Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SOS. ajándékötletek 60. szülinapra. Nagypapa, nyugdijas lesz. Valamilyen vicceset szeretnék, akár saját kezüleg is. fórum

SOS. ajándékötletek 60. szülinapra. Nagypapa, nyugdijas lesz. Valamilyen vicceset szeretnék, akár saját kezüleg is. (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 26. 10:05
Helo...ha elég kreatív vagy...egy pici papucsba egy kis autókereket kormány gyanánt szerelni v.bármi mást és a szöveg ....most már át helyezlek a papucs kormányzás alá.... :))
2008. okt. 27. 06:57
Lényeges,hogy a köszöntés az eredményeséletés a jövő szépségwei összhangjáról szóljanak, szeretettel
2008. okt. 23. 17:45

Ja még az is eszembe jutott, hogy valami jópofa szöveggel, vagy képpel pólót is nyomtathatnál neki. (saját kezűleg úgy tudod, hogy megszerkeszted a szöveget vagy a képet, speciális rávasalható papírra nyomtatod (papírboltban kapható - fehér pólóra kb 400 Ft/A4, sötét pólóhoz való kb 700 Ft/A4), és rávasalod. Vagy ez is készre rendelhető bizonyos üzletekben.


Aztán szoktak névre szóló boroscimkét csinálni (saját kezüleg is meg tudod szerkeszteni, papírboltban lehet etikett lapot (öntapadós) venni, arra rányomtatni, aztán valami finom borocskáról leáztatod a cimkét, és ezt ragasztod a helyére).

Persze vannak üzletek, ahol ezt is megcsináltathatod.

2008. okt. 23. 17:37

Én Anyósomék 40. házassági évfordulójára készítettem egy jövő évi naptárt, amin a család tagjai vannak, mindig az, akinek az aktuális hónapban "ünnepe" van.

Netről töltöttem le a progit hozzá, és nem volt nehéz kezelni. Aztán kinyomtattuk, és egy irodai kellékes ületben kb. 300 Ft-ért összesprirálozták.

Szerintem nagyon kedves ajándék, és legalább egy évig használni fogja. Minden nap, ha ránéz, eszébe fog jutni, hogy te csináltad. (lehet vicces képeket is rátenni, vagy idézeteket, vagy bármit)


A program neve:


TKexe Kalender Free v1.0.8.6 (magyar) - Naptár-szerkesztő


És ahonnan letöltöttem:


[link]

2008. okt. 21. 14:56
Fényképalbum a fiatalkori képeitől egészen idős koráig.Az nagyon megható szerintem.
2008. okt. 21. 14:55
SOS. ajándékötletek 60. szülinapra. Nagypapa, nyugdijas lesz. Valamilyen vicceset szeretnék, akár saját kezüleg is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook