Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! fórum

2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
6341. wallmart
2010. dec. 10. 08:39

szia müzmüz, gratulálok a babóhoz, ha tudsz rakj már fel képet, hogy megszemlélhessük picúrodat.

Jó egészséget kívánok!

puszi

6340. hope_:) (válaszként erre: 6336. - Müzmüz)
2010. dec. 9. 20:15

Szia Müzmüz :)


már nagyon hiányoltunk és Gratulálok!!!

6339. hope_:) (válaszként erre: 6334. - Tencsike)
2010. dec. 9. 20:14

normális drága :)


Nekem is volt egy isőszak és a 10ik héten újra nagyon felerősödött és egészen a 20ik hétig jött ment :)


Hogy vagy?? Mikor mész dokihoz legközelebb??

6338. rexona (válaszként erre: 6335. - Tencsike)
2010. dec. 9. 08:59

Minden évben nagy fejtörést okoz az ajándékadás, ugyanis igyekszem olyat adni, amire tudom, hogy vágyik az illető. Mivel most nagyon keveset járok a városban, leginkább itthon vagyok, ezért találtam ki ,hogy jó lenne egy könyv a kislányról.

Hiszen ennek, most mindenki örülne, nem?

Az a helyzet még nem láttam, hogy milyen lesz, most fognak látványtervet küldeni róla, és lehet majd módosítani is ha kell.

De megmondom a címet. : énkönyvem.hu


A kutyát illetően nagyobb volt a félelmünk, mint ahogy történt az egész.

Bár feladja a leckét a két dolog egyszerre. Márminthogy a kutya is legyen sétáltatva,szeretve, meg a gyerekemet is ellássam.

de gondolom inkább arra vagy kíváncsi, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz. Nálunk idáig minden rendben van.

A kutyának 1-2 hétbe telt míg megszokta a gyerekhangot, sírást, és hogy NEM JÁTÉK! De már régóta elfogadja, kikerüli, megszagolja, odamegy hozzá. Szandra pedig szereti. Figyeli sokszor, mosolyog rá ,nevet rajta, nyúl felé.... Mostmár mászik is, de ezzel sincs gond. Remélem ez így marad!!!!!

Az elején kell egy kis idő, aztán összeszoknak.

6337. rexona (válaszként erre: 6336. - Müzmüz)
2010. dec. 9. 08:48
Szia, gratulálok!
6336. müzmüz
2010. dec. 8. 23:07

Sziasztok Lányok!


Rég jártam erre, de most bejelentkezek.Nóri szeptember 10. 23.21-kor megszületett, 3450 grammal. Jól vagyunk, már nagyot nőtt, és lassan utolérem magam:-)Azért ülök itt a gép előtt:-)


Puszi mindenkinek!

6335. Tencsike (válaszként erre: 6333. - Rexona)
2010. dec. 8. 18:30

Rexona ez a fotókönyv nagyon jó ötlet :-)


Kiket lepsz meg vele? Hol csináltatod, hogy komolyabb, mint a drogéiás?


Egyébként pont néztem Szandrát a kutyussal, tünemények :-))) Hogy viszonyulnak egymáshoz??? Kíváncsi vagyok, mert tudod, nekünk is Westink van :-)

6334. Tencsike
2010. dec. 8. 18:26

Sziasztok! Nagyon köszönöm Mindenkinek a Mikulásjleket! :-))) Édesek vagytok!!


Amíg nem hoz a Jézuska új laptopot, addig nehezebben tudok jönni így táppénz alatt!!!


Én kicsit barnázgatok még. . . pénteken megyek vissza kontrollra! Nagyon kíváncsi vagyok, mert sokszor megkérdezem magamba, hogy vajon a műtétnél csak a polipot vették le, vagy a babám is???? Ugyanis azóta semmi, de semmi tünetem nincs :-( Se hányinger, se cicifájás, se émelygés, kívánósság. . . . .


Szóval érdekes!!! Nem értem, hogy ez hogy múlhat el ilyen hirtelen :-( Elvileg akkor leszek 9 hetes, nem tudom, hogy normális-e, hogy ekkorra már elmúljanak a rosszullétek ????

6333. rexona
2010. dec. 8. 17:47

Sziasztok.

Mit csináltok?


Mi megvagyunk. Épp a Karácsonyon gondolkodom, hogy kinek mit kellene adni. Valami egyszerű, de mutatós és jó dolgot. ?.

Amúgy a lányomról épp fotókönyvet csináltatok, de nem azt a fajtát amit a drogériákban szoktak, hanem attól komolyabbat. Vagyis azt ígérik! Nagyon kíváncsi leszek rá. Jó lenne ha elegáns, és érdekes lenne.

6332. hope_:)
2010. dec. 6. 22:25

Sziasztok :)


Remélem mindenkinek szépen telt az első mikulás a gyekőcökkel :)

Hogy vagytok???


Tencsike hogy vagy/tok???


Hát mi most nem csinálunk nagy ajándékozást... minden Zsombi körűl fog forogni meg a fél karácsonyt csomagolással dobozolással fogjuk tölteni.... a férjemnek már vissza kell menni angliába 27én én meg Zsombi pedig 1én repülünk....

6331. wallmart
2010. dec. 6. 08:57

hogy álltok a karácsonyi ajándékokkal?


nekem nagy fejtörés, már csak az uramnak nem vettem semmit.

Ádámkámnak vettünk egy szánkót, tegnap a kertben húzgáltuk egy kicsit, de még nem tudta hova tegye olyan édes volt.

Ja igen felül egyszerre két fogunk jön, így nagyon nyügi a drágám, és állandóan ölben lenne

6330. wallmart
2010. dec. 6. 08:56

helló lányok

boldog mikulást mindenkinek

6329. Tencsike (válaszként erre: 6325. - Wallmart)
2010. dec. 4. 18:20
:-)))))))))) Már nagyon várom :-))))
6328. rexona
2010. dec. 3. 12:11

Itt szerda óta esik az eső.

Nemis tudom, hogy megyek gyerekkel boltba?!

6327. hope_:) (válaszként erre: 6326. - Wallmart)
2010. dec. 3. 12:02

Szia :)


Ne is mond itt csak eső esik de már 2 napja zuhog még sétálni sem tudunk menni.

A hónak sokkal jobban örülnék !!!

6326. wallmart
2010. dec. 3. 11:02

hol vagytok?


nálatok milyen idő van?


itt hol a hó esik, hol az eső, nem tudom hogy lesz így szánkózás. :-((

6325. wallmart
2010. dec. 2. 14:08

sziasztok, ma voltunk a bölcsibe beiratkozni, mondta a vezető, még jó időbe jöttünk mert ha már jövőre akartam volna, hogy bölcsics legyen a legény már nem lett volna helyünk, de 2012-ben még biztos a helyünk.


de furcsa már a bölcsit beszéljük, és még nem rég születtek, hihetetlen.


Hamar eljön mikor már majd Tencsibaby-ért fogunk izgulni, mikor születni fog. :-))))

6324. Tencsike
2010. dec. 1. 16:20

Köszike Lányok!!! Igyekszem sokat pihenni, de nem is akarom elhagyni magam :-))))


Remélem mostmár nem jön tényleg semmi, mert könnyű várandóságot és egészséges babát szeretnék!!!


Köszike, hogy velem vagytok :-))) Puszi mindenkinek!!!

6323. dorec
2010. dec. 1. 13:42
Mimi, mi voltunk kinn, mert nem mertem kocsival elindulni tornára. Nagyon durva. Meg volt a mai kézerősítésem. :)Emma élvezte a havat, minden vízhatlan cucc volt rajta, csak az arca volt kinn, mire hazaértünk úgy nézett ki, mint a hóember :D
6322. mimi08
2010. dec. 1. 13:26

Lányok! Itt akkora hóesés van! Szerintem Janka tuti megérezte este, mert 22.45-kor úgy ringattam álomba, mert nem akart aludni. Most meg majdnem 2 órát aludt, pedig talán ha egy órát szokott.

Nagyon durva, ki sem lehet így menni, nem tudom, mi lesz az én lányommal így bezárva, mert imád a levegőn lenni.


Tencsike, pihenj ezerrel! Sajnálom, hogy fájt a műtét, de az a fontos, hogy ez az út vezet a boldog kismamasághoz!

6321. -!Maya!- (válaszként erre: 6318. - Tencsike)
2010. dec. 1. 12:32
Húúú szegénykém. De most már minden oké és most már add át magad a pihenésnek és élvezd a kismamaság minden percét!!!
6320. wallmart (válaszként erre: 6318. - Tencsike)
2010. dec. 1. 07:32

nagyon örülök, hogy jól vagy, és a pocaklakó is.


Most már pihenni, pihenni, pihenni. OK?

Akkor nem dolgozol ha kiírt veszélyeztetett terhesnek ugye?


Voltunk tegnap a dokimnál, Ádámkám 9950 gramm, mondta a dokinő, hogy jó húsban van, pedig nem kövér. Kérdeztem tőle, hogy mikor adhatok tejet manónak, mondta a boltit még nem, de házi tejjel forralva meglehet próbálkozni, persze csak először keveset, de tejberizst és tejbegrízt azt csinálhatok neki.

Mondtam neki a tojásfehérjét, hogy van amelyik babaszakácskönyv azt írja, hogy 10 hós kortól lehet adni a gyereknek, de mondta inkább azzal várjunk egy éves koráig.

Mondtam neki, hogy nem eszi Ádám a tápszert, helyette tejpépet eszi, azt mondta az jó végül is az is valamilyen szinten tápszer.

Na még benézek.

6319. hope_:) (válaszként erre: 6318. - Tencsike)
2010. nov. 30. 21:33

Húúú Tencsike az jó gyors volt!!!

Az a lényeg minden rendben lesz mostmár és a babácska is jól van :)


Jó hosszzzú pihenés lesz de az a lényeg hogy minden rendben legyen veletek!!!

6318. Tencsike
2010. nov. 30. 20:02

Sziasztok! Megműtöttek . . . Iszonyatosan fájt altatás nélkül :-((( Áúúú


Elvileg most minden Ok, már nem vérzek és a baba is jól van! A szövettani eredmény 10 nap múlva lesz meg!


Kiírt veszélyeztetett terhesnek!!!

6317. rexona (válaszként erre: 6316. - Hope_:))
2010. nov. 30. 19:59

Én ma mérlegeltem. 7, 45.


Amúgy az én lányom nagyon szereti megkóstolni az összes kaját amit mi eszünk.

Úgy látom sokkal szívesebben enné azt, mint a sajátját.

Én még semmit nem adhatok a kezébe, még csak most bújt ki a foga teteje.

De már mászik!

:-)

6316. hope_:)
2010. nov. 30. 14:08

Sziasztok :)


Voltunk reggel 8h. mérésen 9370g és 77cm Zsombi már megint hosszra nyúúúúúlunk a világba. Súlyra viszont csak 270g-ot gyaradpodott.


Nálunk most nagyon nagy sláger a kifli én is féltem tőle de csak a sarkát kapja meg és nagyon szépen elnnyamogja a főzelék mellé és nem öklendezik pedig jó nagy daragogat szépen elnyammog és a darabos főzit meg nem eszi meg... nahhh majd azt is :)

6315. Tencsike (válaszként erre: 6314. - Hope_:))
2010. nov. 29. 17:56

Ó igen szép nagy már :-))) Nagy kő esett le a szívemről, mikor megláttam az uh.-n, mert annyi vér láttán totál azt hittem elvetéltem....:(((


Muszály leszedni onnan, mert így nyitva tartja a méhszájat! Nem nagy műtét lesz....


Remélem a szövettan is jó lesz!!!


Köszike

6314. hope_:) (válaszként erre: 6313. - Tencsike)
2010. nov. 29. 17:07

Sajnálom :(

De az a lényeg hogy Tencsibaby jól van és szépen fejlődik :)

Már szép nagy :)


És így műtehtő hogy ott a babácska???

Félelmetes :)


Vigyázz magadra nagyon és Tencsibabyre :)

6313. Tencsike
2010. nov. 29. 16:38

Szisztok!


Képzeljétek! Tegnap este elkezdett ömleni belőlem a vér! :-(( Uh. Férjemmel irány a kórház! Megnézett egy ügyeletes doki hasi uh.-val és megnyugtatott, hogy nem vetéltem el, mert ott a pici és a szíve is pulzál! Megnézte a méhszájamat is és mondta, hogy zárt! Felírt utrogestant.


Kicsit fellélegeztünk, de féltünk, hogy mitől vérzek :S


Aztán egész este és de. véreztem.... már nagyon ideges voltam, hogy miért nem múlik és, hogy ott van-e még a picim :-(, ezért visszamentem a kórházba 13:00 kürül, ahol pont a saját dokim volt! Megnézett hüvelyi uh.-n és mondta, hogy nagyon szépen fejlődik a babám, 8 hetes, 13 mm-es a CRL... aztán Ő is megnézte a méhszájamat is és közölte, hogy a méhcsatornából egy méhszájnyúlvány (vagy mi a fene) áll ki és le kell műteni, mert az vérzik és így nem tud bezáródni a méhszájam... azt majd elküldi szövettanra!


Holnap megyek reggel! Ha minden ok lesz, akkor este hazajöhetek!


Nem tudom a másik doki miért nem vette észre ezt :S

6312. dorec
2010. nov. 29. 16:32

Sziasztok,


fogakkal mi úgy állunk, hogy havonta jön 1. :) Nekünk még a szokásos alsó két fog között is egy hónap volt, uh mi is két fogasak vagyunk.

Emma kajázása is folyamatosan változik. Most épp nálunk pont a főzelékek a favoritok, főleg amit én csinálok neki: répa, zborsó, krumpli, karalábé. Meg a rizs. Azt bármivel :) Gyümik annyira nem, uh mi tízóraira általában 1 kiflit eszünk meg, csirkemell sonkával, tejmentes vajjal, uzsira meg pépet (rizs, köles vagy szója), és próbálok napközbe még a szájába adogatni gyümit. Néha el is gondolkodok rajta hogy mitől 9,5 kg-os az én Drágám. Reggel megiszik 200-240 ml tápit, este viszont max 180-at.


Én sem mosom minden nap Emma haját, mert nagyon nő már neki.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook