Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


2021. jan. 28. 22:27

Hat nekem szinte semmi tunetem nincs, de ez se jo. Azert csinaltam ma ovulacios tesztet mert azthittem hogy tul vagyok rajta. Nem tudom mi alapjan lehet mert en meg ugy is elfelejtek inni hogy tudom hogy most extrem fontos lenne.

En is nagyon szoritok es olyan jo lenne ha mindharmunknak sikerulne. Harom orszag harom ( vagy tobb 🤣) baba

2021. jan. 28. 21:45

Nagyon izgulok mind a harmunkert.

Lanyok tegnap volt ugye a leszivas tegnap nagy seta, víz, feherje es lepcsozogep. El is voltam.

Ma is ugyan ez, de azért erzem a petefészkem...inszemnel volt tulstimum hónapokig szenvedtem, akkor nem voltam ennyire felkészült.

Remelem most nem lesz az.

Nektek is érzékeny a petefeszek? Meg azért kicsit puffadt vagyok...

2021. jan. 28. 20:09

A 30-40 % az jó sok 😅 itt a nèmeteknèl akkor tekintik ideàlisnak a lombikot, ha egy gyerek születik belőle. Ezért bár engedelyezett a max 3 embrió visszaültetése, de lebeszél róla az orvos. Mert a 3 embriónál tényleg 25% körül van az ikerterhesség, ha sikeres a beágyazódás. Túl sok hülye statisztikát bújtam 😅


Gibiceg, sikerülni fog mindhármunknak🙏 én is inkább egy babát szeretnék, mint kettőt. Kezdőként az ikrek elég mélyvíznek tűnik. De ha ez lenne, akkor is hatalmas lenne a boldogság 🙃

2021. jan. 28. 20:04
Nalunk is egy terhesseg a cél. 37 eves vagyok. Ezert örülnék az ikreknek. De amiket olvastam a dokim inkabb elso körben egy beultetest preferalja. De ez szerdan legkesobb ugyis eldol.
2021. jan. 28. 19:36

Nem baj, jöjjenek az ikrek. Orulok, ha már lesz gyerek. Meg nekünk ez az első és utolsó. Tobbet nem vállalunk.

Nekem van egy 11 eves lanyom. Igaz mástól. A ferjem annyira nem érdekli a baba téma. Mármint szeretne, de nem erőlteti. Remélem értitek. Szóval én ennyit tettem ez ügyben

2021. jan. 28. 19:30
Ahova mi jarunk kint vannak a babak kepei es ott tobb az ikres mint az egy ket szazalek... Inkabb 30-40% 🤭
2021. jan. 28. 18:21

Nekem anno nem volt a progeszteronnak olyan mellékhatàsa, hogy fàradt lettem volna. De àltalànossàgban véve lehet ilyen.

A két érett tüszö pedig szuper hír. Anno a doki úgy magyaràzta, hogy max. 1-2% az ikerterhesség esélye, ha mindkettö beàgyazodna. Az nem olyan sok 🙃

2021. jan. 28. 17:41
Progi kúpot kapok, de hulla fáradt vagyok. Lehet attól? 800mgper nap
2021. jan. 28. 15:48
Én is kettot szeretnek de parom fraszt kap az ikrek hallatan 🙃 szoval meglatjuk mit mond a doktor
2021. jan. 28. 15:39
Igen mind a kettőt. Kezdődik valami nálad is♡♡
2021. jan. 28. 14:30

De jo!!! Es mindkettot visszakered vagy csak egyet?

Nalam a tuszorepeszto ota nincs hasfeszules de az ovulacis teszt olyan eros mint meg soha 🤣

2021. jan. 28. 13:26

Na látod. Orulok neki, hogy segítettem.


5 tuszobol 3 petesejt lett, mint megtermekenyult, viszont 2 lett, mert 1 rossz lett. Nem értek hozzá.

Holnap meg hivom őket, kapok idopontot hétfőre.

2021. jan. 28. 08:45
Köszi a tippet Gibiceg! Az aloe vera + fenistil együttesen többet ér. Meg kivettem kicsit koràbban is a hütöböl a szurit, hogy ne legyen olyan hideg. Még mindig kellemetlen viszketés, de màr nem akarom lenyúzni magam.
2021. jan. 27. 15:55

Az altatas az sztem belefer. Meg ez nem olyan mély altatas.


Volt amikor viszketés és csalánkiütéses lett a bőröm a szuri helyen. Vedd ki a hűtőből fel órával, hogy ne legyen olyan hideg. Utana azonnal kenj rá Fenistil gélt.

Es akkor nem viszket.

Nagyon jo a 15mm. Nekem is annyi volt. Most kaptam progi kúpot. Jelenleg 11mm a nyalkahartya.

2021. jan. 27. 15:22

A ma reggeli UHn a doki azt mondta, hogy legkorábban hétfön lesz leszívás. 3-4 tüszöt látott, ami kb 15mm és több kisebbet.

De hihetetlenül szenvedek. A cetrotidet 3. napja szúrom, de le tudnám nyúzni a böröm, annyira viszket. Folyamatosan hütőm meg aloe verázom. A doki szerint normàlis, hogy viszket. @ Gibiceg, te azt írtad h te is ezt hasznàltad, neked nem volt ilyen?

Màr alig vàrom a hétföt. Most pénteken megyek vissza ùjból UHra, hogy biztos idöpontot mondjanak a leszívàsra.


@ Gibiceg, drukkolok, hogy minél több sejtecske szerelembe essen 🤗

@ Eszter, a mi klinikànkon csak altatàsban csinàlnak leszívàst. De hallottam màr helyekröl Bpn, hogy ott nem. De az tuti hogy az altatàs a leghumànusabb 😅


Jaj tényleg nagyon szuper lenne, ha mindenkinek összejönne 🙃

2021. jan. 27. 14:54
Remelem mindannyiunknak sikerul
2021. jan. 27. 14:54
5 petesejtet szívtak le, ma fognak szerelembe esni Mohikammal. Az endometriozisom is leszívta, úgy gondolta ez egy plusz meglepetes. Nagyon Boldog vagyok. Holnap derül ki hany babánk lett. Hetfon beultetes.
2021. jan. 27. 13:28
@csacsogocsibe irj majd hogy mi volt! Szurkolok nagyon!!!
2021. jan. 26. 20:33
Amiket olvastam biztos kerni fogom megha felaras is 🙈
2021. jan. 26. 20:10

Sziasztok!


@ Eszter, nálad tényleg gyorsan történik, szuper hír. A leszívásnál az altatás a legjobb része az egésznek, legalábbis az altatóorvos annó ezzel fogadott, és mivel fájdalommentes és semmit nem érzel belőle, így is van ;)

@ Gibiceg, te hogy vagy? Neked most volt vagy a napokban lesz leszívás?


Én holnap reggel megyek UHra.


Szép estét nektek!

2021. jan. 26. 17:03

Sziasztok! Megvolt az UH


Hat nalam minden nagyon gyorsan akar megtortenni. 9 tuszo van ebbol egy picike ketto nagy 17mm feletti a tobbi 15mm kornyeki. Szoval penteken mar leszivas lesz. Picit sokkot kaptam. Persze orulok hogy haladnak a dolgok csak nem szamitottam ilyen tempora

2021. jan. 25. 14:30

Sziasztok!

Én már érzem a hasamat, de ez a múltkorinál is hasonló volt. Meg picit meg is nött. De rólam tudni kell, h relative vékony vagyok és a doki azt mondta h emiatt is jobban látszódhat. Meg mindenkinek másképp reagál a szervezete.

Én szerdán megyek UHra.

Drukkolok Eszter holnapra, majd irj h mi volt.

@ Gibiceg, te hogy vagy?

2021. jan. 25. 10:42

Sziasztok!

Hogy vagytok? Tünetek? Nalam meg semmi holnap lesz UH, mar nagyon kivancsi vagyok hogy valami elkezdodott-e

2021. jan. 22. 21:18
Volt inszem. Nem sikerült
2021. jan. 22. 19:59

Mi Stuttgart mellett vagyok, itt nyomjuk az egyik klinikàn.


@Gibiceg, én is ezt hallottam, hogyha már egyszer terhes voltàl, akkor könnyebb mégegyszer.

A 6 tüszö egy inszemnèl pedig rengeteg, mit csinàltak akkor? Leàllitottàk a kezelèst?

2021. jan. 22. 17:59
Sajnos en nem tudok ebben tanacsot adni hogy mi a jo mert meg sose neztek nekem ilyet de nagyon nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen nalad!! Hetfon akkor lesz meg egy Uh? Orvos nem is mondott semmit hogy ez most jonak szamit e?
2021. jan. 22. 17:41

Gibiceg vagyok.

Most nézem a papirt balba 9 tuszo van, 10,15 es 9 mm a jobba kettő 12mm a nyh 9,7 mm. Nekem endom van, nincs egy petevezetekem. A bal oldalam az erősebb és ott nincs vezető, sztem ezert nincs gyerek. Egyebkent van egy 10 eves lanyom, a mostani férjemmel nincs, neki a spermaja kimagasló 1mlbe 115 millio spermium van 90%osak. Nem értik, hogy nem jön össze, de nem jön...

Nagyon bízom benne, hogy mivel voltam terhes az első sikerul.


Ne aggódjatok, mert apanak nem jo a spermaja, sztem ez a leges legjobb lombik teren, mert a no a befogadóképes. Es egy spermaja mindenkin férfinek van. :)

Nekem feszul a hasam es az uhu kellemetlen volt. Kicsit aggódom, hogy tulstimu lesz. Inszemnel 6 tuszovel volt sajnos.

2021. jan. 22. 15:59
Es ti?
2021. jan. 22. 15:38

Tirol

Innsbrucki klinikara jarunk.

2021. jan. 22. 15:36
Igen, az lesz nekem is. Te merrefele vagy Ausztriàban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook