Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016-ra babát várók! fórum

2016-ra babát várók! (beszélgetős fórum)


68. e974230abd (válaszként erre: 66. - Re11)
2010. jan. 1. 21:33
Okás revidiálom a véleményem:::)Tökéletesen igazad van:)
2010. jan. 1. 21:33

Miért kellene mindig mindent véresen komolyan venni? Mi is tudunk gondolkodni és szoktunk is! Sokan vagyunk akik reálisnak tartják, hogy 6 éven belül gyermeket vállalnak.


Miért fáj ez neked? Miért kellene gyomorvérzéstől szenvedni mikor naponta pár percig lehet minden habkönnyű, gondtalan és olyan amilyennek szeretnénk?


Szerinted egy sarokban kellene gubbasztanom és depressziósan sírni, mert egyedül vagyok a lányommal??? Mert ez a véres valóság, de én inkább ÁLMODOM EGY NAGYOT ÉS VALÓRA VÁLTOM!

66. re11
2010. jan. 1. 21:32
szerintem meg orulni kellene annak, hogy a mai vilagban a fiatalok meg akarnak gyereket es vannak almaik. Minek kell elvinni a kedvu(n)ket? Mostansag egyre tobbet hallani, hogy nem akarok gyereket, csak nyug stb. En amondo vagyok, hogy legyenek terveink (konkret terveink), ne bizzunk mindent a sorsra, hogy majd lesz valahogy. Nem azt mondom, hogy alomvilagban kell elni, de merjunk tervezni
2010. jan. 1. 21:29
Na álmodozzatok tovább nem offolok ,de nem bírtam ki annyira hihetetlen volt a fórumcím:::)Sok tervezést és babázást nektek:)
64. e974230abd (válaszként erre: 62. - Crystall)
2010. jan. 1. 21:26
Hát remélem igazad van::)
63. e974230abd (válaszként erre: 61. - Pippoplollipop)
2010. jan. 1. 21:25
Na ezzzzzzzzzzz jó volt::)Köszi:)
62. Crystall (válaszként erre: 59. - E974230abd)
2010. jan. 1. 21:25
Egyáltalán nincs igazad, max. neked ez már tényleg csak álom marad mivel nem valószinü, hogy 2016 ban anya leszel (örülj annak, hogy van 2 szép fiad) DE NEKÜNK MÉG AZ ÁLOMBÓL LEHET VALÓSÁG.
61. pippoplollipop (válaszként erre: 59. - E974230abd)
2010. jan. 1. 21:24
Szerintem Ken nyilas, mert Brad Pitt is az. : D
2010. jan. 1. 21:24
ja ,igen és csak folytassátok:)))))))))Nem zavarom meg gondolatokkal továbbá a csinos kis buksitokat..kár is lenne...
2010. jan. 1. 21:23
Akkor okés,ha ezt így habkönnyűnek vesszük,akkor bocsesz,Barbie ország,helló ez a Föld bolygó.Ez blőd nem habkönnyű,és írreális az egész,de jó álmodást kedves lányok,még valami,nem tudjátok véletlenul Ken milyen csillagjegyű??!!!
2010. jan. 1. 21:20
Nem baj, folytassuk...merjetek nagyot álmodni!!!
2010. jan. 1. 21:18

Na ez a fórum is el lett ba.va a kedves beszólásokkal. Miért nem lehet intelligensen nem reagálni arra, ami nem tetszik?


Álmodozni jó! Más álmát tönkretenni bunkóság :(((

2010. jan. 1. 21:17

Dehogynem!És milyen csinoska!!:)

Pont azért vitatkozom mert nekem nem tetszik/ami így nem igaz:)/csak a vita kedvéért is lehet viutatkozni,különben rózyaszín szirupba fulladnátok:)/Édi-bédi cuki bébi 2016 ban kosocska meg nyilaska...nem érzed írreálisnak.A vita nem veszekedés::)És előre mutató,én tanulom a ti sszemléleteket,és ti átgondoljátok az enyámet/ha jól látom nem vagyok vele egyedül:)/Ez nem háború kicsilány/addig jó míg annak látszol hidd el!!Bárcsak még kicsilány lehetnék:::)/

2010. jan. 1. 21:17
Hihetetlen, szánalmas, és szomorú. Kellett kb 50 hozzászólás, és még egy ilyen könnyed hangvételű topicon is vita tudott kerekedni. Miért van ez? Inkább ezen kellene elgondolkodni.
2010. jan. 1. 21:13

oké,értem.Csak szerintek tök felesleges vitatkozni,főleg azért,mert neked nem tetszik.

Amugy meg nem vagyok kicsilány:)

2010. jan. 1. 21:11
Nem ,nincs ellenére/ellenünkre/csak nem értjük..és ez egy FÓRUM kicsilány...benne van a nevében keress rá mit jelent a szó..nem csak pozitív vélemények ugranak fel egy adott témában,ezt a fórumindító gondolom tudja,megvitatjuk...erről szól:)
2010. jan. 1. 21:08
Nem igazán értem,hogy akinek ennyire ellenére van a fórum,az miért van itt???van hely máshol is,akinek nem tetszik,ne irogasson már...
51. pippoplollipop (válaszként erre: 40. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 1. 21:05
Nem akartalak megbántani..ez egy félig-meddig vicces és álmodozó téma, ahol kötetlenül lehet tervezgetni, még akár horoszkópszinten is.Lehet agyalni, hogy mit akarunk véghezvinni 6 év alatt, és ha nem úgy jön össze, akkor az sem gond..nem kell ezt a témát ennyire komolyan venni. :)
50. Nagyir
2010. jan. 1. 21:05
Huh, remélem, addigra legalább egy gyerkőc beköltözik hozzánk, akkor jöhetne a kistesó! :) Ha már horoszkópoknál is tartunk, én legalább egy Ikreket szeretnék, egy Mérleget és egy Vízöntőt. :D Így is Ikrek-uralom lenne a családban. :)
49. e974230abd (válaszként erre: 44. - Capylya)
2010. jan. 1. 21:05
Te ezt elhiszed hogy egy kisgyerek azért mert x.-én született,és bekategorizálják mondjuk mérlegnek jobban alkalmazkodóbb és simulékonyabb természetű???Nem inkább tőled ,a párodtól és a neveléstől kéne ezt függővé tenned...?Szegény gyerek,ha nem jön a számodra jó időben ,már kész...el van cseszve szerinted??Miféle agyament dolog ez???Mond hogy csdak hülyéskedsz!!!??
48. a360345bdd (válaszként erre: 44. - Capylya)
2010. jan. 1. 21:03
Nekem mérleg lányom van :))) 5 kiló tömör öntudat és akarat :))))
2010. jan. 1. 21:02

De most tényleg!Ez itt nem vicces fórum??Van aki előre 6 évvel tervez gyereket ,meg házat ,meg mittudom én,és ráadásul ilyen hülyeségekt mellé,hogy Vízöntő legyen,meg majom éve ..etc.

Én ezt nem hiszem el.....Tényleg most ,hogy azt se tudkuk mi lesz az országal jövőre elég merész 6 év múlvára BÁRMIT is tervezni..nemhogy gyereket!

46. Crystall (válaszként erre: 44. - Capylya)
2010. jan. 1. 21:00
:-)) na ezt nem hiszem el:D
2010. jan. 1. 21:00
Ha tervezhetném egy kos kisfiút szeretnék még (április közepe felé) és ha lehetne még egy mérleg kislányt:)
2010. jan. 1. 20:57

Én annak örülnék ha a gyerekem majd mérleg lenne. Szinte mindenhez tudnak alkalmazkodni és olyan kis aranyosak. (és lehetőleg lány legyen) Aztán meg valami kos kisfiú. De úgy is jó, ha fordítva lesz, illetve a legfontosabb hogy egészséges legyen. :D

Csak ne rák, elég ha én aggodalmaskodok meg anyáskodok sokat. :D:D:D:D

2010. jan. 1. 20:54

sziasztok!

Én akkor leszek 26,párom 25.Remélem addigra már lesz egy baba,nem akarom elkapkodni,de nem is szeretnék 30-35évesen szülni.Ha minden ugy megy,ahogy most,és ahogy szeretnénk,addigra lesz már egy babócánk:)

42. Crystall (válaszként erre: 41. - Crystall)
2010. jan. 1. 20:53
Nah jó, 36 leszek nyáron:)
2010. jan. 1. 20:51

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Van már egy 10 éves oroszlán fiam (én is oroszlán vagyok) és találnom kell egy apukának való pasit mivel elváltam, de még nagyon szeretnék legalább egy babát az sem baj, ha hamarább összejön. 2016-ban 35 éves leszek és én is a majom évében születtem (1980), ha már az elsö gyerek az oroszlánságomat örökölte a másik szülessen ugyanabbanabban a kinai horoszkóp szerint:-)

40. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 35. - Pippoplollipop)
2010. jan. 1. 20:50

ne haragudj, de ez már szerintem kicsit bántó

szerinted mi örülünk ennek az egésznek?

39. pippoplollipop (válaszként erre: 38. - 138bf7d641)
2010. jan. 1. 20:44
Én magam oroszlán vagyok, és bár ez a legjobb jegy (: D) , az első gyerekemet mégsem szeretném ezzel 'megáldani', ugyanis egy oroszlán számára nem biztos, hogy a legidősebb testvér szerep a megfelelő.Nem kapna annyi figyelmet, amennyit szeretne..az oroszlán a legkisebbnek való, hogy fürödhessen a rivaldafényben.A halak azért jó, mert legidősebb testvérként élvezni fogja az életét, hogy gondoskodhat a kistestvéreitől, családszerető lesz, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook