Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnázgatás a ciklus közepétől a menstuációig fórum

Barnázgatás a ciklus közepétől a menstuációig (beszélgetős fórum)


12. szivárványocska (válaszként erre: 10. - Anita 28)
2012. ápr. 6. 06:09
Szia, nálam is ez volt. Elmentem dokihoz, aki nem talált semmi rendelleneset, majd hazaküldött. Nem múlt el visszamentem, akkor meg azt találta ki, hogy megkéne kaparjon. Na ebbe nem mentem bele. Utána szedtem béres cseppet, vitaminokat, aztán elmúlt.
2012. ápr. 5. 12:35
Magnézium hiány is okozhatja!
10. anita 28 (válaszként erre: 9. - Mimike23)
2010. okt. 25. 20:19

Nekem csak egy lilás elszíneződés miatt gyanította az orvosom az endo-t. Na meg persze a barnázás miatt. Szerencsére nem veszélyes a görcsölés, a széklettel sincs gond, bár néha érzem a bal oldalam (vszínű a vastagbelem...), derékfájásom néha szokott lenni, de elvileg van egy gerincsérvem, együttlétkor nincs gond.

Uh. csináltak, ott mindent rendben találtak. A petefészkemben egy szép nagy tüszőt láttak két hónapja, azt mondták, ne foglalkozzak semmivel, próbálkozzunk a babával.

Na de azért már 10 nappal a menzi előtt jön a barna, azért az akárhogy is nézem nem normális dolog.

9. mimike23 (válaszként erre: 1. - Anita 28)
2010. okt. 25. 19:59

Szia .

Endrometriózis nálam is felmerült.Mi lombikra járunk már,mert máshogy nem lehet babánk.Ha nagyon görcsölsz,véres a székleted,fáj a derekad menszikor,együttlétkor fájdalom a méhedben akkor lehet endro..!Nekem ezt mondta a dokim.

2010. okt. 25. 19:56
Először nekem is fogamzásgátló mellett jelentkezett, de miután azt abbahagytam (3 éve) azóta is van. Minden hónapban. Van, hogy több, van hogy kevesebb. De menetrendszerűen érkezik...mint a vonat. Először a hormonvizsgálat is kimutatta, rá egy évre már tökéletes volt a doki szerint. De a barna továbbra is megvan. Akkor most sárgatest probléma vagy nem? Ki tudja már ezt?!!
7. Bcicus (válaszként erre: 1. - Anita 28)
2010. okt. 24. 20:53
Esetek döntő többségében progi hiány.
2010. okt. 24. 20:40
Szia! Nekem is volt régen, akkor azt mondta az orvos, hogy gyenge a fogamzásgátló tabletta amit szedek, írt másikat és megszünt a probléma.
2010. okt. 24. 19:53
Köszönöm a válaszaitokat! Én már csak reménykedek benne, hogy az van (sárgatest hormon elégtelenség), bár először ettől is nagyon megijedtem. De még mindig jobb, mint az endometriózis...Három éve már minden hónapban van a barnázgatás, újabban felmerült az endometr. lehetősége is. Szuper:-(
4. Tímejka (válaszként erre: 1. - Anita 28)
2010. okt. 24. 18:22
Nekem akkor volt ilyen problémám, amikor valamilyen fogamzásgátlót szedtem. Amióta abbahagytam, szerencsére nem tapasztalok ilyet.
2010. okt. 24. 18:19
Hát terhességné ha barnázás van sárgatest hormont írnak.Gondolom akkor ez lehet amúgy is.
2010. okt. 24. 18:05
A barnázás a leggyakoribb jele a sárgatest-hormon (progeszteron) elégtelenségnek.
2010. okt. 24. 18:04
Sziasztok! A tapasztalataitokat várom azzal kapcsolatban, hogy kinek jelentkezett már barna folyása kb. a ciklus 19. napjától egészen a menzeszig. Mi okozhatja?! Sárgatest hormon, esetleg endometriózis?Aki hasonló cipőben jár, kérem írja le tapasztalatait. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook