Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50. szülinapra ajándékötlet férfinak, akivel ismerkedem? fórum

50. szülinapra ajándékötlet férfinak, akivel ismerkedem? (beszélgetős fórum)


26. l.luiselotte (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2022. ápr. 2. 13:38
Ez így igaz. Én a szülnapjaim ünneplését már 25 éves korom óta letiltottam, kivéve a legközelebbi rokonaimat. Ez nem véletlen, nem olyan régen töltöttem be én is az 50-t és egész nap sirtam az irodában. Ügyfelek megkérdezték, hogy mi a baj, én megmondtam - és annak ellenére hogy cca egydősek vagyunk, úgy néztek rám mint egy vén banyára. Éppen emiatt nem is fogadnék el idegentől semmit, Kollegák puhatalolóztak az idén, is hogy mikor tartom, II-29-én születtem, de rosszat sejtve közöltem velük, aki megköszönt, azt megölöm vagy lelövöm, így úsztam meg.
25. Napsugár8 (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2022. ápr. 2. 13:26
Ez is meglehet! Hogy éppen a kapuzárás előtti pánikban van. Az utolsó skalpgyűjtési akciók kellős közepén, és az új ismerős azzal kezdi, hogy emlékezteti a korára.
2022. ápr. 2. 13:21
4 éve volt esetem egy szülinapos legénnyel indulás előtt mondta le az első randit.Ha jól emlékszem egy csokit vittem volna neki, neten meg már köszöntöttem. Nem lett egy tali se ghost lett :D
2022. ápr. 1. 18:11
Lehet, hogy nem is szeret arra gondolni, hogy 50 éves lesz. Miért kéne eszébe juttatni?
22. Nini79 (válaszként erre: 21. - Nini79)
2022. ápr. 1. 18:00
olyannak
21. Nini79 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 18:00
Pénztárca??? Egy olyanak akit alig ismersz?Ez olyan gááz. Azt semmiképp ne vegyél neki.
20. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 17:38
Túlzás lenne szerintem kábé minden ha nem is ismered.
19. aileron44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 17:08

[link]


Nézd meg, szerintem egy kulcstartó nem drága és nem is annyira személyes.

18. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Aszparagusz)
2022. ápr. 1. 16:55
Csak az ötletet adtam FI-nek, hogy elegendő egy ital, és közben mondani a szöveget. Szerintem ennyit ő is tud, hogy kávéval nem szoktak koccintani. De tőlem még azt is megtehetik, annyival is viccesebb a figura! Egy kis fantázia részedről sem árt. Ne lovagolj a szavakon. Látom, csak az zavar, amiket én írok, szállj már le rólam! Nincs jobb dolgod?
17. fewin (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 16:50
Nyakkendőt semmiképpen nem vennék, maradnék valamilyen semlegesebb ajándéknál. Léteznek "Boldog szülinapot!, stb. felirattal ellátott csokoládék és bonbonok is. Egy ilyennel biztosan nem lőnél mellé akkor sem, ha még nem ismered. Müllerben tuti van.
16. aszparagusz (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2022. ápr. 1. 16:30

Ital és koccintás. Így írtad.

Kávéval nem nagyon koccintanak szülinapra.

15. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 15:39

Mennyire ismerkedős? 1-2 hét?

Vacsora?

Mekibe egy fagyi és egy puszi.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Aszparagusz)
2022. ápr. 1. 15:35

Az üdítő vagy a kávé is egy ital.

Honnét veszed, hogy ahol laknak, csak sarki krimó van????

13. aszparagusz (válaszként erre: 11. - Cicamica3)
2022. ápr. 1. 15:32
Ez egy jó ötlet.
12. aszparagusz (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2022. ápr. 1. 15:32

Hova hívja meg? A sarki krimóba?

Leírta, hogy nem iszik a pasi.

2022. ápr. 1. 15:30

Megértem a helyzetedet,mert az én párom sem dohányzik és nem iszik semmilyen alkoholt.


Mit tennék ilyen korai ismerkedési szakaszban? Meghívnám egy cukrászdába egy szelet tortára és akkor köszönteném fel.

10. liliom10 (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2022. ápr. 1. 15:07
Azt írta, nem iszik. Én sem, de talán 1 dl borral koccint a szülinapján, ahogy a többség. Bár lehet, hogy kocsival megy. Nem tudunk semmit. Azt sem, mennyit találkoztak eddig, mennyit beszélgettek. Ha alig, akkor én sem hívnám meg ebédre, max. egy kávé(vagy tea vagy gyümölcslé) + tortára. Csak egy pici gyertyát vinnék, és beleszúrnám a tortaszeletébe.
2022. ápr. 1. 14:53

Ismerkedési fázisban: se ebéd, se vacsora, se ajándék.

Hívd meg egy italra, és koccintás: Boldog Szülinapot!

Kész, ennyi!

8. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:41

Te kaptál már tőle ajándékot ? Ha nem, akkor maradnék egy ünnepi ebédnél étteremben. Nem régóta ismered. Ha már most nagyon a kedvébe akarsz járni, azt hiheti, sokkal fontosabb Neked ő, mint Te neki. Talán megijed, hogy egyúttal a kezedet is meg kell kérnie, és elmenekül.(Vagyis nem lesz több randi.)

Lehet kávézóban is egy torta mellett beszélgetni. Ne kényeztesd el ilyen hamar ! Lehet, hogy egy spórolós, zsugori férfi, aki attól félne, hogy a fizetését Rád kéne költenie, ha már most ajándékot kap.

Egy ötlet : vigyél egy gyertyát gy.tartóval az étterembe, és fújja el szülinapja alkalmából ! :)

7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:25
Ne te kezdd az ajándékozást. Ha kevésnek érzed a jó kívánságot puszival, legyen max. egy vacsora szép helyen.
2022. ápr. 1. 14:23
Nem nálam gondoltam a vacsira. Esetleg egy szép toll vagy pénztárca?
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2022. ápr. 1. 14:17
Így van. Talán a vacsora is sok. Elég lehet egy "Boldog születésnapot!" Puszival!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:15

Mondd neki, hogy "Boldog születésnapot!"!


Alig ismered. Miért kéne annyira személyesre venni, hogy még ajándékkal is készülsz?

Csak őt hoznád zavarba és nyilvánvalóvá tennéd számára, hogy már tervezel vele.

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:10
Az ajándék még nem időszerű. Egyenlőre elég ha meghívod egy vacsorára.
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:09

Ismerkedős fázisban nem vennék nyakkendőt neki. És inkább ebédre hívnám meg egy étterembe. Nem este vacsorára, pláne nem hozzám !!!

Tudod, milyen hobbijai vannak ?

2022. ápr. 1. 14:04
Nem iszik, nem dohányzik, sajnos még én sem ismerem igazán, mert nem régóta ismerem. Hátha van valakinek egy jó ötlete. Én nyakkendőre gondoltam, meg egy vacsira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook