Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt fórum

2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt (beszélgetős fórum)


2012. aug. 29. 13:25

Köszöntök mindenkit nagy szeretettel:-D


Ildikó én is fogok ovu tesztelni és mindent megteszünk azért hogy nagyobb esélyt kapjon a kislány:-D

Nagyon vágyom rá de tudom nem lehet választani,minden esetre szeretni fogjuk bármilyen nemű lesz.


És nem féltek az új jövevénytől mármint hogy a nagyobbik gyerek/gyerekek mit szólnak,hogyan reagálnak?


Megmondom őszintén én kicsit izgulok mert félek hogy féltékeny lesz a fiam,de az a terv hogy amikor már tuti a bab a akkor szépen fogom neki mondogatni hogy itt van a pocimba meg majd magyarázgatni neki ha már a szülés felé tartunk hogy anya eltűnik majd meg ilyenek.

Lehet hülyén hangzik meg korai még ilyenen agyalni de azért engem érdekel.

Tényleg van itt már 2gyermekes nálatok hogy alakult ez amikor meglett a pici?

11. pidiko (válaszként erre: 8. - Bea0124)
2012. aug. 29. 13:04

köszi:)

Nálunk csak a segítség closty lesz meg ovu tesztelni fogok enni.

2012. aug. 29. 11:48

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, de annyi külömbséggel, hogy nekem van egy majdnem 7 és egy 8 éves kisfiam, szeretnénk egy kislány tesót és most kezdtük el habár a természet a múlthónapra még nem akarta így hajrá tovább. De fiúcska lenne az sem baj csak egészséges legyen. Puszi nektek.

2012. aug. 29. 11:36

:) ugyanarra gondoltunk, csak máshogy fogalmaztuk meg."Klub - 2013. májusi-júniusi babavárók klubja" és még időben is majdnem egyszerre nyitottuk.


13 hós az én babám, vannak hasonlóságok.

2012. aug. 29. 11:00

Sziasztok örülök hogy lettek páran!Szia pidiko gondoltam rád:-D majd írók a naplómba is hátha van aki még csatlakozna.


Tudom hogy van több fórum de szerettem volna egy olyat ami tényleg a kezdetektől szól!

Na majd meglátjuk.


Látom vannak szinte a fiammal egykorú babák ennek is nagyon örülök!


Valaki trükközik valahogy?

2012. aug. 29. 10:31

Sziasztok!

Mi is rajta vagyunk a kistesó projekten, igaz, nem augusztusban kezdtük, hanem már május környékén. Eddig még sajna semmi. Kislányunk most 14 hónapos. Egyelőre nem görcsölünk a témán, semmi hókuszpókusz, semmi erőltetett akció, csak reménykedünk:)

6. Giggels (válaszként erre: 5. - Pidiko)
2012. aug. 29. 10:21

Hasonló a helyzet nálunk is, tesó project :)

[link]

2012. aug. 29. 09:50

Sziasztok:)

Nálunk is most indul teljes gőzzel a kistesó gyártás:)Eddig is megtettünk mindent de most segítségünk is lesz a clostilbegyt ami segíti a peteérésem ami nem igaán van magától.

Egyébként kislányunk 4-én lesz 14 hónapos:)Ő is részben köszönhető a clostynak.

2012. aug. 29. 09:47

Szia!

Mi is most kezdjük.Már van egy 2,5 éves kisfiúnk.

Én csatlakoznék!!

2012. aug. 29. 09:44
Nálunk nem a kistesó projekt indul, hanem az első baba. Már az augusztus is teljes mértékben esélyes lehet elvileg, de majd meglátjuk ;)
2012. aug. 29. 09:43

Mindenkinek egy fórum?

[link]

2012. aug. 29. 09:42

Sziasztok van egy 13hónapos fiunk és szeretnénk neki kistesót!Ebbe a hónapban is megkapta/megkapja az esélyt de 100%ban a következő hónapban.

Ide várok minden olyan anyukát akik ugyan úgy Kistesót szeretnének.

Remélem lesz akivel megoszthatom így anyukaként milyen újra kismamává válni.Biztos lesznek nehéz pillanatok,napok de úgy érzem sikerül majd átvészelni.


Ha úgy érzed ide tartozol nagy szeretettel várlak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook