Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 júliusára babát várók fórum

2008 júliusára babát várók (beszélgetős fórum)


2007. dec. 4. 15:57
huuuuuuuuuuu....hat megy itt a duma....pedig azt hittem halott ez a topik:-)
397. Vanet
2007. dec. 4. 15:45
na kedveskéim, mostmár megyek, valamit dolgozni is kéne. (jó laza volt ez a nap, hála az égnek) Vigyázzatok magatokra, meg a picikékre, meg a párocskáitokra is! :)
396. Hurvinyek (válaszként erre: 395. - Vanet)
2007. dec. 4. 15:43
Tényleg nagyon jó! És olyan jó, mikor rádmosolyog, vagy azt mondja: anyu, vagy odabújik hozzád. És tényleg jó kismamának lenni! És olyan jó, hogy lehet gyermeked, és ő érzi ám, hogy szeretettel várod. :)
395. Vanet (válaszként erre: 391. - Hurvinyek)
2007. dec. 4. 15:35

Igazad van, az anyukák mindent tudnak, nálunk is anya már tudja, mert rákérdezett, pedig semmi jelét nem mutattam, és nálam nem is volt várható!

Hihetetlen! Vajon ez velünk is így lesz? Mondjuk azt még nem várom, hogy a gyerekem bejelentse, hogy nagyi vagyok, egyelőre annak örülök, hogy kismama lehetek:) De jóó ezt leírni:)

2007. dec. 4. 15:34
Szerintem mindenkinek meg van a maga története. Nekünk is volt egy nehéz időszakunk, mert az első kisbabánkról, mikor 32 hetes várandós voltam, kiderült, hogy nincs rekeszizma, pedig addig minden "rendben" volt. Persze utána orvost váltottam. Szerencsére találkoztam a babával, és most van egy gyönyörű kisfiam, aki egészséges, okos, és mindennap hálát adok érte Istennek. És most várjuk a kistesót, és lehet, hogy most is 2 UHra megyek majd 20 hetesen, hogy két orvostól halljam, hogy minden rendben van.
393. Vanet (válaszként erre: 392. - Timihugi)
2007. dec. 4. 15:32

Fél évvel ezelőtt azt sem tudtam mi az a baba-mama portál :) de azért köszönöm a megtisztelő múltbéli lehetőséget:)


Tudom, hogy figyelnek rám odafönt, hálás is vagyok érte :)

392. timihugi (válaszként erre: 389. - Vanet)
2007. dec. 4. 15:19
Nahát...a ti történetetek is olyan szívmelengető! Örülök, hogy odafönt Rád is figyelnek azért! Nekem is van egy barátnőm, 29 éves, ugyanezzel a diagnózissal, hogy a doki szerint nem lehet babája. Erre nyáron terhes lett, csak sajnos vmi genetikai probléma miatt már az 5. héten elment a baba. Még én is sírtam :(. Abban pedig biztos lehetsz, hogy megértő főnököd lennék:-). Ha fél évvel előbb találkozunk, még aktuális is lett volna. Nagyon kellett egy asszisztens, de fel is vettünk valakit.
2007. dec. 4. 15:16

Sziasztok!


Én meg állandóan éhes vagyok, én eddig 2 kg-t híztam, és most vagyok annyi kg, mint a kisfiammal uennyi idős terhesen. A védőnőnél 54,5kg ruhástul, cipőstül. Itthon kb 50,5 kg vagyok, szóval ehetek bátran.

Én most kezdem a 11. hetet, és mi is vártuk a babát, mégis titkolózunk, Karácsonykor olyan jó lesz megmondani. Bár a szülők sejtik. Hiába no, az anyukák mindent tudnak. :)

390. Vanet (válaszként erre: 388. - Timihugi)
2007. dec. 4. 15:09
Nincs szükségetek még egy alkalmazottra?? :) olyan megértő főnököm lennél:)
389. Vanet (válaszként erre: 385. - Timihugi)
2007. dec. 4. 15:07
Akkor ti biztos sokat küzdöttetek a kicsiért! Gratulálok! Bevallom őszintén nálunk teljesen váratlanul jött, 4 éve vagyunk együtt, és minig is szerettünk volna babát, de nekem megmondták, hogy nem lehet gyerekem, így tavaly tavasszal abbahagytam a bogyót is. Egyelőre nem akartunk babát, ezért nem is kezdtünk el utánanézni, hogy vannak-e esélyeink,... és akkor a mi kis kicsikénk úgy döntött, hogy most megérkezne hozzánk!!! :) Aminek persze nagyon örülünk, csak olyan hirtelen történt az egész, még sokszor most sem hiszem el:)
388. timihugi (válaszként erre: 386. - Vanet)
2007. dec. 4. 15:03
nem baj, most ez is kell! ha a szervezet pihenni akar, akkor azt is meg kell neki adni:-).
387. timihugi (válaszként erre: 384. - Vanet)
2007. dec. 4. 15:01
de nem ám! meg egymás mellett hánynánk a mosdóban...hihi :))
386. Vanet (válaszként erre: 383. - Timihugi)
2007. dec. 4. 15:01
én ugyanígy vagyok, tisztára mint egy óvodás :) Este legkésőbb 9kor már alszom, reggel 7ig!!! Régebben simán fent voltam 11ig ... úgy látszik mi nem eszünk kettő helyett, hanem alszunk!!! :)
385. timihugi (válaszként erre: 380. - Vanet)
2007. dec. 4. 15:01
Azért nehéz lehet ezt titokban tartani, pláne, hogy ilyen erős tünetei vannak. Minden tiszteletem a tiéd! Nálunk hál' istennek nem kell titkolni, már vártuk régebb óta a babát, néhány kollégám az inszemet is tudja. Mikor meg aztán kiderült, hogy kétcsíkos a tesztem, az én párom nem is tudta volna magában tartani a kollégák előtt...én még csak-csak tudtam volna. De eléggé csalásias a hangulat a cégünknél, így mindenki velünk örül, és szurkolnak.
384. Vanet (válaszként erre: 373. - Timihugi)
2007. dec. 4. 14:58
Olyan jó neked!!! Húúú de jó lenne ha együtt dolgozhatnánk, akkor legalább nem kéne titkolnom az öklendezéseimet :)
383. timihugi (válaszként erre: 380. - Vanet)
2007. dec. 4. 14:57
Jajj...te szegénykém! :-). ÉÁn csak este vagyok álomkóros, soxor már 9-10 órakor elborulok, és másnap reggel 8ig nyomom.
2007. dec. 4. 14:56
Amúgy én is már naon-naon várom azt a bűvös 12. hetet! :-)
381. Vanet (válaszként erre: 379. - Timihugi)
2007. dec. 4. 14:55
Timi! 1 mp:)
380. Vanet (válaszként erre: 378. - R_Kata76)
2007. dec. 4. 14:55
Néha én sem tudom hogy bírok ki egy-egy napot, főleg, hogy a munkahelyemen senki sem tudja. Pár héttel ezelőtt olyan álomkórban szenvedtem, ha kiment a kolleganőm (ketten vagyunk egy szobában) mindig letettem a fejem a billentyűzet mellé és pillanatok alatt alfában voltam. Aztán mikor hallottam félálomban hogy jön, akkor gyorsan felültem és szédültem még két percig:)
379. timihugi (válaszként erre: 378. - R_Kata76)
2007. dec. 4. 14:54
Kata, azért reggelre én sem tudok beérni rendszerint, mire összeszedem magamat, az fél 10. De szerencsére magam főnöke vagyok:-). A 6. hét elején volt 3 nap, amikor nem tudtam egyáltalán bejönni, de ez hál' istennek elmúlt. Egyébként otthon csak egyedül maradnék a bajommal, jobb egy kis társaság. Nem tudom, méred-e a hődet, az enyém állandóan 37,2 környékén van, ettől én is hidegrázok. Mióta kiderült a terhességem, még egy éjszakát nem aludtam át rendesen. Sokat járok pisilni.
2007. dec. 4. 14:46

Sziasztok, mi most megyünk dokihoz, első vizsgálat (7+3). Nagyon kíváncsi vagyok.:-)

Lányok, minden elismerésem a Tiétek, hogy a kisvukkal is tudtok dolgozni. Nekem most olyan melóm van, hogy itthonról tudom csinálni, de pont arra gondoltam, hogy mihez kezdenék ha irodában kellene ilyen holt sápadtan, remegve üldögélnem jópofit erőltetve magamra... Hát, komolyan mondom el sem tudom képzelni! Pedig én nem is hányok (kopp-kopp-kopp), cserébe egész nap ráz a hideg, még éjjel is :-( Bár lehet, hogy titeket is... nekem még majdnem 5 hét van a 12.hét végéig... de valahogy majdcsak eltelik, és utána felhőtlenül élvezhetjük a terhességünket!!! :-) Már nagyon várom!!!

377. timihugi (válaszként erre: 376. - Timihugi)
2007. dec. 4. 14:18
hoppá...8+4 ! :-)...de előre szaladnék már!
376. timihugi (válaszként erre: 374. - Lili13)
2007. dec. 4. 14:15

Szia Lili! Üdv a fogyók körében :-). Ezek szerint neked sem túl jó az étvágyad?

Én még vérvételen egyáltalán nem voltam, majd 19.-én először. Pedig már jó lenne látni, hogy minden jól van-e? Én ma vagyok 9+4. Hát...jó egymás után babázunk majd :-)....na, ezt jól megaszondtam!

375. Lili13
2007. dec. 4. 14:13

En meg most kezdem a munkanapot, de inkabb otthonrol irogatok.

- tanari diploma itt is, de belso ellenor vagyok egy banknal.

374. Lili13 (válaszként erre: 366. - Vanet)
2007. dec. 4. 14:11

Vanet, en is tegnap kezdtem a 9.hetet es 3 napja alig erzek valamit a hasamban, persze minden mas bajom van... Allitolag amikor a menzeszed lenne (ami ugye 9.het) lehet egy kis gorcsoles, asszem hormonok, mi mas. De erdemes konzultalnod a dokival. En ma voltam vervetelen (5 ampulla), 10 percig le kellet hajolnom, labam kozott volt a fejem hogy magamhoz terjek, izzadtam mint a liba, ez van:( De utana reggeliztem egy jot:)

Par honap mulva mar nem tudok igy lehajolni...Meg jo, hogy nyarra nagy poci melle mar nem kell fuzos cipo...:DD

Mindenkinek jo napot!

ja, en -1 kilo vagyok eddig.

373. timihugi (válaszként erre: 372. - Vanet)
2007. dec. 4. 14:10
Hát, egyetértek a tanári diplomáddal kapcsolatosan, nagyon klassz hivatás, csak megélni nem lehet belőle:(. Én is hasonló munkakörben vagyok, a főnököm személyi asszisztense és az irodavezető (informatikus cégnél). Az én főnököm is most épp házon kívül van...de nekem épp most naon hiányzik...mert ő a férjecském :-). Most mondhatni....jó nekem, mi?! :-) De azért örüljünk, hogy nem veszett ki a humorérzékük!
372. Vanet
2007. dec. 4. 14:03

Jelenleg egy ingatlan üzemeltetési cég ügyvezetője mellett vagyok asszisztens ( most épp elment a főnököm ebédelni, így nyugi van) amúgy tanító ill. tanári diplomám van, csak sajna abból nem lehet megélni, pedig nagyon szerettem tanítani :(

Az én párom tegnap a wc előtt ugyanolyan hangokat adott ki mint én hányás közben, kijöttem kimerülten és tök idegesen, erre ő angyali mosollyal közölte: " azt hittem evvel segítek" :) az együttérző képességén még javítani kell mire a kitolási szakaszhoz érünk :)

371. timihugi (válaszként erre: 369. - Vanet)
2007. dec. 4. 13:56

Az enyém meg mindig beszél a pocakomba a babocskának, hogy: "Ide figyelj, te babszem! Ne bántsd anyát, mert ha kijössz, akkor box lesz:-). Ezt én mondom, az apukád...majd meglátod" :-)"

A barátoknak meg mindig bőszen meséli, hogy mindig együtt hányunk :-). Hát....már ezekért is megéri!

370. timihugi (válaszként erre: 368. - Vanet)
2007. dec. 4. 13:51
No, akkor elég hasonszőrűek vagyunk...én is kigombolkodva ülök:-). Igen, sajna elfoglaltak a jó dokik...de a magánrendelőjét nem próbáltad még? Mintha azt is megírtam volna. Hátha ott nagyobb szerencsével jársz. Egyébként a Szent Imrét sokan dícsérik, nagyon szép és modern lett a szülészete. Szerintem megnyugtatásul nyugodtan hívj fel egy másik dokit, nem baj, ha éppen nem a sajátod. Gondolom mindegyik tudja a dolgát. Amúgy mit dolgozol?
369. Vanet
2007. dec. 4. 13:47
Ezt még megosztom veletek: párom vicceskedései a baráti házaspár előtt (ők tavaly várták az első babát, szóval nagyon is átérzik a helyzetünket) "Ha ez így folytatódik májusban madzagot kötök a derekadra és árulhatlak lufiként":) mindezt a két kosárméretet nőtt (ámde feszes és tel:) melleimre értette. A kis drága, azért jól belebokszoltam a pocakjába :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook