Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januári babák fórum

2012 januári babák (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 25. 16:39

Gratulálok a menyasszonyoknak! Biztos minden nagyon szép lesz!! Nekem is lassan 1 éves évforduló:)


Mondjátok meg lányok, hogy lehetek ilyan beteg?? Kb 1 hónapja szedem az elevitet, az nem arra való, hogy feltöltse a szervezetet vitaminnal?Én meg most vagyok olyan beteg, mint már nagyon régen...borzasztó

79. zsiráfné (válaszként erre: 78. - 4bd8ba24e4)
2011. ápr. 25. 15:47

mi sem terveztünk nagy esküvőt, nagyon távol áll tőlünk a klasszikus lagzi.

aznap a két szertartás, este vacsora a családdal, és vasárnap egy kerti parti, hogy a barátokat se hagyjuk ki. :)

78. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 77. - Zsiráfné)
2011. ápr. 25. 15:34

Az esküvőn olyan 25-30-an utána uzsonna lesz mert 13órakkor lesz az esküvő utána fényképezkedés mire odaérünk a párom szüleihez az ebéd már későn van a vacsora meg még korán:-))Ott olyan 10-15-en!!!

Szűk körű csendes, meghitt esküvőt szerettünk volna.....nagyon sok rossz ért minket eddig ebben az évben nem akartunk nagy felhajtást!!!!

77. zsiráfné (válaszként erre: 75. - 4bd8ba24e4)
2011. ápr. 25. 15:29

Biztos minden rendben lesz. De azt gondolom ez így van rendjén, hogy a nagy nap feszültté tesz egy kicsit mindannyiunkat. :))

Sokan lesztek?

76. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 74. - Zsiráfné)
2011. ápr. 25. 15:29
freemail-es e-mail cimmel is működik????
75. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 67. - Zsiráfné)
2011. ápr. 25. 15:28

Szia!

Nektek is gratulálok!!!Igen most szombaton lesz a nagy nap!!!

Nem érzem magam idegesnek de biztos hogy feszült vagyok mert nagyon könnyen fel kapom a vizet és az emésztésem sem az igazi meg össze vissza álmodok mindenfélét.....

2011. ápr. 25. 14:50

Mariann, az első emailt is engedélyeztem, de ezek szerint csak gmaileessel működik. Engedélyeztem azt is.


Henyke!

igazad van, egyszerűbb lenne ha nem kéne másik oldalra lépkedni. Ha te már tudod ez hogyan működik meg tudnád csinálni? ha nem nagy gond.

én is hétvégén tesztelek! remélem mindannyian örülhetünk! :)

73. Henyke
2011. ápr. 25. 13:59

Sziasztok Lányok!


Visszaolvastalak Titeket! (nem voltunk itthon hétvégén)

Először is Kellemes Ünnepeket kÍvánok Nektek!!!

Üdv. az újaknak, és nagyon drukkolok mindenkinek!!!:) A leendő Feleségeknek is gratulálok:)

Én hétvégén tesztelek, nagyon izgulok. A szokásos terhességi tüneteim megvannak, de eddig minden hónapban megviccelt. Az ovu teszt nagyon bevált nekem, hiszen az uh-val szép érett tüszőt láttunk, és a teszt is akkor volt pozitÍv, szóval van remény!:))

Zsiráfné! Itt is lehet táblázatot készÍteni, Írni kell Hoxának, és azonnal lesz hozzáférhető táblázatunk, ami majd itt lesz látható a "hozzászólás" alatt. Nekem jó az is hogy abba a táblázatba Írogatunk, amit Ti készÍtettetek, de lehet Így egyszerűbb lenne. Azért elküldöm én is a cÍmet. :)

72. zsiráfné (válaszként erre: 71. - Ejjjka)
2011. ápr. 25. 12:50
én is látom ejjka. :) hurrá. működik!
71. Ejjjka
2011. ápr. 25. 12:45

nekem sikerült beleírnom elvileg :)

remélem nem csak én látom :)

2011. ápr. 25. 12:42
na elvileg elküldtem egy linket nektek, remélem így működik. ha mégsem majd kitaláljuk... :)
69. Ejjjka (válaszként erre: 68. - Zsiráfné)
2011. ápr. 25. 12:34

Szia!

Már el is küldtem :)

Köszi a táblázatot!

2011. ápr. 25. 12:30

Lányok!


kész a táblázat! Küldhetitek az email címeket, ha nektek így megfelel.

67. zsiráfné (válaszként erre: 65. - 4bd8ba24e4)
2011. ápr. 25. 12:29

Most április 30? azta. Gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok! :)

Nekünk júli 23-án lesz az esküvőnk. Nagyon közeleg már az is. Izgulsz már?

66. Ejjjka
2011. ápr. 25. 12:22

Sziasztok!

Ismét Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Látom újabb tagokkal bővült a fórum, de jóóó! Üdv mindenkinek! Ma még nem sok időm van, úgyhogy holnap fogok rendesen visszaolvasni.

Addig is jó pihenést és babásodást mindenkinek! :)

2011. ápr. 25. 12:04

Sziasztok!!

Kellemes ünnepeket Mindenkinek!!!

Doriss üdv köztünk!!!

Én 30.-án férjhez megyek és ha isten is úgy akarja május 3.-án nem jön meg és pozitív lesz a teszt!!!

Na az lenne az igazi nászajándék!!!!!!

Tesztem nekem is van mert előző hónapban megviccelt a szervezetem így csináltam vagy hármat persze mind negatív lett....úgy döntöttem most csak a nem várt napján vagy utána tesztelek!!!Persze csak ha addig nem jön meg!!!!!!

2011. ápr. 25. 11:56
ok, akkor majd tesztelünk együtt, ha addig nem jön meg.:)
63. zsiráfné (válaszként erre: 62. - 0a4d58f5d8)
2011. ápr. 25. 11:52

Én tegnap hajnalban csináltam egyet, valamiért nem bírtam magammal. Persze negatív lett. Remélem csak azért mert még korai volt...

Majd a héten veszek, de hét gégénél előbb nem tesztelek. Lehet csak május 1-jén. :)

2011. ápr. 25. 11:47
Ezek szerint igen:)) Vettem már egy tesztet, de nem merem megcsinálni. Neked van? Mikor csinálod meg?
61. zsiráfné (válaszként erre: 59. - 0a4d58f5d8)
2011. ápr. 25. 11:45
Szia Doriss! Üdv köztünk. :) Akkor nagyjából egyszerre nem várjuk. :D
60. zsiráfné (válaszként erre: 58. - Kelemariann)
2011. ápr. 25. 11:45

oké, akkor még azt is beleszerkesztetem a párommal. :D

googliban csináltuk, úgy lesz hozzá mindenki jogosult ha priviben elkülditek az email címeteket és engedélyeztetem. sajnos csak így lehet, mert az a tulaj aki csinálta. remélem nem gond.

gondolom ha jogosultak vagytok akkor bele is tudtok írni, nem értek hozzá.

2011. ápr. 25. 11:41

Sziasztok, csatlakoznék hozzátok, ha lehet. Ápr. végére nem várom, sajnos pontosat nem tudok, mert nem normális a ciklusom. Először próbálkozunk, de már ezt is olyan nehéz kivárni, minden tiszteletem azoké, akik hónapok vagy évek óta várnak.

Mindenkinek pozitív tesztet kívánok!!

58. kelemariann (válaszként erre: 57. - Zsiráfné)
2011. ápr. 25. 11:23

Szerintem még az legyen benne a tesztelés idején kívül, hogy mikor lett pozitív.

Jajj, remélem végre pozitívat láthatunk sokan, én ki fogok ugrani örömbe a bőrömből, ha így lesz. ;)

Így kell lennie!

2011. ápr. 25. 10:42
Mi legyen benne? nicknév, ovuláció, nem várt mensi, tesztelés ideje?
56. kelemariann (válaszként erre: 55. - Zsiráfné)
2011. ápr. 25. 10:25
Oké!
55. zsiráfné (válaszként erre: 54. - Kelemariann)
2011. ápr. 25. 10:05
lehet, hogy kistúrja a szeme, de én sem találtam a hoxán olyan helyet ahol lehet táblázatot készíteni, viszont a googleval lehet. ha gondoljátok én megpróbálhatom elkészíteni.
54. kelemariann (válaszként erre: 47. - Zoé00)
2011. ápr. 25. 09:32

Ezt sajnos nem tudom, de majd utánanézek.


Mindenkinek sok locsolót!

53. zsiráfné (válaszként erre: 52. - 4bd8ba24e4)
2011. ápr. 25. 09:17

Jó reggelt, és mindenkinek annyi locsolót amennyit szeretne. :)


Igen, én is úgy hallottam, hogy nagyon sokan keresik még a régi hőmérőt.

Végülis jobb később, mint soha rájönni a helyes használatra. :D


Képzeljétek nagy nálunk az izgalom mert a barátnőm péntekre volt kiírva de még semmi. Úgy tűnik nagyon jól érzi még magát a babó, csak mi vagyunk ilyen türelmetlenek itt kint. :))


Szép napot mindenkinek!

52. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 51. - Zsiráfné)
2011. ápr. 24. 23:56

Sajnos a digitális hőmérőknek van egy olyan rossz tulajdonsága hogy csalnak pár tized fokot!!!

Én gyógyszertárban dolgoztam és mindenki vagy legalábbis a 70% a régi hagyományos higanyos lázmérőket kereste...azokat meg folyamatosan kivonják a forgalomból mert nem felelnek meg az EU-nak!!!


Így tényleg úgy ad viszonylag pontos eredményt ahogy Te használod!!!:-))))))

51. zsiráfné (válaszként erre: 50. - 4bd8ba24e4)
2011. ápr. 24. 21:18

:) így igaz, ahogy mondod. a remény hal meg utoljára.

előző ciklusban is ezek voltak a tünetek, mondjuk akkor sokkal jobban éreztem, egyik nap azt hittem nem tudok dolgozni menni, annyira görcsölt az alhasam. és végül megjött nekem is, de mint írtam olyat láttam amikor megjött,amit eddig nem.

de azzal biztatom magam, hogy piszok gyorsan telnek a napok...

igen első baba lesz (fő a pozitív hozzáállás).


nem tudom ki méri az ébredési hőjét, talán tudjátok is, de nekem újdonság volt, hogy mindenhol azt olvasom, hogy aki digitálissal már az ne vegye ki amikor csipog, hanem hagyja még mérni. furcsálltam ezt eddig mert úgy gondoltam akkor csipog amikor már nem nő tovább a hő. de ma reggel kipróbáltam: és tényleg. csipogás után még bent hagytam és 2 tizeddel többet mutatott...

ezentúl csakis így fogom mérni. ha nektek ez nem újdonság, akkor elnézést a hosszú hsz miatt.

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook