Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 éves kisfiam nem akar felöltözni. Elég hűvös van már és nem hajlandó normális sapkát felvenni fórum

2 éves kisfiam nem akar felöltözni. Elég hűvös van már és nem hajlandó normális sapkát felvenni (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. okt. 27. 22:20
Köszönöm a gyors válaszokat. :) Kipróbáljuk ezeket az ötleteket. A sapkától félek a legjobban, nem tetszik neki egyik sem, rá se akar nézni, hiszti rohamot kap tóle... na de valahogy megoldjuk azt is. Szoktam neki mindig mondani, ha látunk kisgyereket, hogy nézd milyen szép vastag sapkája van blablabla :D de még a fejét is elfordítja.
7. Spigi28 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. okt. 27. 22:12
De van, mi is azt használunk, mert magamból kiindulva utálom nadrág alatt a harisnyát :D
2015. okt. 27. 22:11

csináljatok öltöztetőbabát


öltöztessetek fel plüssöket vagy babákat az ő bébiruháiba


rajzoljatok jó nagy emberkéket és mindegyikre rajzoljatok /fessetek más-más ruhát

2015. okt. 27. 22:09
harisnya helyett nincs ilyen kis méretben jégeralsó vagy valami szűkebb vékony nadrág (oylan leggings féleség)
2015. okt. 27. 22:07
Az én fiam novemberben lesz 2 éves, utálja a sapkát, de találtunk egyet amire ő mutatott a boltba, autós, traktoros (hál istennek színben passzol a kabátjához :D ) azt hajlandó felvenni balhé nélkül. Próbálkozzatok azzal h ő választhat.
2015. okt. 27. 22:07

Vegyetek együtt vastag sapkát, válassza ki ő, melyik tetszik neki


Beszélgessetek az időjárásról, milyen hideg van, és minden gyereket nézzetek meg, hogy vannak felöltözve.

2015. okt. 27. 22:02
A harisnyával is így vagyunk, egyszerűen utálja. :D A kabátra is nagyon nehezen beszéltem rá, de azzal már célba értem. Tud valaki tanácsot adni, hogy mit csináljak?
2015. okt. 27. 21:59
2 éves kisfiam, nem akar felöltözni. Elég hűvös van már és nem hajlandó normális sapkát felvenni ( Csak egyet, ami nagyon vékony) .
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook