hogy kedvenc csoki becosmagolva (ha rossz napod van... szöveggel). Ezt el lehet lőni többször, nagyobb csoki, ha még rosszabb napod van. Illatgyertya (ha kell egy kis nyugalom...), Zseblemegítő (ha vágysz egy kis melegségre), lesazrom tabletta (csatosüveg valami cukorszerűvel megtöltve; ha eleged van a hülyékből...), Stb. :) A sor végtelen, csak a kreativitás szabhat határt na meg a pénztárca. Én azért szeretem ezt, mert minden apróság új lehetőség egy mosolyra és ugye nem is kötelező egyszerre bontani.
2021. febr. 3. 10:37

Én is ajándékoztam már fotókönyvet, a két nagy drogéria honlapján lehet online megcsinalni. Hihetetlen szép és igényes lett, nagy volt az öröm utána.

Viszont legalább két hét volt mire megérkezett, szóval neki kell kezdeni időben.

Ezen kívül én élményt szeretek adni, bàr az a mostani helyzetben eléggé limitált.

Nekem ugyan egyáltalán nem jött be, de többeknek adtam már utalványt szabadulószobába, mindenki nagyon örült neki és utána boldogan mesélték hogy mekkora élmény volt.

4. semleges (válaszként erre: 3. - Papája)
2021. febr. 3. 10:19

Ez egy nagyon jó ötlet:)

Ki lehetne egészíteni azzal, hogy mikor fordult meg, mikor állt fel, első szava, ovis jele, alsós bizonyítványa, barátnőiről emlék, egy-egy maradandó mondása, kedvenc játéka, kedvenc étele, kedvenc időtöltése mi volt, stb. Persze ha emlékszel ezekre, vagy éppen amire emlékszel és eszedbe jut.

Sok boldogságot és jó egészséget nektek:)

3. papája (válaszként erre: 1. - Maddi)
2021. febr. 3. 09:58

Készíts egy fotóalbumot, az első 30 éved címmel.

Legyenek benne élete fontos eseményei, fotók, vicces babakori beszólásai, és minden, amit fontosnak tartasz.

10 évenként folytatni lehet a naplót.

Készíts fotót a szöveges részről is, így a cég, aki elkészíti az összegyűlt anyagból az albumot azt is beleteszi.

2021. febr. 3. 09:56

Az én fiam tegnap múlt 30, nőtlen. Én elsősorban divatosabb ruhákat felsőket farmereket szoktam neki venni, ezeknek örül, és a hobbijával kapcsolatos műszaki informatikai kütyüket , ezekből mindig van újabb és jobb. Ja és elmaradhatatlan a szül.napi torta és a kedvenc kajáját főzöm.( igaz máskor is keresem a kedvét ) Most egy viszonylag drágább fejhallgató volt a vágya.

Gondolom ezek fiatalasszonynál nem jönnek be, csak leirtam. , szerintem a divatos ruhák és a hobbival kapcs. cuccok mi ndig befutók.Én mindig könyvet kértem, és kaptam, de a mai fiatalok ezt letöltik a maguknak.

2021. febr. 3. 09:41

Elsőszülöttem 28-án 30 éves lesz. Már saját házban él a párjával, baba még nincs, ahogy anyagi gondjaik sem. Amit szeretne, mindent meg tud venni magának, így aztán teljesen ötlettelen vagyok, hogy erre a kerek szülinapra mivel készüljek.

Ő annyit mondott, hogy tökéletesen elég neki, ha összejön a család. Na de mégis... valamit csak kellene, nem? Lányról van szó egyébként ♥☺!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook