Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 30. szülinapra ajándékötleteket várok !☺ fórum

30. szülinapra ajándékötleteket várok !☺ (beszélgetős fórum)


1 2
60. maddi
2021. márc. 8. 06:25

Ha valaki még visszanézni, apukája ötleteként végül egy Tesla robotporszívót kapott. Mivel ez nem volt annyira olcsó, így az unokatesói, a tesói a nagybátyjáék és a nagyszülei is beszálltak.

Szóval egy közös nagyobb ajándék + a szűkebb családdal egy ebéd (természetesen tortákkal, lufikkal) volt a szülinapján.

59. a32f396a94 (válaszként erre: 48. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 5. 06:10
Miért lenne értéktelen? 22 eft-ért vettem 8 éve egy e-könyv olvasót és még mindig jó. A 10 eft-ért, pár évvel ezelőtt vásárolt könyvnek meg már sárgul a lapja és foszlik szét. Annyi, hogy ha legközelebb e-könyv olvasót veszek, azon lesz háttér világítás is.
58. l.luiselotte (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. febr. 4. 10:04

Mi évente elmentünk az állatkertbe, medvét nézni hogy kijön-e, mert febr.2-án van a fiam szülnapja.

Néhány éve a helyi vadasparkban is vannak medvék, a Mici és az Ursula ! de idén a virus miatt nem lehetett sajnos

bemenni. Gondolom, a többi állatekertben is látogatási tilalom van.

Ameddig Pesti állatkertbe jártunk, kalandos volt, egyik évben volt a vasutásssztrájk, másikban a kordon bontás, de nekem így is úgyis a febr 2 az év legszebb napja.( pedig az én szülnapom érdekesebb, 02 29 )

2021. febr. 4. 10:04

Elég az, ha csináltatsz egy nagy tortát, mellé egy 30 szál vörös rózsából álló virágkosarat, és bele egy betétkönyvet...


Egyik szomszédasszonyom a lányától kapott anno 80 szál vörös szegfűből virágkosarat a 80.-ik szülinapjára! Lefotózták külön a kosarat is, + mamival, családdal együtt... örök szép emlék.

2021. febr. 4. 09:53

Szerintem egy rendezett jól kereső 30 éves, főleg aki már külön él a szülőktől, nem vár el olyan óriási ajándékot.


Évközben szinte én is mindent megveszek, amire a fiam rákiván, és a szülnapokon - költsek arra bármennyit - mindig a torta volt a főszám, azt fényképezte, emlegette stb


Most is a 2 m feletti 30 évesem már a mult héten érdeklődött, hogy csokis vagy gyümölcsös lesz-e a torta, vagy legrosszabb esetben tejszínhabos ....

55. papája (válaszként erre: 54. - Maddi)
2021. febr. 4. 09:22

Elnézésedet kérem. Igen, a szülő megtesz mindent a gyerekéért, akár erőn felül is. Szerencse, hogy a befektetésetek kamatozik, jó munkát talált a gyerek. Talán nem is vár el ezek után nagy ajándékot, hiszen tudja, hogy már mindent megkapott tőletek.

Ezért lenne még egy ötletem, nálunk bevált neves alkalmakkor. Készíttess egy olyan figurás tortát, ami illik az ünnepelthez, valami miatt ráutal és persze virágot is.

Boldog szülinapot !

54. maddi (válaszként erre: 53. - Papája)
2021. febr. 4. 09:07

Hát tudod, nem vagyok nagyon gazdag, és igazán rosszul esik ez a hozzászólás. Nem az én érdemem, hogy a gyerekem szorgalmas volt, ill. pici részem van benne, mert anno biztosítottam neki a lehetőséget, hogy pl. magánórákat vegyen angolból, de a munkát ő végezte el, ő kelt fel reggel 5-kor, és ő tanult, nem én, ő végzett főiskolát, és ő talált olyan munkahelyet, ahol megfizetik azt a munkát, amit a tanulásba beletett.

Amit tudtunk megadtunk neki (nekik), a három közül ő élt a lehetőséggel, ő tanult, a húga és az öccse nem volt annyira ambiciózus. És arra, hogy ezeket az ajándékokat megvegyük neki, volt időnk, azért 29 szülinapja volt már eddig. Csak mondom, hogy ugye írtam az arany-ezüst garnitúrát. Hát azt sem egyszerre kapta, el volt osztva. Gondolom gazdagéknál az is egy évi ajándék lett volna.

Mindegy, ez a te véleményed, tiszteletben tartom, de rendesen belegyalogoltál a lelkembe.

(A férjem és én is megdolgoztunk minden egyes fillérért, amit a gyerekekre költöttünk, csak mondom, hogy a szobánk tavaly lett felújítva, 15 éve volt festve utoljára. De nyugodtan törj pálcát felettem).

53. papája (válaszként erre: 40. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 4. 08:28

Jó lett volna ezzel a listával kezdeni a fórumot, akkor nem agyalunk itt feleslegesen.

Jó, hogy ennyire mindenetek megvan, hogy már azt sem tudod mit ajándékozz. Ezt a kérdést különben is feltetted mát egyszer, mit adjak az 50 évesnek...Talán merítkezhetnél onnan is.

Ilyen kérdést meg általában az tesz fel, aki nagyon szegény, vagy nagyon gazdag.

Személy szerint a jövőben inkább a nagyon szegénynek adok inkább ötletet, nem annak, aki jódolgában nem tudja mit adjon.

52. libikóka (válaszként erre: 48. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 18:52
Könyv ..mindenképp
51. Amaunet (válaszként erre: 48. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 18:51
Persze, tartogasd is mindet örökre. Már ha van.:D
50. Sziszi69 (válaszként erre: 38. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 18:49
Nagyon sok jó és igen drága könyvet lehet kapni. Jó ötlet.
2021. febr. 3. 18:48
Inkabb telerakom a polcom konyvekkel, mint hogy egy ujabb ketyerét bamuljak. Eleg nekem a mobil is. Igy is elég mobilis vagyok.
48. a97b9a4e4e (válaszként erre: 45. - Amaunet)
2021. febr. 3. 18:46
Értéktelen sz*r. Elromlik, dobhatod ki a kukába. A konyv meg örök érték.
47. Sziszi69 (válaszként erre: 41. - Maddi)
2021. febr. 3. 18:45
Egy szép márkás óra,aminek a hátlapjára gravíroztatni lehetne a születésnap dátumát.
46. Channa* (válaszként erre: 38. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 18:30

Nincs gond a könyvvel, de az 1 db könyv, amit kiolvasunk néhány nap alatt, de egy ebook-ra fel lehet sokat tölteni, így a sok papír könyvet nem kell tárolni, portalanítani, aztán több tíz évig nézegetni.


Én már évek óta nem veszek többet, mert ha vennék, akkor miattuk kellene lakást cserélnem:DDD

45. Amaunet (válaszként erre: 38. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 18:27

Honnan tudod, hogy mit szeret olvasni? Egy ebook ára cca. 10 könyv és azt tölt rá és olvas ami neki tetszik. Nem foglal helyet a lakásban. Könnyű és nem kell egy fél kilós könyvet cipelni, ha utazás közben szeret olvasni.


Tényleg, inkább ne szólj semmit...

44. Channa* (válaszként erre: 36. - Napsugár8)
2021. febr. 3. 18:26
Én olyan videót csináltam a fiamnak, amibe voltak fotók (évente egy), amin épp elfújja a gyertyát az épp aktuális tortáján és aláfestő zene volt a Halász Judit szülinapos dal, illetve tettem a fotókra/közé tűzijátékot, lufikat, szívecskéket, stb.
43. libikóka (válaszként erre: 38. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 17:09
A könyvvel szerintem az égvilágon semmi baj:)))))))))
42. maddi
2021. febr. 3. 17:02
Még annyi, hogy arany nyaklánc-karkötő-bokalánc garnitúra, ugyanez ezüstből is megvolt már ☺!
41. maddi
2021. febr. 3. 17:00

Köszönöm szépen az ötleteket, jópárat már ellőttem a javaslatok közül. A 25. szülinapjára kapott keretezve az előző 24-ről készült képekből montázs-szerűséget. Felraktam az adatlapomra. Sok értelme nem lenne kiegészíteni az azóta készültekkel, főleg hogy nem igazán változott az utóbbi 10 évben ☺.


Az annyi ajándék, ahány éves is játszott már, mondjuk az kifejezetten tetszett neki.


E-book olvasója van asszem kettő is, bár nem igazán van ideje olvasni, hiába van home office-ban, sok a munkája.


Főzni annyira nem szeret, leginkább olyasmivel kísérletezik, amit itthon nem evett. De azt is ritkán, mert a párja anyukája pár házra lakik csak tőlük, és bőségesen ellátja őket főtt étellel.


Körmöshöz nem jár, fodrászhoz igen, de azt úgysem tudom kiszámítani, hogy mikor van rá ideje. Mindegy. Masszázs kupont akartunk neki pár éve karácsonyra, csak akkor valahogy nem jött össze, helyette szoláriumba vettünk neki jegyet, amit aztán alig győztek lenapozni ☺.


A gyerekkoráról, a mondásairól, tetteiről napi szinten beszélünk, kívülről tudja az összes sztorit, azt is ellőttük. A családfát is ismeri, van regisztrációm a myheritage oldalon, 300 fölött van a felmenők, rokonok száma, ő is ismeri, bár annyira nem foglalkoztatja a dolog.


Lebegőkabinba pont ő vitte el az öccsét a 18. szülinapján ☺.


Utazni szeret nagyon, de hát azt a jelen helyzetben nem tudja realizálni. Gyűjtögetik a pénzecskéjüket, szerencsére jó munkájuk van, s ha megszűnik ez az őrület, biztos vagyok benne, hogy mennek. Maldív az álma, és hiszem, hogy valóra válik neki.


Jelentkezem majd, hogy végül mit sikerült kitalálni.

Még egyszer köszi mindenkinek ☺!

40. a97b9a4e4e (válaszként erre: 37. - Libikóka)
2021. febr. 3. 16:49
Ez jó ötlet. Egy ajándékkosárnak mindenki örül. Még az is akinek mindene megvan.
2021. febr. 3. 16:48
Közös utazás, kirándulás, ott egy közös ebéd, hátha addig nyitnak az éttermek.
38. a97b9a4e4e (válaszként erre: 33. - Amaunet)
2021. febr. 3. 16:47
Mert mi a baj a könyvvel? Ördögtől való találmány, vagy mi? :D Istenem, nem is mondok már inkább semmit...
2021. febr. 3. 16:41

Gondolom jó ajándék lehetne 1 szülinap csomag amit azokbóla dolgokból állítassz össze amiket tudod hogy nagyon szeret:))


Annyi variációval hogy mindenből a legjobbat veszed neki,mert talán nem az az általános hogy a hétköznapokon is a fullosabb dolgok vannak otthon:))


Tehát egy legfinomabb márkás kávé, kézműves bonbon ,csoki, ital,teakülönlegesség,különleges lekvárok,szörpök,stb.egy szép csomagban ,csokor virággal, kedves üdvözlettel egy szép lapon:)))


Még mi eszembe jutott valami gravírozott ajándék ,karkötő pl:))

36. Napsugár8 (válaszként erre: 35. - Lávli*)
2021. febr. 3. 16:40

Ha a mások által javasolt albumot adja, azokat a képeket is megnézték már korábban 1000x. Ennyi.

A video egy kicsit emberközelibb.

35. Lávli* (válaszként erre: 26. - Napsugár8)
2021. febr. 3. 16:32
Ezeket az érzéseket/kérdéseket óvodás kortól kiskamasz korig százszor megbeszéli egy anyuka és gyereke, nem 30 éves korban jön el az ideje :)
33. Napsugár8 (válaszként erre: 28. - Magdi985)
2021. febr. 3. 16:18
Azok nem lettek bezárva?? Akkor jó!
33. Amaunet (válaszként erre: 32. - Channa*)
2021. febr. 3. 16:18
Inkább, mint egy könyvet.:)
32. Channa* (válaszként erre: 25. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 3. 16:16
Ez esetben egy jó ebook olvasót, ha még nincs neki;)
2021. febr. 3. 15:57
Vagy illatgyertya esetleg. Azt is szeretik a csajok. Jól mutat a polcon is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook