Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt fórum

2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2622. sovanne1
2013. febr. 27. 17:26
Ha van valakinek olcsó szállásötlete Balatonon akkor kérem szépen szóljon mert akkor az idén mi is tudnánkk nyaralni menni :) amúgy meg nem :(
2621. pidiko (válaszként erre: 2619. - Bea0124)
2013. febr. 26. 17:23
mi voltunk Vivivel nyaralni tán 5 hetes volt:)
2620. pidiko (válaszként erre: 2618. - Sovanne1)
2013. febr. 26. 17:21
a héten nem tudok dokihoz menni kenem canestennel
2619. Bea0124
2013. febr. 26. 16:55

Sziasztok én is vagyok hát Ildikó tuti ez a fránya vírus lehetett.

Mi velünk már minden ok.A pici rettenet hogy mennyit mozog :-D

Most épp nézelődök úgy elmennék kb augusztus közepén vége felé valamerre nyaralni vagy kirándulni igazából egy két éjjelre gondoltam a Balaton mellett.Igaz Izabella még pici lesz de...

Olcsó szállást keresek,hát kíváncsi vagyok mire jutok majd.Páromnak megsem említettem terveim :-D

Esetleg tud valaki nekem infót írni balatonberényről ?


Amúgy hogy vagytok?

Tök durva hogy pénteken már március...

2618. sovanne1
2013. febr. 26. 16:46

Oh szegèny"!!! Nem irigyellek! De elmész a viszketéssel dokihoz?


Most nem azért de hova lett mindenki????

2617. pidiko
2013. febr. 26. 13:20

Sziasztok:)

Bocsi kicsit eltűntem de olvasni azért olvastalak titeket csak írni nem tudtam mert telóról voltam és onnan nehézkes.

Sajna úgy néz ki nekünk ez a hónap kimarad úgy néz ki valami szar bacim van ott lett mert fáj és már viszket ja és elég száraz is voltam ott lent hétvégén:( Aztán ehhez tegnap hozzá jött egy durva hasmenés is tegnap konkrétan a város közepén lettem rosszul szédültem meg hányingerem volt meg először hasgörcs végül hasmars:S Apának haza kellett jönni a kocsiért hogy hazavigyen máshogy nem értem volna haza:S Ezután a délután nagy részében a wc-re szaladgáltam mostanra jobban vagyok még nem nagyon kellett mennem viszont fáj ott lent mindenem:S ja a doki is így kimarad valószínű jövőhéten hacsak nem lesz jobb ja és slussz poénként apának tegnap bejelentette az urológus hogy a 3 hete végzett vesekő zúzás csak 3 darabra törte a kövét így 1 hét múlva ismétlés lesz belőle:(

2616. pidiko (válaszként erre: 2615. - Sovanne1)
2013. febr. 26. 13:19

igen az lehet hogy a kevés víz ivás miatt kevesebb a magzatvíz én legalábbis ilyet hallottam. Nyugi minden rendben lesz.

Édes lehetett Mira:)

2615. sovanne1
2013. febr. 25. 16:40

Sziassztok. Látom nincs itt senki én azért írok :)

Megiszok 3-4 liter vizet egy nap a magzatvizem miatt remélem rendberak. Mindenesetre már azóta nem szédelgek és nem akartam elájulni úgyhogy a kevés folyadékfogyasztas lehetett ezeknek is az oka :(

Pici fiam reggel és este aktív odabent de inkább este :)

Ma elmentünk Mirával és vettünk egy szatyor kisfiú ruhát. Kispolot farmerkertésznacit meg vékony pulcsit....stb.

Azért Mira is kapott egy csajos mellényt de a többit a kistesonak vettük ès ha kérdeztem hogy kinek vásárolunk egyből mutatott a pocakomra :)

Ami egyébkènt olyan nagy hogy van egy barátnőm aki május 1re van kiírva és amikor egymás mellett álltunk vki megkérdezte hogy ti egyszerre fohtok szülni ?Mondtam hogy jaj nem én júli 13ra vagyok kiírva....megint óriás babám lesz ( nagyobb a hasam mint Mirával ilyenkor)

Megkezdtük a 21. hetet.


Kivel mi újság?

2614. sovanne1
2013. febr. 21. 18:45

Aranyos.vagy Bea! Persze.tudom hogy van.átmeneti ürítès is és lehet hogy pont akkor voltunk uhn.

Hàt két hét remény es idegeskedes.

2613. pidiko (válaszként erre: 2612. - Fszabyna1987)
2013. febr. 21. 10:25
így van:)
2612. fszabyna1987 (válaszként erre: 2611. - Pidiko)
2013. febr. 21. 10:23
nem szabad ehhez máshogy hozzáállni már. :)
2611. pidiko (válaszként erre: 2609. - Fszabyna1987)
2013. febr. 21. 10:20
sajnálom de jó hogy pozitív vagy:)
2610. pidiko (válaszként erre: 2608. - Bea0124)
2013. febr. 21. 10:20
teljesen egyet értek:)
2609. fszabyna1987 (válaszként erre: 2601. - Pidiko)
2013. febr. 21. 10:12
Nekem is megjött. :( dehát új hnap, új remények. :)
2608. Bea0124
2013. febr. 21. 08:15

Én is utána néztem ha a babáknál mindent rendben találtak ne aggódj.

Amúgy azt olvastam hogy az elfogyasztott étel,ital nem befolyásolja a víz mennyiségét de a fene tudja mert hol ezt hol azt írnak ezért nem szabad olvasgatni.

Lehet az orvos nem látta úgy,lehet neki kevesebb míg másnál meg jó.

Nyugi.Tudom nem könnyű de amíg nincs konkrét baj addig ne idegeskedj.

2607. sovanne1
2013. febr. 20. 23:38
Köszi,jól esik a bíztatásod! :) köszönöm hogy írtàl nekem!!!
2606. Bea0124
2013. febr. 20. 18:53
Ne aggódjál nem kórosan kevés ha nagy gond lenne befektetett volna a doki.Minden rendben lesz.
2605. sovanne1
2013. febr. 20. 13:23

Sok rosszat olvastam arrol hogy mi van ha kevés a magzatvíz.

Nagyon félek hogy nehogy ne tudjon fejlődni a helyhiány miatt... :( aggòdok.

2604. Bea0124
2013. febr. 19. 20:00
Szuper hírek Gratula.
2603. pidiko (válaszként erre: 2602. - Sovanne1)
2013. febr. 19. 19:52

gratula a kis legényhez:)


A víz miatt meg ne aggódj igyál sokat és jó lesz

2602. sovanne1
2013. febr. 19. 18:43

Sziasztok.


Voltunk ma uhn és minden rendben van kivéve hogy az átlagosnál kevesebb a magzatvizem.... Viszont a súlya nagyon szép csak a gép kisebbnek mutatja. Most sok folyadekot kell innom es két hét mulva kontroll uh.

Remélem minden rendben lesz. Félek egy kicsit.

És most 100% hogy a lányunk mellé öcsike érkezik!!! :)

2601. pidiko
2013. febr. 18. 20:34

sziasztok:)

nekem végül szombaton reggel megjött rendesen:(


Beám a kövi mensit légyszi írd át márc. 16-ra kb.

2600. sovanne1
2013. febr. 16. 16:43

Sziasztok. Jó régen írtam már ide.

Mi jól vagyunk,picurkám már 19 hetes. Ma elöször a kezemmel is éreztem kívűlről hogy boxolt kettőt.:)

Kedden talán kiderül a neme is,de a lényeg hogy minden rendben legyen vele.

Hát most jelen állás szerint ha kislány akkor Bernadett ha kisfiú akkor pedig Benedek. De ez még változhat...:)

A szülèstől èn annyiban félek hogy csak ne legyen komplikáciò,sok borzasztót hallani.....

A másik hogy kihúzzuk a 9. Hónapig.


Tessék menni dokihoz mindenkinek akinek már règóta nem sikerül mert segìthet! Àrtani nem fog!!!!:)

2599. Bea0124
2013. febr. 14. 19:17

Ancsa tényleg jó lesz ha dokihoz mész azért már elég sok idő eltelt hogy jöhessen a baba.


Igen már elfogadta.Vannak akik hogy mondjam mosolyognak rajta,van aki azt hiszi változni fog.De nem.

A kislányunk Izabella lesz:-D

2013. febr. 14. 18:07

Sziasztok!

Már azt hittem teljesen kihaltunk, de látom, mégse. Nekem legutóbb 28 napra jött meg. Én ezt már nem értem, majd a doki talán mond vmi okosat.


Bea, örülök, hogy minden oké a picúroddal:) Párod elfogadta akkor végre az Izabella nevet? Abban meg tök igazad van, hogy nem agyalsz a szülésen, bent maradni úgyse fog az a baba, a komplikáción meg megint kár hezitálni, mert úgysem lesz és kész. Különben is az az orvosok dolga.

2597. Bea0124
2013. febr. 14. 17:30

Már nagyon ritkán írunk ide,de itt vagyunk szerintem.

Velünk minden rendben van kicsit beteg voltam de már jól vagyok.Noel a szokások örökmozgó és néha nagyon harcias főleg este felé.

Izabella is jól van,olyanokat rúg néha hogy fáj.Noelnál nem volt ilyen.legalábbis nem emlékszem.

Már nagyon várom hogy megszülessen de azért izgulok azért hogy milyen lesz kettővel.

Szokták kérdezni félek-e már meg ilyenek a szüléstöl ?

Hát már ideges leszek ettől.Nem féltem,nem félek és nem is fogok.

Olyan hihetetlen hogy nem félve,rettegve várom?Sokaknak szerintem azért pocsék a szülés mert úgy így állnak hozzá.


Pl.tegnap a válasz az volt a Tesóm nőjétől hogy bátraké a szerencse...na erre mit írjak ? :-D

Én tudom hogy fájni fog stb.stb.de ez van bármit mondok csinálok akkor is fájni fog meg hiába ízélek rajta akkor is kifog jönni fájdalommal.

Olyanokra meg nem gondolok hogy komplikáció mert elég akkor ha esetleg...

Igazából nagyon szeretném megszülni simán minden dolog nélkül mint a Noelt.Remélem ő is segít majd benne és úgy fekszik hogy minden jó legyen :-D


Sajnálom hogy van akinek nem jön még a baba de kívánom hogy most már történjen valami és szépen hozzátok a pozitív tesztes képeket.

Amúgy valaki megy dokihoz tervek?

2596. pidiko
2013. febr. 14. 14:11

Sziasztok:)

Nálam a helyzet az hogy valahogy most nekem sem az igazi a mensim és tegnap pl. fájtak a melleim ma meg már nehezek is vérezni csak annyira vérzek hogy épp hogy foltot hagy a betétem jobban csak a papíron van valami furcsa mert nekem nagyon szokott folyni a cucc. Ja és este a bal oldalam szúrkált. Nem tudom már megint mi van velem. Ja teszem hozzá hétfő óta van pecsételés és ma van a 29. napon vagy a 4.?Már nem tudom


többiek hogy vagytok mi újság?

2013. febr. 5. 09:31

Sziasztok!

Közben én is vagyok, olvaslak titeket, csak pár napja nem írtam semmit. Tegnapra nem vártam, egyelőre semmi. De mivel ez a ciklusom nem olyan volt, mint kellett volna, elhatároztam, hogy a B tervre összpontosítok, mert úgy látszik, doki segítsége nélkül nem lesz itt baba. Azt meg beterveztem márciusra. Most elhatároztam, ha már idáig nem sikerült, nekiállok tényleg fogyózni. Már több mint egy hete nyomatom a tornát napi 1 órában egy Béres Alexandra dvd-re, és kevesebbet eszem. Cél 10 kg mínusz, 1 év alatt. Persze ha közben bejönne egy baba, felfüggeszteném:) És újra nekiállok angolozni is:)

2594. pidiko (válaszként erre: 2591. - Sovanne1)
2013. febr. 4. 18:13

akarod írni másfél éves?:)

mi is beadatjuk majd a kullancs ellenit március április környékén és igen ez nem kötelező de mi szeretnénk.

2593. Bea0124
2013. febr. 4. 18:01
bocsi adattunk :-D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook