Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 éves gyereknél az influenza milyen tüneteket okoz? fórum

3 éves gyereknél az influenza milyen tüneteket okoz? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 14. 14:30
Szerintem ö arra értette hogy tulzásba vinni nem kell,sápitkozni jajgatni lehangolni még jobban a gyereket hanem probálni biztatni és elterelni a figyelmét.stb..megölelni persze kell és puszit adni betakarni igen de nem az ágya fölött sápitkozni erre értette ö biztos.
2011. febr. 14. 08:46
ezt én se értem. miért ne lehetne babusgatni egy beteg gyereket? ettől nem lehet elkapatni.
8. Anname (válaszként erre: 5. - Marduk)
2011. febr. 13. 15:09

Szia,már a második fórumon olvasom,hogy azt tanácsolod ne babusgassuk a beteg gyereket.Ne haragudj,nem tudom neked van e gyereked,de ez a kijelentésed engem mélységesen felháborít.Mik vagyunk,robotok,gépek? Te nem sajnálod a gyerekedet ha beteg és elesett?Illetve te még soha nem voltál beteg?Nem érezted mennyire jól esne ha valaki magához ölelne miközben cefetül érzed magad,vagy a fejedet simogatná?Hogyan mondhatsz,tanácsolhatsz ilyet? Én múlt héten voltam nagyon beteg,elkaptam a gyerekektől a tüszős mandula gyulladást.Tudod mi járt esténként,lázasan,elesetten a fejemben?(miután elrendeztem a gyerekeimet és aludtak).Hogy az "anyukámat kérem"!32 évesen,két gyerek anyjaként az járt a fejemben,hogy minden vágyam az,hogy az Anyukám magához öleljen,és megnyugtasson elmúlik.Lehet elmebeteg vagyok,de szerintem ez egy természetes ösztön.

Akkor hogyan fosztanám meg betegen a gyerekemet a babusgatástól!

áááá..mindegy

7. sajert (válaszként erre: 5. - Marduk)
2011. febr. 13. 13:20

Szerencsére nem beteges, pedig szeptemberben kezdte a bölcsit (azóta ez a harmadik betegség, szerintem nem vészes). Az igaz, hogy kb. egy hónap alatt ez a második baja, de azt mondta a dokinő is, hogy az előző hányós vírus iszonyúan legyengítette a szervezetét (1 hétig hányt), és valószínű, hogy most többször lesz beteg.


Fűtünk mi is, meg szellőztetünk is közben, ezerrel. Főzöm az ecetet is (vírus, baktériumölő hatású, az egész házat fertőtleníti, azt mondják).

2011. febr. 13. 13:17
Köszönöm a válaszokat, kezdek megnyugodni. Az ember annnyi rosszat hall, a doki meg úgy beszélt a gyerekkel (meg velünk, de már iszonyú ideges voltam, csak később kezdtem "dühöngeni" miatta, így nem osztottam ki), mintha a seggéből rángatták volna ki... Én iszonyú bizalmatlan vagyok (sajnos, vagy hála az istennek, nem tudom eldönteni), mert nem értek hozzá.
2011. febr. 13. 12:41
Ne a kort nézd hanem hogyan vészel át betegségeket,mert minden embernek más a tűrő képessége ha még apró gyerek is az illető.Ennyi idős fiamnak akkor ment le a láza amikor nagy meleget csináltam a szobájában mert ha meghűlt a meleg kell.Annyit még tudnod kell ilyenkor ne babusgassad csak lásd el a teendőidet mert a gyerekek hajlamosak szeretni azt az állapotot amikkor jobban szeretik.Így elkerülheted hogy beteges legyen.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2011. febr. 13. 12:38
Lányomnál pont így zajlott le, minden fájdalom nélkül. Magas láz (39,8) 4napig, köhögés, más tünet nem volt. Azt mondják influenza. Aztán ki tudja. :)
2011. febr. 13. 12:38

Az enyémnél ugyanez volt! Elmúlt hét pénteken lázasodott be, és még tegnap is hőemelkedése volt.

Hidd el, már engem is kezd idegesíteni!

2011. febr. 13. 12:33

Pénteken a fiamnak semmi baja se volt. Szombat reggelre 38,5 fokkal kelt fel (ennél lentebb nem is ment neki egész nap). Este 39,4 alá nem tudtam levinni (lázcsillapító, hűtőfürdő, egész testes borogatás). Ügyelet kint volt. Meghallgatta a doki, megnézte a torkát (nem piros), de már előtte mondta, hogy influenza.

Én mikor influenzás voltam, akkor fájt minden tagom, a fejem majd beszakadt. A fiam azt mondja, hogy nem fáj semmije.

Ma megint 38,5-ről indult reggel, most alszik.


A doki kérdőjellel(!) írta, hogy influenza. És még hétfőn is normális, ha magas láza van. A gyerekem irtó szarul van, létezik hogy influenza, vagy most ezt mindenre rávágják egyből (sajnos nem egy-két eset történt meg ismerős körben, hogy influenzát mondtak, aztán a végén nem is azt volt).


Inni iszik.


Van, akinek a gyerekénél ugyanígy zajlott le? Fájdalom nélkül?


Paraanya vagyok, sajnos :-((.

2011. febr. 13. 12:28
3 éves gyereknél az influenza milyen tüneteket okoz? Írom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook