Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okoz ilyen tüneteket? fórum

Mi okoz ilyen tüneteket? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 6. 10:27

viszketes lehet-etelallergiatol

cukorbetegsegtol

majproblematol

vitaminhianttol....stb

2017. jún. 17. 13:28
szóját, mogyorót diót ettél mostanában? Ezek az allergének pld. tudnak okozni viszkető pici piros pöttyöket igaz a fülgyulladás az már kicsit sok lenne egy szója-dió allergiához de azért esetleg megnézethetnéd.
16. szegedig (válaszként erre: 10. - Massalhangzo)
2017. jún. 14. 20:08
A szőnyeget tisztítottam ki, ágyneműt cseréltem, áttöröltem az ágyneműtartót és a padló domestos-szal.
15. szegedig (válaszként erre: 6. - Piroska52)
2017. jún. 14. 20:04
Csak a lányoméknál.
2017. jún. 14. 16:33
Esetleg új mosószer, öblítő?
2017. jún. 14. 16:00
nem mindig lánykámnak akkor jött ki mikor már itthon voltak a barátnőjének meg még odakint mire hazajöttek már nem is látszott, évin meg még akkor jött ki
12. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2017. jún. 14. 15:38
Háát, sajnos igen, ez ágyipoloska is lehet. :( Reggelre jön ki?!
2017. jún. 14. 15:26
azért kérdezem aludtál-e máshol mert a lányomat tavaly barcelonában marta meg az ágyipoloska több nap múlva jöttek elö a pöttyök olyan amilyet leirtál szerencsére az orvos rögtön tudta mi a baj kapott gyógyszert meg kenőcsöt de még igy is sokáig szenvedett vele
10. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Szegedig)
2017. jún. 14. 15:04
mennyire nagytakaritottal, csereltel tiszta agynemut, porszivoztal, suroltal agyat pl.? mert akarmilyen kis eloskodo megtelepedhetett, szerintem nagyon erre utal, hogy nem mulnak az allergias tunetek es a fuleddel van baj, ahova be is maszhattak
9. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2017. jún. 14. 14:52
Amikor begyullad néha a fülem langyos sós vizet szoktam belespriccelni kicsi fecskendővel / persze amin nincsen tű :( / ez a sós langyos víz toroköblítésre is nagyon hatásos és legalább nem gyógyszer , a fülfájásom is elmúlik 2-3 nap után :)
2017. jún. 14. 14:51

Esetleg ágyi poloska... aljas kis dögök, alig észrevenni őket, és csak éjszaka csípnek...


[link]

[link]

2017. jún. 14. 14:41
mosó és öblítőszer is okozhat bőr irritációt
6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2017. jún. 14. 14:38
nem aludtál előtte idegen helyen ,nen véletlenül kérdezem
5. szegedig (válaszként erre: 4. - L.luiselotte)
2017. jún. 14. 14:28
Teljesen normális a vércukorszintem. Takarításon túl vagyok...
2017. jún. 14. 14:23
cukrod rendben van ? cukorbetegség is okozhat viszketést.
3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Szegedig)
2017. jún. 14. 14:20

ha tobb orvos is csipesre gyanakodik, akkor eleg valoszinu. ez nem azt jelenti, hogy egyszer megcsip egy rovar, amitol plafonig ugrasz, annyira egyertelmu. lehet az pok vagy mas rovar, eszrevetlen, lakasban


elsokent csapj egy nagytakaritast, nagymosast szerintem

2017. jún. 14. 13:58
Még annyi, hogy a kezdetek kezdetén voltam vérvételen. Az eredményt jónak találták, egyedül az eosinophil szintje duplája a normál értéknek, de erre se mondtak semmit.
2017. jún. 14. 13:42

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja testszerte nagyon viszket a bőröm. A lábszáramon előjött néhány fél cm-es kiütés, aminek a tetején pici "felmaródás" van (nem a vakarástól).

Az egyik bőrgyógyász szerint ezek a visszereim miatt vannak, attól viszket a bőröm is. (Persze a felkaromon vagy a hátamon nyilván nem a visszér okozza a viszketést.)Kaptam a pöttyökre kenőcsöt, a visszerekre tablettát, meg egy kis allergia gyógyszert. Nem szűntek meg a tünetek. Visszamentem, folytassam a kezelést.

Másik bőrgyógyász meggyőződése, hogy megcsípett valami. Nem, nem csípett meg semmi, jóformán csak a lakásban voltam. Újabb kenőcs, másfajta allergia gyógyszer.

Majd egy hete egyik este elkezdett fájni a fülem. Reggel már iszonyúan fájt, háziorvos beküldött a fülészetre. Gennyes fülgyulladás, antibiotikum. Átküldtek a bőrgyógyászatra, vizsgáljanak meg ott is. Ők is egyértelműen csípésre gyanakodtak.

Antibiotikum ma elfogy, már csak szivárog a trutyi a fülemből, viszont nem nagyon gyógyul. És a viszketés sem múlik.

Nem tudom, mi bajom lehet, de már nagyon unom.

Javaslatokat várok, hova fordulhatnék.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook