Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 öreg kutya összeszoktatása fórum

2 öreg kutya összeszoktatása (beszélgetős fórum)


2013. febr. 22. 10:52
Köszönöm a segítséget/ötleteket! :)
2013. febr. 21. 19:08

A cica alkalmazkodik ahhoz, ha átrakod a cuccát, csak mutasd meg neki, hogy hova pakoltad el. A kutyát pedig úgyis megszokja, hogy kerülni kell.


Kutya-kutya viszonylatban hozzátok össze őket semleges terepen, és egyből eldől, hogyan állnak egymáshoz... remélhetőleg szerelem lesz első látásra :)

2013. febr. 21. 18:37

Legfontosabb kerdes, hogy milyen nemuek.

Igen, a legjobb otlet, hogy egy semleges helyen talalkozzanak eloszor!

2013. febr. 21. 18:36
Vagy ne adj Isten megegye...
2013. febr. 21. 18:36
Nem egyneműek! A belga juhász annak ellenére, hogy öreg, nagyon játékos. A másik pedig "alig él", mert olyan öreg meg beteg csórikám. A nagyon öreg nem bántja az idegen cicákat, de a játékosabb pedig ki nem állhatja őket. Szerintetek a cicának a helyét, ahol enni szokott, átlehet költöztetni máshova, ahol a nagyobb kutya nem fér hozzá? Szeretem a cicát is és nem akarom, hogy "elköltözzön" az idegen kutya miatt!
6. hamyka (válaszként erre: 5. - Adlene)
2013. febr. 21. 18:15
én is ezt javasoltam kb :)
2013. febr. 21. 18:14

Ha nem azonos neműek,akkor könnyebb dolgod lesz.De kezdd el mielőbb az összeszoktatást.Találkozzanak a kutyusok,de arra azért figyelj,hogy egyiknek se hazai terepen.

Szóval park,ilyesmi.

2013. febr. 21. 17:46

ezt úgy kellett volna hogy idönként megismertetni egymással a kutyust cicát és akkor nem kéne idegeskedned


tényleg: miért nem vittel el a barátodhoz ?

2013. febr. 21. 17:44
Ja és van egy cica is...róla nem is beszélve! :/
2013. febr. 21. 17:43
Légyszi segítsetek! Van egy öreg kutyám (14 éves) a barátommal összeköltözünk...Neki is van egy 14 éves belga juhász kutyája és nagyon félek attól, hogy hogy fognak egymással kijönni! :/ Még nem találkoztak, de nemsokára már muszáj lesz, mert szorít az idő!
2013. febr. 21. 17:42
2 öreg kutya összeszoktatása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook