Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januári babák fórum

2012 januári babák (beszélgetős fórum)


50. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 49. - Zsiráfné)
2011. ápr. 24. 21:08

Szia!


Én ugyan ilyen tüneteket észleltem magamon az előző hónapban, biztos voltam benne hogy baba lesz de végül megjött....viszont akkor is ilyen tüneteim voltak amikor az első babámmal terhes lettem....de sajnos őt elvesztettem.....


Most vannak hasonló tünetek +cicifájás +puffadtság érzet.... én május 3.-án tesztelek ha addig nem jön meg de azt vallom hogy amíg nincs mensi addig minden csak pozitív előjel lehet!!!Mert addig van remény!!!!:-)))))


Első baba lenne???

49. zsiráfné (válaszként erre: 61. - Kelemariann)
2011. ápr. 24. 20:33

Március óta. Gyanítom, hogy már akkor elindult valami... olyan furi volt a mensesem, mint még soha.

Sajnos ez nem úgy megy, hogy bemegyek a boltba és megveszem. Pedig mi nők mint ahogy mindent, ezt is azonnal akarjuk.

Mérem a hőmet már elég régóta, érzem az ovulációt, tehát időzíteni elég jól tudunk. Most már tényleg csak a szerencsén múlik.

Mint előző hónapban is eléggé szurkál az alhasam, hol jobb, hol bal oldalon, nem tudom ezt vehetem-e biztatónak.

48. Zoé00 (válaszként erre: 62. - Dorimami)
2011. ápr. 24. 20:17

Hellooooooo!


Üdv köztünk!!!

47. Zoé00 (válaszként erre: 60. - Kelemariann)
2011. ápr. 24. 20:16

Köszi az infót!


Kéne fórum táblázatot csinálni, hogy ki mikor fog tesztelni, kinek mikor lett pozitív és hasonlók:)


Azt hogyan kell?

46. kelemariann (válaszként erre: 44. - Laus87)
2011. ápr. 23. 15:38

Köszi, aranyos vagy!

Én május 6-nál előbb nem szeretnék tesztelni, de majd meglátom meddig bírom.

2011. ápr. 23. 15:34

Sziasztok!


Remélem lassan mindenki elkészül a süti sütéssel és tojásfestéssel, sonkafőzéssel.

Én is mindenkinek nagyon kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

Drukkolok mindenkinek! Ennek a nyuszinak idén sok kis babócát kell hoznia!

44. Laus87
2011. ápr. 23. 13:02

Hali!


Henyke: Gratula a kislányodhoz Nikihez, tényleg csodálatos leeht hogy így várja már a kistesót..megy neked is a drukk, remélem sikerül neked IS!!!


Etka: Üdv! Gr

atula a kisfiadhoz, megy a drukk neked is. Az már nagyon jó jel ha vannak tüneteid!


Jeju: Kitartás! Sok tünetet kívánok neked! :P Te is mindjárt teszteletsz ammázlista ;D


Mariann: Drukkolok! A tüszőidhez is gratula és remélem sikerül! :PP


Zoé: :DDD


Én nem érzek semmit (jó igaz, nem rég volt meg 1,5 hete). Várom már a Május 13-át, de olyan messze van még! Ki is tesztel először???


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET (és akinek most esedékes annak) SIKERES BABAGYÁRTÁST :PPP

43. Laus87
2011. ápr. 23. 12:44

Sziasztok!

Jövök visszaolvasni, és válaszolgatni...addig is pussz mindenkinek...

42. Zoé00
2011. ápr. 23. 10:46

Sziasztok csajok!


Először is KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!

Kevés locsolót:)))


Hogy vagytok??? Főzi már mindenki a jó kis sonkát tojással? Nyami nyami, éhes is lettem!


Tegnap voltam BMC-ben, 3. napom volt, megnéztek UH-n és csak annyit mondott a doktor bácsi, hogy tökéletes, mehet a 2. inszem:) Szóval már 2 szurin túl is vagyok, jövő hét utáni héten már kapom is a kis legényeket:)

2011. ápr. 22. 20:17

Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden Kismaminak és Leendő Kismaminak is!!!

puszi Lányok!;-)

40. kelemariann (válaszként erre: 38. - Ejjjka)
2011. ápr. 22. 13:32
A hasszurka szerintem akkor nálad is ovulációt jelez. Esetleg vegyél ovulációs tesztet, én még nem próbáltam, azzal biztosra mehet az ember.
39. kelemariann (válaszként erre: 37. - Ejjjka)
2011. ápr. 22. 13:31
Én szedtem tavaly még a Hormeel cseppeket, ami szintén ciklus rendező homeopátiás szer, bárki meg veheti a gyógyszertárba. Nekem ez nem segített, de lehet érdemes azzal is próbálkozni. De tényleg a legcélravezetőbb egy orvossal megbeszélni, ha látja a véreredményed, mindjárt tudni fogja mi kell neked.
38. Ejjjka
2011. ápr. 22. 13:28
Szóval akkor a mensihez hasonló szúrkálás, pici görcsöcske jelenthet ovulációt? Mert most nekem is szurkálódik elég rendesen. Most a 13. napon járok. :)
37. Ejjjka (válaszként erre: 34. - Kelemariann)
2011. ápr. 22. 13:27
kelemariann, köszönöm a választ. :) Akkor ez jóval összetettebb dolog, mint ahogy én gondoltam. Ha most nem fog összejönni a babó, akkor valószínű felkeresek egy dokit, aki előnyben részesíti a homeopátiás gyógymódot. Mint írtam, én még csak ismerkedek ezekkel, de én is hiszek benne, főleg, ha olvasok pozitív véleményeket is vele kapcsolatban.
36. Ejjjka (válaszként erre: 30. - Jeju)
2011. ápr. 22. 13:24
Remélem én is meg fogom tudni állapítani a hőgőrbéből, hogy mikor van. :)
35. kelemariann (válaszként erre: 34. - Kelemariann)
2011. ápr. 22. 13:21

Szerintem a 7 db 19 mm-es tüszőimet a homeopátiás golyóknak is köszönhetem, mert amit a 8. napon szedek az pont a peteérést segíti elő. Amit a 21. napon az pedig a megtapadást támogatja.

Sok sikert Neked is!

34. kelemariann (válaszként erre: 26. - Ejjjka)
2011. ápr. 22. 13:18

Szia Ejjjka!


A homeopátiás golyókkal kapcsolatban azt tudom neked tanácsolni, hogy mindenképp keress meg egy homeopátiás orvost, aki ért hozzá.

Én egyszer a magas prolaktin szintemre szedem a Prolaktinum nevű szert, aztán a ciklus 8. napján a Fulliculinumot, aztán a 21. napon a Luteinumot. Ezek többféle higításban vannak, nagyon fontos, hogy a számodra megfelelőt kapd. Ez mellett szedek alkati szereket is.

Én nagyon hiszek bennük, biztos ez is kell hozzá, de tényleg használnak. Kezdődő pajzsmirigy alulműködésre utalt a vérvételem januárban, aztán egy hónap múlva már teljesen jó lett a vérképem és a prolaktinom is szépen visszaállt, csak ezt sem szabad abbahagyni, mint a Bromocriptint.

2011. ápr. 22. 13:14

Gyűlik-gyűlik a csapat, egyre többen leszünk. :)

Ma már eléggé szúr, feszül alul a hasam, gondolom ez már az ovuláció lesz. Remélem tényleg kirepednek a tüszők és nem lesz ciszta belőlük. Bár a 2 injekciónak meg kell tenniük a hatásukat.

32. jeju
2011. ápr. 22. 12:57

Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok a babásodáshoz!!

Én április 30ra nem várom, eddig semmi tünet. A fiamnál mellbimbó érzékenység volt és puffadás a korai tünetem, ezek még nem jelentkeztek:(

31. jeju
2011. ápr. 22. 12:56
Nekem az előző terhességemnél ikrek voltak a pocimban, de csak egy maradt meg. A 8. héten az egyiknek már nem dobogott a kis szíve, aztán szépen felszívódott, de megmaradt az én gyönyörű kisfiam:)
30. jeju (válaszként erre: 1. - Ejjjka)
2011. ápr. 22. 12:48
szia, én hőmérőzöm, és ovu tesztet is használtam, ebben a ciklusban először. Nekem 26 és 34 nap között ingadozik a ciklusom valahol, úgyhogy így könnyebb belőni:) Most ki is derült, hogy később van mint ahogy én vártam.
29. Ejjjka
2011. ápr. 22. 12:16
Szia-szia! Mindenki nevében üdvözöllek téged is, eltűntek a többiek. Most én sem leszek 2 napig, remélem sok vissza olvasnivalóm lesz majd :) Nagyon tündéri a kisfiad. Ő is várja már a kistesó érkezését?
2011. ápr. 22. 10:01
Sziasztok én is csatlakoznék hozzátok ha lehet és ápr. 28-ra nem várom szeretnénk kistesot a fiamnak aki most nyáron lesz 7 éves. Tüneteim már vannak cicifájás meg hasszurka remélem kisteso van a dologban . :D
27. Ejjjka (válaszként erre: 25. - Henyke)
2011. ápr. 22. 09:13

Szia!

Üdv ebben a remek csapatban :) Akkor lehet, hogy te leszel az első tesztelő közöttünk? Remélem az első aki a jó híreket hozza és elindítja a poitív folyamatot :)

Ez annyira jó lehet, ha a nagy tesó ennyire várja, hogy legyen neki kistesója.

26. Ejjjka (válaszként erre: 24. - Kelemariann)
2011. ápr. 22. 09:11

Szia!

Húúú, akkor tényleg nagy esély lesz az ikrekre. Jaj de jó! Remélem ikerül :)

Megkérdezhetem, hogy mi a neve a homeopátiás bogyónak amit szedsz? Én még csak most ismerkedek ezekkel, így érdekelne. :) Előre is köszi

25. Henyke
2011. ápr. 22. 07:30

Sziasztok Lányok!


Csatlakoznék Hozzátok! Május 2-re NEM várom, remélem most sikerül a kistesó. Már van egy 23 hónapos kislányom, aki nagyon várja már a tesóját. Tavaly (május) az első próbálkozásra sikerült is, de sajnos a 7. héten elment a baba.:( Utána vártunk 3 hónapot, azóta még nem sikerült. Voltam hormonvizsgálaton negatÍv eredményem volt (Nikim előtt volt probléma, de gyógyszerrel helyre rakta a dokim), most hétfőn meg elmentek uh-ra középidőben, és szép hatalmas tüszőt láttunk, alig fért el a monitoron.:) Szóval minden rendben van odabenn, nincs semmilyen akadálya a kisbabónak.


Nagyon drukkolok MINDENKINEK, hogy pozitÍv tesztünk legyen!!!:) Puszi!

24. kelemariann (válaszként erre: 21. - Zoé00)
2011. ápr. 21. 20:14

Igen, úgy is mondhatjuk, hogy terminált. Tegnap volt az UH és három orvos is csodálta a tüszőimet. Mondjuk ezeket a tüszőket nem csak a clostilbeggytnek köszönhetem, hanem a homeopátiás golyóknak is amiket mellette szedek.

Köszönöm a drukkokat, én is mindenkiért izgulok.

Ha most tényleg összejön, akkor a férjem születésnapja lesz a szülés várható ideje! :)

23. Zoé00 (válaszként erre: 22. - Laus87)
2011. ápr. 21. 18:47

Én nagyon tudnék örülni ikreknek, lehet az elején nehezebb, de aztán nagyon jópofa tud lenni!


Nekem már mind1, csak sikerüljön!


Számoltam a napokat, holnap lesz a 3 napom, szerintem május 1-2 fele az inszem, és + 14 nap múlva lehet tesztelni. Juj de várom már!

22. Laus87
2011. ápr. 21. 18:41

Szia!

Azta! Na reméljük ikreitek lesznek :P

Drukkolok, hogy sikerüljön!

21. Zoé00 (válaszként erre: 20. - Kelemariann)
2011. ápr. 21. 18:19

Akkor ez most terminált együttlét nektek?


Nagyon szépe redmény a 7 db tüsző, főleg hogy 19 mm-sek, tuti ikrek lesznek:)

De úgy legyen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook