Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt fórum

2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2652. sovanne1
2013. ápr. 3. 17:07
Hajó! Miért nem ír senki????????
2651. sovanne1
2013. márc. 28. 10:04
Szia Bea. Mi újság hogy vagy?
2650. sovanne1
2013. márc. 19. 16:20

Nem lesz gond Bea a babával!!! De azért én elmennék egy másik uhra is. Kivárod a 2 hetet?


Privátba tudnál írni a Gyenesdiási szállásról ahol voltatok? Àrakar meg mindent esetleg elérhetőséget. Ha nem titkos:)

2649. pidiko
2013. márc. 19. 14:09
nekem megjött ismét most már tényleg elmegyek középidőben dokihoz.
2648. pidiko (válaszként erre: 2647. - Bea0124)
2013. márc. 19. 14:09
olvastam:)köszi a tanácsot is:)
2647. Bea0124
2013. márc. 18. 19:32

Sziasztok jól vagyunk.

Igaz az Uh-nem volt jó...De Ildikó ha olvastad a naplóm te már tudod.

Szoktam érezni a frontot sovanne de most nem annyira.a fejem szokott fájni.

Izabella mozog ezerrel odabent Noel meg kis örökmozgó.


Veletek mi újság?

2646. sovanne1
2013. márc. 18. 15:23

Mi a helyzet lányok? Hogy vagytok?


Bea érzed a frontokat?

2645. pidiko (válaszként erre: 2644. - Sovanne1)
2013. márc. 14. 12:45
CSodák márpedig vannak-ba jelentkezz és beengedlek és tudod olvasni
2644. sovanne1
2013. márc. 14. 11:44
Melyik naplódba? Mert csak egyet tudok megnyitni de abba rég nem írtál.
2643. pidiko (válaszként erre: 2642. - Sovanne1)
2013. márc. 13. 16:00
semmi nem voltam végül:( naplómban olvashatsz részleteket.
2642. sovanne1 (válaszként erre: 2641. - Pidiko)
2013. márc. 13. 15:55

És mi volt a nőgyógyásznál?


Tegnap voltam a dokinőmnél és felkèrtem a szülèsre. Szerencsére nem lesz szabin csak aug. vEgén meg szeptemberben mert akkor megy férjhez :)


1,5 hét múva terheléses vércukorvizsgálat hát nagyon nem várom mert Mirával nagyon rosszul voltam :( utána dokinőhöz áprilisban ès a 30. Héten uh.

2641. pidiko
2013. márc. 13. 15:27

Sziasztok:)

kicsit nagyon eltűntem igaz olvasni olvastalak titeket csak írni nem nagyon tudtam de nincs is semmi.


Én elvileg 16 körülre várom és valószínű jönni s fog mert nem igazán tettünk érte hogy ne jöjjön mert most minden összejött:( tünetek annyi hogy sokat járok pipilni és többet is iszok mint szoktam és ma reggel meg úgy fájt a pocim mint mikor megindult a szülésem a kislányommal ugyanúgy fájt a pocim.


Bea szuperül néz ki a kocsi bizti jó szolgálatot tesz majd nektek és nagyon jó árban csípted meg:)

2640. Bea0124
2013. márc. 9. 19:19

Hu akkor nem volt valami könnyű.De talán most jobb lesz.

Én sem szeretném túlhordani én Noelnál is mondtam hogyha nem indul meg magától akkor be vetem a bába koktélt.De nem volt rá szükség :-D


Látja Noel hogy van pocak szoktam neki minden nap mondani hogy ott a tesó...szokta simogatni puszilni,meg bele fújni. Hallgatózni ha éppen rúg a baba akkor meg nézi hogy mi volt ez :-D


Jó érzés úgy vannak másak amik Noelnál nem de nem panaszkodhatom.


Nagy Izabella lesz a neve semmi extra 3.név stb.


Most épp nagyon aktív.Szerdán tanácsadás szívhang hallgatás.Én viszem magammal Noelt ha nincs itthon az apja.

2639. sovanne1
2013. márc. 9. 16:02
Ja az kimaradt hogy volt gátmetszésem de belül is repedtem meg egy eret elpattintott Mira ezért háromnegyed órán át varrtak utàna :(
2638. sovanne1
2013. márc. 9. 16:01

Hát annyiban másabb ez a várandóságom hogy nekem más érzés fiút várni mint lányt :) valahogy fickósabb. És nehezebb megoldani a vizsgálatokra járást még szerencse hogy van egy két barátnőm aki besegít vagy Miràt magammal viszem.


Hát ugye én Mirámat túlhordtam már a 42. Hetet kezdtük volna de nem engedték tovább bennmaradni. Beöntés,burokrepesztés után ment minden magától aztán nem bírtam és kértem az epidulárisat meg kaptam mellé oxitocin infúziót nehogy leálljanak a fájásaim. Szerencsére tágultam és 5 nyomásra kinn is volt. Fèl 12kor volt a burokrepesztés és 18:35-re lett meg. De senkinek nem ajànlom az epit neken 3adjára sikerult beadniuk. Veszélyes és kényelmetlen feküdni végig, gerincembe azzal a kanüllel ami az erzestelenitot adja(hozzateszem hogy segített de én azt hittem jobban tompít!) a karomba az ozitocinos kanül hasamon az nst öv.....közben szóltak hogy az infúzió miatt pisilnem kell na az nem ment...sebaj hozták a katétert :(

Utána hónapokig fájt ha pisiltem+az aranyer+ hátul a popsim feletti csonttal lehetett vmi mert ha keményre ülök azóta is fàj! Apa szülés közben elájult,úgy kellett felmosni :)

A tolási szakasz rövid volt mert azt mondták nyomtam erősen ès így lett meg Mira 4000 grammal 55cmrel!


Úgyhogy most para van nehogy nagyobb legyen Beni mint Mira volt mert nem biztos hogy meg bírom szülni. Illetve túlhordani sem akarom ezért fogom inni a málnalevél teát a 36. Héttől+homeopátiával is készülök. (nekem a teherbeeséshez is segítettek a gyógyteák)


Kicsit hosszú lettem,bocsi.

Ildi mi újság?

Bea neked milyen kislányt várni? Mi lesz a teljes neve a hercegnőnek? Noel észleli már a pocakod? Aktív a hasadban?

Nekem Beni nagyon fürge lett! :)

2637. Bea0124
2013. márc. 8. 19:36

Igen szuper árba volt.és szerencsés vagyok mert sikerült ilyen árba ilyen jót kapni többet néztem de vagy szakadt,vagy kopott vagy más hibája volt.

Az akitől veszem első tulaj és ő teljesen megvolt vele elégedve.Azt írva olyan nagy a kosár része hogy még kismotor is bele fért és még boltba is voltak. :-D

Hétfőn érkezik már nagyon várom :-D


Én már nagyon várom a szülést habár még nem vagyunk kész sőt.Úgyhogy még nyugodtan maradjon.

Noellel könnyű szülésem sima szülés minden féle beavatkozás,érzéstelenités nélkül.

Persze volt olyan pont hogy na kész több gyerek nem lesz :-D de látod mégis.Kicsit izgulok is hogy a drága gyermekem keresztbe volt lehet most is ezért is várom az Uh.Nagyon nem szeretnék császárt.

Röviden :

Amúgy éjfélkor kezdett el szivárogni a magzatvíz 2re beértünk 6-40kor meg megvolt Noel.

Fent írtam nem volt beavatkozás de ha a gátmetszés annak számít akkor volt :-D



És te hogy viseled a terhességet másabb?Neked milyen volt És milyenre számítasz?

2636. sovanne1
2013. márc. 8. 14:56

Akkor az tök jó árban volt! :) újonnan nagyon drágák :(

Várod már a szülést? Noellal milyen szülésed volt?

2635. Bea0124 (válaszként erre: 2634. - Sovanne1)
2013. márc. 8. 14:52

14.-én lesz 20hónapos

Igazából van másik babakocsink is szóval nem okoz majd gondot ha olyan helyre megyünk stb.Ez inkább ilyen itthoni családi kocsi lesz hosszabb útra stb.Erre nekem lesz szükségem teljesen más ha jön velem valaki majd :-D

Postával együtt 17350ft.Ennyit bőven megér nekünk.Kb ennyiért majd el is fogom tudni adni.

Van kengurunk is ami újszülött kortól kb.15kg-ig jó.Nemrég vettük börzén.Nagyon szuper!A Noelt is tök kényelmesen lehet vinni vele,még terhesen is.A pici meg feküdhet benne.Már Noelnál is akartam ilyet,de ugye drágák.Most jó pénzért sikerült venni egy szinte újat.

Azt is elfogom majd tudni adni annyiért mint amennyiért mi megvettük.

2634. sovanne1
2013. márc. 8. 12:52

Tényleg jó kocsi" Mennyiért sikerült megvenni? Igen akkor mektek praktikusabb a tesókocsi mint a fellépő. Mi a belvárosban lakunk így az emeletről esélyem se lenne levinni egy ekkora kocsit na meg egy.boltba se férnénk be :) Mira most 19 hónapos de nagyon nyugodt nem rohan el sehova meg hat a távolságok itt nem olyan nagyok mont vidéken.

Mirával sokat kendőztem lehet hogy a picivel is fogok.


Mennyi idős a fiacskád?

2633. Bea0124
2013. márc. 7. 20:08

Nekem volt 15hetesen és 24hetesen terhelés.

Én egyáltalán nem akarok dokit fogadni.

Nekünk szükségünk lesz kocsira,főleg mert általában egyedül megyek patika,orvos,posta stb.és a falu másik végében van.Noel meg nem egy nyugodt gyerek.Pl.múltkor is csak addig raktam le míg elpakoltam a cuccokat és már el is szaladt,..utána be a kocsiba és jöttünk.

Meg amúgy se olyan nagy hogy hosszabb utat végig sétáljon és cipelni elég gáz lenne.

Nálunk is felvetődött a testvérfellépő de azt érv ellen érvet nézve a tesókocsira esett a választás.

Jobban véd,ha elfárad tud aludni is akár.biztonságosabb a tesófellépőről le tud szaladni..

Nem minden tesókocsi kompatibilis a kocsikkal.patkánál pl.van hogy le kell venni a gyereket és ez mégcsak a jobbik eset mert van hogy maga a tesófellépőt is le kell venni...


Szóval nálunk,nekünk a tesókocsi a jégjobb megoldás.

Vateráról vettem nagyon jó áron.És kép alapján nagyon tetszik még nem jött meg én tuti hogy tetszeni fog.


Ilyen amúgy


[link]

2632. sovanne1
2013. márc. 7. 16:36

Igen, nekem nagyon nagy a hasam. A védőnő kérdezte hogy biztosan nem ikreket várok?:)

Milyen tesókocsitok lesz? Mi nem veszünk olyat csak egy testvérfellEpőt a 3 funkciós kocsinkhoz mert Mira már ritkán kocsizik.

Bizony szalad az idő gyorsabban telik mint az első várandóság nekem. Ja amúgy mikor lesz a terheléses vérvétel? Jövőhét kedden megyek a dokinőmhöz és fel is kérem hogy szüljünk együtt :) Mirával sajnos nem engedhettük meg de most igen úgyhogy várom hogy felkérhessem.

Csak nehogy akkor legyen szabin mint 2éve :(

2631. Bea0124
2013. márc. 7. 07:20

Igen Ildikó szinte észre sem veszem azt itt lesz :-D

Gondolok rád ma hogy valami jót mondjon a doki.

2630. pidiko (válaszként erre: 2629. - Bea0124)
2013. márc. 6. 21:36
hogy szalad az idő még csak most derült ki hogy érkezik hozzátok a leányzó és lassan már meg is születik:)
2629. Bea0124
2013. márc. 6. 21:28

Sziasztok.

Hát köszi én is örülök hogy most minden simán ment teherbeesés körül.Én is meglepődtem :-D

Igazából ami még nincs meg,nincs kész az a szoba,ágynemű szett,kiskád meg apróságok.

Baba ruha van bőven abból nem kell kaptam is volt is meg pár db.ot vettem inkább szoknyákat.:-D

Pelusból nem kell sok mivel moshatózunk.

Nincs fogadott orvosom nem is volt és nem is lesz.Nekem fogadott szülésznőm volt Noelnál is és most is hamarosan megyünk felkérni.Május 17-25 körülre mondják.Én előbbit számoltam :-D

Jövő héten tanácsadás majd megyek Uh-ra.Kíváncsi vagyok mit mondanak.

Pénteken töltjük a 30.hetet nagyon gyorsan telik az idő.

El sem hiszem hogy akar 6-7hét múlva akár már meg is születhet.

Alig várom hogy haladjunk és végre nekiállhassak mosni vasalni

a kis ruhákat.


Holnap-holnapután megjön a tesó kocsi nagyon várom már.


Látod mondtam én hogy nem lesz semmi baj a picivel.

Pocakod nő rendesen?

Nekem általában nem hiszik el hogy nemsokára szülők mert nincs óriási hasam.Fiammal sem volt de azért jól látszik hogy valaki lakik odabent :-D

2628. pidiko (válaszként erre: 2627. - Sovanne1)
2013. márc. 6. 21:15

Szuper hír gratulálok a nagy legényhez szépen nől:)



Én holnap megyek nődokihoz kivizsgáltatni magam hátha kiderül mért nem jön a tesó

2627. sovanne1
2013. márc. 6. 16:28

Sziasztok! Voltam uhn és minden rendben van, teljesen normál mennyiségű a magzatvizem és a kisfiam már 410 gramm! Két hete 265 gramm volt :)

Kivel mi újság?

2013. márc. 1. 18:52
Sziasztok, nálam maradt meg ovulációs teszt, és terhes teszt is, akit érdekel érdeklődni priviben. :) :) :) :)
2625. sovanne1
2013. márc. 1. 13:50

Bea miket kell beszerezni? Azért az elsövel màr minden megvan kivéve a lányruhákat nem?

Mennyi van még hátra? Hol fogsz szülni? Van fogadott orvosod?

Szerencsés vagy hogy nem volt semmi problémád a teherbeesèssel és a terhesség alatt sem. Örülök nektek!

2624. Bea0124
2013. febr. 28. 21:35

Szia nálunk is szép idő volt.Én fotóztam ruhákat és tettem fel,mert még mindig rengeteg van és hát nem tartogatom már.

Voltam védőnőnél megmert stb. Híztam bőven.Minden rendben velünk.Remélem hogy Izabella befordul már szépen.Nem szeretnék császárt.

Már nincs sok hátra,nagyon várom hogy a kis herceg mellé megérkezzen a kis hercegnő.


Még bőven van mit be szerezni...kicsit úgy érzem le is vagyunk maradva.De mire itt lesz remélem minden rendben lesz.

2623. sovanne1
2013. febr. 28. 19:12

Írjatok lányok, akármit bármit! Ne halljon már meg a fórum.


Nálatok is tavasz volt ma? Mi kinn voltunk egész délelőtt a játszótéren! Na nem egyedül, Mira kis barátjával és a barátnőmmel. Nagyon jó volt!

Apa hoz nekem kínai kaját mert nagyon kívánom! Ő kérdezte mit hozzon nekem?! Édes :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook