Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 25 hetes terhesen árt a babának ha damilos fűnyíróval vágom a füvet?Túl közel van a motorja a hasamhoz!? fórum

25 hetes terhesen árt a babának ha damilos fűnyíróval vágom a füvet?Túl közel van a motorja a hasamhoz!? (tudásbázis kérdés)


12. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 11. - Herczeg83)
2009. máj. 29. 08:29
akkor módjával de rajta!:))
2009. máj. 28. 22:08
köszönöm,hogy válaszoltok!Tehernek még nem érzem és szeretem is csinálni!
2009. máj. 27. 15:05
Ha neked nem teher csinálni,nem erölteted meg vele magad miért is ne csinálnád?Csak kényelmesen,lassan nem sietve eröltetve,de miért is ne?
9. Dorka29 (válaszként erre: 2. - Herczeg83)
2009. máj. 27. 13:38

Szia!


Próbáld meg, észre fogod venni, ha zavarja. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy a terhesség nem betegség, egyénenként más-más, mit bír a kismama és az is, mit nem szeret a kisbaba.


Úgy alakult, hogy a terhesség alatt kellett fejújítanunk a lakást, így az én lányom is hallott mindenféle hangos zajokat a kalapálástól, a fúrón át a fűrészig. Egyetlen dolog volt, amitől félt: a dekopír fűrész. Mikor éreztem, hogy mennyire utálja, elmentem sétálni, bevásárolni, stb., ha a páromnak azt kellett használnia.:)

2009. máj. 26. 16:52
inkább kérj meg egy szomszédot, ismerőst cserébe süss neki fini piskótát vagy valamit...ne erőltesd magad, hogy mindenáron meg kell csinálni...ráér most...nem hiszem baja lenne tőle, de a terhesen könnyen túlfáraszthatod magad(saját tapasztalat)!
2009. máj. 26. 16:47
segíteni szeretnék édesanyámnak hogy ne neki kelljen mindent egyedül csinálni,ugyanis a férjek kamion sofőrök,szinte sosincsenek itthon!És ott van a két szőlő meg a telkek!
2009. máj. 26. 16:44

ne vágd a fűvet, a babót bizti zavarná a hangja...és balesetveszélyes is...most nem egyedül vagy, ott a pocaklakó...valaki biztos segít neked...ha nem is rögtön, de inkább nőjjön még egy kicsit a fű, minthogy a babád idegeskedjen a fűnyíró hangja miatt.

ülj ki a fűre és lazíts, pihenj sokat!:)

2009. máj. 26. 16:44

nem akarok rossz példa lenni ,,,

de belehaltam volna az unalomba!!a terhesség nem betegség!!

2009. máj. 26. 16:43
én megcsináltam mindent a ház körül ,,hál isten semmi baja nem lett eggyiknekse,,amely életrevaló az bírja!!!
2009. máj. 26. 16:26
már ne is haragudj...de ne te vágd a füvet...bár a baba érzékeny a zajokra de ártani nem árt neki, mégis miért egy várandós asszony nyirja a füvet?
2009. máj. 26. 16:17
25 hetes terhesen árt a babának ha damilos fűnyíróval vágom a füvet? Azért kérdem mert akkor nagyon közel van a hasamhoz a motor és ugye nagyon hangos! Nem tudom árt e?
2009. máj. 26. 16:17
25 hetes terhesen árt a babának ha damilos fűnyíróval vágom a füvet?Túl közel van a motorja a hasamhoz!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook