Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! fórum

2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
6371. wallmart
2011. jan. 7. 15:55

hope jó mozgalmas volt az utazásotok, zsombi tényleg jól bírta az utazást.

A képek nagyon szépek a kisfiadról, szerintem simán van olyan nagy mint Ádám. Raktam fel én is új képeket az ünnepekről.

6370. hope_:)
2011. jan. 7. 13:17

sziasztok :)


Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek :)


Mi szerencsésen megérkeztünk és beköltöztünk ismét angliába :)

Minden leírtam a naplómba meg raktam fel képeket is itt kicsit hosszú lenne leírni mindent.


Zsombi hatalmas 9 hónapos volt december 27én 9800g és 79cm!!!!


Mimi remélem jól vagytok nem semmi baleset pfffuuu tuti kész lettem volma én is ....


Tencsike örülök hogy jól vagytok!!!

6369. dorec
2011. jan. 7. 10:42

Sziasztok,


jujj Mimi ez tényleg ijesztően hangzott, de lényeg, hogy nincs baj. Képzeld nálunk meg bevált a karám, egész jól el van benne, persze ha ráérünk, akkor eltoljuk úgy, hogy csak a veszélyes helyeket nem éri el.


Wallmart, szép nagy már Ádi! Szerintem sem kell siettetni a járást, Emma is kapaszkodva nagyon szépen lépeget, de pl van ilyen maga előtt tologatós járásssegítőnk, attól még fél.

6368. wallmart
2011. jan. 7. 10:21

sziasztok


mimi drága hát rám is rám jött volna a frász, ha manó is így elesett volna, nem csoda ha megijedtél. De az a lényeg, hogy nem lett semmi komoly.

Mi jól vagyunk, múlt héten voltunk a dokinál a szokásos tanácsadáson, és Ádámkám már 10400 gramm, és 75 cm. Nagyon nagy fiú már. És már 21-én 1 éves lesz. Hihetetlen hogy eltelt az idő. Még járni nem jár, csak ha a bútorokba kapaszkodik.

De azt mondják ne siettessük úgy a járást, mert utána lehet majd a gyerkőc után rohangálni.


Itt most enyhébb idők vannak, de sajnos az utak olyanok, hogy babakocsival nem lehet rajta menni, így a séta az csak napi 10 perc, amíg bírom az ölemben tartani, amíg az udvarra kimegyünk.


Egyébként már 6 plüss állatot felismer, ha mondom neki ez-vagy az hol van akkor odaadja. Olyan jó nézni, hogy egyre okosabbak.

Az alvással most gondunk van az éjszakai felkelések talán nem olyan sűrűk, de nappal próbál áttérni a napi egy alvásra, és össze-vissza alszik, hol ebéd után, hol előtte. Mondtam a védőnőnek, de azt mondta majd kialakul. Hát remélem, mert totál felborult a napirend, így elég nehéz előre bármit is tervezni.


Írjatok

6367. mimi08
2011. jan. 6. 22:40

Sziasztok!


Jól eltűnt mindenki, remélem jól vagytok. Velünk az a baleset annyi volt, hogy ha nagyon nem tudok Jankára figyelni, akkor egy 10-20 percre előkerül a bébi-komp és kicsit abban rosszalkodik. Egyébként imádj! Már minden balesetveszélyes dolgot eltüntettünk alsó polcokról stb., de ugye a gyerekek mindig okosabbak. Szóval a kutyusunk ugye október óta betegeskedik, ezért az orvos tanácsára a garázsban lakik, hogy ne fázzon esetleg meg. Nálunk a házból is nyílik egy ajtó a garázsba, lépcsőn lehet lemenni. Apukával oda szoktak néha menni kutyát simogatni, de amúgy ez az ajtó mindig be van csukva. Én nem tudom, Janka ezt hogy csinálta, de teljes erejéből nekimehetett a csukott ajtónak, annyira kutyázni akart. Én már csak a hatalmas zajra meg a sírásra futottam oda, a bébi-komp kerekei égnek álltak, lányom fejjel lefelé a járólapon, dől a szájából a vér. Teljesen bepánikoltam, de aztán jött a férjem, kezébe vatta a dolgokat. Én már pakoltam, hogy akkor baleseti, de ő mondta, hogy várjunk kicsit, nézzük meg hol vérzik.

Végülis nem mentünk sehova, hamar elállt a vérzés, szegényem pont a felső fogínyére esett, ahol éppen előbújtak a fogacskái, azokat ütötte meg.

Kicsit hosszúra sikerült a sztorim, bocsánat! A lényeg, hogy már jól vagyunk.

6366. Tencsike
2011. jan. 3. 12:35

Sziasztok :-)


Megjöttem a vizsgálatról! Minden rendben van a babámmal :-))) Nyakiredő 1, 3, Kombinált teszt eredmény 2 hét múlva lesz meg! 6, 5 cm a crl és nagyon kis izgő-mozgó volt :-))))))


Jajj Istenem milyen szupi volt látni :-)), legutóbb még egy kis babszem volt :-), mostmeg. . . . .


Nemet még nem mondott, pedig annál a dokinál vagyok, akinél Jucka, uh. remélem csajszika :-))


Júli 15-re vagyunk kiírva :-)


Rexona jobbulást Nektek !!! Mimi remélem minden rendben van és tényleg csak a riadalom volt nagy!!!


Wallmart izgi lehetett a Karifás akció :-))), lényleg, h nem történt tényleg baj....

6365. mimi08
2011. jan. 2. 22:08

Sziasztok!


Mindenkinek minden jót az új évre!


Hát, nekünk az elmúlt napok nagyon érdekesen alakultak, túl eseménydúsra sikerült a hét. Jelenleg a mai nap hatása alatt állok még, ha összeszedtem magam majd leírok mindent... A lényeg, hogy Janka hatalmasat zakózott, jelenleg úgy tűnik, nagyobb volt a riadalom, mint a baj, de én totál kivagyok és egész nap ezen őrlöm magamat...

6364. Tencsike
2011. jan. 1. 13:55

Sziasztok! Mostmár gyakrabban tudok elvileg jönni, mert már van új gépem :-)))


Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánok!!!!


Elvileg tegnap töltöttem a 12. hetet! Jól vagyunk! Hétfőn megyünk dokihoz! Már nagyon kíváncsi vagyok az első nagy vizsgálatra! Remélem minden rendben!!!

6363. rexona
2011. jan. 1. 10:03

Sziasztok!

Remélem jól vagytok!

Sok örömöt ebben az évben is a babáknak és családjuknak!

6362. -!Maya!-
2010. dec. 31. 22:36

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK:)

Noel és Márti

6361. rexona
2010. dec. 30. 15:45

Sziasztok!

Boldog Új Évet mindenkinek!


Hogy vagytok?

Az én lányomnak sajnos mandulagyulladása van+láz.

Hétfőn belázasodott, kedden egész nap lázcsillapítás volt, szerdán meg este volt még lázas. Jó lenne, ha ma már nem lenne az!!!!!!


Pedig úgy vigyázunk rá! És mégis becsúszik valami. Bár azt mondta a dr.-nő, hogy ez vírusfertőzés.

Remélem ti jól vagytok!!!

És remélem mi is kifelé megyünk mostmár a baciból és az új évet gyógyultabban kezdjük.


Karácsony jól telt? Gyerkőcök örültek az ajándéknak?

Nálunk siker volt szerencsére a páromnak és a nagyszülőknek a fotókönyv. Nagyon szép lett.

6360. -!Maya!-
2010. dec. 26. 16:00

Boldog Karácsonyt mindenkinek:)


Noel és Márti

6359. wallmart
2010. dec. 23. 22:09

sziasztok,én sem voltam egy darabig, hajrá volt itt az ünnepek előtt. sütés-főzés előre amit lehet, de még a többihez nem jutottam hozzá.

hope jó utat nektek, vigyázzatok magatokra. Majd ha a fiad megnő elmondhatja, hogy ő már ilyen idősen merre járt. :-)

rexona örülök, ha jól vagytok, mi is kinlódunk a foggal, most úgy állunk, hogy alul egy kint van felül oldalső metszőnek kint van a hegye, de felül a középső metszőfognál középen is fehéredik valami, és felül a jobb metszőnél ki van hasadva az íny. Na nem is sokat alszunk, az átlag kelés ami minden éjszaka van, az 4-5, de ha fogacska van a dologban akkor 10-15* is kelünk. Néha reggelre olyan vagyok mint egy zombi. De bizakodó vagyok, remélem nemsokáig tart, de mire kijön mind a 20 tejfog, hűűűűűűűűűűűűű, remélem csak az eleje ilyen a többi már nem lesz borzasztó, vagy kitudja.


Most a héten már nem leszek, de mindenkinek

BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK, és a babuciknak is sok ajándékot az első karácsonyuk alkalmából.

6358. rexona (válaszként erre: 6357. - Mimi08)
2010. dec. 23. 09:06

Ez jó!

Az én gyerekem is ezt csinálja.

Nyomja a billentyűzetet. És elállít pár dolgot.

Már az apja előtt titkolom néha, hogy a gépnél járt.

6357. mimi08
2010. dec. 22. 21:16

Sziasztok!


Bocsánat, kicsit eltűntem, dolgoznom is kellett és Janka ha meglátja, hogy megy a gép, máris visít, hogy ő is ide akar jönni. Olyan szinten elállít ilyenkor mindent a gépen, hogy csak telefonos informatikus segítséggel tudom helyrehozni.

Szóval megvagyunk, jól vagyunk, kibújt a jobb felső fogacska is.


Remélem minden anyuka és babácska jól van!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!!!

6356. rexona
2010. dec. 22. 16:40

Tencsike, te merre jársz?

Ugye csak nem tudsz internethez jutni?

6355. rexona
2010. dec. 22. 09:42

Wallmart, hogy vagytok?


Hope, akkor jó utat nektek, de addig még úgyis párszor benézel.

Amúgy nem félsz, hogy Zsombi, hogy bírja majd az utat? Vagy már most hozzászokott a jövéshez-menéshez?

6354. hope_:)
2010. dec. 21. 11:43

Sziasztok :)


Én nem leszek egy jó darabig.....

Otthon már nincsen netünk és 1én költözünk vissza Angliába.

Most itt vagyok még holnapig anyunál még be nézek kicsit addig is :)


Szeretnék nektek Békés Boldog Karácsonyt kívánni és boldog új évet és családaitoknak :)

Pussszzz


Valamikor jelentkezem az új évben!!

Vigyázzatok magatokra!!!

6353. wallmart
2010. dec. 17. 07:15

sziasztok

hogy vagytok? babák jól vannak?

sajnos Ádámkám ismét beteg lett, alig kap levegőt az orrán.

Remélem karácsonyig meggyógyul, mert ha nem maradunk itthon.

Azt mondják van valami a levegőben, de ilyen hidegben /nálunk -8, és -10 között van/ nem is viszem ki, akkor hol fázott meg.

Az a baja, hogy nem kap levegőt az orrán, van orrspray is azzal fújom neki, és sokat tüsszög, naponta vagy 15-öt biztos.

Szerintetek nátha lehet vagy allergia? Már arra is gondoltam valamire allergiás a tüsszögésből ítélve. Az orrából nem jön semmi hiába szívom.

Írjatok

6352. hope_:)
2010. dec. 15. 18:36

Tencsike ???? Hogy vagy?????



Mimi???? Remélem ti is jól vagytok???

6351. wallmart
2010. dec. 15. 08:18

hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel?


már nálunk a takarítás megvolt, de úgy, hogy manót átvittem nagyihoz, így tudtam megcsinálni mert egyébként elég nehézkes ha állandóan a sarkamban van ez a legény.

Már a menü is kezd kirajzolódni, és már az ajándékok fele is megvan. Remélem be tudom addig fejezni mire tényleg karácsony lesz.


Mindenkinek Boldog Karácsonyi készülődést!! :-)))


Tencsike drága hogy vagy? Remélem te is és a baby is jól van. Ha van újabb fejlemény várjuk.

6350. wallmart (válaszként erre: 6349. - Hope_:))
2010. dec. 15. 08:15

köszönöm a köszöntést, igen decemberben tartottam a névnapomat.

Neked is Boldog Névnapot!

6349. hope_:)
2010. dec. 13. 21:16

téééényleg wallmart :)

Ha te is 10én tartottad a névnapod akkor Nagyon sok boldog névnapot :)

6348. hope_:)
2010. dec. 13. 19:06

hahó


Ma végre áttört a 3ik fogacska :)

Nekünk az alsó 2 metsző jött és most rá pontosan 3 hónapra a bal felső metsző tört át ma :)


Hogy vagytok???

6347. wallmart
2010. dec. 13. 15:52

helló lányok, mi is a fogacskával kinlódunk, már fent teljesen látni de nekünk máshogyan nő, a alul a középső metszőfog már teljesen kint van, és felül az oldalsó metszőfognak már látni a hegyét, szóval nekünk így jönnek a fogacskák. Éjszaka kelünk, már 5 hónapja, már az lenne a furcsa ha átaludnánk az éjszakát, de azért bizakodom, hogy eljön ez is egyszer.

Nálunk szép hó esett, remélem hétvégén eljutunk szánkózni.

6346. -!Maya!- (válaszként erre: 6344. - Hope_:))
2010. dec. 10. 15:34

Sziasztok:)

Én nem is igazán figyeltem a frontokat, hisz most Noel a fogacska miatt nyűgös. De lehet, hogy az is rátesz neki.


Hát az én hátam sem igazán bírja Noel tempóját:( Amint leteszem a földre, indul is rosszalkodni. A kedvence a szobai szemetes és a kutya tálak... amiket nem volna szabad, ő azt szeretni. Úgyhogy amint ő földre kerül én pakolok mindent fel. Jó kis móka.

Meg a napokban felállt a Drágám a kiságyban és ezt napi 100x megcsinálja, úgyhogy ma teljesen leengedjük a kiságyat. Tegnap akkorát röhögtünk Csabival, mert elaludt a cicin Noel, becsempésztem a kiságyba és én naív azt gondoltam, hogy már ő szépen aludni fog hajnalig...hehe, majd egyszer felsírt, gyorsan odaszaladtam, de már állásból esett vissza, mert magával húzta a takarót, amit a kiságy rácsára rakok estére. Biztos le akart minket figyelni:DDD

6345. Betta76 (válaszként erre: 6344. - Hope_:))
2010. dec. 10. 13:06

nálunk is nyűgösebbek két napja, az éjszakák is rosszak most, kb félóránként cumit kell adni valamelyik gyerkőcnek, néha félálomba rossz gyerek szájába akarok cumit erőltetni :) persze mert a két gyerek között alszom...

Olcsi kezdett el mászni a napokba, mint a szélvész úgy kever a lakásba, meg persze fel is kapaszkodik mindenre, aztán meg nem tudja magát megtartani. milyen jó dolgom eddig, letettem őket a földre és ott maradtak... :)

én se győzöm őket emelgetni.

6344. hope_:)
2010. dec. 10. 11:24

Hogy vagytok lányok????

Hogy bírják a gyerkőcök a frontokat????

Zsombi kicsit nyügibb volt....


Nincs megállás egész nap... mostmát feláll mindehol és egész nap csak mászik és kapaszkodva elkezdett lépkedni meg felmészik mostmár a kanapéra ágyre csak az a gáz hogy még mindíg csak fejjel előre akar eljönni......

2 napja mejd leszakad a derekam mert megyek utána és melegetem stb és hát közel 10kg már.....

6343. hope_:)
2010. dec. 10. 11:20

Müzmüz!!!


Nagyon szééééép Nóri baba :) Gratulálok még 1× :)

6342. Betta76 (válaszként erre: 6336. - Müzmüz)
2010. dec. 10. 09:09
Nagyon aranyos a pici, gratulálok!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook