Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008. Januárban született babák fórum

2008. Januárban született babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
13330. Bun Csilla (válaszként erre: 13329. - Emesemm)
2009. nov. 30. 07:23

Szia! Írnál bővebben erről a golyópályáról???? Én amit látam neten az 5 éves kortól való!

Amugy a teszveszen mindig jókat fogtál ki??? És még postaköltséggel se drága???

13329. Emesemm
2009. nov. 27. 15:29

Sziasztok!

Nálunk mikulásra kap könyvet (frakk a macskák réme), meg ilyen fűzni tanuló fa tavacskát. ez olyan mint a cipő, csak tavacska békával, kacsával, fogkefe:), kismikulás.

mamától bartos erika zsákbamacska mondókáskönyv lesz, meg egy db percy kisvonat a thomasból

meg kap egy szerelhető kis autót a nővéreméktől, ez is párszáz forint volt.


Elárulom, sok mindent veszek a teszveszen!


Karácsonyra: sínpálya kiegészítést és thomasból vonatokat, (ezt is mind neten vettem használtak)

kipp-kopp karácsonya mesekönyvet, bogyó és babóca mesekönyvet, két nadrágot, bugyit, wc szűkítőt:))

nővéreméktől játék porszívót a szippancsot

mamáktól még nem tudom.


szülinpara: 3 mesekönyvet, kipp-kopp, boribon, és még egy marék veronikásat, meg egy traktort állatokkal.


A golyópályát én is nézegettem, de már nem! Majd jövőre, az még akkor is tökéletes lesz, sőt már megvehetjük azt ahol üveggolyók vannak, talán akkor már nem nyeli le! Úgyhogy nekünk már a jövő karácsonyi ajándék is megvan:))) Illetve az ötlet.


Egyébként van egy fisher price golyópályánk már, azok elég nagy golyóval vannak, inkább pingpong labda méretűek, de ezt tavaly kapta és már nem nagyon érdekli:(. lehet eladnám ha érdekelne valamelyikőtöket.

13328. Bun Csilla
2009. nov. 27. 12:23

Én is összeírtam mit vegyünk! De még nem teljes: Karácsony: Fa építőkocka, gyurma, dömper, porszívó, micimackó és csacsi nagyon szeretik a csajok, meg valami könyvet gondoltam még

Szülinap: motor, (másikat kinőtték) fűzhető gyöngy, műanyag állatok, talán FIFI( de nagyon drágálom) Igaz én magunk, papa és a tesóm nevében is veszem az ajándékot! Anyutól tegnap megkapták a kabátot, és egy bélelt nadrágot hozzá (az is 14000 ft volt) Néha kiakadok olyan drága minden főleg két gyereknél!

A nagylány 10 éves ő Betűtorony társast kap és az én titkos naplóm(most ez a menő az osztályba)!

A játszósátort nekem is szeretik a csajok, és a hintalovat is, annyiba jó hogy a nagylánytól sok mindent kapunk, amit már ő nem használ!!!

13327. Bun Csilla (válaszként erre: 13326. - Veroosh81)
2009. nov. 27. 12:17

Köszi a gyors választ! A többiekké is érdekelne! Igaz nagyon ritkán vagytok itt!!!!!

Amugy mi aza golyópálya???

13326. veroosh81
2009. nov. 26. 21:58

Mikulás: teletubbi lala-tinky jószág(a másik kettőt már odaadtuk), egyik karácsonyra lesz, gyurma, játszósátor

Karácsony: plüss hintaló, mesekönyv

Szülinap: babakonyha

Én ezt is sokallom, tekintve, h ezt csak tőlünk kapja.Habár egy olyan golyópálya még nagyon tetszik:)

13325. Bun Csilla
2009. nov. 26. 21:21

Csajok, ti mit vesztek karácsonyra a gyerkőcöknek, és szülinapra?

Kicsit rossz hogy ilyen közel van egymáshoz a kettő!

Én együtt szoktzam megvenni az ajándékot,mivel karácsony után már nem nagyon van választék! Addig pedig a garázsba elfér! Kiváncsi vagyok kinek milyen ötletei vannaK!

13324. veroosh81
2009. nov. 26. 12:36
Nálunk 8.20-8.30 között kerül ágyba a kisasszony.
13323. Emesemm (válaszként erre: 13322. - Bun Csilla)
2009. nov. 26. 12:34
Szia, nálunk is hasonló a helyzet, bár én januártól, ha bölcsisek leszünk, akkor fél8-ra akarom hozni a fürdést. Remélem sikerül.
13322. Bun Csilla
2009. nov. 26. 10:52

Sziasztok! Egy kérdés! nektek este mikor van a lefekvés???

MI 8-KOR FÜRDÜNK, KAKAÓ IVÁS HEMPERGŐZÉS, ÉS KÖNYVNÉZEGETÉS, MESE MAJD 9-KOR VILLANYOLTÁS! SZERINTETEK KÉSŐ A 9 ÓRA??????

13321. veroosh81
2009. nov. 24. 14:48
Úgy komolyabban nem, én még mindig a "rongylábazástól" vagyok ki, de hát ilyen hidegben nem hagyhatom a földön ülni...eccer ez is elmúlik...remélem
13320. Emesemm
2009. nov. 23. 13:14

Lányok nálatok beköszöntött már a "rémes kétéves" dackorszak? Én sokszor nem tudom mire vélni a nagy hisztiket, de hallgatok ranschburg jenőre, aki azt tanácsolja nem szabad figyelembe venni és sok türelmet hozzá a szülőknek.De néha már a hajam kitépném mikor egyfolytában nyavalyog, hogy tejcsi, erre kérdezem kérsz tejcsit? válasz- NEM

és ez vagy 15-ször egymás után. Majd mégiscsak csinálok tejcsit mire vagy elfogadja, vagy egyáltalán nem ilyenkor leteszem az asztalra, majd hosszas hiszti után elveszi és megissza....

13319. Emesemm
2009. nov. 23. 13:07
köszi
13318. veroosh81
2009. nov. 22. 21:26
A naplómban találsz egyet, ugyan nem az enyém, de innen való kipróbált.
13317. Emesemm
2009. nov. 22. 15:01
Sziasztok, van valakinek garantáltan lepróbált tuti jó mézeskalács receptje?
13316. Emesemm
2009. nov. 13. 14:47

H1N1


[link]


Erre a cikkre ma akadtam rá. Elég jó és részletes, ha van időtök olvassátok el, nekem még nem sikerült végig. Alul a hozzászólások is érdekesek, ahogy beleolvastam.


Én ma beoltattam magam, Artemonnál keressük a megoldást, főleg amiatt, hogy januártól bölcsibe megyünk.

13315. 442a8e9f3d (válaszként erre: 13307. - Emesemm)
2009. nov. 4. 22:13
Sia! noniusz04 néven ujra regisztráltam magam...ott folytatoma naplómat.Balhéééééé volt párommal, és töröltem magam.De ujra itt vok!!!!!!pusssz mindenkinek!ILDI
13314. veroosh81
2009. nov. 3. 12:53
lehet, h csak nem ér rá
13313. VTünde
2009. nov. 3. 12:46
Köszi Verus. 5 napja nem volt Hoxán és elkezdtem aggódni, ezért próbálok tel. sHámot kideríteni. Remélem minden rendben velük.
13312. veroosh81
2009. nov. 3. 12:44
én se
13311. VTünde
2009. nov. 3. 12:38
Köszi Emese.
13310. Emesemm (válaszként erre: 13309. - VTünde)
2009. nov. 3. 12:28
Nem
13309. VTünde
2009. nov. 3. 11:15

Sziasztok!


Nem tudja véletlenül valaki kszisz telefonszámát?

13308. Lujza28 (válaszként erre: 13306. - Emesemm)
2009. okt. 30. 12:26

Sziasztok!


Edit, örülök hogy jól vagytok!

Mesi nagyon ügyes volt hogy így beilleszkedett!

Nálunk is megy a harc ezerrel a srácok között, már Máté is beszállt a balhékba úgyhogy sokszor hullik a hajam rendesen...:)


Emese, nekem egyik gyerek sem volt bölcsis, nehezen, jól behúzott nadrágszíjjal de megéltünk valahogy... Most sem szándékozom beadni, remélem nem kerülünk a gyes miatt padlóra, csak lesz valahogy!

Eddig úgy néz ki hogy maradok vele még egy évet, aztán meglátjuk hogy alakul!

Tök jó hogy otthon tudsz dolgozni!

13307. Emesemm
2009. okt. 30. 10:32

Ildi mi lett a naplóddal???

Veráét sem látom pedig benne volt a kedvenceim között.

13306. Emesemm (válaszként erre: 13297. - Lujza28)
2009. okt. 30. 10:30
Brigi Neked a nagyok nem voltak bölcsisek? Egyébként Máté megy, vagy maradsz még egy évet?
13305. Emesemm
2009. okt. 30. 10:28

Sziasztok!

Szia Edit! Jó volt hallani rólatok, hogy minden rendben veletek. De jó, hogy Mesike így vette a bölcsis akadályokat! Két hét múlva mi is kezdjük, írtam is, hogy már nagy a para részemről. Adhatnál néhány tanácsot, hogy lelkileg, hogy vészeljük át.

Irigykedem a horvátországi nyaralásért:))) mi csak zalakarosig jutottunk, bár nagyon jól éreztük magunkat és ami a fő, sokat pihentünk.

Én is ritkán tudok írni már mostanában, mert egyre több a munkám itthonról. (szerencsére????) de mikor Temo alszik már dolgozom is. Egyébként én jövőre megyek vissza dolgozni, addig itthonról tolom, amit lehet.

13304. Emilía78
2009. okt. 29. 14:04

Sziasztok!


Edit vagyok. Nem felejtettelek ám el titeket! Most van egy kis időm, mert a héten ovis szünet van és itthon vagyunk mind a 3-an.


Pár szó rólunk, ha valakit érdekel:

Mesike szeptember 1-től bölcsis lett. 2 hétig tartott a beszoktatás, hála a jó Istennek hogy a kineziológusomat májusba az utamba bocsátotta, mert az ő segítségével, nagyon gyönyörűen sikerült a beszoktatás, és nem is viselt meg annyira mint anno CSonika oviba eresztése. A bölcsis nénik el voltak ájulva Mesitől, azt mondják, mesekönyve szebbet írni nem lehetne, amilyen szépen beilleszkedett. Nagyon boldog voltam, és büszke. :) Ráadásul a bölcsibe rákapott (állítólag saját magától) a bilizésre, és azóta minden este fürdés előtt ő maga, hozza a bilit, és tegnap este először itthon is pisilt bele. Ha pisilt, kakilt a pelusba utána mindig szól.

Beszédje is bővült, bár még nem sok mindent mond, de megért mindent. A minap sikerült felfedeznem, hogy ismeri a testrészeit és elmutogatja hol a feje, lába, szeme stb.

Szépen eszik, iszik egyedül. Huncutkodik, és nem is tudom mire véljem, de azt kezdem gyanítani hogy elkezdődött a dac korszak? Bár lehet hogy csak huncutkodás, mert sokszor van olyan hogy mondom neki, vedd fel a papucsot, és erre ő: Nem! és közbe vigyorog. :D

Imád énekelni, és hintázni, hinta-palinta c. dalt elénekli, bár van benne babanyelv is. :D

Csonika: ovis, középsős. Jár zeneoviba, angolra, és néptáncra. És borzasztóan irigy Mesire, és féltékeny, állandóan parancsol neki és mindent kivesz a kezéből, nem győzöm őket szét választani, megy a visítás, sírás ezerrel. :S

Én októberbe tudtam vissza menni a patikába, addigra lettek meg a papírjaim, ez a gyedről-gyesre kerülés egy idegbaj. :S A patikába 2 hétig tiszta stressz voltam, nagyon fura volt, és iszonyat fáradt. Úgyhogy esténként megengedtem a férjemnek hogy éljen apai jogaival és megfürdethette, megvacsoráztathatta a gyerekeit, mert olyan fáradt voltam és fájtak a lábaim, hogy örültem hogy épp csak megfürödtem. A harmadik hét már tűrhető volt és most meg szabi :D. Majd hétfőn kezdődik előröl.

Egyébként sikerült a nyáron eljutnunk Hovátba Krk szigeten voltuk, voltunk hajó kiránduláson is és láttunk delfineket. Nagyon szuper volt, vissza sírom. :D

Apa dolgozik, viszonylag elvagyunk.


Egyébként elkezdtem adni a gyerekeknek a Flavon lekvárt, és cebion cseppet. azóta hál Istennek kisebb lefolyású betegségek vannak csak. Csonikának a vasát nem győzöm feltornászni, a tavasszal 1.4 volt neki most az ősszel, 2.8. :S De már látszik az étvágyán a javulás. És hízott 3 kg-t is.


Na megyek és puszi mindenkinek. Majd megpróbálok benézni még. Néha olvaslak titeket. Szépek a babáitok nagyon. Édesek a képek amiket feltesztek. :))

Edit

13303. veroosh81
2009. okt. 29. 07:06
Majd délben írok.
13302. Lujza28 (válaszként erre: 13298. - Veroosh81)
2009. okt. 28. 21:35

Nálunk suli alatt szokott kelni 6 körül, mert ahogy készülődünk arra felébred...


Ja, aki éjfél körül fekszik...:)))

13301. Lujza28 (válaszként erre: 13299. - Veroosh81)
2009. okt. 28. 21:33
Húú ne is mondd, én is nemrég ezen gondolkoztam! Olyan hamar elrepült ez a majdnem 2 év!!:(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook