Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 1-től kezdjünk up-datezni! fórum

Március 1-től kezdjünk up-datezni! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 24. 12:07
Köszönöm, aranyosak vagytok!
2009. febr. 24. 12:00
Pontosabban megszűnt az előbbi cím. Én is jártam már így, indítottam egyet, és kidobott a rendszer.
2009. febr. 24. 11:59
Én is ezt írtam előbb, hogy jöjjön át hozzánk, de most indított egy másik címet.
2. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Zsuzso25)
2009. febr. 24. 11:58
Gyere a Norbi update fórumba, ott sokan vannak, akik segítenek átvészelni a rosszabb pillanatokat :o)
2009. febr. 24. 11:57
Sziasztok! Kétgyerekes anyuka vagyok. A kisfiam 22 hónapos, kislányom hathetes. A terhesség alatt sok kilót felszedtem, amitől szeretnék megszabadulni, mert nagyon zavar. Az up-date módszert sok ismerősön dícsérte, ezért arra gondoltam, én is kipróbálom. De mivel már sok fogyókúrát próbáltam, tudom, milyen keserves egyedül. Ezért arra gondoltam, ha Nektek is van ilyen problémátok, és összefognánk, egymást biztatva, támogatva, a tapasztalatokat egymásnak átadva, talán könnyebb lenne, többre mennénk! Ezért olyan fiatal anyukákat keresek, akik partnerek lennének ebben, és március 1-tőlelkezdenék ezt a típusú fogyókúrát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook