Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. március 1-től fogyni fogok fórum

2013. március 1-től fogyni fogok (beszélgetős fórum)


2013. márc. 1. 10:53
Hiányzik már a mozgás. Januárban azért nem tudtam, mert szédülés és hányingerem volt, ha mozdultam, felfordult a gyomrom. Most meg itt van ez a mandula gyulladás. Nem tudom, rosszabbodna-e, ha nekiállok tornázni.
58. Böbusz (válaszként erre: 55. - E1ed28080e)
2013. márc. 1. 10:51
Már meg is írtad a probléma okát: kevés folyadék, sok fehér liszt és cukor. Rengeteg problémát tudunk megszüntetni, megelőzni ezek elhagyásával...
57. e1ed28080e (válaszként erre: 51. - Böbusz)
2013. márc. 1. 10:50
Köszi. Én is remélem, de most nem is tudom, hogy mi legyen. Ma kellett volna elkezdem, de éjszaka fájt a mandulám és a fülem zúgott. Hétfő volt a másik időpontom, de akkor tájt fog megjönni a menzeszem. Szerinted akkor is lehet méregteleníteni?
56. Böbusz (válaszként erre: 53. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 10:50

Tyűha... atletikus pár mellett tényleg fel kell venni a kesztyűt! :D

Ügyes vagy!

55. e1ed28080e (válaszként erre: 48. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 10:48
Szia. Nekem is vannak olyan időszakok, hogy teljesen fel vagyok puffadva. Általában nálam akkor van, mikor keveset iszom, sok édeset és finomliszteset eszem. De lehet hatással a hold állas is. Kezdem megfigyelni magamat, hogy mikor növő hold van, akkor bármennyit megtudok enni és puffadok is. De ha fogy a hold akkor már nem kívánok olyan sokat enni, és a hasam is laposabb.
2013. márc. 1. 09:35

Orullok h ennyien gyultunk :) Eggyutt konnyebb lesz biztos :)

Szerda ota kiprobaltam a vakuumos zsirbontast, egy ismerosomnek 9cm-el lett karcsubb a dereka, nagyon csinos lett. Igaz k*vara draga,es elegge faj de megeri. Eltunteti a narancsbort is. Fogyokura teren eleg passziv vagyok, nagyon nehez megalni hogy 6 utan ne egyek, de addig is sok vizet iszom, semmi edesseg(ezt konnyen betartom)es probalom a kenyeret is mellozni. heti 2* futni jarok. cel 55 kg a 70-rol

53. f4a3860ef3 (válaszként erre: 52. - Böbusz)
2013. márc. 1. 08:18

Koszonom Bobusz!


Kozhely, de nagyon igaz, elkezdeni nehez a sportot-piszkosul nehez- viszont kesobb mar hianyzik, ha nem csinalhatod. Szamomra nagy segitseg volt az is, hogy a ferjem nagyon sportos (atletikus), igy ha nem is ennyit, de elotte is sportoltam, mert hat mindig vele kellett tartani, csak epp folyton meg akartam halni, annyira nem birtam, hiaba volt viszonylag rendszeres az, hogy egyutt is csinaljuk. Egyszeruen tul sok volt a felesleg.

52. Böbusz (válaszként erre: 50. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 08:10

Hidd el, sokszor mi magunk nem vesszük észre a változást a testünkön. Ha kapod más emberektől a visszajelzést az is irányt mutathat! :) Ha nem látnak minden nap, akkor nekik szembetűnőbb.

Nagyon ügyes vagy, hogy rendszeresen sportolsz... Bárcsak én is elmondhatnám ezt... :D

51. Böbusz (válaszként erre: 46. - E1ed28080e)
2013. márc. 1. 08:08

O.o pff... remélem hatni fog!!! :D Én az egyszerűbb méregtelenítési eljárásban hiszek. :D /Csak gyümölcs VAGY hús nélkül x ideig, ilyesmi./

Szorítok, hogy eredményes legyél!!! :)

50. f4a3860ef3 (válaszként erre: 49. - Tinus)
2013. febr. 28. 21:41

Nana! Szivdoglesztoek leszunk.:)


En a hasammal es a combommal vagyok elegedetlen. Meg foleg azzal, hogy rendszeresen sportolok es mintha semmit se csinalnek,legalabbis en nem veszem magamon eszre.:S Mondjuk azt se tudom, hogy enelkul, hogy neznek ki.

49. Tinus (válaszként erre: 48. - F4a3860ef3)
2013. febr. 28. 21:35

Szia! :)

Én 171 centi vagyok, plusz kilók nagyrésze derékon és popsin.

A mérlegre ne figyelj, van amikor hazudik - a ruha szűk/lazasága a legjobb támasz.

Nyárra pont formába hozzuk magunkat, az a pár kiló csak nem fog ki rajtunk.

2013. febr. 28. 21:16

Sziasztok!


Gondoltam ide is irok. Mar irtam egy masik fogyis temaban, de meg semmi reakcio nem jott. 62-rol 55 a celom, de igazabol valoszinuleg 60.6 lehetek (nagyon remelem!) csak most teli a pocak jo par napja.:S Abbol gondolom, hogy nem reg mertem ennyit, es erzem, hogy fel vagyok most puffadva, fogalmam nincs mitol (meg nincsenek piros betus napok). Hajra nekunk. Tinus hany cm vagy? Majdnem egyezunk.:) En 167cm.

47. Tinus
2013. febr. 28. 20:49

Sziasztok - újonc jönne csatlakozni, ha még lehet :)

Diéta annyira nem az én világom, úgyhogy sport, mozgás, sok-sok víz az, amivel én próbálkozni fogok... azaz próbálkozok. Most, nem majd, nincs több elodázás.

Cél: 55 a 64-ről.

46. e1ed28080e (válaszként erre: 42. - Böbusz)
2013. febr. 28. 19:34
Köszönöm. 5 napos méregtelenítést szeretnék végig csinálni. Még sosem csináltam ilyet, remélem sikerül. Dr. Steinberger méregtelenítést csinálnám. A neten találsz róla infót. Egyébként minden nap más levet kell inni, és mellé lehet enni rozskenyeret. Én iszok még hozzá csalán, mezei zsúrló és gyermekláncfű teakeveréket.
45. e1ed28080e (válaszként erre: 40. - 5427edee11)
2013. febr. 28. 19:26
Ügyes vagy! Én tavaly aerobik dvd-re tornáztam kb. 1 órát, de nagyon meguntam. Most érdekelnek az intervallumos tornák. Nem tart sokáig és kellően megdolgoztat. Body rock néven lehet a you tubo-on keresni. Valahol olvastam, hogy fegyencedzés is van, de azt még nem néztem meg. Valószínű, hogy az is olyan.
2013. febr. 28. 17:04
Én is csatakoznék hozzátok, sziasztok:) 72ről 65 a célom. Soksok fehérje, visszafogott CH, kevés nasi, őrülten sok mozgás:) HAJRÁ!!!
43. Böbusz (válaszként erre: 40. - 5427edee11)
2013. febr. 28. 15:18

Ügyes vagy!!!!!! :) Jó sokat tekerj!!!! :D

Én már nagyon várom, hogy kerózhassak a szabadban... ha minden igaz vasárnap már csapunk egy kört barátosnémmal. :)

42. Böbusz (válaszként erre: 38. - E1ed28080e)
2013. febr. 28. 15:15

Én szorítok, hogy jól menjen! :)

Meddig akarsz méregteleníteni?! És mivel?

41. Böbusz (válaszként erre: 36. - E1ed28080e)
2013. febr. 28. 15:14

Jól látod: ép testben ép lélek... minden fejben dől el, stb.

Ha agyban TUDOD, AKAROD, akkor aszerint fogsz cselekedni! :)

De ehhez kell akarat és kedv is...

2013. febr. 28. 12:04

Ti milyen mozgásformát választottatok?


Én a szobabiciklimet fogom nyüstölni!


Hétfőn 7,1 kilométert tekertem, ma is fogok, a 7 km az lesz a minimum. Heti 3-4 alkalommal fogok tekerni.

39. Eni015 (válaszként erre: 38. - E1ed28080e)
2013. febr. 28. 10:59
Zöldtea? :) Az még egészséges és zsírégető is. Persze cukor nélkül. Ha teszel bele egy kis citromlevet, egész tűrhető íze van. :)
2013. febr. 28. 10:48
Nekem is kellene, valami felpörgető. Csak az a baj, hogy a kávét nem bírom. Holnap kezdem a méregtelenítést. Már elkezdtem rá készülni. Holnap beszámolok, hogy, hogy sikerült az első nap.
37. Eni015
2013. febr. 28. 10:39

Sziasztok! :)

Én ittam most egy kávét, hogy felpörögjek. (Na meg az emésztésemnek is jót tesz ... :D :P )

Majd szombaton állok rá a mérlegre, hogy mennyit fogytam. Kíváncsian várom az eredményeket. :)

Tegnap este már hulla voltam, mikor hazaértem, ezért a torna sajna elmaradt, de ma nem fogom kihagyni azt sem. :)

Hajrá mindenkinek! :))

36. e1ed28080e (válaszként erre: 35. - Böbusz)
2013. febr. 28. 09:57
Jó neked, hogy van energiád. Én meg úgy érzem, hogy egyáltalán nincs. Az a baj míg lelkileg nem vagyok toppon, addig úgysem sikerül. Valahogy a bajaimat félre kellene tennem. Dolgozom rajta.
35. Böbusz (válaszként erre: 32. - E1ed28080e)
2013. febr. 28. 09:47
Köszi! :) Még mindig fogyásban vagyok... hátra van van még egy kevés, de idén MEGCSINÁLOM! TUDOM! mert teszek érte!!!!!! :) Duzzadok az energiától!!!! :D
34. Böbusz (válaszként erre: 33. - 5427edee11)
2013. febr. 28. 09:42
Biztosan menni fog!!!!!! Szerintem ha a kritikus pontokon átesel és kitartasz(!!!), akkor sikerülni fog!!!! :)
2013. febr. 27. 20:31

Sziasztok!


Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!!


Már 3 napja elég ügyesen eszegetek, már az előző kajálásomhoz képest. Elkezdtem szoba biciklizni is mellette. Remélem leszek annyira kitartó, hogy végre valamit el is érjek!

Eddig már nagyon sokszor kezdtem el és pár hétig mindig ment, de 5 kg-nál többet sose tudtam leadni, a kitartásommal sose dicsekedhettem.

93 kilóról indulok és remélem minél többet letudok adni!

32. e1ed28080e (válaszként erre: 31. - Böbusz)
2013. febr. 27. 18:06
Láttam a képeid. Csinosan lefogytál, viszonylag rövid idő alatt. Én is ezt szerettem volna, de nekem hosszabbra sikeredett.
2013. febr. 27. 15:38
Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!! :)
30. e1ed28080e (válaszként erre: 28. - Eni015)
2013. febr. 27. 11:33

Köszönöm. Akarat és elhatározás is kellett. Sokszor ettem olyat amit nem kellett volna, de tudtam, hogy pár nap múlva folytatni fogom. Kb. én is 90 kilóról indultam. A 20 kiló fogyás egy év alatt jött össze. Sokszor stagnáltam, de nem adtam fel.

Naponta 5-ször ettem. Reggelire általában felvágottat, házi sonkát, házi szalámit és mellé sok zöldséget és kevés teljes-kiőrlésű kenyeret vagy héjában főtt krumplit, vagy főtt tojást. Tízórai valamilyen gyümölcs natur joghurttal vagy túróval édesítőszerrel. Ebéd a szokásos, amit a család evett csak fele mennyiség. Általában főztem levest is sok zöldséggel, mielőtt beletettem volna

a tésztát, szedtem ki magamnak és én tészta nélkül ettem. A második fogás is fele mennyiség és sok saláta. Én úgy csináltam, hogy megfeleztem a tányérom,hogy a fele(vagy több) mindig zöldség legyen. Egyébként a helyes étkezés abból áll. Fogsz egy tányért és képzeletben négy fele osztod. A fele mindig saláta. Egy negyed része szénhidrát, egy negyed része fehérje.

Uzsonna hasonló a tízóraihoz, néha ettem mellé pár

korpás kekszet, hogy telítse a gyomrom. Nassolás - képpen meg mogyoró-, napraforgó-, vagy tökmagot ettem. A főétkezések után meg bekaptam fél vagy negyed kocka étcsokit, ez nem maradhat el.

Este 6 óra után már nem ettem. 7 órakor fürdettem a gyerekeket és utána nekiálltam tornázni hetente 3-szor kb. egy órát. Ennyi! Csak a nassolásról és az édességről volt nehéz leszokni, de még mai napig is ezekkel állok hadilábon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook