Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt fórum

2012 augusztus-szeptember - Indul a kistesó projekt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2682. Bea0124
2013. ápr. 23. 20:38

Szia minden rendben van velünk.Izabella nagyon szépen nő korának megfelelő.Már kevesebb mint 1hónap van hátra.

Tényleg gyorsan telik az idő.

2681. sovanne1
2013. ápr. 23. 15:28

Mi újság Bea?


Mi jovohet pénteken megyünk uhra akkor leszünk 30 hetesek. Nagyon várom már!!!

Csupa elevenseg Benedek, hihetetlen mennyire gyorsan telik az idő.

2680. Bea0124
2013. ápr. 13. 21:25

Köszi nektek:-D

Tényleg jó már így a vége felé lenni ma voltunk szülésznőt felkérni.


Sovanne.Hát persze jó hallani a szívhangját,de ez a be ugrálás.Igazából azért van teli a hócipőm mert. Ugye aznap vérvétel,Uh,hüvelyváladék levétel erre meg aznapra még Nst.És eleve az egész hosszú lesz még Nst nélkül is :-(

De túléljük.Kár hogy nem tudják egy helyen egy időbe megcsinálni.


Amúgy Képzeljétek tegnap sztetoszkóppal megtaláltam a szívhangot.már régóta próbáltam hallgatni de nem voltam biztos benne mit hallok.De mint tegnap bebizonyosodott már előtte is a szív hangját hallottam csak ugye akkor máshogy feküdt és halkabb volt.

Most meg nagyon jól hallatszik. :-D

Párom is meghallgatta.Na meg a csuklást is hallgattam.

2679. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2677. - Pidiko)
2013. ápr. 13. 11:00
Végülis igen, ha belekezdtetek vmibe, akkor azon már érdemes végigmenni, de ha ezzel se jutsz előbbre, akkor lehet jobb lenne egy másik doki.
2678. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2676. - Pidiko)
2013. ápr. 13. 10:58
A próféta szóljon belőled:)
2677. pidiko (válaszként erre: 2673. - Sovanne1)
2013. ápr. 12. 21:56

most egyenlőre ha már legalább azt elértem hogy hormonlabort csináltatunk azt még minden félképp megcsináltatom aztán majd meglátom hogyan tovább de nagyon elgondolkoztam egy másik dokin.


Az a baj hogy nálam nagyon esélyes a pco így a gyógyteák pl. cickafark kilőve azt pco-soknak nem szabad.

2676. pidiko (válaszként erre: 2669. - Ancsa19860211)
2013. ápr. 12. 21:52
igazából ez jó hír és ezen a hibán a premens szerintem simán segít és lehet a kövi hónapban simán babás leszel :)
2675. pidiko (válaszként erre: 2668. - Bea0124)
2013. ápr. 12. 21:50
a rákszűrésre azt mondta hogy majd ha megyek labor papírért akkor megcsinálja nem tom azt várja hogy az asszisztensnővel könnyebben megy vagy mi??? Vagy csak azért mondta így mert nem akart lehúzni hogy most azt megcsinálja és kér érte pénzt ha meg papírért megyek akkor meg nem magánba hanem sztk-ba kell menjek???
2674. pidiko (válaszként erre: 2668. - Bea0124)
2013. ápr. 12. 21:48
így érzem én is:(
2673. sovanne1
2013. ápr. 12. 15:06

Bea ne nyugnek éld meg az nstét hát az tök jó!!! Hallhatod a kicsidet és ez már jelzi hogy nemsokára foghatod is őt !


Hajrá Premens !!! Szurkolok !


Ildim .........ááá segítségért mész és ezt kapod? Na szép! Kérlek keress egy másik dokit !


Amúgy én még mindig hiszek a gyogyteakban akinek utolsó kapaszkodó kell próbálja ki nekem segített!!! Ártani nem árt senkinek !k

2672. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2671. - Bea0124)
2013. ápr. 12. 13:13

Most én is hiszek benne ezerrel és remélem, hogy 6 hónapon belül pozi teszttel hívhatom a dokit. Nagyon rendi volt amúgy, le a kalappal, hozzá jártam Szandival is és még emlékezett mindenre a szüléssel kapcs, arra is, hogy összevesztek a főorvosok:). Úgy vizsgált meg és vette le a kenetet, hogy a kislányáról mesélt és kérdezgetett az enyémről, szinte olyan beszélgetés volt, mintha a játszótéren lettünk volna. Csak UH-nál kezdett magyarázni. Igaz, hogy otthagytam 8000-et, de szerintem megérte.


Amúgy tök jó, hogy már ennyire a végén tartasz. Sok vizsgálat meg minden, az igaz, de már mindjárt itt a finish és a kezedben tarthatod a kiscsajszit:)

2671. Bea0124 (válaszként erre: 2669. - Ancsa19860211)
2013. ápr. 12. 11:58

:-D

Na látod.Örülök hogy szépen megvizsgált.

Ahogy tudod nekem is a PreMens segített :-D

Én hittem és hiszek benne.

Neked is reméljük segít és hamarosan teherbe esel.

Lehet nekem is hasonló problémám volt csak nem foglalkoztak vele...

Ki tudja mikor esek teherbe,marad meg a baba ha nem szedem de ugye ezt már soha nem derül ki.



Basszus hhív a védőnő ugye mennem kell 36hetes vizsgálatokra elméletileg jövő héten töltjük be pénteken.

Na csütörtökön mehetek vérvétel,Uh,hüvelyváladék levétel és gyönyörűen Nst is.Mondom szuper.Hétfőn mennem kell a védőnőhöz beírja az időpontokat.

Szerintem szinte egész nap úton leszünk.Nagyon nem örülök annak hogy még Nst-is lesz.Wááá!!!Most már egyre jobban kezdem azt érezni jó lenne már a végén lenni.De már nincs sok hátra.

2670. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2667. - Pidiko)
2013. ápr. 12. 10:02

Juj, hát szerintem ez a doki gáz:(

Az, hogy nem csinálta meg a rákszűrést sem, ami ugye a legelemibb dolog, arra vall, hogy betojt a rendellenesség miatt és nem mer hozzád nyúlni. Szóval szerintem másik dokit kéne keresned. Nincs abban a rendelőben egy másik, olyan doki, akit dícsérnek? Ismerőseid nem tudnak ajánlani vkit? Mármint olyat, aki nem csak magánban rendel?

2013. ápr. 12. 09:58

Sziasztok!

Én is mesélek gyorsan, tegnap már nem volt rá időm, mert későn jöttünk meg és mire mindennel végeztem, már nem volt energiám.

Naszóval elmentem a dokihoz, levette a kenetet a rákszűréshez és UH-t is csinált. Látta a megrepedt tüszőt (16. napon voltam), szóval ezzel nincs gond. Viszont: már nem volt ott szabad folyadék, ami a tüszőrepi után közvetlenül van, ez már felszívódott, de sárgatest még nem termelődött. Ebből, meg amit elmondtam, arra következtetett, amire én is gondoltam: sárgatest elégtelenség. Nem akkor termelődik, amikor kellene, hanem pár napos fáziskéséssel, így ha van megtermékenyült petesejt, nem tud beágyazódni. Szóval nem vagyok meddő, csak hormonzavaros. El se küldött vérvételre, azt mondta, a látottak alapján meg tudja mondani, mit látna a véreredményekből. Ő nem híve az azonnali drasztikus gyógyszerezésnek (aminek örülök, mert igazából én se), így a Premenst kell szednem, 3 hónap alatt kifejti a hatását és még 3 hónapot várunk, ha addig sincs semmi, akkor jönnek a gyógyszerek. Végül úgy köszönt el, hogy csörögjek, ha pozi lett a teszt:)


És igen, Bea, most mondhatod, hogy "én megmondtam" :D

2668. Bea0124
2013. ápr. 12. 07:17

Ezek nem jó hírek :-(

De ennyire leszólni úgymond...vizsgálat most azért mert van ez a baj le vagy szarva vagy mi?Nem is értem.Szerintem kötelessége lett volna le venni a rákszűrést vagy ha nem mer hozzád nyúlni akkor küldjön máshoz.

2667. pidiko
2013. ápr. 11. 21:14

Sziasztok:)

Bocsi hogy csak most de anyuéknál vagyunk és itt ritkán tudok leülni gép elé Vivi meg csak most aludt el.


Hát dokitól sajnos okosabb nem lettem sőt jól megbiztatott hogy lehet nem is jön össze mégegyszer a baba:( Ja és továbbira is csodának nevezte hogy Vivi is összejött.

Első körben azzal kezdte ha a 3 havi closty nem segített akkor menjünk meddőségibe:( Aztán beszélgettünk még és mivel kisült hogy hormonokat még nem is néztünk így azt mondta hogy akkor nézzünk hormonokat meg újra felírja majd a 3 havi clostyt hátha. Úgyhogy most várjuk a mensit aztán go a dokihoz beutalóért 3. napi vérvételre aztán lesz valószínű középidőben is meg 21. napi is bár a középideit nem értem olyanról még nem hallottam. Sajna nem csinált se uh-t most se semmit még csak a rákszűrést se csinálta meg arra is azt mondta nehéz lesz a rendellenességem miatt:( Úgy érzem hogy mióta kiderült a rendellenességem azóta igazából nem is nagyon mert semmit se csinálni velem valószínű az újdonság miatt mert ilyennel még nem volt dolga. Kezdem úgy érezni nem sok jót várhatok tőle pedig nagyon segítőkésznek tűnik lehet kéne mást keresnem na de kit? hol? és pénz nélkül?


Ja egyébként rendes volt mert semmit nem kért így ingyé megjártam a dokit.


És reménykedem hogy a tesó is összejön úgy mint Vivi hogy mire messzire kéne mennünk jön.

2666. Bea0124
2013. ápr. 11. 19:54

Na nekünk is lett volna osztály tali de eltettük kb szeptemberre.

Hát táskában még nekem sincs össze pakolva,készülök de...


Igen lányok várjuk a fejleményeket.

2665. sovanne1
2013. ápr. 11. 17:41

Hát baba cumo nem nagyon kell mert van minden. 1-2cumit akarok majd venni, kisagyra egy forgot . Ruhát azt kapunk.

A kórházi csomaggal én még ráérek:-) gondolom te már osszeraktad :-)

Viszont ami a szülésig még ránk vár az a szekrény csere hely és gyerekruha szempontok miatt ez talán a jovo heti program.

A másik az nagyobb dolog a szobánkban galériát akarunk csináltatni. Hát remélem sikerülni fog mert a dokimnak is kell a pénz....


Lányok aki volt orvosnál tessék már megírni mi a helyzet!!! Veletek vagyunk!!! :-)


Holnap Osztalytalalkozora megyek este jó lesz egy kis kikapcsolódás! :-)

2664. Bea0124
2013. ápr. 11. 13:21

Sziasztok.Csajok remélem tényleg kiderül miért nem jön a baba és csak kisebb probléma lesz.

Sovanne telik az idő.Hát igen a védőnő téma ugyan úgy érzek mint te.

A sok okosság mert ő tudja...Na mindegy.

Hogy álltok a baba cumóval?Meg van minden már?össze pakoltál már a szülésre!

2663. sovanne1
2013. ápr. 10. 18:23

Bizony:-) Még 8 hét és onnantól jöhet bármikor a fiunk !!!

Izgalmas :-)

2662. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2661. - Sovanne1)
2013. ápr. 10. 17:12
Bakker, már Te is 27 hetes vagy??? Olyan, mintha csak most írtad volna, h pozi lett a teszt!!!
2661. sovanne1
2013. ápr. 10. 16:09

Sziasztok! Holnap megyék a védőnőhöz de megmondom őszintén tök fölöslegesnek tartom mert mondjuk jó ellenőrzi a vizeletet amibe nekem mindig van fehérje és a szivhangot is jó hallani de semmi.több. Jön a súlymacera meg a többi okossaga amit már tudok mert van egy lányom.

3 hét múlva lesz csak uh az már a 30 hetes lesz! Őrület hogy repül az idő!!!

Örülünk a jobb időnek bár nincs sokkal melegebb de legalább süt a nap :-)

Az egyik barátnőm 3 hét múlva szül a másik egy vetélés után most 8 hetes. 3ik ill. 2.ik babák. Én a kettő között:)

Jövőhét hétfőn megyek az orvosomhoz szeretnék vele beszélni a homeopatias szerekrol hogy mennyire ajánlja őket.

2660. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2659. - Pidiko)
2013. ápr. 9. 17:05

Oksa!

Én szerintem csak pénteken, mivel este 18:30-ra van az időpontom és míg hazaérünk Szhelyről, esti teendők, stb...

2659. pidiko (válaszként erre: 2658. - Ancsa19860211)
2013. ápr. 9. 15:30

ok:)

de jövök szerintem már csütörtök este:)

2658. Ancsa19860211 (válaszként erre: 2657. - Pidiko)
2013. ápr. 9. 15:14
Király! Pénteken meg gyere ide eszmecserére! :)
2657. pidiko
2013. ápr. 9. 13:54

Sziasztok:)

Én is megvagyok még:)

elvileg ha minden igaz hétvégén volt pé-m és Ancsa én is csütörtökön megyek dokihoz kivizsgálásra:)

2656. Bea0124
2013. ápr. 9. 11:12

Sziasztok.Eltűntem egy kicsit legalább is a fórumról...mostanában kevesebbet jövök hoxára.

Sovanne köszi :-D

Minden rendben van velünk Izabella behozta a lemaradást 2hét alatt.Sőt..két hét alatt 4hetet nőtt.

Holnap tanácsadás.Én már nem szeretek oda járni.

Ha valaki akar jelentkezhet a naplómba így több mindent tudhat :-D

Mi van veletek?

Ancsa remélem csütörtökön mondanák valami hasznosat és sikerül a baba.

2013. ápr. 8. 21:56

Halihó!

Gondoltam, írok, hogy ne haljon ki teljesen ez a fórum. Végig itt voltam és olvastalak Titeket, csak azért nem írtam, mert kicsit lehangolónak éreztem minden ciklusban leírni, hogy "Na, itt a középidő, nyomatjuk ezerrel, hátha épp most sikerül! és a végén: Ó a francba, már megint megjött!"

Amúgy nálam nincs különösebb fejlemény, legfeljebb annyi, hogy e hét csütörtök estére kaptam időpontot a dokihoz, reméljük, mond vmi okosat és legalább a rákszűrés is meglesz.

2654. sovanne1
2013. ápr. 8. 16:18
Haho!!!!!!! Valaki!!!!
2653. sovanne1
2013. ápr. 5. 15:52

Bea kérlek írj mert halálra idegesít hogy kb. 3 hete nem írtál !!!!

Mi történt???????

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook