Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 augusztusi babák fórum

2013 augusztusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. máj. 8. 15:45
Koszonom!;)
2013. máj. 8. 13:11

Szia!


Van egy klubbunk:2013. agusztusi babák (megtelt) címmel, de jelentkezzél oda nyugodtan, illetvre tudom ajánlani a fórumok közül az ikerterhesség nevű fórumot, ott is vagyunk jópáran és ráadásul többem vagyunk augusztus körülre kiírva. Többek között én is:)

2013. máj. 8. 12:34

Sziasztok!

Szabad csatlakoznom hozzátok?

Igaz sajnos csak ritkán vagyok net közelben de én is auguszusra várom az iker lányaim;)

312. Ágica111 (válaszként erre: 311. - Matyomam)
2013. máj. 5. 20:04

Ha van kedved varrogatni filcet vegyél vékonyat és hímzőfonallal szépen lehet varrni.:)

Nevet tudtok már a manónak ? :)

2013. máj. 5. 10:41

De jó, irigyellek, amiért ilyen ügyes vagy, én kézügyességgel nem állok valami jól sajnos. Most látom igazán, mekkora kincs egy ilyen hobbi, amivel élvezettel elpepecselhetsz :) Már én is gondolkoztam rajta, hogy talán megpróbálkozhatnék kézzel varrogatni gyerekjátékokat, valahol el kell kezdeni :-) Egyébként inkább pl blogírással ütöm el az időt, bár az nem egész napos program ugye.


Nekem is nagyobbnak szokták mérni, mint az utolsó mensi alapján lenne, én már magamtól hoztam előrébb emiatt a dátumot :-).Én is Pesten lakom, és mi is kisfiút várunk :-))

310. Ágica111 (válaszként erre: 309. - Matyomam)
2013. máj. 4. 16:42

Most van időm varrni,tegnap varrtam egy mackót előtte meg filc figurákat a kiságy fölé.Elég sok anyagom van itthon szóval költenem nem nagyon kellett rá.Gyűjtögettem évek óta az anyagmintákat :)

Ma festeni fogok a kiságy fölé valami cukit.Dekoratőr vagyok szóval szeretek ilyesmit csinálni :) De tanulni is szoktam ha épp nincs eltompulva az agyam.:)A frontokat én is érzem de inkább fejfájás jön rám.Egyébként először én is Augusztus 22-re voltam kiírva de az utolsó ultrahangon nagyobbnak mérték a fiatal embert és előre csúszott a dátum.:)Egyébként Pesten élek.

Te merre?:)

2013. máj. 4. 13:51

Szia Ágica!

És konkrétan mik ezek a dolgok, amikre eddig nem tudtál időt szánni, csak most? Hátha jó tippet adsz :)

Én inkább a frontoktól szenvedek, olyankor keményedéseim vannak, aminek nem örülök.


Én aug. 22-re vagyok kiírva, mi is most kezdtük a 25. hetet :) Pesten vagy vidéken élsz?

308. Ágica111 (válaszként erre: 307. - Matyomam)
2013. máj. 3. 11:30

Szia!


Én is ki vagyok írva az elejétől fogva.Leginkább a munkám miatt és ,mert pco miatt gyógyszerrel jött össze a baba és nem akartunk kockáztatni.Én nagyon jól viselem az itthon létet.Van időm magamra ,olyan dolgokra amikre eddig nem volt.BÁr ez a meleg most kezd megviselni.Egyébként az elején nagyon paráztam,mert egy baba nem maradt meg ezért olyan óvatosan mozogtam csak amennyire tudtam ,nehogy baj legyen.Most kezdek már nyugodtabb lenni de azért mindig van valami ami miatt izgulni lehet.Ma kezdtük a 25. hetet.Bízom benne,hogy minden rendben lesz.Te mikorra vagy kiírva?:)

307. matyomam (válaszként erre: 296. - Műzoltójucus)
2013. máj. 2. 19:23

Sziasztok!

Én is augusztusra várom a babámat, most találtam rá a fórumra, és nagyon jól esne a lelkemnek beszélgetni a többi kismamával :-)


Ti hogy vagytok? Én sajnos veszélyeztetett vagyok, szinte az elejétől, most épp azért, mert a külső méhszájam kinyílt a 22. héten. Itthon fekszem amennyit tudok, bár az orvosom szerint elég lenne csak fizikai kímélet.

Nagyon szívesen venném sorstársak hozzászólását, tapasztalatait veszélyeztetett terhességről, hogy hogy viselitek az otthonlétet, meg egyáltalán az állapototokat :-)

Én sokszor nehezen viselem, bevallom szorongok és féltem a babánkat, miközben minden erőmmel próbálok pozitív maradni. Nektek hogy megy ez??

306. Ágica111 (válaszként erre: 305. - Tucsok21)
2013. ápr. 10. 15:59

Sziasztok!

Engem is kiraktak pár nap után, elég rosszul esett,mert pont háziorvos váltást intéztem és még Kaposvárra kellett járnom Pestről vérvételre szóval nem nagyon voltam online.De nem érdekel örülök,hogy klubbon kívül is van élet.Egyébként én is itthon vagyok a terhességem eleje óta de nem lógok ám állandóan a neten...:) Remélem mindenki jól van,írjatok mert szívesen dumálok :)

305. tucsok21 (válaszként erre: 295. - Csilla8282)
2013. ápr. 8. 13:51

Szia Csilla!

Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, én is úgy jártam, hogy kiraktak, bár szerencsére én nem azért nem írtam mert kórházban voltam. Ezek az anyukák egész nap otthon vannak, semmi más dolgok nincs, mint egész nap a neten lógni. Aki nem így tesz, azt kizárják a klubból. Nem szimpatikus a hozzá állás..... De nem bánkódom, rengeteg más hely van ahol nem így viselkednek. :) Neked jobbulást!!!!

304. műzoltójucus (válaszként erre: 303. - Klauka_)
2013. ápr. 5. 19:32
Most már itthon pihenünk táppénzen.
303. Klauka_ (válaszként erre: 302. - Műzoltójucus)
2013. ápr. 2. 20:16

Oviból tényleg könnyen összeszedsz bármit, bár most már az influenza szezonnak talán vége...


Méhlepényeddel biztosan minden rendben lesz :)


Mi jól vagyunk, holnap kezdjük a 21. hetet. Naggggyon megy az idő!!!

302. műzoltójucus (válaszként erre: 301. - Klauka_)
2013. ápr. 2. 16:25
Nem lesz egyszerű most az oviba a csoportomnak, de a baba egészsége miatt inkább itthon maradok és nem kockáztatok, főleg így, hogy jönnek a betegségek is és 30 gyerek közt van esélyem azt is elkapni. Szívesen mennék még, de most a baba az első.Igen, elvileg még fentebb vándorolhat a méhlepény. Reméljük így lesz és nem lesz gond.Ti hogy vagytok?
301. Klauka_ (válaszként erre: 300. - Műzoltójucus)
2013. márc. 31. 19:01

Hát ha tudnak nélkülözni, akkor inkább maradj otthon, persze ha nincs más megoldás, illetve tudod kímélni magad, na meg ha szívesen is mész, akkor menjél. Ezt (is) csak te tudhatod. :)

Későbbiekben feljebb vándorolhat a méhlepény, ugye?

300. műzoltójucus (válaszként erre: 299. - Klauka_)
2013. márc. 31. 14:53

Szia!

Mi már így fél időre 4kg-ot szedtünk fel.A gyomorsavval küzdök most nagyon sokat.Jelenleg még dolgozom, vagyis próbálkozom vissza menni. 2hetet voltam most otthon pihenni.A méhlepényem ráér a méhszájra és erős alhasi görcseim vannak. Azt mondta a doki, hogy pihenjek nehogy kinyíljon a méhszáj.Most emiatt erős dilemában vagyok, hogy járjak e még dolgozni vagy sem.

299. Klauka_ (válaszként erre: 298. - Műzoltójucus)
2013. márc. 29. 13:12

Mi volt a gond? Akkor gondolom már nem is dolgozol...


Engem leginkább a gyomor bajok kínoznak, emiatt még egy kilót sem híztam, amit mondjuk nem is nagyon bánok :) jönnek majd a kilók úgyis... Egyébként egy 15 hónapos kisfiúval vagyok itthon.

298. műzoltójucus (válaszként erre: 297. - Klauka_)
2013. márc. 29. 09:18

Szia!

Köszönöm szépen.

Megvagyunk, pihennünk kell és feküdni, mert jönnek a "gondok" sajnos. Nekem az első gyermekem és eddig úgy néz ki, hogy kislány lesz.

Ti hogy vagytok?

297. Klauka_ (válaszként erre: 296. - Műzoltójucus)
2013. márc. 29. 07:20

Szia


Nagyon szép menyasszony voltál :)

És hogy vagy?


Én második gyerkőcömet várom augusztus 21-re. Van már egy kisfiam, és úgy fest, most is kisfiú lapul a pocakban :) de április 12-én már biztosan megtudjuk.

2013. márc. 28. 21:26

Sziasztok!

Köszönöm, hogy itt lehetek. 20 hetes kismama vagyok és az első gyermekemet várom augusztusra.

2013. márc. 26. 20:25
Sziasztok!Köszi,hogy kiraktatok,ha esetleg kíváncsiak vagytok rá azért nem léptem be,mert kétszer kórházban voltam visszatartáson,mert 18hetesen megakart születni a babám,meg utána fertőzéssel bent feküdtem!Most tudtm csak feljönni ide!!Köszi az együttérzést!(nyugodtan vegyétek úgy gúnyos üzenetnek!!!!!!!!)Azért remélem senki nem éli át azt amit én átéltem,ennyit a "nagy anyukákról"
2013. márc. 11. 16:35

Sziasztok!

Július 30-ra vagyok kiírva de ez lehet + és - is pár nap!

Pécs melletti vagyok 12km-re!

20. hetet kezdtem el!

18. héten kiderült több mint valószínű kukacos lett az almám :))))))

293. lettina81 (válaszként erre: 291. - Radiramona)
2013. febr. 17. 18:29

Szia!

Én kecskeméti vagyok és ma töltöm a 13. hetet,voltam kedden uh-n és vérvételen,ha érdekel elmondom a tapasztalataimat,nem túl jó.

292. sorlyke
2013. febr. 14. 19:02
[link] Már it irunk:)
2013. febr. 14. 16:02
Sziasztok! :) Mi szombaton leszünk 12 hetesek, és hétfőn megyek genetikai uh-ra, illetve vérvételre. Annyira várom már, remélem minden rendben van a babucival. Egyébként van köztetek kecskeméti kismama?
290. Cyccahh
2013. febr. 9. 12:37
sziasztok! :) mi 14.hetesek vagyunk! :)
289. csilla8282 (válaszként erre: 288. - Klauka_)
2013. febr. 8. 19:07

Szia!

Olyan müsort én sem nézek ahol olyan dolgokról van szó!Egy müsort nézek a Lifenetworkon a Szülőszobát,de abba sosincsenek olyan ijesztő dolgok,csak ezért nézem!Most végül is inkább az foglalkoztat,hogy mikor fogom végre érezni amikor mozog egyet,mert még sajnos nem érzem,de a védőnőm azt mondta,hogy most már egyre közelebb van,mikor érezni fogom!Most (a dokik szerint)16hetes vagyok,szerintem inkább 17.Különben nagyon "élvezem"az egészet,kivéve mikor rosszul vagyok reggelente,még mindig néha!:(Aranyos lehet a kisfiad,nekem 2unokatesóm van,és emlékszem rá milyen édesek voltak!Te már tudod,hogy most mi lesz?

288. Klauka_ (válaszként erre: 287. - Csilla8282)
2013. febr. 6. 12:26

Szia


Hát azt én is tudom, és tapasztalom, hogy szívesen jönnek mások a rémtörténetekkel, azt kifejezetten bírom, mikor mondják, hogy: Áhhh, inkább nem is mondom... na de mégis, mert tudod, hát ilyen is van... bla-bla-bla... meg a sok rémtörténet a tv-ben betegségekről, komplikációkról. Persze tudjuk hogy van ilyen és szörnyű, de ez a média-központú élet szerintem nagyon megterhelő. Persze én is nézek tv-t, de kizárólag könnyed, szórakoztató műsorokat, és azonnal elkapcsolom, hogy olyan jön...


Egyébként nekem van már egy 13 hónapos kisfiam. Érdekes, hogy én magam nagy hipohonder vagyok, de a terhességem miatt sohasem aggódtam túlságosan, csak amolyan egészséges mértékben. A szüléssel meg ne foglalkozz, ráérsz még ezen töprengeni. Én már tudom, hogy mi vár ránk, és nem lesz egy sétagalopp, de ki lehet bírni csak erősnek kell lenni és sohasem feladni!!!!


Csilla, ez az egész várandóság egy természetes folyamat, mi nők erre vagyunk kitalálva!!! :)

287. csilla8282 (válaszként erre: 270. - Klauka_)
2013. febr. 5. 18:03
Szia Klauka!Igen az első gyerekem!:))Nem tudom miért félek ennyire,talán azért,mert sok "hülye"történetet hallottam már!Tudod,lehet,hogy te is átestél ezen,de ha valaki ismerős megtudja,hogy kisbabám lesz egyből elkezdi mesélni,és nem mindegyik történet szívmelengető!De különben egy kicsit kevessebbet gondoltam rá,hogy mi lesz,főleg mióta voltunk 12hetes UH-n és láttam,és láttam hogyan mozog,és tök jó volt!Neked első gyereked lesz?
286. sorlyke (válaszként erre: 285. - Wombat)
2013. febr. 3. 10:39

szia ide várunk téged is:)


[link]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook