Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 júliusi babák fórum

2021 júliusi babák (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
206. Bius86 (válaszként erre: 200. - Kofarago82)
2021. febr. 15. 16:16

Én is. Véletlenül kerültem hozzá, de nagyon megtetszett a stílusa és a lombikos doki nagyon jó szívvel ajánlotta.

Neked mi a véleményed róla?

205. kofarago82 (válaszként erre: 203. - Philippagregory)
2021. febr. 15. 15:56
Nekem mindenhol császár lenne, mivel ez lesz a 4. Vagyis olvastam már a vba3c-ről, de nem tudom lenne-e merszem hozzá. És azért magánkórház, mert szeretném, ha olyan császározna, aki végigkísérte a terhességemet.
204. Veronika27 (válaszként erre: 195. - Ccc)
2021. febr. 15. 15:49
Én Szegeden fogok szülni a női klinikán, ha marad az orvosom, akkor nála szeretnék, bár még nem beszéltünk róla.
2021. febr. 15. 15:41
Aki a Maternityben szül császárral annak államiban is császár lenne vagy esetleg felárért választható? A császár többe kerül? Köszönöm!
2021. febr. 15. 15:38
Férjemmel 38 évesek vagyunk, 2. gyerek elsőre összejött! 😂
2021. febr. 15. 15:36

Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki rendben van! 😊

Én kb. 2-3 kg-t híztam eddig, most vagyok 17+ 6 napos.

Sajnos elég stresszes a munkám, kíváncsi leszek a végső sulyomra.

Megyei kórházban fogok szülni, ha nem jön közbe semmi. Az egészségügyi szolg. jogviszony miatt lehet, hogy nem sokan maradnak az állami rendszerben. Ha marad a dokim akkor nála, ha nem akkor Maternity vagy Róbert Károly.

A maternityben sote-s orvosok vannak, mivel az elsőt a sote-n szültem van bennem némi félsz a stílus miatt de kétségtelenül szakmailag a legjobbak.

200. kofarago82 (válaszként erre: 199. - Bius86)
2021. febr. 15. 15:01
Vida Gáborhoz. Te? :-)
199. Bius86 (válaszként erre: 198. - Kofarago82)
2021. febr. 15. 14:57

Szia!


Te kihez jársz?

198. kofarago82 (válaszként erre: 188. - Ccc)
2021. febr. 15. 14:54

Szia!


Én 39 éves vagyok, és a 4. gyerkőc csücsül a pocakomban, meglepetés baba 3 fiú után egy lányka. Én is a Maternityban fogok császárral szülni június 21-én. Az időpontot csak azért tudom, mert program császár lesz, így lefixáltuk a dokival.

197. Bius86 (válaszként erre: 195. - Ccc)
2021. febr. 15. 13:02
Mi Érden lakunk és a Maternitybe fogok majd szülni, császárral sajnos.
196. Bius86 (válaszként erre: 188. - Ccc)
2021. febr. 15. 13:00

Szia!


Én 35 leszek idén, a férjem pedig 31.

Mi 2019 év elején döntöttünk úgy, h jöhet a gyerkős, uh elmentem orvoshoz. Azt korábbról tudtuk, hogy kettő méhem van, kettő méhszájjal. Uh innen egyenes út vezetett egy laparoszkópos műtéthez, ami után azt mondták, hogy lombikkal lehet csak gyerkőc. A kövi lépés a meddőségi rendelő volt, ahol 4 inszemnek futottunk neki, abból 2-t vittünk végig, egyik sem sikerült. Majd tavaly januárban volt az első lombk a SOTE 1-en. Nem sikerült, ugyanakkor annyira megviselt az egész eljárás és a körülmények, hogy májusig a gondolattól is kivoltam, hogy folytassuk. Uh átmentünk a Reprosysbe, ahol volt egy újabb stimus köröm, amiből lett egy biokémiai terhesség, majd novemberben visszakaptuk az egy szem fagyibabánkat, aki jelenleg a pocakomban lubickol.

Nagyon röviden ennyi a sztorink.

195. Ccc (válaszként erre: 194. - Kistülök)
2021. febr. 14. 19:04

Olyan érdekes, hogy tényleg sokszor "csak" az elengedés segít. Akkor első baba ezekszerint?? 😊😊


Én 26 éves vagyok, első baba.😊

Nagyon nagy szerencsénk volt, mert a 3.hónapban meg is fogant.

Én nagyon türelmetlen típus voltam, már a várt menstruáció elött 4 nappal készítettem tesztet, de álmomban sem gondoltam volna, hogy pozitív lesz (november 2.án teszteltem előszőr 😊). Aztán 2 naponta teszteltem, mert aggódtam, hogy én hülye olyan korán teszteltem, hogy lehet kémiai terhesség.. de aztán szerencsére nem :)


Czeizelbe megyek egyébként én is szerdán, nagyon meg voltam velük elégedve, nagyon kedvesek voltak és precízek. 😊


Melyik városba laktok? Tudjátok már melyik kórházba fogtok szülni? 😊

Az én orvosom Pesten az uzsokiba dolgozik, úgyhogy ott tervezek.

194. Kistülök (válaszként erre: 188. - Ccc)
2021. febr. 14. 17:16
És nálad? 😍😍😍
193. Kistülök (válaszként erre: 187. - Veronika27)
2021. febr. 14. 17:15

19.héten genetikai UH a Czeizelben 22.héten pedig újra a saját dokimhoz 😍

Én 28 vagyok és a bogyó abbahagyása utàn 2,5 évre kopogtatott be hozzànk a babóca!


Én már kezdtem aggodalmaskodni de nyáron úgy döntöttem , hogy nem parázok rá és kicsit jobban elengedtem magam a szokásosnál ( gyorskaja,ital,cigaretta) és novemberben megtörtént a csoda!


Azóta természetesen nagyon odafigyelek semmi káros “cucc” 😍

192. Ccc (válaszként erre: 191. - Veronika27)
2021. febr. 14. 16:31
Köszönöm, ki fogom próbálni!! :)
191. Veronika27 (válaszként erre: 190. - Ccc)
2021. febr. 14. 08:40
Nem szeretnék reklámozni, de kozmetikusként ajánlom a Magister magyar natúrkozmetikumok zsíros, vegyes bőrre készült termékeit. Ha már ápolni kell, ne legyen benne semmi, ami árt a babának.
190. Ccc (válaszként erre: 189. - Veronika27)
2021. febr. 14. 08:27

Én sem igazán voltam pattanásos tini, de most bepótolom... :DD


Ez annyira csodálatos! Mennyit számít az elengedés. Nagyon nehéz 5 év lehetett.

De a lényeg, hogy már veletek van.😊 Igazi happy end!

189. Veronika27 (válaszként erre: 188. - Ccc)
2021. febr. 14. 07:35

Majd írj uh után ☺️


Nekem inkább szárazabb lett a bőröm, bár tinikoromban sem voltam pattanásos. Igaz, már 40 vagyok, lehet azért is. Egyébként első baba, inszemek és lombikok után fogant meglepi, 5 évet vártunk rá. Valószínűleg fejben dőlt el, mert amint elengedtük és az örökbefogadás felé kacsintgattunk, már jött is ☺️

188. Ccc
2021. febr. 13. 18:31

Nagyon izgalmas lehetett az ultrahang, úgy várom már én is, szerdán megyünk. 😊

Olyan jó mindig látni, egy csoda! :) Hátha mostmár a neme is kiderül 😊

Ma voltam terhes gondozáson, a dokim azt mondta oda kéne figyelnem a súlyomra, mert 1 hónap alatt 2 kg-t is híztam, de még így sem értem el a kiindulási súlyomat... elég szigorú.. :D

A front szerencsére nem igazán okozott gondot, talán picit fáradtabb voltam.

Annyi pattanásom lett... nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én újra élem a kamaszkorom..

Hány évesek vagytok egyébként? Kinél hányadik baba? Ha van kedvetek elmesélni a történeteiteket, kinek mennyit kellett várni a kis Drágákra? (Persze csak, ha van kedvetek, nem akarok indiszkrét lenni 😊😊)

187. Veronika27 (válaszként erre: 186. - Kistülök)
2021. febr. 13. 16:25

Akkor te utánam vagy pár nappal ☺️

Legutóbb nekem se volt semmi más mérés, csak fejkörfogat, combcsont, karcsont. És a hátsó fali méhlepény is stimmel 😅

Mikor mégy legközelebb?

186. Kistülök (válaszként erre: 185. - Szmariann_)
2021. febr. 13. 12:02

Ma voltunk a dokibàcsinàl mindent rendben talált. A mai mérések alapján július 25.re várható a kis lakó a szàmolt pedig július 26. szóval jó ütemben fejlődik!

Aztmondta a doki ,hogy most kb akkora a feje mint egy dió 😍 Az ülőmagasságot most nem mondta de az egyéb méretei is mint jók!

Hátsó fali méhlepènyünk van és úgy alszik rajta mintha a kispárnàja lenne 😍😍😍Totál szerelem!


Amúgy a frontokra most nem vagyok annyira érzékeny picit fáradékonyabb vagyok ha változik az idő meg hisztisebb de ez a párom gondja 🤣😍

185. szmariann_ (válaszként erre: 183. - Kistülök)
2021. febr. 12. 22:02

Reméljük nem fosztanak meg minket a legjobb nasiktól😁 Én soha nem ettem télen fagyit, viszont most az m&m’s-es málna öntetes verzió időnként elcsábít😋


Jaj de szuper, olyan csodálatos érzés 😊 Majd írj nekünk, hogy mi volt az UH-n!😊

2021. febr. 12. 21:51

Jaj a kilók..🙃 Csütörtökön léptem a 18.hétbe, és +3-4 kg-nál tartok. Nagyjából másfél hónapja annyira kívánom az édeset, pl fánkot ennék gumicukorral 😅 de igyekszem kontrollálni az új fajta szokásomat.


Én is éreztem már a buborékolást🥰


Ti hogy viselitek ezeket az erős frontokat?

2021. febr. 12. 21:05

-2kg al kezdtem de már tegnap is ma is +3at mértem szóval szépen elindultak felfelè a kilók !

Folyamatosan tudnék enni 😅

Csak a cukortól félek ha megfosztanak a nyárra a fagyitól meg a dinnyétől akkor megőrülök 🤪

16+5

A két nappal ezelőtti kérdésemre ma vàlaszolni is tudok ( hogy ki érzi már) tegnap óta az én lakóm is buborékol! 😍 Tegnap mintha lüktetett volna a pocakom ma már viszont határozottan csiklandozást és buborékokat éreztem! Holnap láthatom 😍😍😍

182. Veronika27 (válaszként erre: 181. - Kofarago82)
2021. febr. 12. 11:54

Szuper, hogy minden rendben ☺️


Kíváncsi leszek, hogy ki mikor fog szülni, hisz a lányok általában hamarabb érkeznek ☺️


Egyébként az én babám is nagyobbnak tűnik pár nappal, mint amennyi a hivatalos kora.

2021. febr. 12. 11:17

Én tegnap voltam a 2. genetikai ultrahangon. Minden rendben van a kiscsajjal, továbbra is egy héttel nagyobb a mérete a terhességi korhoz képest.:-) 20 hetesnek felel meg. Elég sokat csuklik a pocakban, erre azt mondta az ultrahangos, hogy ez azt jelenti, hogy az idegrendszere is fejlődik.:-)


Én le sem merem írni a hízásom számát...:-( Pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak az első vérvételen, és azt próbáljuk beállítani...8 kilónál tartok eddig...de komolyan ha egy pohár vízre ránézek már híztam 20 dekát.:-(

2021. febr. 11. 20:50

Ez nálam nagyon kényes kérdés 😂

Én kb 61 kg-ról indultam és lassankarcolom a 66 kg-t. 😥😥 / 15+2/

Nálam nem volt kifejezetten rosszullét, viszont borzasztó kívánós voltam. Mostmár csillapodott sőt igyekszem tudatosan kordában tartani. Sajnos “normál’ állapotomban is hízékony vagyok és vigyázni kell, most végképp, be is vagyok tojva ☺️🥴

179. Ccc (válaszként erre: 178. - Veronika27)
2021. febr. 11. 19:34

Pont ugyanez van velem is. -4kg, és most vagyok -2kgnál.

Mondjuk nálam ez nem tragédia, mert nem vagyok sovány így se... :D

178. Veronika27 (válaszként erre: 177. - Ccc)
2021. febr. 11. 17:48
17 hetes vagyok, de rajtam szinte alig látszik. Mondjuk - 3kg-val indítottam a hányinger miatt, így még a teherbeesési súlyomat sem értem el. Majd egyszercsak megindul...
177. Ccc (válaszként erre: 174. - Kistülök)
2021. febr. 11. 11:50

Nagyon gratulálok!! :)

Én holnaptól lépek a 18.hétbe, érzek már bizonyos dolgokat, előszőr ilyen buborékszerű bélmozgásos érzés volt,mostmár valóban az izomrángáshoz tudnám én is hasonlítani.

Nekem is növekszik a pocak, ti hogy álltok kilókkal?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook