Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januári babák fórum

2012 januári babák (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 21. 16:57

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok. Clostilbeggyt után tegnap kaptam dupla adag Choragont a tüszők megrepesztésére, így a napokban lesz ovulációm. Május 8-ra nem várom, nagyon bízom benne, hogy most összejön és nem kell már tovább várni. Már régóta próbálkozunk.

7 db tüszőm van, amik 19 mm-esek, tehát nagy esélyem van a terhességre, csak remélem azért nem lesznek túl sokan! 2-öt szívesen bevállalnék azért, egy kisfiút és egy kislányt!

19. Andika'77 (válaszként erre: 17. - Laus87)
2011. ápr. 21. 16:35

Köszönöm szépen!:-)

Én még holnaputánra várom,aztán a következőt május 20.körül már nem várom:-)).

Engem megkért az orvosom,hogy várjuk meg a 3 mensikét,hogy testileg és lelkileg is rendbe jöjjek.

Ez lesz a 3.:-)

18. homern
2011. ápr. 21. 15:49

Jóég,hogy eltelt az idő!

Még nemrég csatlakoztam a 2010 januári babásokhoz :)

Emlékszem 13-án volt meg utoljára,29-én fogant,máj 10én már pozitív volt a teszt..

Sok-sok pozitív tesztet kívánok Nektek ,egy babánál csodálatosabb dolog nincs is szerintem :)

17. Laus87
2011. ápr. 21. 15:40
Andika: Akkor így utólag is boldog 34. szülinapot! :DD És remélem nálatok is lesz baba. Csabi (férjem) is már nagyon várja a picit, rengeteg olyan nő ismerősöm van (25-35 név közöttiek) akik szeretnének babát de a párjuk/férjuk nem. Szegénykéim! Ki mikorra nem várja? Én Május 13.-ra, Jajj de messze van még :(
16. Andika'77 (válaszként erre: 14. - Laus87)
2011. ápr. 21. 15:09
Még határeset vagyok:-))),szoktam mondani!;-)
15. Andika'77 (válaszként erre: 13. - Ejjjka)
2011. ápr. 21. 15:09

Igen,ezt ma már én is tudom!

Eddig csak a munka,meg a hajtás,hogy legyen lakás,

hitelek,stb...

A baba végül is pikk-pakk összejött,de hát nem mindegy milyen stresszes a mami(még ha nem is hiszi magát annak),csak éppen nem maradt velem:-(.

A másik,hogy én 30 éves koromban kezdtem azt érezni,hogy eljött az idő,hogy édesanya legyek,de az akkori párom nem akarta,illetve csak húzta az időt,aztán én meg meguntam és vége lett.A mostani párom alig várja,hogy közös babánk legyen,de uyge én nem mertem rögtön belevágni,így megint eltelt 2 és fél év,aztán hipp-hopp 2 hete 34 lettem:-).

Lakásunk már van,persze hiteles,de már van hová hazavinni a picikénket ha jönni szeretne,mi tárt karokkal várjuk:-)!

Sok csinos ,fiatal ismerősöm van,akinél szintén nehezen akar jönni a babuci,én sem értem mi lehet ez,ezért is gondolok a rohanó életmódra,hogy egy kicsit relax és akkor minden megoldódik remélhetőleg!

Én is azon leszek,hogy segítsük egymást mindenben,rám számíthattok és ha csatlakoznak a többiek is a másik fórumról babával a pocijukban,akkor meglátjátok,Ők is nagyon kedvesek és jófejek!!És fiatalok:-))!

14. Laus87
2011. ápr. 21. 14:46

:DDDDD

Andi! Te se vártál túl sokáig!

13. Ejjjka (válaszként erre: 10. - Andika'77)
2011. ápr. 21. 14:40

Én is úgy gondoltam, hogy amikor elhatározzuk, akkor egyből össze is fog jönni. Hisz valaki egy véletlen nem védekezés alkalmával is teherbe esik. Aztán mikor már tüzetesebben utána olvastam, akkor jöttem rá, hogy nem egészen így megy ez. :)

Kort tekintve ahogy nézem én a közép mezőnyben vagyok, idén leszek 28 éves.

A lényeg, hogy maradjunk mindig vidámak, és ha épp rossz passzban van valaki, akkor igyekezzünk túl segíteni rajta :)

2011. ápr. 21. 14:35

Szia Laus!;-)

Minél többen leszünk,annál jobb!

Azt néztem,hogy mindenki milyen kis fiatalka még:-)de igazatok van,nem kell addig várni,mint én vártam,mert most meg kapkodhatok:-)!

11. Andika'77 (válaszként erre: 5. - Zoé00)
2011. ápr. 21. 14:30
Zoé,Nektek is sok szerencsét és sikert kívánok akár egy,akár több babához!!!!!!!
10. Andika'77 (válaszként erre: 4. - Ejjjka)
2011. ápr. 21. 14:28

Szia Ejjjka!

Köszönöm szépen,aranyos vagy!

Sajnos nagyon stresszes világban élünk,néha már észre sem vesszük,de akkor is ez van.Hajtás a m.helyen,stb...A szervezetünk meg így reagálja le...meg még van egy csomó más oka is biztosan,hogy mitől lesz ennyi Angyalka...

Én is eddig vártam,azt hittem kigondolom és úgy is lesz...hát az egyik fele sikerült,a másik nem:-(.

De új reményekkel telve itt vagyok és bízom abban,hogy mindannyian megkapjuk a várva várt kisbabánkat(vagy többet is:-)))és itt már csak szép és jó dolgokról fogunk beszélgetni!

2011. ápr. 21. 14:28
Zoé! Kitartás! Remélem sikerülni fog!
8. Ejjjka (válaszként erre: 5. - Zoé00)
2011. ápr. 21. 14:21

Jajj, akkor nem egyszerű a te eseted sem....

És nem szedsz semmit ami esetleg elősegíthetné? (barátcserje, méhpempő, stb ?

2011. ápr. 21. 14:19

Sziasztok!

Ha nem baj én is szívesen csatlakoznék. Laurának hívnak, férjemet Csabinak. Én 24 éves vagyok, ő 27 (nem sokára 28 lesz). 4 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk együtt. Tavaly szeptemberben úgy döntöttünk, h. jöhet a baba. Azóta nem sikerült, de bízunk benne most fog. Ha minden ól megy a babóka januári lesz. 13.-án jött meg.

6. Ejjjka (válaszként erre: 3. - Zoé00)
2011. ápr. 21. 14:19
Onnan, hogy nem jött meg a mensim, már 2 hetet késett, a tesztek persze negatívak, és így elmentem nődokihoz. Ott UH-on állapította meg, hogy kimaradt. Csak az az érdekes, hogy még soha nem volt ilyen, csak épp abban a hónapban amikor elkezdtük a babaprojektet. :)
2011. ápr. 21. 14:19

Nálunk úgy néz ki, hogy 2 éve próbálkozunk a babával, igaz ebből nem volt minden hónap élesbe, de úgy nagyjából 2 év. Nem jött össze, egyszer sem, elmentünk kivizsgálásra, ahol semmi nem derült ki. Nagyon pici prolaktin szint, de az orvos szerint szóra sem érdemes. Ennyi.

Ápr. 1én volt az első inszem, ami sajnos sikertelen volt, de megyünk tovább, nem adjuk fel, holnap megyek a 3. napi UH-ra és kezdhetjük a második inszemet, ami remélem sikeres lesz, sőt, abban is reménykedem, hogy ikrek költözzenek be hozzánk:)

4. Ejjjka (válaszként erre: 9. - Andika'77)
2011. ápr. 21. 14:17

Szia!

Nagyon sajnálom a történteket. :( Mostanában annyi ilyet hallani, nem tudom miért... :(

Csak pozitívan előre :) Remélem ebben a hónapban MINDENKI sikerrel jár!

3. Zoé00 (válaszként erre: 1. - Ejjjka)
2011. ápr. 21. 14:16
Honnan tudod, hogy kimaradt a pé-d?
2011. ápr. 21. 14:16

Juhuuu mennyien vagytok, úgy örülök!

Remélem mindenkinek valóra válik az álma!

Nekem az egyik, hogy legyen itt egy jó kis csapat, ahol mindenkihez beköltözik egy kis manó és egymást segítve, támogatva tudjunk véghez vinni azt a bizonyos 9 hónapot, amit már mindenki annyira vár:)

1. Ejjjka (válaszként erre: 7. - Jeju)
2011. ápr. 21. 14:14

Szia!

Nekem elméletileg ezen a hét végén kell lennie a peteérésemnek. Remélem lesz is, mert az előző hónapban kimaradt.

Mivel követted nyomon, hogy mikor volt pé-d? Én csak a hőmet mérem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook