Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. március 1-től fogyni fogok fórum

2013. március 1-től fogyni fogok (beszélgetős fórum)


119. e1ed28080e (válaszként erre: 114. - Böbusz)
2013. márc. 2. 08:35
Nagyon jó a hajra az almaecet, fényes lesz tőle a haj. Az almaecetes víz is jó annak, akinek nem ég tőle a gyomra. Mikor nagyon fel vagyok puffadva, iszok ilyen vizet, és fél-1 óra alatt rendbe jövők.
118. f4a3860ef3 (válaszként erre: 98. - E1ed28080e)
2013. márc. 2. 08:32
Nalam ezek a bizonyos napok mar kb 3 honapja tartanak.:( Es gyakorlatilag folyamatosan, nem ertem...Volt mikor x napig semennyi cukrot nem vittem magamba, de max "tompult" az erzes, ugyanugy kivantam...
117. e1ed28080e (válaszként erre: 113. - 880331b0ba)
2013. márc. 2. 08:29

Nekem is van 2 gyerekem, de most a télen nagyon elkényeztettem őket. Nálunk is volt mindig finomság, de megelégeltem. Bármit amit főztem vagy készítettem nem ették meg, most nincs nasi. Ha a mértéket betartod, nem lesz belőle baj.


Búzafüvet bióboltban vettem, kb. 800Ft fél liter. Most olvastam, hogy van benne tartósítószer, így nem igazán jó méregtelenítésre. De van ennél drágább 1700 Ft 7,5 dl.

116. Mátimi
2013. márc. 2. 08:29
én minden reggel almaecetet iszom 1 evőkanál 1 pohár vízbe éhgyomorra zsírégető hatása van és egészséges is nekem bevált :)
115. Böbusz (válaszként erre: 112. - E1ed28080e)
2013. márc. 2. 08:27

Hűűűha, várom majd a fejleményeket!!! :D

Sok sikert hozzá! :)

114. Böbusz (válaszként erre: 111. - 880331b0ba)
2013. márc. 2. 08:26

Én az almaecetet a hajamra kenem... /vannak furcsaságaim/ :D :D :D de mások inni is szokták. :D

Ha ízlik, akkor hajrá! De ha sanyargatni akarod magad, akkor nem ajánlom... Ennyivel ne vedd el a kedved!!! :D

113. 880331b0ba (válaszként erre: 112. - E1ed28080e)
2013. márc. 2. 08:23

Szia Bren!! Bocs, ha becézlek, de olyan jól hangzik!! :D

Engem is csak vigasztal, amit írtál, hogy jó kis edzés a kapálás :D

Az a baj nálam, hogy a kisfiam miatt mindig van itthon "finomság", jah, és hogy olyan vagyok mint Gombóc Artúr-az étcsokit is imádom!!! :)

De erőt veszek magamon!!!!!! Megcsináljuk csajok!!!!


Hol vezsed a búzafüvet? és mennyiért? Nekem is kéne valami jó kis tisztitó kúra...

2013. márc. 2. 08:20

Elindult az 5 napos méregtelenítésem. Ma búzafüvet kell innom, hát nem egy finom nedű, de már holnap mást iszom, ez vigasztal.

Meg is mértem magam. 69,4 kg vagyok most. Remélem a végére lemegy egy-két kiló.

Az édesség és csoki témát úgy oldottam meg, hogy étcsokit vettem és a főétkezések után fél kockát megettem. Nem kívántam után a csokit, elég volt ebből a keserűből ennyi is. De ha nem tartasz otthon, akkor meg nem esel bűnbe. Csak azt bírd ki , mikor vásárolsz nem veszel ilyesmit.


Nemsokára én is elkezdek veteményezni, de megvárom mire elmennek a fagyok. Nagy kertünk van. Én sem szeretek kapálni, de gondolg azt, hogy egy óra kapálás felér egy edzéssel. Én úgy gondolom, ha intenzíven kapál az ember 1 órát, akkor az az napi tornát helyettesítette.

111. 880331b0ba (válaszként erre: 110. - Böbusz)
2013. márc. 2. 08:15

ha kapálni nem is, de ott is lehet kis gaz, azt max.. kikapod gyorsan :D

Köszi a beengedést...

Én ismerek vegát, de ő azért halat havonta egyszer eszik. Én nem bírnám hús nélkül. Hozzáteszem,nem vagyok nagy húsevő, de néha igényli a szervezetem :D Nekem az édességgel, az esti nasizással, és a mértékkel vannak gondjaim. De olvastam mit írtál az édességről, és meg akarom csinálni!!!! Jah, és több vizet kell igyak. Szted is jó az almaecetes víz??

110. Böbusz (válaszként erre: 107. - 880331b0ba)
2013. márc. 2. 08:03

Tyű, vega én nem vagyok... nem is sok vegát ismerek...


Jaj, a kapálást én sem csípem!!! :D :D :D

Túl gyenge vagyok hozzá. :D

2 percig bírom aztán nyafogok... :D


Na, de majd az erkélyen a saláta palántáimat nem kell kapálni... :P

109. Böbusz (válaszként erre: 100. - Ibolya-jazmin)
2013. márc. 2. 08:00

köszi az infokat... :)

kezdek letenni róla!!!!!!! :)

mindig belelkesedek, aztán mindig leteszek róla... :D xD

szívből kívánom, hogy tartós eredményt érjél el vele!!!!

108. Böbusz (válaszként erre: 97. - F4a3860ef3)
2013. márc. 2. 07:58

Azon nem gondolkoztál, hogy UTÁLD a csokit??!

MOst komolyan.

TUDOD, hogy hizlal, TUDOD, hogy növeli a feneked, a hasad, TUDOD, hogy gátol a fogyásban, ELLENSÉG, gyűlölnöd kellene... de tényleg!!!!!!!!!!!!

Ha sóvárogsz utána, akkor arra gondolhatsz, hogy milyen finom milyen jó... pff... pedig nem!


És ismét: FEJBEN kell eldönteni mindent!!!!!!!!!!!


Lehet vicces, de próbáld meg!!!!!!!!!!

Ismételgesd magadban, amikor megkívánod...


Más: minden napra ossz be magadnak valami édeset... HA megkívánnád legyen valami a közelben. Bármi értelmes édes... aztán gondolj arra, hogy SZÍVBŐL UTÁLOD a csokit!!! Próbáld meg! :P

107. 880331b0ba (válaszként erre: 105. - Böbusz)
2013. márc. 2. 07:55

sziasztok!! szerencsére én kertes házban lakom, így lesz helyem palántázni, veteményezni. Csak basszus, a kapálást nagyon rühellem.

Böbusz: gratula a fogyásodhoz, nem semmi!! Csinos vagy!!

Szerintem itt többen szeretnénk olvasni a naplódat, ha nem baj,beengednél minket? Kell valami motiváció, nekem legalábbis sokat segít más naplójának olvasása. Nem feltétlen a "csámcsogás" a célom :D


Én most nagyon elszánt vagyok, mindjárt jön a jó idő, és lekerül az "ápol, és eltakar" ruhák garmada:( Muszáj lesz!!! Sok sikert mindenkinek!!


Van itt köztetek vega??

106. Böbusz (válaszként erre: 96. - Tinus)
2013. márc. 2. 07:54

Nem árt a sok folyadék! :) Sokan itt is kitolnak magukkal... Pedig hasznos nagyon!!!


Én nem vittem túlzásba a mozgást :-/ pedig szokásos újévi fogadalmam... viszont lábemelgettem tévé nézés közben :D és utána leporoltam az izomstimulátoromat és egy órán keresztül röcögtettem magam. Túúúúl kényelmes vagyok... :D De bele fogok húzni a mozgásba!!!!!!!


És jelentem, 17 óra után nem ettem! :)

105. Böbusz (válaszként erre: 92. - 5427edee11)
2013. márc. 2. 07:51

Hűűűű, micsoda infok. :)

A Pexxyben most árulnak 50 Ft-ért vetőmagokat, keresek is gyorsan a felsoroltak közül... :P az emberem ki fog akadni előre látom!!! :D xD /persze jó értelemben.../


Azt egyenlőre nem tudom mi a földlabda, de négy hét még odébb van. Foglak ám nyaggatni a kérdéseimmel!!! :D :*

104. Mátimi
2013. márc. 1. 23:41

sziasztok én is fogyózok már jan 1 óta és nagyon jól megy rátok találtam és végigolvastam a hozzászólásokat és nagyon érdekelne ez a vákumos zsírbontás vagy micsoda hogy hol csinálnak ilyet és mennyiért jó lenne egy löket.


a másik az 5 napos diéta neve LEVEL én most értem a végére holnap fogok mérlegelni.

[link]

ki csalásokkal mert mondjuk kétszersült helyett abonettet és tatárbifsztek helyett pedig csirkemellett ettem.Könnyű betartani mondjuk aki kenyérfüggö és édességmániás annak nem de én januárba kezdtem és nekem már nem is hiányzik a kenyér édesség gyanánt pedig csoki helyett műzli.


meg van egy 4 napos is azt meg a jövőhéten megcsinálom próbálom ki

[link]

itt találjátok akit érdekel


2 hónap alatt kilóban nem sok mérhető viszont centikben igen nagy a változás.

ha érdekel benneteket mesélek még hisz tii még csak most kezditek én pedig 2 hónapja benne vagyok a dologban

Mindenkinek csak azt tudom javasolni tartson ki és nagyon sokat segít ez a fórum hisz itt megbeszélhetitek a mindennapjaitokat örömöt bánatot kudarcot nekem is sokat segített a fórum.

Naplómat is elolvashatja mindenki akit érdekel hisz nem rejtem el senki elől.

na szép estét és leolvadó kilókat nektek :)

103. 880331b0ba (válaszként erre: 102. - Tinus)
2013. márc. 1. 22:41

Szia!!

Igen, jó ez a dátum, hiszen kezdődik a tavasz, süt a nap, és a kedvünk is jobb lesz! Le fogunk fogyni!!!

102. Tinus (válaszként erre: 99. - 880331b0ba)
2013. márc. 1. 22:24

Szia!

Pont jókor csatlakoztál hozzánk :)) Kitartás, nagy lendület, és nyárra bombanők leszünk :)

101. Tinus (válaszként erre: 97. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 22:17

Ügyes, csak így tovább! :)


Igen, nekem is volt már amikor az édességet kívánta a szervezet... és gond nélkül eltűnt 2 tábla csoki. Vagy volt, amikor lement a vércukrom és muszáj volt valami édesség.

Ilyenkor vagy rácsapsz a kezedre, és nem nem nemszabad, vagy megengedsz magadnak egy kicsit(!), és extra testmozgást iktatsz be utána. De azért nasival csak óvatosan :)


A szép nyári ruhákért, és a beleillő testalkatért most megszenvedünk, de megéri :))

100. ibolya-jazmin (válaszként erre: 61. - Böbusz)
2013. márc. 1. 20:50
3*voltam, 2 ora egy kezeles es tobb mindenbol all, van ami kellemes es van ami faj. Van melyizom stimulalas, az olyan turheto, van a vakuum, az nagyon faj, itt megtorik a zsirt, van a hullamgep, itt a megtort zsirt a vese fele nyomjak, ez kellemes(levegovel fujodik fel egy zsak es abba vagy, szoongat :D ) es van az aromaterapia, bekennek olajokkal es betekercselnek, es fekszel 2 orat, ez uncsi, de hasznos:)
2013. márc. 1. 20:44

Sziasztok!!

Csatlakoznék én is mától, ma van pont 1-e :D

jelenleg 82 kg. vagyok 173 cm-hez, célom nyárra a 65-68 kg. Módszer: sok gyümölcs, zöldség, 5* étkezés, ebéd normális (csak fél adag)

vacsora: könnyű, fehérje, és saláta, legkésőbb 7-ig.

Mozgás: heti 5 futás-ma mondjuk kimaradt...

mellette callanetics. (ez csak a terv) de azon leszek, hogy ez így is legyen!!!

Fogyásra fel csajok!!!

98. e1ed28080e (válaszként erre: 97. - F4a3860ef3)
2013. márc. 1. 19:50
Sajnos nekem is szoktak olyan napjaim lenni, amikor csak édességet ennék. Közre játszhatnak a hormonok, vagy az erőteljesebb sport is, vagy a hold állása.
97. f4a3860ef3 (válaszként erre: 96. - Tinus)
2013. márc. 1. 18:43

En mar semmit nem eszem,csak vizet iszom.


Ma ezt tettem (bemasolom, egyszer mar leirtam):


Ma 1164.67 kalóriával többet égettél el, mint amit bevittél.


Szépen teljesítetted a mai tervet! Picit túl is teljesítetted, ehettél volna még valamit.


Ebben az ütemben heti 1.06, havi 4.54, fél év alatt pedig 27.68 kg fogyást lehet elérni.


ossz. kcl bevitel 744


sport: 194 kcl-t ir, de hozza kell tenni, hogy a sieles lejton menupontot valasztottam, ami igy nem igaz, viszont sokszor megalltam, es gondoltam akkor inkabb ezt valasztom erre kevesebb kaloriat ir, igy max tobbet egettem el, de nem csak lejton mentem, sot...az volt benne a legkevesbe.:D


Azert ezt a mai teljesitmenyt egy normal sulis napon kb 200-400-al tuti meghaladom, de az elso nap muszaj kemenynek lennem.


Az a baj, hogy total sovargok az edessegek utan. Es ami a legrosszabb, regebben olykor-olykor ettem edesseget, most tulzas nelkul kb ellennek egesznap csak azon. Volt mar massal is igy? Az etkezesemen nem valtoztattam, es mivel fel evig nem voltak falasi rohamok,ketlem,hogy azzal tul nagy gondok lennenek. Ezt az egyszeri kibillenest most jol megszenvedem, de maris jobban erzem magam, hogy leirtam ma milyen szepen teljesitettem. Ezt kar lenne elrontani.

96. Tinus
2013. márc. 1. 18:33

Elmúlt 6 óra, ez után étkezni már csak csínján (vagy inkább semmit) - ki mit tett ma a fogyás érdekében? :)


Nekem már megvolt a napi torna, márcsak a vizet kell magamba tuszkolnom, hog meglegyen a minimum 2 liter.

2013. márc. 1. 17:27

Jajj mit találtam, feltöltöm a naplómba, salátázás egy módja!


Lányok, aki szereti a retket, újhagymát, az is hidegtűrő, lehet vetni!

94. 5427edee11 (válaszként erre: 89. - Böbusz)
2013. márc. 1. 17:23

Én is így voltam, hogy a tej az kell!


DE!!!!!!!

Amióta laktózérzékeny lett a fiam (szerencsére csak szerzett és már tünetmentes) teljesen máshogy gondolom ezt.

Persze eszek tejterméket, de tudom, hogy a szervezet nem tudja hasznosítani így szükségtelen. Inkább a vaj, amit szeretek, túró, sajt, de a kávét tejjel iszom.

Tehát nem mondtam le róla, de nem is iszok gyakran!

93. 5427edee11 (válaszként erre: 87. - E1ed28080e)
2013. márc. 1. 17:20
Én a paprikát élből utálom, nyaranta 8000 tő szokott lenni, úgyhogy a könyökömön jön ki :)
92. 5427edee11 (válaszként erre: 86. - Böbusz)
2013. márc. 1. 17:19
Elvileg a talajmentit bírja, de ha húzol rá egy darabka fóliát, vagy zacsit, akkor túl éli. Teheted tejfölös pohárba is és 4 hét múlva elülteted keléstől számolva, földlabdásan. Az elfér bárhol, ablak párkány pl, 4 hét múlva meg csak nem fog már fagyni!
91. Tinus (válaszként erre: 89. - Böbusz)
2013. márc. 1. 16:42
Főleg ha az ember még hozzá is mozog, és nem csak diétázik. A sport után pedig kell a kalória-bevitel meg a fehérje, úgyhogy éhezni nem szabad :)
90. Tinus (válaszként erre: 84. - Böbusz)
2013. márc. 1. 16:41

Teljes mértékben egyetértek.


Én 1-2 évíg nem ettem kenyeret - de sajnos most megint rászokott a család... de igyekszünk újra leszokni.

Mondjuk mi egyszerűen nem vettünk, és feltaláltuk magunkat főtt ételekkel. Uzsinak csomagolt szendvics helyett (ha az ember szokott ilyet) műzliszeletek, vagy olyan korong alakú puffancs.


Első körben a vásárlást kell megállni, mert ha nincs otthon kenyér, sokkal könnyebb lemondani róla :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook