Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008. Januárban született babák fórum

2008. Januárban született babák (beszélgetős fórum)


10. Lujza28 (válaszként erre: 9. - 9bbb5bd983)
2008. márc. 25. 14:26
Az igen! Akkor nagyon gyors szülésed volt neked is! Én az elsőt 2és fél óra, a másodikat a kórházba érés után kb20-25 perc, de otthon sem szenvedtem csak rámjöttek hirtelen és összevissza a fájások, Máté meg másfél óra volt. Vele voltam viszont a legtovább bent a szülőszobán, mert a vizem elfolyt otthon, de nem voltak fájások. aztán mikor az oxitocint bekötötték, onnantól másfél óra volt. Hál istennek gyorsan tágultam mindegyikkel, úgyhogy igazán jó élményeim vannak a szüléseimről!:) Viszont nagyon szerettünk volna egy kislányt:) de azt hiszem többet már nem próbálkozunk...:) Luca jó baba? Éjszakáitok? Sokszor felkel enni?
9. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 8. - Lujza28)
2008. márc. 25. 13:58

38.hétre született, de már a 36.-on ki akart bújni, eléggé nyitva volt a méhszájam. De kihúztam egy darabig! Állítólag az ilyen picik ilyenek, az elején nagyon tepernek, hogy behozzák a hátrányt!

A szülésznő azt mondta, a lepény egy része el volt meszesedve, tehát hiába is maradt volna bent, már nem vagy alig fejlődött volna. Tudta ő, mikor kell megszületni! A súlya azért is lehetett olyan pici, mert én sem vagyok nagydarab. A 168 cm-es magasságomhoz ali 50 kiló vagyok.

Nagyon könnyű szülésem volt, 3 óra volt az első fájástól.

Neked milyen élményeid vannak?

8. Lujza28 (válaszként erre: 6. - 9bbb5bd983)
2008. márc. 25. 13:43
Hát tejem nekem sem sok van már, csak egy hónapig volt elég neki, azóta kap már pótlást. Most meg már egyre kevesebb van. Sajnos fogyott is a hányás miatt, már attól féltem hogy kórház lesz a vége, de szerencsére túl vagyunk már rajta. Pont az oltást kapta volna mikor megbetegedett. De kis csöpp volt Luca!:) Hányadik hétre született?
2008. márc. 25. 13:39
Szopizik még? Mennyivel született? Nehéz szülés volt? Bocsi ha kis késéssel válaszolok ma kicsit nyűgös Máté, tartogatom a fenekét!:)
2008. márc. 25. 13:38

Tegnapelőtt mértük, 5100 g volt. Kb 2 hete állt meg a feltűnő gyarapodása, 2720 g-mal született. A hosszát már régen mértem, 53 cm volt utoljára. Picike. 47 cm-rel született. Még jók rá az 56-os ruháknak egy része. Sajna tápszert eszik, biztos olvastad, miért. Te szoptatod Mátét?

A hányás, hasmenés miatt fogyott is, vagy csak nem hízott?

5. Lujza28 (válaszként erre: 3. - 9bbb5bd983)
2008. márc. 25. 13:31
Köszi:) Luca is gyönyörű kislány!:) Igen szerdán lesz 10 hetes. Jó baba, a drágám tudja hogy harmadik gyerek, és mivel ott a két nagy, jónak kell lennie:)) Most kb 4700 gr, sajnos most vagyunk túl egy hányás hasmenéses betegségen, amit a nagyoktól kapott el, és kicsit lefogyott. Luca mekkora?
2008. márc. 25. 13:26

Lujza,

megnéztem az adatlapodat, gyönyörűek a fiaid! Gratulálok!

3. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 2. - Lujza28)
2008. márc. 25. 13:12

Szuper!

Akkor Máté most 10 hetes, igaz? Jó kisfiú? Mekkora?

2008. márc. 25. 13:07

Szia ajacska!

Én január 16.-án szültem Máté fiamat! Ő a harmadik gyermekünk.:) Szívesen csatlakoznék!:)

2008. márc. 25. 12:37
A kislányom, Luca január 9-én született. Szívesen tapasztalatot cserélnék olyanokkal, akiknek szintén ez idő tájt születtett babája. Hátha sok érdekes dologra jönnénk rá együtt. Az is érdekes lehet, kinek hogy zajlott a terhesség, vagy a szülés. Várok mindenkit szeretettel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook